Română
English
Magyar
Українська
Română
English
Magyar
Українська
Program curse
București - Timisoara
București - Iași
Cluj - Brașov
București - Sibiu
Brașov - Aeroport Otopeni (OTP)
Iași - Brașov
Arad - Brașov
Craiova - București
Cluj - Baia Mare
Cluj - Iași
Iași - Sibiu
București - Alba Iulia
Baia Mare - Cluj
Cluj - Timișoara
Chișinău - Iași
Rezervări
Rezervă acum
Biletele mele
Verificare bilet
Închirieri
Despre
Despre Autogari.RO
Blog
Contact
Căutare
Închide
Din
Localitate plecare
Către
Localitate sosire
Zi plecare
Zi plecare
Pasageri
Pasageri
Adulți
Pensionari
Studenți
Elevi
Copii
Caută
KAUFLAND - STATIE 48
Constanta
, Romania
Adresa
B-dul I.C. Brătianu. (Lânga standurile cu flori), Constanta, Romania
Deschideți în Hărți
Plecări din KAUFLAND - STATIE 48
Ora
Către
00:00
Eforie Nord
Eforie Sud
Tuzla
Pecineaga
Dulcești
Moșneni
23 August
Costinești
Olimp
Neptun
Venus
Mangalia
2 Mai
Limanu
Ovidiu
Poiana
Lumina
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Mamaia
Mamaia Sat
Năvodari
Corbu
Lazu
Cumpăna
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Comana
Albești
Cotu Văii
Negru Vodă
00:29
Otopeni Aeroport
01:00
Eforie Nord
Eforie Sud
Tuzla
Pecineaga
Dulcești
Moșneni
23 August
Costinești
Olimp
Neptun
Venus
Mangalia
2 Mai
Limanu
Ovidiu
Poiana
Lumina
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Mamaia
Mamaia Sat
Năvodari
Corbu
Lazu
Cumpăna
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Comana
Albești
Cotu Văii
Negru Vodă
01:30
Otopeni Aeroport
02:00
Otopeni Aeroport
Eforie Nord
Eforie Sud
Tuzla
Pecineaga
Dulcești
Moșneni
23 August
Costinești
Olimp
Neptun
Venus
Mangalia
2 Mai
Limanu
Ovidiu
Poiana
Lumina
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Mamaia
Mamaia Sat
Năvodari
Corbu
Lazu
Cumpăna
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Comana
Albești
Cotu Văii
Negru Vodă
03:00
Otopeni Aeroport
Eforie Nord
Eforie Sud
Tuzla
Pecineaga
Dulcești
Moșneni
23 August
Costinești
Olimp
Neptun
Venus
Mangalia
2 Mai
Limanu
Mamaia
Mamaia Sat
Năvodari
Corbu
Lazu
Cumpăna
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Comana
Albești
Cotu Văii
Negru Vodă
03:15
Ovidiu
Poiana
Lumina
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
04:00
Otopeni Aeroport
Eforie Nord
Eforie Sud
Tuzla
Pecineaga
Dulcești
Moșneni
23 August
Costinești
Olimp
Neptun
Venus
Mangalia
2 Mai
Limanu
Ovidiu
Poiana
Lumina
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Mamaia
Mamaia Sat
Năvodari
Corbu
Lazu
Cumpăna
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Comana
Albești
Cotu Văii
Negru Vodă
05:00
Eforie Nord
Eforie Sud
Tuzla
Pecineaga
Dulcești
Moșneni
23 August
Costinești
Olimp
Neptun
Venus
Mangalia
2 Mai
Limanu
Ovidiu
Poiana
Lumina
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Mamaia
Mamaia Sat
Năvodari
Corbu
Lazu
Cumpăna
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Comana
Albești
Cotu Văii
Negru Vodă
05:30
Otopeni Aeroport
06:00
Eforie Nord
Eforie Sud
Tuzla
Pecineaga
Dulcești
Moșneni
23 August
Costinești
Olimp
Neptun
Venus
Mangalia
2 Mai
Limanu
Ovidiu
Poiana
Lumina
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Mamaia
Mamaia Sat
Năvodari
Corbu
Lazu
Cumpăna
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Comana
Albești
Cotu Văii
Negru Vodă
07:00
Otopeni Aeroport
Eforie Nord
Eforie Sud
Tuzla
Pecineaga
Dulcești
Moșneni
23 August
Costinești
Olimp
Neptun
Venus
Mangalia
2 Mai
Limanu
Ovidiu
Poiana
Lumina
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Mamaia
Mamaia Sat
Năvodari
Corbu
Lazu
Cumpăna
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Comana
Albești
Cotu Văii
Negru Vodă
08:00
Otopeni Aeroport
Eforie Nord
Eforie Sud
Tuzla
Pecineaga
Dulcești
Moșneni
23 August
Costinești
Olimp
Neptun
Venus
