Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda Otopeni Aeroport , Romania

La nivelul de jos al parcarii din fata Terminal Sosiri, spre exterior., Otopeni Aeroport, Romania

La iesirea din zona de securitate veti cobora scarile rulante prin stanga spre supermarket EXPRESS. Parasiti incinta aeroportului pe usile glisante si traversati toata parcarea, inclusiv parcarea acoperita, pe trecerea de pietoni, pana in zona microbuzelor.

Deschideți în Hărți

Plecări din Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda

Ora Către
00:05 Buzau Ianca Braila Galati
00:30 Panciu Marasesti Urziceni Adjud Buzau Onesti Ramnicu Sarat Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Campina Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov
Lazu Mamaia Cumpana Palazu Mare Navodari Agigea Corbu Calarasi Techirghiol Ovidiu Poiana Fetesti Movilita Topraisar Lumina Amzacea Mihail Kogalniceanu Comana Nicolae Balcescu Albesti Negru Voda Cernavoda Stefan cel Mare Eforie Nord Eforie Sud Saligny Tuzla Pecineaga Faclia Mircea Voda Dulcesti Satu Nou Mosneni 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Costinesti Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanta Neptun Venus Mangalia Limanu
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Caiuti Onesti Targu Ocna Comanesti Moinesti
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Panciu Adjud Bacau Buhusi Piatra Neamt
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Bacau Roman Targu Frumos Iasi
Buzau Ianca Braila Galati
01:00 Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Ramnicu Valcea
01:15 Drajna Noua Slobozia Bucu Tandarei Giurgeni Harsova Garliciu Saraiu Topolog Ciucurova Slava Rusa 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
01:30 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Cumpana Palazu Mare Agigea Techirghiol Ovidiu Fetesti Lumina Eforie Nord Cernavoda Eforie Sud Navodari Medgidia Tuzla Corbu Constanta Costinesti Sacele 23 August Mosneni Dulcesti Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Filiasi Rovinari Craiova Targu Jiu
Lazu Mamaia Cumpana Palazu Mare Navodari Agigea Ovidiu Calarasi Corbu Techirghiol Poiana Fetesti Movilita Topraisar Lumina Amzacea Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Comana Albesti Negru Voda Cernavoda Eforie Nord Stefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Faclia Pecineaga Mircea Voda Dulcesti Mosneni Satu Nou 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Costinesti Murfatlar Valu lui Traian Constanta Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
02:00 Panciu Urziceni Marasesti Buzau Adjud Ramnicu Sarat Onesti Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Caiuti Onesti Targu Ocna Comanesti Moinesti
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Panciu Adjud Bacau Buhusi Piatra Neamt
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Bacau Roman Targu Frumos Iasi
Buzau Ianca Braila Galati
Chisinau
02:30 Sinpetru Ghimbav Cristian Campina Harman Codlea Rasnov Comarnic Chichis Vladeni Zarnesti Sfantu Gheorghe Persani Sinaia Targu Secuiesc Sercaia Busteni Mandra Azuga Fagaras Predeal Brasov
Buzau Ianca Braila Galati
Buzau Ianca Braila Galati
Lazu Mamaia Cumpana Palazu Mare Agigea Navodari Calarasi Ovidiu Techirghiol Corbu Fetesti Movilita Poiana Lumina Topraisar Mihail Kogalniceanu Amzacea Nicolae Balcescu Comana Albesti Cernavoda Negru Voda Eforie Nord Stefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Faclia Pecineaga Dulcesti Mircea Voda Mosneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Costinesti Valu lui Traian Constanta Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
Sinaia Busteni Azuga Predeal Zarnesti Rasnov Cristian Poiana Brasov Sacele Brasov Ghimbav Codlea Stupini Sinpetru Harman Sfantu Gheorghe Covasna Targu Secuiesc Miercurea Ciuc
