Română

Mersul autobuzelor Constanta

Constanta, Romania

Stațiile și autogările din Constanta

  • Statie Constanta

    necunoscuta
  • Gara CFR Constanta

    Str. Garii
    Tel: +4-0744-22.66.11
    Mobil: +4-0744-22.66.11
  • Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR)

    Str. Th. Burada nr.1P, Camera 5
    Tel: +4-0241-665.289
  • Autogara Trace Trans - Tomis III

    Str. Zburatorului nr.4
    Tel: +4-0241-553.632
    E-mail: office@tracetrans.ro
    Web: www.tracetrans.ro
  • Stadion CFR (capat troleu)

  • Parcare Crimbogaz

    Bd I.C.Bratianu, langa LIDL
  • autogara, gara

    Tel: 0765.271.913; 0752.272.591; 0236.488.00
    Mobil: 0044.7955.334.231; 0044.7955.332.707
  • Statie Mall City Park

    B-dul Alexandru Lapusneanu nr.116C
  • Gara CFR

  • Autogara Tomis-Nord

    Piaţa Tomis 3, Str. Soveja nr.35
    Tel: +4-0743-335.343
    Mobil: +4-0743-335.355
    Fax: +4-0743-335.366
  • Str. Stefan cel Mare nr 71 Ag.Eurolines

  • Agentie Sempre Dritto Tour

    B-dul Ferdinand, Nr 108, Bl R4, Sc A, Ap 3, Parter (Zona Garii)
    Tel: (+40) 728 228 107
    Mobil: (+40) 728 228 107
    Fax: (+40) 341 44 65 82
    E-mail: constanta@sempredritto.ro
    Web: www.sempredritto.ro
  • Autogara Tomis Car SA