Mangalia
2 Mai
Limanu
Ovidiu
Poiana
Lumina
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Mamaia
Mamaia Sat
Năvodari
Corbu
Lazu
Cumpăna
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Comana
Albești
Cotu Văii
Negru Vodă
09:00
Eforie Nord
Eforie Sud
Tuzla
Pecineaga
Dulcești
Moșneni
23 August
Costinești
Olimp
Neptun
Venus
Mangalia
2 Mai
Limanu
Ovidiu
Poiana
Lumina
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Mamaia
Mamaia Sat
Năvodari
Corbu
Lazu
Cumpăna
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Comana
Albești
Cotu Văii
Negru Vodă
09:30
Otopeni Aeroport
10:00
Eforie Nord
Eforie Sud
Tuzla
Pecineaga
Dulcești
Moșneni
23 August
Costinești
Olimp
Neptun
Venus
Mangalia
2 Mai
Limanu
Ovidiu
Poiana
Lumina
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Mamaia
Mamaia Sat
Năvodari
Corbu
Lazu
Cumpăna
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Comana
Albești
Cotu Văii
Negru Vodă
10:30
Otopeni Aeroport
11:30
Otopeni Aeroport
12:30
Otopeni Aeroport
13:00
Eforie Nord
Eforie Sud
Tuzla
Pecineaga
Dulcești
Moșneni
23 August
Costinești
Olimp
Neptun
Venus
Mangalia
2 Mai
Limanu
Ovidiu
Poiana
Lumina
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Mamaia
Mamaia Sat
Năvodari
Corbu
Lazu
Cumpăna
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Comana
Albești
Cotu Văii
Negru Vodă
13:30
Otopeni Aeroport
14:00
Eforie Nord
Eforie Sud
Tuzla
Pecineaga
Dulcești
Moșneni
23 August
Costinești
Olimp
Neptun
Venus
Mangalia
2 Mai
Limanu
Ovidiu
Poiana
Lumina
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Mamaia
Mamaia Sat
Năvodari
Corbu
Lazu
Cumpăna
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Comana
Albești
Cotu Văii
Negru Vodă
15:00
Otopeni Aeroport
Eforie Nord
Eforie Sud
Tuzla
Pecineaga
Dulcești
Moșneni
23 August
Costinești
Olimp
Neptun
Venus
Mangalia
2 Mai
Limanu
Ovidiu
Poiana
Lumina
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Mamaia
Mamaia Sat
Năvodari
Corbu
Lazu
Cumpăna
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Comana
Albești
Cotu Văii
Negru Vodă
16:00
Eforie Nord
Eforie Sud
Tuzla
Pecineaga
Dulcești
Moșneni
23 August
Costinești
Olimp
Neptun
Venus
Mangalia
2 Mai
Limanu
Ovidiu
Poiana
Lumina
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Mamaia
Mamaia Sat
Năvodari
Corbu
Lazu
Cumpăna
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Comana
Albești
Cotu Văii
Negru Vodă
16:30
Otopeni Aeroport
17:00
Eforie Nord
Eforie Sud
Tuzla
Pecineaga
Dulcești
Moșneni
23 August
Costinești
Olimp
Neptun
Venus
Mangalia
2 Mai
Limanu
Ovidiu
Poiana
Lumina
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Mamaia
Mamaia Sat
Năvodari
Corbu
Lazu
Cumpăna
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Comana
Albești
Cotu Văii
Negru Vodă
18:30
Eforie Nord
Eforie Sud
Tuzla
Pecineaga
Dulcești
Moșneni
23 August
Costinești
Olimp
Neptun
Venus
Mangalia
2 Mai
Limanu
Ovidiu
Poiana
Lumina
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Mamaia
Mamaia Sat
Năvodari
Corbu
Lazu
Cumpăna
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Comana
Albești
Cotu Văii
Negru Vodă
19:00
Otopeni Aeroport
19:30
Eforie Nord
Eforie Sud
Tuzla
Pecineaga
Dulcești
Moșneni
23 August
Costinești
Olimp
Neptun
Venus
Mangalia
2 Mai
Limanu
Ovidiu
Poiana
Lumina
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Mamaia
Mamaia Sat
Năvodari
Corbu
Lazu
Cumpăna
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Comana
Albești
Cotu Văii
Negru Vodă
20:30
Otopeni Aeroport
Eforie Nord
Eforie Sud
Tuzla
Pecineaga
Dulcești
Moșneni
23 August
Costinești
Olimp
Neptun
Venus
Mangalia
2 Mai
Limanu
Ovidiu
Poiana
Lumina
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Mamaia
Mamaia Sat
Năvodari
Corbu
Lazu
Cumpăna
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Comana