03:10 Cumpana Palazu Mare Cogealac Agigea Techirghiol Ovidiu Lumina Eforie Nord Fetesti Navodari Eforie Sud Cernavoda Tuzla Corbu Medgidia Costinesti Sacele Constanta 23 August Mosneni Dulcesti Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
03:30 Lazu Mamaia Cumpana Palazu Mare Agigea Navodari Corbu Ovidiu Techirghiol Calarasi Fetesti Poiana Movilita Lumina Topraisar Amzacea Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Comana Albesti Negru Voda Cernavoda Eforie Nord Stefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Faclia Pecineaga Mircea Voda Dulcesti Satu Nou Mosneni 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Costinesti Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanta Neptun Venus Mangalia Limanu
03:45 Ghimbav Cristian Sinpetru Rasnov Campina Harman Codlea Zarnesti Comarnic Chichis Vladeni Sinaia Sfantu Gheorghe Persani Busteni Sercaia Azuga Mandra Predeal Fagaras Brasov
Palazu Mare Cumpana Agigea Ovidiu Techirghiol Lumina Eforie Nord Fetesti Navodari Eforie Sud Cernavoda Tuzla Medgidia Corbu Costinesti Constanta Sacele 23 August Mosneni Dulcesti Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Drajna Noua Slobozia Bucu Tandarei Giurgeni Harsova Garliciu Saraiu Topolog Ciucurova Slava Rusa 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
04:00 Panciu Urziceni Marasesti Adjud Buzau Onesti Ramnicu Sarat Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Galati
Filiasi Pitesti Strehaia Scornicesti Drobeta Turnu Severin Slatina (Olt) Bals Craiova Rovinari Targu Jiu
Buzau Ianca Braila Galati
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Caiuti Onesti Targu Ocna Comanesti Moinesti
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Panciu Adjud Bacau Buhusi Piatra Neamt
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Bacau Roman Targu Frumos Iasi
Buzau Ianca Braila Galati
04:15 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
04:30 Mamaia Lazu Cumpana Palazu Mare Navodari Agigea Calarasi Ovidiu Techirghiol Corbu Poiana Movilita Fetesti Lumina Topraisar Mihail Kogalniceanu Amzacea Nicolae Balcescu Comana Albesti Cernavoda Negru Voda Stefan cel Mare Eforie Nord Saligny Eforie Sud Tuzla Pecineaga Faclia Dulcesti Mircea Voda Satu Nou Mosneni Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Costinesti Valu lui Traian Olimp Constanta Neptun Venus Mangalia Limanu
Pitesti Ramnicu Valcea
05:00 Campina Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov
06:00 Buzau Ianca Braila Galati
Sinaia Busteni Azuga Predeal Zarnesti Rasnov Cristian Poiana Brasov Sacele Brasov Ghimbav Codlea Stupini Sinpetru Harman Sfantu Gheorghe Covasna Targu Secuiesc Miercurea Ciuc
06:30 Palazu Mare Cumpana Cogealac Agigea Ovidiu Techirghiol Fetesti Lumina Eforie Nord Eforie Sud Cernavoda Navodari Tuzla Corbu Medgidia Costinesti Sacele Constanta 23 August Mosneni Dulcesti Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Buzau Ianca Braila Galati
07:00 Campina Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov
Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Galati
Drajna Noua Slobozia Bucu Tandarei Giurgeni Harsova Garliciu Saraiu Topolog Ciucurova Slava Rusa 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
07:15 Onesti Targu Ocna Comanesti
07:30 Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Mamaia Lazu Cumpana Palazu Mare Navodari Agigea Techirghiol Ovidiu Calarasi Corbu Fetesti Movilita Poiana Lumina Topraisar Mihail Kogalniceanu Amzacea Nicolae Balcescu Comana Albesti Cernavoda Negru Voda Eforie Nord Stefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Faclia Pecineaga Dulcesti Mircea Voda Satu Nou Mosneni Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Costinesti Valu lui Traian Olimp Constanta Neptun Venus Mangalia Limanu
