Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda Otopeni Aeroport , Romania

La nivelul de jos al parcarii din fata Terminal Sosiri, spre exterior., Otopeni Aeroport, Romania

La iesirea din zona de securitate veti cobora scarile rulante prin stanga spre supermarket EXPRESS. Parasiti incinta aeroportului pe usile glisante si traversati toata parcarea, inclusiv parcarea acoperita, pe trecerea de pietoni, pana in zona microbuzelor.

Deschideți în Hărți

Plecări din Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda

Ora Către
00:05 Buzau Ianca Braila Galati
00:30 Panciu Buzau Marasesti Ramnicu Sarat Adjud Onesti Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Agigea Eforie Nord Eforie Sud Navodari Cumpana 23 August Mangalia Mosneni Pecineaga 2 Mai Limanu Albesti
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
01:00 Buzau Ianca Braila Galati
Poiana Brasov Brasov Codlea Sfantu Gheorghe Targu Secuiesc Fagaras Miercurea Ciuc
Leuseni Chisinau
01:15 Zebil Sarichioi Baia Slava Rusa Drajna Noua Jurilovca Slobozia Mihail Kogalniceanu Tandarei Giurgeni Harsova Saraiu Topolog Ciucurova Babadag Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
01:30 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Agigea Eforie Nord Eforie Sud Navodari Cumpana 23 August Mangalia Mosneni Pecineaga 2 Mai Limanu Albesti
Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi Rovinari Targu Jiu
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
02:00 Panciu Buzau Marasesti Adjud Ramnicu Sarat Onesti Focsani Targu Ocna Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Chisinau
02:30 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Buzau Ianca Braila Galati
Buzau Ianca Braila Galati
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
03:10 Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Agigea Eforie Nord Eforie Sud Navodari Cumpana 23 August Mangalia Mosneni Pecineaga 2 Mai Limanu Albesti
03:30 Cahul Cantemir Leova Hincesti Chisinau
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
03:45 Zebil Sarichioi Baia Slava Rusa Jurilovca Drajna Noua Slobozia Mihail Kogalniceanu Tandarei Giurgeni Harsova Saraiu Topolog Ciucurova Babadag Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
04:00 Panciu Marasesti Buzau Adjud Ramnicu Sarat Onesti Focsani Targu Ocna Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Galati
Buzau Ianca Braila Galati
Craiova
Poiana Brasov Brasov Codlea Sfantu Gheorghe Targu Secuiesc Fagaras Miercurea Ciuc
04:15 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Agigea Eforie Nord Eforie Sud Navodari Cumpana 23 August Mangalia Mosneni Pecineaga 2 Mai Limanu Albesti
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi Rovinari Targu Jiu
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi Strehaia Drobeta Turnu Severin
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
04:30 Ovidiu Mamaia Lumina Navodari Mihail Kogalniceanu Corbu Nicolae Balcescu Fetesti Cumpana Lazu Cernavoda Agigea Stefan cel Mare Techirghiol Eforie Nord Saligny Eforie Sud Tuzla Faclia Mircea Voda 23 August Satu Nou Medgidia Costinesti Castelu Negru Voda Mangalia Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
06:30 Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Agigea Eforie Nord Eforie Sud Navodari Cumpana 23 August Mangalia Mosneni Pecineaga 2 Mai Limanu Albesti
07:00 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Galati
Poiana Brasov Brasov Codlea Sfantu Gheorghe Targu Secuiesc Fagaras Miercurea Ciuc
07:15 Onesti Targu Ocna Comanesti
07:30 Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Mamaia Ovidiu Lumina Navodari Corbu Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Fetesti Cumpana Lazu Agigea Cernavoda Techirghiol Stefan cel Mare Saligny Eforie Nord Eforie Sud Faclia Tuzla Mircea Voda 23 August Satu Nou Costinesti Medgidia Negru Voda Castelu Mangalia Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
08:00 Buzau Ianca Braila Galati
08:40 Chisinau
09:00 Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Agigea Eforie Nord Eforie Sud Navodari Cumpana 23 August Mangalia Mosneni Pecineaga 2 Mai Limanu Albesti
09:30 Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
10:00 Panciu Buzau Marasesti Ramnicu Sarat Adjud Onesti Focsani Targu Ocna Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Galati
Ploiesti
Poiana Brasov Brasov Codlea Sfantu Gheorghe Targu Secuiesc Fagaras Miercurea Ciuc
10:30 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Zarnesti Sfantu Gheorghe Fagaras
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
10:40 Chisinau
11:00 Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Agigea Eforie Nord Eforie Sud Navodari Cumpana 23 August Mangalia Mosneni Pecineaga 2 Mai Limanu Albesti
Ploiesti
Zebil Sarichioi Baia Slava Rusa Drajna Noua Jurilovca Mihail Kogalniceanu Slobozia Tandarei Giurgeni Harsova Saraiu Topolog Ciucurova Babadag Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
11:30 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
11:45 Onesti Targu Ocna Comanesti
12:00 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Galati
Buzau Ianca Braila Galati