    Str. Soveja nr.35
    Tel: +4-0241-650.625
  • Peco Rompetrol

    vis a vis de Farul Constanta
  • Autogara Sud, str. Theodor Burada nr. 1

  • Statie Agentia Eurolines

    Str. Stefan cel Mare nr.71
  • Casa de Cultura - Bd. 1 Decembrie

  • Doraly Moll / Benzinaria Moll

  • AUTOGARA SUD-Peron 11

  • KAUFLAND - STATIE 48

    +4-0241-518.581
    Mobil: +4-0768-582.208
  • Statie Praktiker

  • Casa de cultura

    B-dul Alexandru Lapusneanu nr.1
  • autogara sud peron -13

    Tel: 0722505310
    Mobil: 0720222300
  • Gara Constanta P1

  • Gara CFR Post Constanta Vii

  • Gara CFR Constanta P2

  • Gara CFR Post Medeea

  • vis a vis Peco OMV

    Bulevardul Tomis

Plecări din Constanta
Ora Către
00:00 Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Cumpana Cumpana
00:01 Dover Maidstone Londra Londra Londra Londra Londra Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham
00:10 Mangalia
Salzburg Graz Innsbruck Passau Regensburg Nurnberg Furth Erlangen Ansbach Bayreuth Hof Wurzburg Bamberg Schweinfurt Bad Mergentheim Ingolstadt Landshut Munchen Augsburg Ulm Memmingen Kempten Lindau Friedrichshafen Ravensburg Zwickau Chemnitz Dresda Erfurt Fulda Frankfurt Mainz Mannheim Heidelberg Karlsruhe Heilbronn Ludwigsburg Stuttgart Tubingen Reutlingen Cottbus Halle Leipzig Gera Jena Gottingen Kassel Koblenz Trier Bonn Koln Duren Aachen Dusseldorf Wuppertal Duisburg Essen Dortmund Hamm Offenburg Albstadt Freiburg im Breisgau Villingen-Schwenningen Singen Potsdam Berlin Magdeburg Goslar Braunschweig Wolfsburg Hildesheim Hannover Paderborn Bielefeld Munster Bocholt Osnabruck Minden Vechta Cloppenburg Basel Bremen Bruxelles Baden Celle Konstanz Soltau Zurich Luneburg Sankt Gallen Oldenburg Papenburg Amsterdam Hamburg Schwerin Emden Bremerhaven Lubeck Neumunster Busum Heide Kiel Sankt Peter-Ording Husum Schleswig Kappeln Flensburg Sonderborg Strasbourg Abenra Nancy Kolding Metz Fredericia Reims Vejle Mulhouse Horsens Paris Herning Odense Silkeborg Arhus Nyborg Viborg Randers Hobro Aalborg Copenhagen Dijon Nantes Malmo Goteborg Stockholm Oslo Bergen
00:20 Grup Media Sud Company SRL Navodari
00:45 Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
00:50 Grup Media Sud Company SRL Navodari
01:00 Praga Dresda Berlin Tapernoje Copenhagen Ringsted Slagelse Nyborg Odense Vejle Horsens Arhus Aalborg
Halmstad Varberg Goteborg Uddevalla Sarpsborg Moss Oslo Praga Dresda Berlin Tapernoje Copenhagen Malmo Landskrona Helsingborg Ljungby Vaxjo Jonkoping Linkoping Norrkoping Nykoping Sodertalje Stockholm
Ploiesti
Medgidia Cernavoda Fetesti Otopeni Aeroport
01:20 Grup Media Sud Company SRL Navodari
01:30 Navodari
01:50 Grup Media Sud Company SRL Navodari
02:00 Praga Hamburg Flensburg Padborg Kolding Vejle Horsens Arhus Aalborg
Praga Dresda Berlin Tapernoje Copenhagen Malmo Landskrona Helsingborg Ljungby Vaxjo Halmstad Jonkoping Linkoping Norrkoping Nykoping Sodertalje Stockholm
Ploiesti
MyBus Bucuresti
MyBus Balchik Albena Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna Obzor Sunny Beach Nessebar
03:00 Otopeni Aeroport
Romfour Brno Praga Dresda Cottbus Berlin
Romfour Cornitel
Romfour Budapesta Viena Sankt Polten Melk Linz Wels Passau Ingolstadt im Unterfranken Stuttgart Heilbronn Manheim Mainz Koblenz Bonn Dusseldorf
Romco Tour Londra Lutton Coventry Birmingham Wolverhampton Stoke on Trent Manchester Liverpool Northampton Leicester Nottingham Chesterfield Sheffield Doncaster Leeds Sutton on Hull
Romco Tour Budapesta Viena Linz Salzburg
Romco Tour Bruxelles Antwerp Gent
Romco Tour Leicester Nottingham Chesterfield Sheffield Leeds Sutton on Hull
Romco Tour Budapesta Viena Linz Salzburg Munchen Nurnberg Stuttgart Frankfurt Koln
Navodari
03:15 Otopeni Aeroport Bucuresti
04:00 Romco Tour Munchen Stuttgart Karlsruhe Nurnberg Frankfurt Koln
05:00 Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Navodari
05:05 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
05:10 Mangalia
Timona Techirghiol
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
05:15 Ovidiu Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
05:20 Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
05:25 Ovidiu Navodari
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
05:30 Mangalia
Mihail Kogalniceanu
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Cernavoda
05:35 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
05:40 Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
05:45 Bucuresti
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Ovidiu Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
05:50 Mangalia
Mihail Kogalniceanu
Cumpana
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
05:55 Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
06:00 Trace Trans Corporation Slava Rusa Slava Cercheza Ciucurova Horia Mircea Voda Cerna Turcoaia Greci Macin
Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana
Nursen Transcom SRL Tufani
Timona Techirghiol
Dorinta SRL Poiana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Electro Tur SRL Harsova
Otopeni Aeroport
06:05 Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
06:10 Mangalia
Cumpana
Timona Techirghiol
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
06:15 Ridas Star I.C. Bratianu
Sherif Baia 2 Cantoane Babadag Zebil Sarichioi Sabangia Agighiol Valea Nucarilor Sarinasuf Plopul Murighiol Mahmudia Bestepe Tulcea