09:30 Mamaia Lazu Cumpana Agigea Palazu Mare Navodari Calarasi Ovidiu Corbu Techirghiol Poiana Movilita Fetesti Lumina Topraisar Mihail Kogalniceanu Amzacea Nicolae Balcescu Comana Albesti Negru Voda Cernavoda Eforie Nord Stefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Faclia Pecineaga Mircea Voda Dulcesti Satu Nou Mosneni Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Costinesti Murfatlar Valu lui Traian Constanta Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
10:00 Panciu Marasesti Urziceni Adjud Buzau Ramnicu Sarat Onesti Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Cogealac Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta
Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Ramnicu Valcea
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Caiuti Onesti Targu Ocna Comanesti Moinesti
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Panciu Adjud Bacau Buhusi Piatra Neamt
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Bacau Roman Targu Frumos Iasi
Buzau Ianca Braila Galati
10:30 Mamaia Lazu Cumpana Palazu Mare Agigea Navodari Techirghiol Ovidiu Calarasi Corbu Fetesti Movilita Poiana Lumina Topraisar Mihail Kogalniceanu Amzacea Nicolae Balcescu Comana Albesti Negru Voda Cernavoda Eforie Nord Stefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Pecineaga Faclia Dulcesti Mircea Voda Satu Nou Mosneni Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Costinesti Valu lui Traian Olimp Constanta Neptun Venus Mangalia Limanu
10:40 Chisinau
11:00 Cristian Ghimbav Rasnov Campina Codlea Vladeni Zarnesti Comarnic Sinaia Persani Sercaia Busteni Azuga Mandra Predeal Fagaras Brasov
Cristian Ghimbav Poiana Brasov Rasnov Codlea Vladeni Zarnesti Persani Sercaia Mandra Brasov Fagaras
Drajna Noua Slobozia Bucu Tandarei Giurgeni Harsova Garliciu Saraiu Topolog Ciucurova Slava Rusa 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
11:30 Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Palazu Mare Cumpana Agigea Techirghiol Ovidiu Eforie Nord Fetesti Lumina Cernavoda Navodari Eforie Sud Corbu Medgidia Tuzla Sacele Constanta Costinesti 23 August Mosneni Dulcesti Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Lazu Mamaia Cumpana Agigea Palazu Mare Navodari Ovidiu Techirghiol Corbu Calarasi Movilita Poiana Fetesti Topraisar Lumina Mihail Kogalniceanu Amzacea Nicolae Balcescu Comana Albesti Negru Voda Cernavoda Stefan cel Mare Eforie Nord Saligny Eforie Sud Tuzla Faclia Pecineaga Mircea Voda Dulcesti Satu Nou Mosneni 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Costinesti Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanta Neptun Venus Mangalia Limanu
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Caiuti Onesti Targu Ocna Comanesti Moinesti
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Panciu Adjud Bacau Buhusi Piatra Neamt
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Bacau Roman Targu Frumos Iasi
Buzau Ianca Braila Galati
11:45 Onesti Targu Ocna Comanesti
12:00 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Galati
Buzau Ianca Braila Galati
13:00 Panciu Urziceni Marasesti Buzau Adjud Ramnicu Sarat Onesti Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Buzau Ianca Braila Galati
Lazu Mamaia Cumpana Palazu Mare Agigea Navodari Techirghiol Corbu Calarasi Ovidiu Poiana Fetesti Movilita Topraisar Lumina Amzacea Mihail Kogalniceanu Comana Nicolae Balcescu Albesti Negru Voda Cernavoda Eforie Nord Stefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Faclia Pecineaga Dulcesti Mircea Voda Satu Nou Mosneni Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Costinesti Valu lui Traian Olimp Constanta Neptun Venus Mangalia Limanu
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Caiuti Onesti Targu Ocna Comanesti Moinesti
