Română

Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda

IndicațiiLa nivelul de jos al parcarii din fata Terminal Sosiri, spre exterior., Otopeni Aeroport, Romania

La iesirea din zona de securitate veti cobora scarile rulante prin stanga spre supermarket EXPRESS. Parasiti incinta aeroportului pe usile glisante si traversati toata parcarea, inclusiv parcarea acoperita, pe trecerea de pietoni, pana in zona microbuzelor.

Plecări
Ora Către
00:00 Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
00:05 Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
00:30 Panciu Buzau Marasesti Adjud Ramnicu Sarat Onesti Focsani Targu Ocna Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov
Ploiesti Mizil Buzau Ianca Braila Galati
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
01:15 Babadag Babadag Babadag Babadag Drajna Noua Slobozia Tandarei Giurgeni Harsova Saraiu Topolog Ciucurova Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
01:30 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
02:00 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Chisinau
02:30 Panciu Marasesti Buzau Ramnicu Sarat Adjud Onesti Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Buzau Ianca Braila Galati
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
03:10 Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
03:30 Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
03:45 Babadag Babadag Babadag Babadag Drajna Noua Slobozia Tandarei Giurgeni Harsova Saraiu Topolog Ciucurova Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
04:00 Panciu Buzau Marasesti Adjud Ramnicu Sarat Onesti Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Ploiesti Mizil Buzau Ianca Braila Galati
Cahul Cantemir Leova Hincesti Chisinau
Pitesti Pitesti Ramnicu Valcea Horezu Targu Jiu
Transfer Low Cost Brasov Sfantu Gheorghe Targu Secuiesc Miercurea Ciuc
04:15 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi Rovinari Targu Jiu
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi Strehaia Drobeta Turnu Severin
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
04:30 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Ovidiu Mamaia Ovidiu Lumina Navodari Lumina Mihail Kogalniceanu Corbu Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Fetesti Nicolae Balcescu Cumpana Cumpana Lazu Lazu Cernavoda Agigea Agigea Techirghiol Techirghiol Stefan cel Mare Eforie Nord Eforie Nord Saligny Eforie Sud Eforie Sud Tuzla Tuzla Faclia Mircea Voda 23 August 23 August Satu Nou Costinesti Costinesti Medgidia Mangalia Mangalia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
06:30 Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Mamaia Ovidiu Ovidiu Lumina Lumina Navodari Corbu Mihail Kogalniceanu Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Nicolae Balcescu Fetesti Cumpana Cumpana Lazu Lazu Agigea Cernavoda Agigea Stefan cel Mare Techirghiol Techirghiol Saligny Eforie Nord Eforie Nord Eforie Sud Eforie Sud Faclia Tuzla Tuzla Mircea Voda 23 August 23 August Costinesti Satu Nou Costinesti Mangalia Mangalia Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
07:00 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
07:15 Onesti Targu Ocna Comanesti
07:30 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov
08:00 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov
08:40 Chisinau
09:30 Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
10:00 Panciu Buzau Marasesti Adjud Ramnicu Sarat Onesti Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Ploiesti Mizil Buzau Ianca Braila Galati
Ploiesti
10:30 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
10:40 Chisinau
11:00 Ploiesti
Babadag Babadag Babadag Babadag Drajna Noua Slobozia Tandarei Giurgeni Harsova Saraiu Topolog Ciucurova Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
11:30 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Ploiesti Mizil Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
11:45 Onesti Targu Ocna Comanesti
12:00 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
12:30 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Ovidiu Ovidiu Mamaia Lumina Lumina Navodari Mihail Kogalniceanu Corbu Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Fetesti Nicolae Balcescu Cumpana Cumpana Lazu Lazu Agigea Agigea Cernavoda Stefan cel Mare Techirghiol Techirghiol Eforie Nord Eforie Nord Saligny Eforie Sud Eforie Sud Tuzla Tuzla Faclia 23 August 23 August Mircea Voda Satu Nou Costinesti Costinesti Medgidia Mangalia Mangalia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
12:45 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
13:00 Panciu Marasesti Buzau Ramnicu Sarat Adjud Onesti Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Ploiesti Mizil Buzau Ianca Braila Galati
Chisinau
13:30 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
14:00 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Brasov
Constanta Mangalia
Constanta Mangalia
Babadag Babadag Babadag Babadag Drajna Noua Slobozia Tandarei Giurgeni Harsova Saraiu Topolog Ciucurova Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
14:15 Onesti Targu Ocna Comanesti
14:30 Panciu Marasesti Buzau Adjud Ramnicu Sarat Onesti Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Ploiesti Mizil Buzau Ianca Braila Galati
Ploiesti
15:00 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
NCE invest Pitesti Pitesti Slatina (Olt) Slatina (Olt) Bals Bals Craiova Craiova Filiasi Filiasi
Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
15:30 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi Rovinari Targu Jiu
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi Strehaia Drobeta Turnu Severin
Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Ploiesti
Babadag Babadag Babadag Babadag Drajna Noua Slobozia Tandarei Giurgeni Harsova Saraiu Topolog Ciucurova Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
15:45 Chisinau
16:00 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Brasov
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
16:30 Panciu Buzau Marasesti Adjud Ramnicu Sarat Onesti Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov
Ploiesti Mizil Buzau Ianca Braila Galati
Brasov
Constanta Mangalia
17:00 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
NCE invest Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
Pitesti Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Sibiu
17:10 Transfer Low Cost Brasov Sfantu Gheorghe Targu Secuiesc Miercurea Ciuc
17:30 Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Constanta Mangalia
18:00 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Chisinau
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Babadag Babadag Babadag Babadag Drajna Noua Slobozia Tandarei Giurgeni Harsova Saraiu Topolog Ciucurova Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
18:30 Panciu Marasesti Buzau Ramnicu Sarat Adjud Onesti Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Ploiesti Mizil Buzau Ianca Braila Galati
Constanta Mangalia
18:45 Onesti Targu Ocna Comanesti
19:00 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
NCE invest Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi
Ploiesti
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
Pitesti Pitesti Ramnicu Valcea Horezu Targu Jiu
19:30 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Brasov
20:00 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov
Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Constanta Mangalia
Ploiesti
20:30 Panciu Buzau Marasesti Ramnicu Sarat Adjud Onesti Focsani Targu Ocna Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Husi Chisinau Chisinau
Ploiesti Mizil Buzau Ianca Braila Galati
Babadag Babadag Babadag Babadag Drajna Noua Slobozia Tandarei Giurgeni Harsova Saraiu Topolog Ciucurova Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
20:45 Constanta Mangalia
21:00 Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi Rovinari Targu Jiu
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
21:30 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
22:00 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Chisinau
22:30 Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
23:00 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Ploiesti Mizil Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Babadag Babadag Babadag Babadag Drajna Noua Slobozia Tandarei Giurgeni Harsova Saraiu Topolog Ciucurova Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
23:30 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov
Brasov
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta