Statie Iasi Iasi , Romania

necunoscuta, Iasi, Romania

Plecări din Statie Iasi

Ora Către
00:00 Cozmesti
Letcani
04:00 Comarna
Mogosesti
04:30 Mogosesti
Movileni
04:35 Birnova
04:40 Dorobant
Popricani
05:00 Opriseni
Mogosesti
Rediu
Proselnici
05:05 Horlesti
05:15 Rediu
05:25 Rusenii Vechi
05:30 Raducaneni Gorban
Mogosesti
Vinatori
Tipilesti
Movileni
Aroneanu
Birnova
Dorobant
Dobrovat
05:40 Rediu
Popricani
05:45 Osoi
Saveni
Borosesti
Ungheni
05:55 Serbesti
Horpaz Ciurbesti
06:00 Opriseni
Mogosesti
Ursita
Letcani
Pausesti
Romanesti
Sipote
Golaiesti
Uricani
Vorovesti
Valea Adanca
06:05 Podu Iloaiei Targu Frumos Pascani
06:10 Proselnici
06:15 Borosesti
Bogdanesti
Potangeni
Serbesti
Rediu
Miroslava
06:20 Letcani
Rediu
Vladeni
06:25 Pascani
06:30 Osoi
Cozmesti
Breazu Horlesti Iepureni Larga Jijia Movileni Potangeni Malaesti Forasti Gropnita Bulbucani Focuri Coarnele Caprei Satu Nou Belcesti Hodora Iosupeni Cotnari Ceplenita Harlau
Mogosesti
Horlesti
Osoi
Luceni
Aroneanu
Birnova
Dorobant
06:35 Tibanesti
06:40 Letcani
Goesti
06:45 Borosesti
Ipatele
Vinatori
Munteni
Bivolari
Ungheni
Rusenii Vechi
07:00 Opriseni
Prisecani
Comarna
Covasna
Fantanele
Mogosesti
Tipilesti
Pausesti
Rediu
Golaiesti
Harlau
Horpaz Ciurbesti
Uricani
Dobrovat
07:05 Podu Iloaiei Targu Frumos Pascani
Perieni
07:15 Borosesti
Cogeasca
Rediu
07:20 Osoi
Letcani
07:25 Popricani
07:30 Hadimbu
Mogosesti
Movileni
Aroneanu
Birnova
07:35 Podu Iloaiei Targu Frumos Pascani
07:40 Rediu
Proselnici
07:45 Borosesti
Tipilesti
Ungheni
07:55 Girbesti
08:00 Opriseni
Osoi
Focuri
Mogosesti
Letcani
Pausesti
Hermeziu
Slobozia
Golaiesti
Dorobant
Uricani
08:05 Podu Iloaiei Targu Frumos Pascani
Serbesti
08:10 Horpaz Ciurbesti
08:15 Borosesti
Rusenii Vechi
Rediu
Miroslava
08:20 Rediu
08:30 Cozmesti
Coarnele Caprei
Mogosesti
Pascani
Aroneanu
Birnova
08:40 Letcani
08:45 Borosesti
Ungheni
09:00 Opriseni
Osoi
Mogosesti
Tipilesti
Madirjac
Podu Iloaiei Targu Frumos Pascani
Rediu
Movileni
Serbesti
Golaiesti
Harlau
09:10 Proselnici
09:15 Borosesti
09:20 Letcani
09:30 Podoleni
Mogosesti
Osoi
Podu Iloaiei Targu Frumos Pascani
Avantu
Aroneanu
Birnova
Horpaz Ciurbesti
09:40 Rediu
09:45 Borosesti
Ungheni
09:50 Coltu Cornii
10:00 Opriseni
Prisecani
Osoi
Mogosesti
Letcani
Pausesti
Golaiesti
Dorobant
Harlau
Uricani
Vorovesti
10:05 Horlesti
10:10 Podu Iloaiei Targu Frumos Pascani
10:15 Borosesti
Ipatele
Serbesti
Miroslava
10:20 Rediu
10:30 Focuri
Mogosesti
Tipilesti
Pascani
Aroneanu
Horpaz Ciurbesti
10:35 Tibanesti
10:40 Letcani
10:45 Borosesti
Bivolari
Ungheni
10:50 Podu Iloaiei Targu Frumos Pascani
11:00 Opriseni
Osoi
Cozmesti
Mogosesti
Zmeu
Rediu
Movileni
Golaiesti
Harlau
11:10 Proselnici
11:15 Borosesti
Cogeasca
Dobrovat
11:20 Letcani
11:25 Popricani
11:30 Raducaneni Gorban
Comarna
Mogosesti
Oteleni
Roscani
Aroneanu
Birnova
Serbesti
11:35 Podu Iloaiei Targu Frumos Pascani
Harlau
11:40 Rediu
11:45 Borosesti
Ungheni
11:50 Dorobant
Horpaz Ciurbesti
12:00 Opriseni
Prisecani
Osoi
Fantanele
Hadimbu
Mogosesti
Ursita
Letcani
Pausesti
Podu Iloaiei Targu Frumos Pascani
Luceni
Golaiesti
Uricani
12:10 Bogdanesti
Tibanesti
12:15 Borosesti
Potangeni
Bivolari
Rediu
12:20 Rediu
12:25 Popricani
12:30 Cozmesti
Mogosesti
Osoi
Avantu
Goesti
Aroneanu
Serbesti
Vorovesti
12:35 Horlesti
Pascani
12:40 Letcani
Proselnici
12:45 Borosesti
Munteni
Ungheni
13:00 Opriseni
Osoi
Mogosesti
Tipilesti
Rediu
Slobozia
Golaiesti
Dorobant
Harlau
Horpaz Ciurbesti
13:05 Podu Iloaiei Targu Frumos Pascani
13:15 Borosesti
Vladeni
Rediu
Miroslava
13:20 Birnova
13:30 Podoleni
Mogosesti
Podu Iloaiei Targu Frumos Pascani
Movileni
Aroneanu
Harlau
13:40 Letcani
Rediu
13:45 Borosesti
Ipatele
Ungheni
14:00 Opriseni
Osoi
Breazu Horlesti Iepureni Larga Jijia Movileni Potangeni Malaesti Forasti Gropnita Bulbucani Focuri Coarnele Caprei Satu Nou Belcesti Hodora Iosupeni Cotnari Ceplenita Harlau
Mogosesti
Vinatori
Letcani
Pausesti
Podu Iloaiei Targu Frumos Pascani
Hermeziu
Serbesti
Golaiesti
Harlau
Uricani
14:15 Borosesti
Bogdanesti
Perieni
Rusenii Vechi
14:20 Cozmesti
Horlesti
Rediu
14:25 Tipilesti
14:30 Comarna
Mogosesti
Girbesti
Aroneanu
Dorobant
Harlau
Horpaz Ciurbesti
Vorovesti
Dobrovat
14:40 Pascani
Proselnici
14:45 Borosesti
Ungheni
15:00 Opriseni
Prisecani
Osoi
Mogosesti
Vinatori
Tibanesti
Letcani
Podu Iloaiei Targu Frumos Pascani
Rediu
Movileni
Luceni
Birnova
Serbesti
Golaiesti
Harlau
Valea Adanca
15:15 Borosesti
Horlesti
Rediu
Miroslava
15:20 Letcani
Bivolari
15:25 Coarnele Caprei
Popricani
15:30 Mogosesti
Osoi
Avantu
Aroneanu
Dorobant
Harlau
Coltu Cornii
15:35 Podu Iloaiei Targu Frumos Pascani
15:40 Rediu
15:45 Borosesti
Ungheni
Rusenii Vechi
16:00 Opriseni
Osoi
Covasna
Cozmesti
Hadimbu
Mogosesti
Vinatori
Pausesti
Scheia Pascani
Bivolari
Gradinari
Uricani
Rediu
Dobrovat
16:05 Podu Iloaiei Targu Frumos Pascani
16:10 Serbesti
16:15 Borosesti
Bogdanesti
16:20 Letcani
Rediu
16:30 Macaresti
Comarna
Mogosesti
Ursita
Munteni
Potangeni
Romanesti
Aroneanu
Horpaz Ciurbesti
Vorovesti
16:35 Pascani
16:40 Letcani
Oteleni
Dorobant
Proselnici
16:45 Borosesti
Ungheni
17:00 Opriseni
Osoi
Fantanele
Mogosesti
Pausesti
Madirjac
Rediu
Luceni
Golaiesti
Harlau
17:05 Podu Iloaiei Targu Frumos Pascani
17:10 Serbesti
17:15 Podoleni
Borosesti
Ipatele
Roscani
Slobozia
Rediu
Miroslava
17:20 Tibanesti
Birnova
17:30 Mogosesti
Tipilesti
Podu Iloaiei Targu Frumos Pascani
Hermeziu
Aroneanu
Harlau
Horpaz Ciurbesti
17:35 Horlesti
17:40 Letcani
Rediu
17:45 Borosesti
Movileni
Goesti
Ungheni
18:00 Opriseni
Prisecani
Osoi
Cozmesti
Saveni
Mogosesti
Letcani
Golaiesti
Dorobant
Harlau
Uricani
Dobrovat
18:05 Podu Iloaiei Targu Frumos Pascani
18:15 Borosesti
Rediu
18:20 Rediu