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Panciu Adjud Bacau Buhusi Piatra Neamt
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Bacau Roman Targu Frumos Iasi
Buzau Ianca Braila Galati
13:30 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Sinpetru Ghimbav Cristian Rasnov Codlea Harman Campina Vladeni Chichis Comarnic Zarnesti Persani Sfantu Gheorghe Sinaia Sercaia Targu Secuiesc Busteni Azuga Mandra Predeal Fagaras Brasov
Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Cumpana Palazu Mare Agigea Ovidiu Techirghiol Eforie Nord Fetesti Lumina Eforie Sud Cernavoda Navodari Corbu Tuzla Medgidia Sacele Costinesti Constanta 23 August Mosneni Dulcesti Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Filiasi Rovinari Craiova Targu Jiu
Sinpetru Ghimbav Poiana Brasov Cristian Codlea Harman Rasnov Vladeni Chichis Zarnesti Persani Sfantu Gheorghe Sercaia Targu Secuiesc Mandra Brasov Fagaras
Buzau Ianca Braila Galati
Sinaia Busteni Azuga Predeal Zarnesti Rasnov Cristian Poiana Brasov Sacele Brasov Ghimbav Codlea Stupini Sinpetru Harman Sfantu Gheorghe Covasna Targu Secuiesc Miercurea Ciuc
14:00 Buzau Ianca Braila Galati
GsmTrans Constanta Mangalia
Drajna Noua Slobozia Bucu Tandarei Giurgeni Harsova Garliciu Saraiu Topolog Ciucurova Slava Rusa 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Mamaia Lazu Cumpana Agigea Palazu Mare Navodari Calarasi Ovidiu Techirghiol Corbu Fetesti Movilita Poiana Lumina Topraisar Mihail Kogalniceanu Amzacea Nicolae Balcescu Comana Albesti Cernavoda Negru Voda Eforie Nord Stefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Pecineaga Faclia Dulcesti Mircea Voda Mosneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Costinesti Valu lui Traian Constanta Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
14:15 Onesti Targu Ocna Comanesti
14:30 Panciu Urziceni Marasesti Buzau Adjud Ramnicu Sarat Onesti Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Cumpana Agigea Palazu Mare Techirghiol Ovidiu Eforie Nord Lumina Fetesti Eforie Sud Cernavoda Navodari Medgidia Corbu Tuzla Constanta Sacele Costinesti 23 August Mosneni Dulcesti Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Caiuti Onesti Targu Ocna Comanesti Moinesti
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Panciu Adjud Bacau Buhusi Piatra Neamt
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Bacau Roman Targu Frumos Iasi
Buzau Ianca Braila Galati
15:00 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Galati
Buzau Ianca Braila Galati
Mamaia Lazu Cumpana Agigea Palazu Mare Navodari Ovidiu Techirghiol Calarasi Corbu Fetesti Movilita Poiana Topraisar Lumina Amzacea Mihail Kogalniceanu Comana Nicolae Balcescu Albesti Negru Voda Cernavoda Eforie Nord Stefan cel Mare Saligny Eforie Sud Tuzla Faclia Pecineaga Mircea Voda Dulcesti Satu Nou Mosneni 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Costinesti Valu lui Traian Olimp Constanta Neptun Venus Mangalia Limanu
15:30 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Cristian Ghimbav Sinpetru Harman Campina Rasnov Codlea Zarnesti Vladeni Comarnic Chichis Persani Sinaia Sfantu Gheorghe Sercaia Targu Secuiesc Busteni Mandra Azuga Fagaras Predeal Brasov
Filiasi Pitesti Strehaia Scornicesti Slatina (Olt) Drobeta Turnu Severin Bals Rovinari Craiova Targu Jiu
Ghimbav Cristian Poiana Brasov Sinpetru Codlea Harman Rasnov Chichis Zarnesti Vladeni Persani Sfantu Gheorghe Sercaia Targu Secuiesc Mandra Fagaras Brasov
Buzau Ianca Braila Galati
16:00 Cumpana Palazu Mare Agigea Ovidiu Techirghiol Fetesti Eforie Nord Lumina Eforie Sud Cernavoda Navodari Corbu Tuzla Medgidia Constanta Sacele Costinesti 23 August Mosneni Dulcesti Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Buzau Ianca Braila Galati