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
06:19 Mangalia
06:20 Cumpana
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Marcon Star SRL Oltina
06:25 Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
06:30 Mangalia
Trace Trans Corporation Mihail Kogalniceanu Targusor Pantelimon Runcu Stejaru Saraiu Girliciu Daeni
Tinioris Mar SRL Cerbu
Harsova Braila Tecuci Marasesti Adjud Bacau Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani Dorohoi
Bucuresti
Eforie Nord Eforie Sud Costinesti Mangalia
Cumpana
Transbus Codreanu Slobozia Sinaia Predeal Brasov
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
Otopeni Aeroport
Contessa Entellina Taormina Giarre Acireale Catania Siracusa Avola Lido di Mondello Rosolini Modica Ragusa Vittoria Gela Licata Agrigento Pince Udine Pordenone Mestre Venetia Padova Verona Ferrara Bologna Prato Firenze Arezzo Orvieto Orte Roma Frosinone Ceprano Teano Casino Caserta San Nicola Mercato San Severino Nola Napoli Montoro Salerno Battipaglia Eboli Campania Contursi Potenza Polla Sala Consilina Padula Lagonegro Corigliano Calabro Rossano Tarsia Rende Cosenza Falerna Lauria Inferiore Castrovillari Lamezia Terme Pizzo Vibo Valentia Rosarno Gioia Tauro Palmi Villa San Giovanni Reggio di Calabria Messina Spadafora Milazzo Barcellona-Pozzo di Gotto Patti Falcone Brolo Capo d'Orlando Rocca di Capri Leone Sant'Agata di Militello Santo Stefano di Camastra Tusa Cefalu Termini Imerese Bagheria Palermo Partinico Castellammare del Golfo Alcamo Trapani
Brasov
06:35 Gis Trans Rapid SRL Hirsova Ciobanu
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
06:40 Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Cumpana
Vibo Trans SRL Almalau
Timona Techirghiol
Georgiana & Alina Mihai Viteazu
Navodari
06:45 Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Nursen Transcom SRL Tufani
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
06:50 Mangalia
Cumpana
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
IND ELCOMO Ciobanita
06:55 Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Ovidiu Navodari
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
07:00 Trace Trans Corporation Focsani
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana
Durankulak Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Dorinta SRL Poiana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Georgiana & Alina Cogealac
Metropolitan Lumina
Metropolitan Poarta Alba
Servcom Adrian Ostrov
Mangalia
07:05 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
07:07 Trans Tur Cumpana
07:10 Mangalia
Cumpana
Braila Tecuci Bacau Roman Falticeni Suceava
Timona Techirghiol
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
07:15 Bucuresti
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
07:20 Cumpana
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
07:25 Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
07:30 Mangalia
Mihail Kogalniceanu
Cumpana
Vibo Trans SRL Calarasi
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Dumacris Inst. SRL Palazu Mic
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
Otopeni Aeroport
07:35 Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
07:40 Cumpana
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari Navodari
99 Nar Tour srl Hanul Morilor Harsova
99 Nar Tour srl Slobozia
99 Nar Tour srl Slobozia Ploiesti
07:45 Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
IND ELCOMO Ciobanita
Metropolitan Lumina
07:50 Mangalia
Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Cumpana
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
07:55 Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
08:00 Bucuresti
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana
Durankulak Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna Byala Obzor Sunny Beach Nessebar Pomorie Burgas Chernomorets Sozopol Primorsko
Trans Tur Cumpana
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Electro Tur SRL Harsova
Emanuel Trading SRL Dumbraveni
Metropolitan Lumina
99 Nar Tour srl Mangalia
MyBus Bucuresti
MyBus Salonic Ioannina Patra Kyllini Zakynthos Poros
Azur Eder SRL Balchik Albena Nisipurile de Aur Varna
08:05 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
08:07 Trans Tur Cumpana
08:10 Mangalia
Mihail Kogalniceanu
Cumpana
Timona Techirghiol
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
08:15 DILIGENTA SUD NORD Macin
Ovidiu Navodari
Nursen Transcom SRL Tufani
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
Otopeni Aeroport
08:20 Cumpana
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
08:22 Trans Tur Cumpana
08:25 Ovidiu Navodari
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
08:30 Mangalia
Mangalia
Pireas Pireas Arkhaia Korinthos Argos Akrata Promakhon Tripolis Patra Seres Araxos Sparta Lapas Salonic Skala Vlakhiotis Katerini Varda Larisa Elos Lechaina Volos Loutra Killinis Kato Glikovrisi Molaoi Andravida Lamia Atalanti Gastouni Kastro Amalias Asopos Pappadhianika Pirgos Thiva Zakharo Elika Atena Neapolis Pireas Kalon Neron Kiparissia Filiatra Gargalianoi Kazarma Mesinon Asprokhoma Kalamata
Bucuresti
Cumpana
Compania RVG Braila Tecuci Bacau Piatra Neamt Targu Neamt Falticeni Gura Humorului
Braila Tecuci Bacau Piatra Neamt Targu Neamt Falticeni Gura Humorului