Serbesti
18:25 Popricani
18:30 Mogosesti
Horlesti
Tipilesti
Osoi
Cogeasca
Bivolari
Perieni
Aroneanu
Harlau
Coltu Cornii
Horpaz Ciurbesti
18:40 Proselnici
18:45 Borosesti
Ungheni
19:00 Opriseni
Osoi
Mogosesti
Letcani
Pausesti
Rediu
Movileni
Luceni
Golaiesti
Vorovesti
19:15 Covasna
Borosesti
Birnova
Rediu
Miroslava
19:20 Letcani
19:30 Macaresti
Mogosesti
Aroneanu
19:40 Rediu
19:45 Comarna
Borosesti
Ungheni
20:00 Opriseni
Osoi
Cozmesti
Hadimbu
Mogosesti
Harlau
Uricani
Popricani
20:10 Dorobant
Horpaz Ciurbesti
20:15 Munteni
Movileni
20:20 Rediu
Birnova
20:30 Mogosesti
Tipilesti
Aroneanu
20:40 Letcani
20:45 Ungheni
21:00 Opriseni
Osoi
Mogosesti
Rediu
21:15 Miroslava
21:30 Mogosesti
Potangeni
Birnova
21:40 Rediu
21:45 Ungheni
22:00 Opriseni
Mogosesti
Golaiesti
22:20 Rediu
22:30 Birnova
22:40 Tipilesti
22:45 Ungheni

Sosiri în Statie Iasi

De la Ora
Cozmesti 00:00
Letcani
Rusenii Vechi 05:00
Mogosesti 05:05
Dorobant 05:15
Birnova 05:20
Horlesti 05:25
Ungheni 05:30
Mogosesti 05:35
Rediu
Popricani
Opriseni 05:40
Osoi
Ciurbesti Horpaz
Luceni Victoria 05:45
Comarna
Rediu
Pausesti Letcani 05:50
Ursita
Pausesti
Luceni
Serbesti
Miroslava
Dobrovat
Proselnici 05:55
Hadimbu 06:00
Mogosesti 06:05
Letcani 06:10
Movileni
Aroneanu
Macaresti 06:15
Rediu
Dorobant
Covasna Osoi 06:20
Luceni Victoria
Covasna
Cozmesti
Birnova
Osoi
Munteni 06:22
Osoi 06:25
Vinatori
Fantanele 06:30
Ipatele
Tibanesti
Letcani
Goesti
Roscani
Ungheni
Rusenii Vechi
Bivolari 06:32
Mogosesti 06:35
Popricani
Opriseni 06:40
Ciurbesti Horpaz
Prisecani 06:45
Tipilesti
Madirjac
Harlau
Rediu
Pausesti 06:50
Hermeziu
Golaiesti
Horlesti 06:55
Cogeasca
Rediu
Uricani
Perieni 07:00
Mogosesti 07:05
Cozmesti Raducaneni 07:06
Osoi 07:10
Letcani
Movileni
Aroneanu
Tansa Tibanesti 07:15
Podoleni
Girbesti
Dorobant
Proselnici
Birnova 07:20
Vorovesti 07:25
Valea Adanca
Letcani 07:30
Gradinari
Ungheni
Coltu Cornii
Borosesti 07:35
Mogosesti
Rediu
Dobrovat
Opriseni 07:40
Coarnele Caprei
Vinatori
Pascani Targu Frumos Podu Iloaiei 07:41
Bivolari 07:42
Slobozia 07:45
Rediu
Saveni 07:50
Letcani
Pausesti
Golaiesti
Miroslava
Osoi 07:55
Bogdanesti
Ciurbesti Horpaz
Uricani
Pascani Scheia 08:00
Oteleni
Serbesti
Rusenii Vechi
Borosesti 08:05
Mogosesti
Aroneanu 08:10
Tipilesti 08:15
Rediu
Potangeni
Harlau
Romanesti 08:17
Cozmesti 08:20
Pascani
Birnova
Serbesti
Popricani
Letcani 08:30
Ungheni
Borosesti 08:35
Mogosesti
Opriseni 08:40
Horlesti
Pascani Targu Frumos Podu Iloaiei 08:41
Osoi 08:45
Comarna
Tipilesti
Sipote
Dorobant
Proselnici
Rediu
Pausesti Letcani 08:50
Pausesti
Luceni
Golaiesti
Rediu 08:55
Ciurbesti Horpaz
Uricani
Vladeni 09:00
Borosesti 09:05
Mogosesti
Letcani 09:10
Aroneanu
Harlau Ceplenita Cotnari Iosupeni Hodora Belcesti Satu Nou Coarnele Caprei Focuri Bulbucani Gropnita Forasti Malaesti Potangeni Movileni Larga Jijia Iepureni Horlesti Breazu