Lazu Mamaia Cumpana Navodari Palazu Mare Agigea Calarasi Techirghiol Ovidiu Corbu Movilita Poiana Fetesti Topraisar Lumina Amzacea Mihail Kogalniceanu Comana Nicolae Balcescu Albesti Negru Voda Cernavoda Stefan cel Mare Eforie Nord Saligny Eforie Sud Tuzla Pecineaga Faclia Dulcesti Mircea Voda Satu Nou Mosneni Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Costinesti Murfatlar Valu lui Traian Constanta Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
16:15 Drajna Noua Slobozia Bucu Tandarei Giurgeni Harsova Garliciu Saraiu Topolog Ciucurova Slava Rusa 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
16:30 Panciu Urziceni Marasesti Buzau Adjud Onesti Ramnicu Sarat Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Buzau Ianca Braila Galati
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Caiuti Onesti Targu Ocna Comanesti Moinesti
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Panciu Adjud Bacau Buhusi Piatra Neamt
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Bacau Roman Targu Frumos Iasi
17:00 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Galati
Mamaia Lazu Cumpana Agigea Navodari Palazu Mare Corbu Calarasi Techirghiol Ovidiu Fetesti Movilita Poiana Topraisar Lumina Amzacea Mihail Kogalniceanu Comana Nicolae Balcescu Albesti Negru Voda Cernavoda Eforie Nord Stefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Pecineaga Faclia Mircea Voda Dulcesti Satu Nou Mosneni Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Costinesti Valu lui Traian Olimp Constanta Neptun Venus Mangalia Limanu
Buzau Ianca Braila Galati
17:30 Cristian Rasnov Campina Zarnesti Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Filiasi Rovinari Craiova Targu Jiu
GsmTrans Constanta Mangalia
Sinaia Busteni Azuga Predeal Zarnesti Rasnov Cristian Poiana Brasov Sacele Brasov Ghimbav Codlea Stupini Sinpetru Harman Sfantu Gheorghe Covasna Targu Secuiesc Miercurea Ciuc
18:00 Panciu Marasesti Urziceni Buzau Adjud Ramnicu Sarat Onesti Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Cristian Rasnov Campina Zarnesti Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov
Palazu Mare Cogealac Cumpana Movilita Topraisar Agigea Techirghiol Amzacea Ovidiu Fetesti Lumina Comana Eforie Nord Cernavoda Navodari Chirnogeni Eforie Sud Negru Voda Medgidia Corbu Tuzla Cotu Vaii Constanta Sacele Costinesti Albesti 23 August Mosneni Dulcesti Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Buzau Ianca Braila Galati
Drajna Noua Slobozia Bucu Tandarei Giurgeni Harsova Garliciu Saraiu Topolog Ciucurova Slava Rusa 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Mamaia Lazu Cumpana Palazu Mare Navodari Agigea Calarasi Techirghiol Ovidiu Corbu Movilita Poiana Fetesti Topraisar Lumina Amzacea Mihail Kogalniceanu Comana Nicolae Balcescu Albesti Negru Voda Cernavoda Eforie Nord Stefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Pecineaga Faclia Mircea Voda Dulcesti Mosneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Costinesti Murfatlar Valu lui Traian Constanta Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
Pitesti Ramnicu Valcea
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Caiuti Onesti Targu Ocna Comanesti Moinesti
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Panciu Adjud Bacau Buhusi Piatra Neamt
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Bacau Roman Targu Frumos Iasi
18:30 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Galati
Buzau Ianca Braila Galati
18:45 Onesti Targu Ocna Comanesti
19:00 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
19:30 Panciu Marasesti Urziceni Buzau Adjud Ramnicu Sarat Onesti Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Cumpana Palazu Mare Agigea Ovidiu Techirghiol Fetesti Lumina Eforie Nord Navodari Cernavoda Eforie Sud Tuzla Medgidia Corbu Costinesti Constanta Sacele 23 August Mosneni Dulcesti Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Buzau Ianca Braila Galati