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Georgiana & Alina Vadu
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
08:35 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
08:37 Trans Tur Cumpana
08:40 Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Cumpana
Eforie Nord Mangalia
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
08:45 Bucuresti
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Emanuel Trading SRL Negru Voda
Metropolitan Lumina
Tudan Calarasi
08:50 Mangalia
Cumpana
Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
08:55 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
09:00 Trace Trans Corporation Slava Rusa Slava Cercheza Ciucurova Horia Mircea Voda Turcoaia Macin
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Trans Tur Cobadin
Nursen Transcom SRL Tufani
Timona Techirghiol
Dorinta SRL Poiana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
Otopeni Aeroport
Navodari
09:05 Ovidiu Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
09:07 Trans Tur Cumpana
09:10 Mangalia
Mangalia
Timona Techirghiol
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
09:15 Mangalia
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
09:20 Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
99 Nar Tour srl Mangalia
09:22 Trans Tur Cumpana
09:25 Ovidiu Navodari
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
09:30 Mangalia
Bucuresti
Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Tulcea Galati Tecuci Barlad Vaslui Iasi
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Emanuel Trading SRL Negru Voda
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
99 Nar Tour srl Harsova
99 Nar Tour srl Hanul Morilor Harsova
09:35 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
09:37 Trans Tur Cumpana
09:40 Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
09:45 Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
09:50 Mangalia
Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
09:55 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
10:00 Trace Trans Corporation Mihail Kogalniceanu Targusor Pantelimon Runcu Stejaru Saraiu Girliciu Daeni
Mangalia
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana
Durankulak Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna Byala Obzor Sunny Beach Nessebar Pomorie Burgas Chernomorets Sozopol Primorsko
Trans Tur Cobadin
Nursen Transcom SRL Tufani
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Marcon Star SRL Viile
Metropolitan Lumina
Otopeni Aeroport
Albena Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Sunny Beach
10:05 Ovidiu Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
10:07 Trans Tur Cumpana
10:10 Mangalia
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
10:15 Bucuresti
Ovidiu Navodari
Londra Northampton Coventry Wolverhampton Birmingham Nottingham Chesterfield Sheffield Leeds Stoke on Trent Manchester Doncaster Liverpool Leicester
Sibiu
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Georgiana & Alina Vadu
Imola Vicenza Forli Verona Cesena Brescia Rimini Bergamo Pesaro Milano Torino Ancona Civitanova Marche San Benedetto del Tronto Pescara Udine Vasto Mestre Termoli San Severo Padova Ferrara Foggia Bologna Andria Bari Firenze Taranto Roma Policoro Napoli Salerno
10:20 Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Trans Tur Cobadin
Grup Media Sud Company SRL Navodari
10:22 Trans Tur Cumpana
10:25 Ovidiu Navodari
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
99 Nar Tour srl Hanul Morilor Harsova
99 Nar Tour srl Slobozia
10:30 Mangalia
DILIGENTA SUD NORD Isaccea
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Georgiana & Alina Mihai Viteazu
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
Otopeni Aeroport
10:35 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
10:37 Trans Tur Cumpana
10:40 Mangalia
Trans Tur Cobadin
Nursen Transcom SRL Tufani
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
10:45 Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Dorinta SRL Poiana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
10:50 Mangalia
Grup Media Sud Company SRL Navodari
10:55 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
11:00 Bucuresti
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana
Vibo Trans SRL Almalau
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Electro Tur SRL Harsova
Georgiana & Alina Cogealac
Emanuel Trading SRL Negru Voda
IND ELCOMO Ciobanita
Metropolitan Lumina
Gis Trans Rapid SRL Topalu
MyBus Bucuresti
MyBus Canakkale Kusadasi Milas Bodrum Marmaris
11:05 Ovidiu Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
11:07 Trans Tur Cumpana
11:10 Mangalia
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
11:15 Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
11:20 Lacu Sarat Braila Galati
Harsova Lacu Sarat Braila Tecuci Barlad Vaslui Iasi
Lacu Sarat Braila Buzau Mizil Ploiesti Brasov Sibiu
Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
Trans Tur Cobadin
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Lacu Sarat Braila Focsani Adjud Bacau Piatra Neamt
11:22 Trans Tur Cumpana
11:25 Ovidiu Navodari
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
11:30 Mangalia
Bosfor Calarasi
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Dumacris Inst. SRL Palazu Mic
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