Albești
Cotu Văii
Negru Vodă
21:30
Eforie Nord
Eforie Sud
Tuzla
Pecineaga
Dulcești
Moșneni
23 August
Costinești
Olimp
Neptun
Venus
Mangalia
2 Mai
Limanu
Ovidiu
Poiana
Lumina
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Mamaia
Mamaia Sat
Năvodari
Corbu
Lazu
Cumpăna
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Comana
Albești
Cotu Văii
Negru Vodă
22:00
Istanbul
22:30
Otopeni Aeroport
Eforie Nord
Eforie Sud
Tuzla
Pecineaga
Dulcești
Moșneni
23 August
Costinești
Olimp
Neptun
Venus
Mangalia
2 Mai
Limanu
Ovidiu
Poiana
Lumina
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Mamaia
Mamaia Sat
Năvodari
Corbu
Lazu
Cumpăna
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Comana
Albești
Cotu Văii
Negru Vodă
Sosiri în KAUFLAND - STATIE 48
De la
Ora
Otopeni Aeroport
00:00
Limanu
2 Mai
Mangalia
Venus
Neptun
Olimp
Costinești
23 August
Dulcești
Moșneni
Pecineaga
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
00:29
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Lumina
Poiana
Ovidiu
00:30
Corbu
Năvodari
Mamaia Sat
Mamaia
Negru Vodă
Cotu Văii
Albești
Comana
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
Cumpăna
Lazu
Otopeni Aeroport
01:00
Limanu
2 Mai
Mangalia
Venus
Neptun
Olimp
Costinești
23 August
Dulcești
Moșneni
Pecineaga
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
01:59
Otopeni Aeroport
02:00
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Lumina
Poiana
Ovidiu
Corbu
Năvodari
Mamaia Sat
Mamaia
Negru Vodă
Cotu Văii
Albești
Comana
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
Cumpăna
Lazu
Limanu
2 Mai
Mangalia
Venus
Neptun
Olimp
Costinești
23 August
Dulcești
Moșneni
Pecineaga
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
02:59
Otopeni Aeroport
03:00
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Lumina
Poiana
Ovidiu
Corbu
Năvodari
Mamaia Sat
Mamaia
Negru Vodă
Cotu Văii
Albești
Comana
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
Cumpăna
Lazu
Limanu
2 Mai
Mangalia
Venus
Neptun
Olimp
Costinești
23 August
Dulcești
Moșneni
Pecineaga
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
03:59
Otopeni Aeroport
04:00
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Lumina
Poiana
Ovidiu
Corbu
Năvodari
Mamaia Sat
Mamaia
Negru Vodă
Cotu Văii
Albești
Comana
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
Cumpăna
Lazu
Otopeni Aeroport
05:00
Limanu
2 Mai
Mangalia
Venus
Neptun
Olimp
Costinești
23 August
Dulcești
Moșneni
Pecineaga
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
05:29
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Lumina
Poiana
Ovidiu
05:30
Corbu
Năvodari
Mamaia Sat
Mamaia
Negru Vodă
Cotu Văii
Albești
Comana
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
Cumpăna
Lazu
Otopeni Aeroport
06:00
Limanu
2 Mai
Mangalia
Venus
Neptun
Olimp
Costinești
23 August
Dulcești
Moșneni
Pecineaga
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
06:59
Otopeni Aeroport
07:00
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Lumina
Poiana
Ovidiu
Corbu
Năvodari
Mamaia Sat
Mamaia
Negru Vodă
Cotu Văii
Albești
Comana
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
Cumpăna
Lazu
Limanu
2 Mai
Mangalia
Venus
Neptun
Olimp
Costinești
23 August
Dulcești
Moșneni
Pecineaga
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
07:59
Otopeni Aeroport
08:00
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Lumina
Poiana
Ovidiu
Corbu
Năvodari
Mamaia Sat
Mamaia
Negru Vodă
Cotu Văii
Albești
Comana
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
Cumpăna
Lazu
Otopeni Aeroport
09:00
Limanu
2 Mai
Mangalia
Venus
Neptun
Olimp
Costinești
23 August
Dulcești
Moșneni
Pecineaga
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
09:29