Filiasi Pitesti Scornicesti Strehaia Slatina (Olt) Drobeta Turnu Severin Bals Craiova
Buzau Ianca Braila Galati
Mamaia Lazu Cumpana Palazu Mare Agigea Navodari Techirghiol Calarasi Ovidiu Corbu Fetesti Movilita Poiana Topraisar Lumina Amzacea Mihail Kogalniceanu Comana Nicolae Balcescu Albesti Cernavoda Negru Voda Eforie Nord Stefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Pecineaga Faclia Dulcesti Mircea Voda Satu Nou Mosneni Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Costinesti Valu lui Traian Olimp Constanta Neptun Venus Mangalia Limanu
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Caiuti Onesti Targu Ocna Comanesti Moinesti
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Panciu Adjud Bacau Buhusi Piatra Neamt
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Bacau Roman Targu Frumos Iasi
Buzau Ianca Braila Galati
19:45 Ghimbav Sinpetru Cristian Harman Rasnov Campina Codlea Comarnic Chichis Vladeni Zarnesti Sinaia Sfantu Gheorghe Persani Targu Secuiesc Busteni Sercaia Azuga Mandra Fagaras Predeal Brasov
20:00 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
20:30 Husi Chisinau
Drajna Noua Slobozia Bucu Tandarei Giurgeni Harsova Garliciu Saraiu Topolog Ciucurova Slava Rusa 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Mamaia Lazu Cumpana Navodari Agigea Palazu Mare Calarasi Corbu Ovidiu Techirghiol Movilita Fetesti Poiana Topraisar Lumina Amzacea Mihail Kogalniceanu Comana Nicolae Balcescu Albesti Negru Voda Cernavoda Stefan cel Mare Eforie Nord Saligny Eforie Sud Tuzla Pecineaga Faclia Dulcesti Mircea Voda Satu Nou Mosneni Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Costinesti Valu lui Traian Olimp Constanta Neptun Venus Mangalia Limanu
21:00 Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta
Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Filiasi Rovinari Craiova Targu Jiu
Buzau Ianca Braila Galati
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Caiuti Onesti Targu Ocna Comanesti Moinesti
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Panciu Adjud Bacau Buhusi Piatra Neamt
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Bacau Roman Targu Frumos Iasi
Buzau Ianca Braila Galati
21:30 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Mamaia Lazu Cumpana Navodari Agigea Palazu Mare Corbu Calarasi Ovidiu Techirghiol Fetesti Movilita Poiana Topraisar Lumina Amzacea Mihail Kogalniceanu Comana Nicolae Balcescu Albesti Cernavoda Negru Voda Stefan cel Mare Eforie Nord Saligny Eforie Sud Tuzla Pecineaga Faclia Dulcesti Mircea Voda Mosneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Costinesti Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanta Neptun Venus Mangalia Limanu
22:00 Ghimbav Cristian Sinpetru Codlea Campina Rasnov Harman Vladeni Zarnesti Chichis Comarnic Sinaia Persani Sfantu Gheorghe Sercaia Busteni Targu Secuiesc Azuga Mandra Predeal Fagaras Brasov
Sinaia Busteni Azuga Predeal Zarnesti Rasnov Cristian Poiana Brasov Sacele Brasov Ghimbav Codlea Stupini Sinpetru Harman Sfantu Gheorghe Covasna Targu Secuiesc Miercurea Ciuc
22:30 Panciu Urziceni Marasesti Adjud Buzau Onesti Ramnicu Sarat Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Movilita Palazu Mare Cumpana Cogealac Topraisar Agigea Techirghiol Ovidiu Amzacea Fetesti Eforie Nord Comana Lumina Cernavoda Eforie Sud Chirnogeni Navodari Medgidia Tuzla Negru Voda Corbu Cotu Vaii Costinesti Sacele Constanta Albesti 23 August Mosneni Dulcesti Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Buzau Ianca Braila Galati