Otopeni Aeroport
11:35 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
11:37 Trans Tur Cumpana
11:40 Mangalia
Trans Tur Cobadin
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
11:45 Bucuresti
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
11:50 Mangalia
Grup Media Sud Company SRL Navodari
99 Nar Tour srl Mangalia
11:55 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
12:00 Trace Trans Corporation Baia 2 Cantoane Lunca 6 Martie
Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana
Durankulak Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
Trans Tur Cobadin
Nursen Transcom SRL Tufani
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
Otopeni Aeroport
12:05 Ovidiu Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
12:07 Trans Tur Cumpana
12:10 Mangalia
Mangalia
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
12:15 Sherif Baia 2 Cantoane Babadag Zebil Sarichioi Sabangia Agighiol Valea Nucarilor Sarinasuf Plopul Murighiol Mahmudia Bestepe Tulcea
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
99 Nar Tour srl Hanul Morilor Harsova
99 Nar Tour srl Slobozia
12:20 Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
Trans Tur Cobadin
Grup Media Sud Company SRL Navodari
12:22 Trans Tur Cumpana
12:25 Ovidiu Navodari
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
12:30 Mangalia
Bucuresti
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Emanuel Trading SRL Dumbraveni
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
Ovidius Trading Curtea De Arges
12:35 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
12:37 Trans Tur Cumpana
12:40 Trans Tur Cobadin
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
12:45 Trace Trans Corporation Slava Rusa Slava Cercheza Ciucurova Macin Jijila Garvan I.C. Bratianu
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
12:50 Mangalia
Lacu Sarat Braila Galati
Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
12:55 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
13:00 DILIGENTA SUD NORD Macin
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana
Divertis Tudor SRL Calarasi
Trans Tur Cobadin
Nursen Transcom SRL Tufani
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
Medgidia Cernavoda Fetesti Otopeni Aeroport
MyBus Bucuresti
MyBus Salonic Nei Pori Volos Akhillio Skiathos
13:05 Ovidiu Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
13:07 Trans Tur Cumpana
13:10 Mangalia
Mangalia
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
13:15 Bucuresti
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Emanuel Trading SRL Negru Voda
13:20 Trans Tur Cobadin
Grup Media Sud Company SRL Navodari
13:22 Trans Tur Cumpana
13:25 Ovidiu Navodari
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
13:30 Mangalia
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Electro Tur SRL Harsova
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
13:35 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
13:37 Trans Tur Cumpana
13:40 Trans Tur Cobadin
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
13:45 Mangalia
Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
13:50 Mangalia
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
13:55 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
14:00 Trace Trans Corporation Mihail Kogalniceanu Targusor Pantelimon Runcu Stejaru Saraiu Girliciu Daeni
Bucuresti
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana
Vibo Trans SRL Almalau
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Trans Tur Petrosani
Emanuel Trading SRL Negru Voda
Metropolitan Lumina
Otopeni Aeroport
MyBus Bucuresti Bucuresti
MyBus Salonic Ioannina Igoumenitsa Parga Ammoudia Corfu
MyBus Salonic Ioannina Parga Preveza Lefkada
Navodari
14:05 Ovidiu Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
14:07 Trans Tur Cumpana
14:10 Mangalia
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
14:15 Gis Trans Rapid SRL Hirsova Ciobanu
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Nursen Transcom SRL Tufani
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
14:20 Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
Trans Tur Cobadin
Grup Media Sud Company SRL Navodari
14:22 Trans Tur Cumpana
14:25 Ovidiu Navodari
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
14:30 Mangalia
Tinioris Mar SRL 6 Martie
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Dumacris Inst. SRL Palazu Mic
Georgiana & Alina Vadu
IND ELCOMO Ciobanita
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
Tudan Calarasi
14:35 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
14:37 Trans Tur Cumpana
14:40 Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Trans Tur Cobadin
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
99 Nar Tour srl Hanul Morilor Harsova
99 Nar Tour srl Slobozia Ploiesti
99 Nar Tour srl Mangalia
14:45 Bucuresti
DILIGENTA SUD NORD Macin
Tinioris Mar SRL Cerbu
Mangalia
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Dorinta SRL Poiana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Georgiana & Alina Mihai Viteazu
14:50 Mangalia
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
14:55 Ovidiu Navodari
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
15:00 Elbus Tour SRL Ploiesti
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Georgiana & Alina Cogealac
