Statie Talmaciu Talmaciu , Romania

Talmaciu, Talmaciu, Romania

Deschideți în Hărți

Plecări din Statie Talmaciu

Ora Către
00:35 Fany Brezoi Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
05:40 Lazu Mamaia Cumpana Agigea Palazu Mare Navodari Ovidiu Corbu Calarasi Techirghiol Movilita Fetesti Poiana Lumina Topraisar Mihail Kogalniceanu Amzacea Nicolae Balcescu Drajna Noua Comana Slobozia Albesti Negru Voda Otopeni Aeroport Cernavoda Bucu Eforie Nord Tandarei Stefan cel Mare Saligny Eforie Sud Giurgeni Harsova Tuzla Faclia Pecineaga Garliciu Mircea Voda Saraiu Dulcesti Satu Nou Mosneni Topolog 23 August Medgidia Castelu Ciucurova Nisipari Poarta Alba Costinesti Murfatlar Baia Valu lui Traian Olimp Babadag Constanta Mihail Kogalniceanu Neptun Nicolae Balcescu Venus Mangalia Nalbant Cataloi Limanu Tulcea
06:15 Viena Linz Passau Nurnberg Heilbronn Stuttgart Karlsruhe Strasbourg Nancy Metz Vitry-le-Francois Reims Paris
Cluj Napoca
06:58 ETA Targu Jiu Brezoi Calimanesti Ramnicu Valcea Govora Pietrari Costesti Horezu Slatioara Rugetu Cerna Racovita Polovragi Baia De Fier Cernadia Novaci Pociovalistea Ciocadia Bengesti Scoarta Targu Jiu
07:00 Transmixt Sibiu Sibiu
08:10 Lazu Mamaia Cumpana Navodari Agigea Palazu Mare Techirghiol Corbu Calarasi Ovidiu Movilita Poiana Fetesti Lumina Topraisar Mihail Kogalniceanu Amzacea Nicolae Balcescu Comana Albesti Cernavoda Otopeni Aeroport Negru Voda Eforie Nord Stefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Pecineaga Faclia Dulcesti Mircea Voda Mosneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Costinesti Valu lui Traian Constanta Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
08:50 Sibiu
09:28 ETA Targu Jiu Brezoi Calimanesti Ramnicu Valcea Govora Pietrari Costesti Horezu Slatioara Rugetu Cerna Racovita Polovragi Baia De Fier Cernadia Novaci Pociovalistea Ciocadia Bengesti Scoarta Targu Jiu
10:55 Fany Sibiu Sebes Alba Iulia Teius Aiud Turda Cluj Napoca Zalau Satu Mare
Fany Sibiu Sebes Alba Iulia Teius Aiud Unirea Turda Cluj Napoca Gherla Dej Gilgau Ileanda Somcuta Mare Baia Mare
11:55 GRUP ATYC Selimbar Sibiu
12:10 Mamaia Lazu Cumpana Agigea Palazu Mare Navodari Ovidiu Techirghiol Corbu Calarasi Movilita Poiana Fetesti Lumina Topraisar Mihail Kogalniceanu Amzacea Nicolae Balcescu Comana Drajna Noua Albesti Slobozia Negru Voda Otopeni Aeroport Cernavoda Bucu Stefan cel Mare Eforie Nord Tandarei Saligny Eforie Sud Giurgeni Tuzla Harsova Faclia Garliciu Pecineaga Saraiu Mircea Voda Dulcesti Satu Nou Mosneni 23 August Topolog Medgidia Castelu Ciucurova Nisipari Poarta Alba Costinesti Murfatlar Baia Valu lui Traian Babadag Constanta Olimp Mihail Kogalniceanu Neptun Nicolae Balcescu Venus Mangalia Nalbant Limanu Cataloi Tulcea
14:10 ETA Targu Jiu Sibiu
14:30 Cainenii Mari Brezoi Cozia Calimanesti Ramnicu Valcea Cazanesti Bunesti Stoenesti Pietrari Birzesti Negrulesti Costesti Tomsani Horezu
14:55 Fany Sibiu Sebes Alba Iulia Teius Aiud Turda Cluj Napoca Gherla Dej Gilgau Ileanda Somcuta Mare Baia Mare Tautii Magheraus Cicirlau Seini Apa Livada Satu Mare
16:05 Transmixt Sibiu Boita
16:25 GRUP ATYC Rau Vadului Cainenii Mari Brezoi Caciulata Calimanesti Ramnicu Valcea Milcoiu Moraresti Draganu Bascov Pitesti Stefanesti Calinesti Topoloveni Leordeni Crangurile de Jos Gura Foii Gaesti Dragodana Picior De Munte Suta Seaca Olteni Viisoara Dumbrava Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
16:35 Fany Calimanesti Pitesti Ramnicu Valcea Bucuresti
Fany Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
18:55 ETA Targu Jiu Sibiu
23:10 Mamaia Lazu Cumpana Agigea Palazu Mare Navodari Calarasi Techirghiol Ovidiu Corbu Movilita Poiana Fetesti Topraisar Lumina Mihail Kogalniceanu Amzacea Comana Nicolae Balcescu Drajna Noua Slobozia Albesti Bucu Cernavoda Negru Voda Otopeni Aeroport Stefan cel Mare Eforie Nord Tandarei Giurgeni Saligny Eforie Sud Harsova Tuzla Pecineaga Garliciu Faclia Saraiu Dulcesti Mircea Voda Mosneni Satu Nou Medgidia Topolog 23 August Castelu Nisipari Ciucurova Poarta Alba Murfatlar Costinesti Baia Valu lui Traian Olimp Constanta Babadag Neptun Mihail Kogalniceanu Venus Nicolae Balcescu Mangalia Nalbant Cataloi Limanu Tulcea