12:30 Mamaia Ovidiu Navodari Lumina Corbu Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Fetesti Cumpana Lazu Agigea Cernavoda Stefan cel Mare Techirghiol Eforie Nord Saligny Eforie Sud Faclia Tuzla Mircea Voda 23 August Satu Nou Costinesti Medgidia Castelu Negru Voda Nisipari Mangalia Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
12:45 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Zarnesti Sfantu Gheorghe Fagaras
13:00 Panciu Buzau Marasesti Adjud Ramnicu Sarat Onesti Focsani Targu Ocna Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Agigea Eforie Nord Eforie Sud Navodari Cumpana 23 August Mangalia Mosneni Pecineaga 2 Mai Limanu Albesti
Buzau Ianca Braila Galati
Chisinau
Poiana Brasov Brasov Codlea Sfantu Gheorghe Targu Secuiesc Fagaras Miercurea Ciuc
Istanbul
Bucuresti
13:30 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Buzau Ianca Braila Galati
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
14:00 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi
Constanta Mangalia
Zebil Sarichioi Baia Slava Rusa Jurilovca Drajna Noua Mihail Kogalniceanu Slobozia Tandarei Giurgeni Harsova Saraiu Topolog Ciucurova Babadag Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
14:15 Onesti Targu Ocna Comanesti
14:30 Panciu Buzau Marasesti Ramnicu Sarat Adjud Onesti Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Agigea Eforie Nord Eforie Sud Navodari Cumpana 23 August Mangalia Mosneni Pecineaga 2 Mai Limanu Albesti
Ploiesti
15:00 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Galati
Buzau Ianca Braila Galati
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
15:15 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Zarnesti Sfantu Gheorghe Fagaras
15:30 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi Rovinari Targu Jiu
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi Strehaia Drobeta Turnu Severin
Ploiesti
Zebil Sarichioi Baia Slava Rusa Drajna Noua Jurilovca Mihail Kogalniceanu Slobozia Tandarei Giurgeni Harsova Saraiu Topolog Ciucurova Babadag Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
15:45 Chisinau
16:00 Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Agigea Eforie Nord Eforie Sud Navodari Cumpana 23 August Mangalia Mosneni Pecineaga 2 Mai Limanu Albesti
Buzau Ianca Braila Galati
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
Poiana Brasov Brasov Codlea Sfantu Gheorghe Targu Secuiesc Fagaras Miercurea Ciuc
16:30 Panciu Buzau Marasesti Adjud Ramnicu Sarat Onesti Focsani Targu Ocna Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Buzau Ianca Braila Galati
17:00 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
17:30 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Agigea Eforie Nord Eforie Sud Navodari Cumpana 23 August Mangalia Mosneni Pecineaga 2 Mai Limanu Albesti
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Constanta Mangalia
Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
18:00 Panciu Buzau Marasesti Ramnicu Sarat Adjud Onesti Focsani Targu Ocna Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman
Chisinau
Buzau Ianca Braila Galati
Zebil Sarichioi Baia Slava Rusa Jurilovca Drajna Noua Mihail Kogalniceanu Slobozia Tandarei Giurgeni Harsova Saraiu Topolog Ciucurova Babadag Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
18:30 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Galati
18:45 Onesti Targu Ocna Comanesti
19:00 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi
Ploiesti
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
Poiana Brasov Brasov Codlea Sfantu Gheorghe Targu Secuiesc Fagaras Miercurea Ciuc
19:30 Panciu Marasesti Buzau Ramnicu Sarat Adjud Onesti Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Agigea Eforie Nord Eforie Sud Navodari Cumpana 23 August Mangalia Mosneni Pecineaga 2 Mai Limanu Albesti
Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Buzau Ianca Braila Galati
19:45 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
20:00 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Ploiesti
20:30 Husi Chisinau
Zebil Sarichioi Baia Slava Rusa Jurilovca Drajna Noua Slobozia Mihail Kogalniceanu Tandarei Giurgeni Harsova Saraiu Topolog Ciucurova Babadag Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
Craiova
21:00 Panciu Marasesti Buzau Ramnicu Sarat Adjud Onesti Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Agigea Eforie Nord Eforie Sud Navodari Cumpana 23 August Mangalia Mosneni Pecineaga 2 Mai Limanu Albesti
Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi Rovinari Targu Jiu
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Constanta Mangalia
Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
21:30 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
22:00 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Chisinau
Poiana Brasov Brasov Codlea Sfantu Gheorghe Targu Secuiesc Fagaras Miercurea Ciuc
22:30 Buzau Ianca Braila Galati
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
23:00 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Agigea Eforie Nord Eforie Sud Navodari Cumpana 23 August Mangalia Mosneni Pecineaga 2 Mai Limanu Albesti
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Buzau Ianca Braila Galati
Zebil Sarichioi Baia Slava Rusa Drajna Noua Jurilovca Slobozia Mihail Kogalniceanu Tandarei Giurgeni Harsova Saraiu Topolog Ciucurova Babadag Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
23:30 Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
23:59 Chisinau