Metropolitan Lumina
ATYC Mamaia Ovidiu Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Crucea Harsova Giurgeni Tandarei Bucu Slobozia Andrasesti Cazanesti Ion Roata Urziceni Jilavele Ciorani Albesti Paleologu Ploiesti
ATYC Mamaia Ovidiu Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Crucea Harsova Giurgeni Tandarei Bucu Slobozia Andrasesti Cazanesti Ion Roata Urziceni Jilavele Ciorani Albesti Paleologu Ploiesti Ploiesti Stoenesti Bratasanca Darmanesti Ion Luca Caragiale Mija Adanca Sacueni Razvad Targoviste
15:05 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
15:07 Trans Tur Cumpana
15:10 Mangalia
Timona Techirghiol
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
15:15 Mangalia
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Marcon Star SRL Oltina
15:20 Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
15:25 Ovidiu Navodari
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
15:30 Mangalia
STERIANA CO Daieni
Timona 6 Martie
Trace Trans Corporation Lunca Jurilovca
Lacu Sarat Braila Galati
Bucuresti
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
99 Nar Tour srl Harsova
99 Nar Tour srl Hanul Morilor Harsova
Otopeni Aeroport
15:35 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
15:37 Trans Tur Cumpana
15:40 Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
15:45 Timona Neatirnarea
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
15:50 Mangalia
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
15:55 Ovidiu Navodari
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
16:00 Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana
Trans Tur Cobadin
Nursen Transcom SRL Tufani
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Electro Tur SRL Harsova
Metropolitan Lumina
Tudan Calarasi
Otopeni Aeroport
16:05 Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
16:10 Mangalia
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
16:15 Sherif Baia 2 Cantoane Babadag Zebil Sarichioi Sabangia Agighiol Valea Nucarilor Sarinasuf Plopul Murighiol Mahmudia Bestepe Tulcea
Mangalia
Bucuresti
Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Ovidiu Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Emanuel Trading SRL Dumbraveni
IND ELCOMO Ciobanita
Metropolitan Lumina
16:20 Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
16:25 Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
16:30 Mangalia
Trace Trans Corporation Mihail Kogalniceanu Targusor Pantelimon Runcu Stejaru Saraiu Girliciu Daeni
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
Navodari
16:35 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
16:40 Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
99 Nar Tour srl Hanul Morilor Harsova
99 Nar Tour srl Slobozia Ploiesti
16:45 Mangalia
DILIGENTA SUD NORD Macin
Ovidiu Navodari
Ali Trans Com Calarasi Calarasi
Trans Tur Cumpana
Dorinta SRL Poiana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
16:50 Mangalia
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
16:55 Ovidiu Navodari
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
17:00 Trace Trans Corporation Slava Rusa Slava Cercheza Ciucurova Horia Mircea Voda Cerna Turcoaia Greci Macin Jijila Garvan I.C. Bratianu
Harsova Braila Tecuci Marasesti Adjud Bacau Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani Dorohoi
Bucuresti
Trace Trans Corporation Focsani
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Georgiana & Alina Vadu
Trans Tur Dunareni
Emanuel Trading SRL Negru Voda
Metropolitan Lumina
Gis Trans Rapid SRL Topalu
99 Nar Tour srl Mangalia
Otopeni Aeroport
17:05 Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
17:10 Mangalia
Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
17:15 Ovidiu Navodari
Nursen Transcom SRL Tufani
Grup Media Sud Company SRL Navodari
17:20 Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
17:25 Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
17:30 Mangalia
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Trans Tur Petrosani
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
Durankulak Kirklareli Istanbul
17:35 Ovidiu Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
17:40 Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
17:45 Mangalia
Bucuresti
Ovidiu Navodari
Vibo Trans SRL Almalau
Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
17:50 Mangalia
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
17:55 Ovidiu Navodari
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
18:00 Lacu Sarat Braila Galati
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana
Ovidiu Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Tecuci Tisita Marasesti Adjud Racaciuni Bacau Roman Targu Frumos Cotnari Harlau Frumusica Flamanzi Copalau Botosani
Trans Tur Cobadin Cobadin
Nursen Transcom SRL Tufani
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Dumacris Inst. SRL Palazu Mic
Metropolitan Lumina
Conex Trans SRL Bologna Firenze Roma Mestre Padova Verona Milano Torino
Navodari
18:05 Trace Trans Corporation Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Tulcea Somova Niculitel
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
IND ELCOMO Ciobanita
18:10 Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
18:15 Mangalia
Mangalia
DILIGENTA SUD NORD Isaccea
Ovidiu Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