Sosiri în Statie Talmaciu

De la Ora
Fany Satu Mare Livada Apa Seini Cicirlau Tautii Magheraus Baia Mare Somcuta Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla Cluj Napoca Turda Aiud Teius Alba Iulia Sebes Sibiu 00:35
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Zebil Babadag Sarichioi Baia Agighiol Ciucurova Topolog Saraiu Garliciu Harsova Giurgeni Tandarei Bucu Slobozia Drajna Noua 05:50
Corbu Nicolae Balcescu Negru Voda Mihail Kogalniceanu Navodari Albesti Comana Constanta Mamaia Limanu Amzacea Lumina Topraisar Poiana Movilita Valu lui Traian Mangalia Techirghiol Murfatlar Ovidiu Agigea Poarta Alba Nisipari Cumpana Lazu Castelu Venus Medgidia Neptun Satu Nou Mircea Voda Olimp Faclia Costinesti Stefan cel Mare Saligny Cernavoda 23 August Dulcesti Fetesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Calarasi
Otopeni Aeroport
ETA Targu Jiu Sibiu 06:58
Transmixt Sibiu Boita Colonia Talmaciu 07:00
Horezu Tomsani Costesti Negrulesti Birzesti Pietrari Stoenesti Bunesti Cazanesti Ramnicu Valcea Calimanesti Cozia Brezoi Cainenii Mari 08:50
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Zebil Babadag Sarichioi Baia Agighiol Ciucurova Topolog Saraiu Garliciu Harsova Giurgeni Tandarei Bucu Slobozia Drajna Noua 09:20
Corbu Nicolae Balcescu Negru Voda Navodari Mihail Kogalniceanu Albesti Comana Constanta Lumina Amzacea Mamaia Limanu Topraisar Poiana Valu lui Traian Mangalia Movilita Ovidiu Techirghiol Murfatlar Poarta Alba Agigea Nisipari Cumpana Castelu Lazu Venus Medgidia Neptun Satu Nou Olimp Mircea Voda Faclia Costinesti Stefan cel Mare Saligny 23 August Cernavoda Dulcesti Mosneni Fetesti Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Calarasi
Otopeni Aeroport
ETA Targu Jiu Sibiu 09:28
Fany Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti 10:55
Fany Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti
GRUP ATYC Ploiesti Stoenesti Bratasanca Darmanesti I.L.Caragiale Mija Adanca Sacueni Razvad Targoviste Dumbrava Viisoara Olteni Suta Seaca Picior De Munte Dragodana Gaesti Gura Foii Crangurile de Jos Leordeni Topoloveni Calinesti Stefanesti Pitesti Bascov Draganu Moraresti Milcoiu Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Brezoi Cainenii Mari Rau Vadului 11:55
ETA Targu Jiu Targu Jiu Scoarta Bengesti Ciocadia Pociovalistea Novaci Cernadia Baia De Fier Polovragi Racovita Cerna Rugetu Slatioara Horezu Costesti Pietrari Govora Ramnicu Valcea Calimanesti Brezoi 14:10
Sibiu 14:30
Fany Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti 14:55
Transmixt Sibiu Sibiu Colonia Talmaciu 16:05
GRUP ATYC Sibiu Selimbar 16:25
Fany Satu Mare Zalau Cluj Napoca Turda Aiud Teius Alba Iulia Sibiu 16:35
Fany Baia Mare Somcuta Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla Cluj Napoca Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes Sibiu
Otopeni Aeroport 17:50
ETA Targu Jiu Targu Jiu Scoarta Bengesti Ciocadia Pociovalistea Novaci Cernadia Baia De Fier Polovragi Racovita Cerna Rugetu Slatioara Horezu Costesti Pietrari Govora Ramnicu Valcea Calimanesti Brezoi 18:55
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Zebil Babadag Baia Sarichioi Agighiol Ciucurova Topolog Saraiu Garliciu Harsova Giurgeni Tandarei Bucu Slobozia Drajna Noua 22:50
Nicolae Balcescu Corbu Negru Voda Mihail Kogalniceanu Navodari Albesti Comana Constanta Limanu Amzacea Lumina Mamaia Topraisar Poiana Mangalia Movilita Valu lui Traian Techirghiol Murfatlar Ovidiu Poarta Alba Agigea Nisipari Cumpana Castelu Lazu Medgidia Venus Neptun Satu Nou Olimp Mircea Voda Costinesti Faclia Stefan cel Mare Saligny Cernavoda 23 August Dulcesti Fetesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Calarasi Eforie Nord
Otopeni Aeroport