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Lumina
Poiana
Ovidiu
09:30
Corbu
Năvodari
Mamaia Sat
Mamaia
Negru Vodă
Cotu Văii
Albești
Comana
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
Cumpăna
Lazu
Limanu
2 Mai
Mangalia
Venus
Neptun
Olimp
Costinești
23 August
Dulcești
Moșneni
Pecineaga
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
10:29
Otopeni Aeroport
10:30
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Lumina
Poiana
Ovidiu
Corbu
Năvodari
Mamaia Sat
Mamaia
Negru Vodă
Cotu Văii
Albești
Comana
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
Cumpăna
Lazu
Limanu
2 Mai
Mangalia
Venus
Neptun
Olimp
Costinești
23 August
Dulcești
Moșneni
Pecineaga
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
11:29
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Lumina
Poiana
Ovidiu
11:30
Corbu
Năvodari
Mamaia Sat
Mamaia
Negru Vodă
Cotu Văii
Albești
Comana
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
Cumpăna
Lazu
Limanu
2 Mai
Mangalia
Venus
Neptun
Olimp
Costinești
23 August
Dulcești
Moșneni
Pecineaga
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
12:29
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Lumina
Poiana
Ovidiu
12:30
Corbu
Năvodari
Mamaia Sat
Mamaia
Negru Vodă
Cotu Văii
Albești
Comana
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
Cumpăna
Lazu
Otopeni Aeroport
13:00
Limanu
2 Mai
Mangalia
Venus
Neptun
Olimp
Costinești
23 August
Dulcești
Moșneni
Pecineaga
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
13:29
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Lumina
Poiana
Ovidiu
13:30
Corbu
Năvodari
Mamaia Sat
Mamaia
Negru Vodă
Cotu Văii
Albești
Comana
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
Cumpăna
Lazu
Otopeni Aeroport
14:00
Limanu
2 Mai
Mangalia
Venus
Neptun
Olimp
Costinești
23 August
Dulcești
Moșneni
Pecineaga
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
14:59
Otopeni Aeroport
15:00
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Lumina
Poiana
Ovidiu
Corbu
Năvodari
Mamaia Sat
Mamaia
Negru Vodă
Cotu Văii
Albești
Comana
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
Cumpăna
Lazu
Limanu
2 Mai
Mangalia
Venus
Neptun
Olimp
Costinești
23 August
Dulcești
Moșneni
Pecineaga
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
16:29
Otopeni Aeroport
16:30
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Lumina
Poiana
Ovidiu
Corbu
Năvodari
Mamaia Sat
Mamaia
Negru Vodă
Cotu Văii
Albești
Comana
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
Cumpăna
Lazu
Otopeni Aeroport
17:30
Otopeni Aeroport
18:30
Limanu
2 Mai
Mangalia
Venus
Neptun
Olimp
Costinești
23 August
Dulcești
Moșneni
Pecineaga
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
18:59
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Lumina
Poiana
Ovidiu
19:00
Corbu
Năvodari
Mamaia Sat
Mamaia
Negru Vodă
Cotu Văii
Albești
Comana
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
Cumpăna
Lazu
Otopeni Aeroport
19:30
Limanu
2 Mai
Mangalia
Venus
Neptun
Olimp
Costinești
23 August
Dulcești
Moșneni
Pecineaga
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
20:29
Otopeni Aeroport
20:30
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Lumina
Poiana
Ovidiu
Corbu
Năvodari
Mamaia Sat
Mamaia
Negru Vodă
Cotu Văii
Albești
Comana
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
Cumpăna
Lazu
Otopeni Aeroport
21:30
Istanbul
22:00
Limanu
2 Mai
Mangalia
Venus
Neptun
Olimp
Costinești
23 August
Dulcești
Moșneni
Pecineaga
Tuzla
Eforie Sud
Eforie Nord
22:29
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Lumina
Poiana
Ovidiu
22:30
Corbu
Năvodari
Mamaia Sat
Mamaia
Negru Vodă
Cotu Văii
Albești
Comana
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
Cumpăna
Lazu
Otopeni Aeroport
23:00