99 Nar Tour srl Hanul Morilor Harsova
99 Nar Tour srl Slobozia
99 Nar Tour srl Mangalia
18:20 Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
18:25 Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
18:30 Bucuresti
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Dorinta SRL Poiana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
Otopeni Aeroport
18:35 Ovidiu Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
18:40 Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
18:45 Mangalia
Ovidiu Navodari
Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea
Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Georgiana & Alina Cogealac
18:50 Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
18:55 Ovidiu Navodari
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
19:00 Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana
Trans Tur Cobadin
Nursen Transcom SRL Tufani
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Electro Tur SRL Harsova
Georgiana & Alina Mihai Viteazu
Metropolitan Lumina
MyBus Bucuresti Bucuresti
MyBus Alexandroupolis Alexandroupolis Komotini Komotini Xanthi Xanthi Keramoti Keramoti Limenas Thassos Limenas Thassos
MyBus Asprovalta Asprovalta Kavala Kavala Keramoti Keramoti Limenas Thassos Limenas Thassos
19:05 Ovidiu Navodari
Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
19:10 Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
19:15 Mangalia
Mangalia
Bucuresti
Ovidiu Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Emanuel Trading SRL Negru Voda
19:20 Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
19:25 Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
19:30 Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
Otopeni Aeroport
Navodari
19:35 Ovidiu Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
19:40 Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
19:45 Mangalia
Mangalia
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
19:50 Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
19:55 Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Ovidiu Navodari
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
20:00 Bucuresti
Compania RVG Vatra Dornei
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Compania RVG Dorohoi
Compania RVG Braila Galati Tecuci Adjud Bacau Roman Falticeni Suceava Botosani
Trans Tur Cumpana
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Emanuel Trading SRL Negru Voda
IND ELCOMO Ciobanita
Metropolitan Lumina
MyBus Bucuresti
MyBus Salonic Paralia Katerini Olympic Beach
Otopeni Aeroport
20:05 Ovidiu Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
20:10 J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
20:15 Mangalia
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Nursen Transcom SRL Tufani
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
20:20 Trans Tur Cobadin
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
20:25 Ovidiu Navodari
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
20:30 Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
Braila Tecuci Bacau Piatra Neamt Targu Neamt Falticeni Gura Humorului
20:35 Ovidiu Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
20:40 Trans Tur Cobadin
Agigea Techirghiol
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
20:45 Mangalia
Bucuresti
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Dorinta SRL Poiana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
20:50 Grup Media Sud Company SRL Navodari
Navodari
20:55 Ovidiu Navodari
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
21:00 Trans Tur Cumpana
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
IND ELCOMO Ciobanita
Metropolitan Lumina
21:05 Ovidiu Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
21:10 J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
21:15 Mangalia
Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
21:20 Trans Tur Cobadin
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
21:25 Ovidiu Navodari
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
21:30 Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
21:35 Ovidiu Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
21:40 Agigea Techirghiol
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
21:45 Ovidiu Navodari
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
Tulcea
21:50 Grup Media Sud Company SRL Navodari
21:55 Ovidiu Navodari
J.T.A. Trans-Group SRL Navodari
22:00 Cernavoda Bucuresti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
Mihail Kogalniceanu
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Metropolitan Lumina
Mangalia
22:05 Ovidiu Navodari
22:10 Mangalia
22:15 Metropolitan Lumina
22:20 Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
22:30 Otopeni Aeroport
22:40 Trans Tur Cumpana
22:45 Mangalia
Ramnicu Valcea
Viena Linz Munchen Passau Nurnberg Frankfurt Koblenz Heilbronn Stuttgart Karlsruhe Strasbourg Nancy Metz Vitry-le-Francois Reims Paris
Cernavoda Fetesti Drajna Noua Bucuresti Ploiesti Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Sighisoara Targu Mures Iernut Ludus Campia Turzii Turda Cluj Napoca
Cluj Napoca
22:50 Grup Media Sud Company SRL Navodari