Mamaia Lazu Cumpana Navodari Agigea Palazu Mare Corbu Techirghiol Calarasi Ovidiu Poiana Fetesti Movilita Lumina Topraisar Amzacea Mihail Kogalniceanu Comana Nicolae Balcescu Albesti Negru Voda Cernavoda Eforie Nord Stefan cel Mare Saligny Eforie Sud Tuzla Faclia Pecineaga Dulcesti Mircea Voda Mosneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Costinesti Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanta Neptun Venus Mangalia Limanu
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Caiuti Onesti Targu Ocna Comanesti Moinesti
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Panciu Adjud Bacau Buhusi Piatra Neamt
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Bacau Roman Targu Frumos Iasi
Buzau Ianca Braila Galati
23:00 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Pitesti Filiasi Strehaia Scornicesti Drobeta Turnu Severin Slatina (Olt) Bals Craiova
Buzau Ianca Braila Galati
Drajna Noua Slobozia Bucu Tandarei Giurgeni Harsova Garliciu Saraiu Topolog Ciucurova Slava Rusa 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
23:30 Lazu Mamaia Cumpana Palazu Mare Navodari Agigea Corbu Calarasi Techirghiol Ovidiu Poiana Movilita Fetesti Lumina Topraisar Amzacea Mihail Kogalniceanu Comana Nicolae Balcescu Albesti Cernavoda Negru Voda Stefan cel Mare Eforie Nord Saligny Eforie Sud Tuzla Pecineaga Faclia Dulcesti Mircea Voda Mosneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Costinesti Valu lui Traian Constanta Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
23:59 Chisinau

Sosiri în Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda

De la Ora
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Babadag 2 Cantoane Baia Jurilovca Slava Rusa Ciucurova Zebil Topolog Saraiu Sarichioi Garliciu Harsova Agighiol Giurgeni Tandarei Bucu Slobozia Drajna Noua 00:30
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Babadag 2 Cantoane Baia Jurilovca Slava Rusa Zebil Ciucurova Topolog Saraiu Sarichioi Garliciu Harsova Agighiol Giurgeni Tandarei Bucu Slobozia Drajna Noua 03:00
GsmTrans Mangalia Constanta 04:00
Ramnicu Valcea Pitesti
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Babadag 2 Cantoane Baia Slava Rusa Jurilovca Ciucurova Zebil Topolog Saraiu Sarichioi Garliciu Harsova Agighiol Giurgeni Tandarei Bucu Slobozia Drajna Noua 06:00
Siret Radauti Suceava Falticeni Motca Roman Bacau Adjud 06:30
Cernauti
Comanesti Targu Ocna Onesti 07:30
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Babadag 2 Cantoane Baia Slava Rusa Jurilovca Ciucurova Zebil Topolog Saraiu Sarichioi Garliciu Harsova Agighiol Giurgeni Tandarei Bucu Slobozia Drajna Noua 10:00
Ramnicu Valcea Pitesti 10:30
GsmTrans Mangalia Constanta 11:30
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Babadag 2 Cantoane Baia Jurilovca Slava Rusa Zebil Ciucurova Topolog Saraiu Garliciu Sarichioi Agighiol Harsova Giurgeni Tandarei Bucu Slobozia Drajna Noua 12:00
Comanesti Targu Ocna Onesti 13:00
Ramnicu Valcea Pitesti
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Babadag Baia 2 Cantoane Jurilovca Slava Rusa Zebil Ciucurova Topolog Saraiu Garliciu Sarichioi Agighiol Harsova Giurgeni Tandarei Bucu Slobozia Drajna Noua 14:00
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Babadag Baia 2 Cantoane Slava Rusa Jurilovca Zebil Ciucurova Topolog Saraiu Sarichioi Garliciu Agighiol Harsova Giurgeni Tandarei Bucu Slobozia Drajna Noua 15:30
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Babadag Baia 2 Cantoane Slava Rusa Jurilovca Zebil Ciucurova Topolog Saraiu Sarichioi Garliciu Agighiol Harsova Giurgeni Tandarei Bucu Slobozia Drajna Noua 17:30
Ramnicu Valcea Pitesti
Comanesti Targu Ocna Onesti 18:15
Chisinau 18:30
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Babadag 2 Cantoane Baia Slava Rusa Jurilovca Zebil Ciucurova Topolog Saraiu Sarichioi Garliciu Agighiol Harsova Giurgeni Tandarei Bucu Slobozia Drajna Noua 20:00
Comanesti Targu Ocna Onesti 22:00
Chisinau Hincesti Leova Cantemir Cahul 23:55