Sosiri în Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda

De la Ora
Tulcea Cataloi Nicolae Balcescu Babadag Ciucurova Topolog Saraiu Garliciu Harsova Giurgeni Tandarei Slobozia Drajna Noua 00:30
Tulcea Cataloi Nicolae Balcescu Babadag Ciucurova Topolog Saraiu Garliciu Harsova Giurgeni Tandarei Slobozia Drajna Noua 03:00
Mangalia Constanta 04:00
Istanbul 05:00
Bucuresti
Chisinau 05:30
Tulcea Cataloi Nicolae Balcescu Babadag Ciucurova Topolog Saraiu Garliciu Harsova Giurgeni Tandarei Slobozia Drajna Noua 06:00
Siret Radauti Suceava Falticeni Motca Roman Bacau Adjud 06:30
Comanesti Targu Ocna Onesti 07:30
Tulcea Cataloi Nicolae Balcescu Babadag Ciucurova Topolog Saraiu Garliciu Harsova Giurgeni Tandarei Slobozia Drajna Noua 10:00
Mangalia Constanta 11:30
Tulcea Cataloi Nicolae Balcescu Babadag Ciucurova Topolog Saraiu Garliciu Harsova Giurgeni Tandarei Slobozia Drajna Noua 12:00
Chisinau 12:30
Comanesti Targu Ocna Onesti 13:00
Tulcea Cataloi Nicolae Balcescu Babadag Ciucurova Topolog Saraiu Garliciu Harsova Giurgeni Tandarei Slobozia Drajna Noua 14:00
Chisinau 14:30
Tulcea Cataloi Nicolae Balcescu Babadag Ciucurova Topolog Saraiu Garliciu Harsova Giurgeni Tandarei Slobozia Drajna Noua 15:30
Chisinau 16:30
Tulcea Cataloi Nicolae Balcescu Babadag Ciucurova Topolog Saraiu Garliciu Harsova Giurgeni Tandarei Slobozia Drajna Noua 17:30
Comanesti Targu Ocna Onesti 18:15
Chisinau 18:30
Tulcea Cataloi Nicolae Balcescu Babadag Ciucurova Topolog Saraiu Garliciu Harsova Giurgeni Tandarei Slobozia Drajna Noua 20:00
Radauti Suceava Falticeni Motca Roman Bacau
Comanesti Targu Ocna Onesti 22:00
Chisinau Hincesti Leova Cantemir Cahul 23:55