23:00 Saarbrucken Saarlouis Luxembourg Namur Charleroi Mons Lille Dunkerque Calais Dover Folkestone Ashford Canterbury Maidstone Londra Basildon Chelmsford Harlow Bracknell Farnborough Crawley Horsham Colchester Luton Aylesbury Reading Basingstoke Ipswich Cambridge Bedford Milton Keynes Bicester Oxford Newbury Andover Winchester Brighton Chichester Portsmouth Fareham Southampton Thetford Norwich Fakenham King's Lynn Wisbech Peterborough Corby Kettering Rothwell Market Harborough Wellingborough Northampton Rugby Banbury Warwick Stratford-upon-Avon Evesham Cheltenham Gloucester Bristol Bath Weston-super-Mare Taunton Wellington Yeovil Bournemouth Weymouth Dorchester Spalding Boston Grantham Leicester Nottingham Derby Coventry Nuneaton Birmingham Burton upon Trent Wolverhampton Telford Worcester Hereford Ross on Wye Monmouth Newport Cardiff Lincoln Chesterfield Stoke on Trent Exeter Sheffield Doncaster Leeds Bradford Chester Warrington Liverpool Manchester Bolton Southport Preston Blackburn Grimsby Sutton on Hull York Harrogate Blackpool Lancaster Dublin Belfast
MyBus Bucuresti
Navodari
Strasbourg Strasbourg Strasbourg Strasbourg Metz Metz Metz Metz Reims Reims Reims Reims Paris Paris Paris Paris Orleans Orleans Orleans Orleans Tours Tours Tours Tours Angers Angers Angers Angers Nantes Nantes Nantes Nantes Rennes Rennes Rennes Rennes
Munchen Munchen Munchen Munchen Augsburg Augsburg Augsburg Augsburg Ulm Ulm Ulm Ulm Stuttgart Stuttgart Stuttgart Stuttgart Karlsruhe Karlsruhe Karlsruhe Karlsruhe Strasbourg Strasbourg Strasbourg Strasbourg Saarbrucken Saarbrucken Saarbrucken Saarbrucken Luxembourg Luxembourg Luxembourg Luxembourg Metz Metz Metz Metz Reims Reims Reims Reims Paris Paris Paris Paris Orleans Orleans Orleans Orleans Tours Tours Tours Tours Angers Angers Angers Angers Nantes Nantes Nantes Nantes Rennes Rennes Rennes Rennes
Innsbruck Innsbruck Innsbruck Innsbruck Sankt Gallen Sankt Gallen Sankt Gallen Sankt Gallen Zurich Zurich Zurich Zurich Berna Berna Berna Berna Lausanne Lausanne Lausanne Lausanne Geneva Geneva Geneva Geneva Lyon Lyon Lyon Lyon Grenoble Grenoble Grenoble Grenoble
Maribor Maribor Maribor Maribor Ljubljana Ljubljana Ljubljana Ljubljana Mestre Mestre Mestre Mestre Padova Padova Padova Padova Verona Verona Verona Verona Brescia Brescia Brescia Brescia Milano Milano Milano Milano Torino Torino Torino Torino Nice Nice Nice Nice Toulon Toulon Toulon Toulon Marseille Marseille Marseille Marseille Avignon Avignon Avignon Avignon Nimes Nimes Nimes Nimes Montpellier Montpellier Montpellier Montpellier Carcassonne Carcassonne Carcassonne Carcassonne Toulouse Toulouse Toulouse Toulouse Agen Agen Agen Agen Bordeaux Bordeaux Bordeaux Bordeaux
Landshut Landshut Landshut Landshut Augsburg Augsburg Augsburg Augsburg Munchen Munchen Munchen Munchen Ulm Ulm Ulm Ulm Stuttgart Stuttgart Stuttgart Stuttgart Karlsruhe Karlsruhe Karlsruhe Karlsruhe Landau in der Pfalz Landau in der Pfalz Landau in der Pfalz Landau in der Pfalz Pirmasens Pirmasens Pirmasens Pirmasens Saarbrucken Saarbrucken Saarbrucken Saarbrucken Saarlouis Saarlouis Saarlouis Saarlouis Merzig Merzig Merzig Merzig Luxembourg Luxembourg Luxembourg Luxembourg
Brno Brno Brno Brno Praga Praga Praga Praga Dresda Dresda Dresda Dresda Leipzig Leipzig Leipzig Leipzig Berlin Berlin Berlin Berlin Hannover Hannover Hannover Hannover Bremen Bremen Bremen Bremen Hamburg Hamburg Hamburg Hamburg
Passau Passau Passau Passau Deggendorf Deggendorf Deggendorf Deggendorf Regensburg Regensburg Regensburg Regensburg Nurnberg Nurnberg Nurnberg Nurnberg Fulda Fulda Fulda Fulda Kassel Kassel Kassel Kassel Gottingen Gottingen Gottingen Gottingen Hildesheim Hildesheim Hildesheim Hildesheim Hannover Hannover Hannover Hannover Hamburg Hamburg Hamburg Hamburg
Regensburg Regensburg Nurnberg Nurnberg Frankfurt Frankfurt Koln Koln Aachen Aachen Liege Liege Bruxelles Bruxelles Antwerp Antwerp Rotterdam Rotterdam Amsterdam Amsterdam Utrecht Utrecht
Nurnberg Nurnberg Nurnberg Nurnberg Frankfurt Frankfurt Frankfurt Frankfurt Koln Koln Koln Koln Aachen Aachen Aachen Aachen Liege Liege Liege Liege Bruxelles Bruxelles Bruxelles Bruxelles Lille Lille Lille Lille Calais Calais Calais Calais Dover Dover Dover Dover Folkestone Folkestone Folkestone Folkestone Maidstone Maidstone Maidstone Maidstone Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Luton Luton Luton Luton Milton Keynes Milton Keynes Milton Keynes Milton Keynes Northampton Northampton Northampton Northampton Coventry Coventry Coventry Coventry Birmingham Birmingham Birmingham Birmingham Wolverhampton Wolverhampton Wolverhampton Wolverhampton Stoke on Trent Stoke on Trent Stoke on Trent Stoke on Trent Manchester Manchester Manchester Manchester Liverpool Liverpool Liverpool Liverpool
Bucuresti
Budapesta Viena Linz Salzburg Bratislava
23:19 Mamaia Braila Tecuci Barlad Vaslui Iasi
23:20 Grup Media Sud Company SRL Navodari
23:30 Ampuria Reisen Passau Deggendorf Regensburg Nurnberg Ansbach Wurzburg Heidelberg Mannheim Mainz Frankfurt Wiesbaden Koblenz Bonn Koln Dusseldorf Duisburg Essen Dortmund Munster Gutersloh Bielefeld Hannover
23:50 Grup Media Sud Company SRL Navodari
MyBus Arad
Mai multe despre Constanta
Inchirieri autocare Închiriază autocar sau microbuz direct de la posesor, fără comisioane. Găseşti aici informaţii de contact, preţurile şi flota disponibilă.
http://www.autogari.ro/Inchirieri/Autocare/Constanta
 
http://romanian.wunderground.com/global/stations/15480.html?bannertypeclick=infobox