Dobrovat
Pascani Targu Frumos Podu Iloaiei 09:11
Luceni Victoria 09:15
Covasna
Cogeasca
Harlau
Birnova 09:20
Osoi
Ungheni 09:30
Cozmesti 09:35
Borosesti
Mogosesti
Rediu
Opriseni 09:40
Osoi
Hadimbu
Movileni
Pascani Targu Frumos Podu Iloaiei 09:41
Prisecani 09:45
Goesti
Letcani 09:50
Golaiesti
Miroslava
Ipatele 10:00
Tibanesti
Slobozia
Borosesti 10:05
Mogosesti
Aroneanu 10:10
Serbesti
Gorban Raducaneni 10:15
Fantanele
Focuri
Tipilesti
Rediu
Harlau
Proselnici
Ursita 10:20
Birnova
Pascani 10:25
Ciurbesti Horpaz
Letcani 10:30
Ungheni
Borosesti 10:35
Mogosesti
Opriseni 10:40
Osoi
Pascani Targu Frumos Podu Iloaiei 10:41
Dorobant 10:45
Pausesti 10:50
Golaiesti
Rediu 10:55
Uricani
Vorovesti
Girbesti 11:00
Bivolari 11:02
Borosesti 11:05
Mogosesti
Letcani 11:10
Aroneanu
Pascani Targu Frumos Podu Iloaiei 11:11
Serbesti 11:15
Hermeziu 11:20
Munteni 11:22
Ciurbesti Horpaz 11:25
Avantu 11:30
Ungheni
Borosesti 11:35
Mogosesti
Rediu
Opriseni 11:40
Osoi
Movileni
Pascani Targu Frumos Podu Iloaiei 11:41
Prisecani 11:45
Cozmesti
Tipilesti
Letcani 11:50
Golaiesti
Borosesti 12:05
Mogosesti
Horlesti 12:10
Aroneanu
Harlau
Pascani 12:15
Rediu
Proselnici
Birnova 12:20
Serbesti
Popricani
Osoi
Letcani 12:30
Ungheni
Borosesti 12:35
Mogosesti
Dorobant
Opriseni 12:40
Osoi
Pascani Targu Frumos Podu Iloaiei 12:41
Focuri 12:45
Madirjac
Harlau
Coltu Cornii
Rediu
Liverpool Newquay Manchester Doncaster Leicester Birmingham Coventry Northampton Milton Keynes Luton Londra Canterbury Dover Calais Dunkerque Nurnberg Praga Plzen Brno Bratislava Budapesta Saliste
Pausesti 12:50
Golaiesti
Miroslava
Rediu 12:55
Movileni
Ciurbesti Horpaz
Uricani
Borosesti 13:05
Mogosesti
Coarnele Caprei 13:10
Aroneanu
Podoleni 13:15
Cogeasca
Harlau
Pascani Targu Frumos Podu Iloaiei 13:16
Popricani 13:20
Rusenii Vechi 13:25
Vorovesti
Ipatele 13:30
Letcani
Ungheni
Borosesti 13:35
Mogosesti
Rediu
Dorobant
Opriseni 13:40
Osoi
Pascani Targu Frumos Podu Iloaiei 13:41
Comarna 13:45
Tibanesti
Serbesti
Harlau
Proselnici
Rediu
Pausesti Letcani 13:50
Letcani
Pausesti
Luceni
Golaiesti
Dobrovat
Ciurbesti Horpaz 13:55
Bogdanesti 14:00
Perieni
Bivolari 14:02
Borosesti 14:05
Mogosesti
Hadimbu 14:10
Tipilesti
Aroneanu
Birnova
Cozmesti 14:15
Pascani
Rediu
Potangeni
Harlau 14:25
Avantu 14:30
Ungheni
Borosesti 14:35
Mogosesti
Opriseni 14:40
Osoi
Horlesti
Pascani Targu Frumos Podu Iloaiei 14:41
Luceni Victoria 14:45
Prisecani
Roscani
Harlau
Letcani 14:50
Serbesti
Golaiesti
Miroslava
Vinatori 14:55
Rediu
Uricani
Tansa Tibanesti 15:00
Borosesti 15:05
Mogosesti
Dorobant
Letcani 15:10
Aroneanu
Pascani Targu Frumos Podu Iloaiei 15:11
Slobozia 15:15
Cozmesti Raducaneni 15:16
Osoi 15:20
Movileni 15:25
Vorovesti
Fantanele 15:30
Ungheni
Rusenii Vechi
Bivolari 15:32
Borosesti 15:35
Mogosesti
Rediu
Pascani Targu Frumos Podu Iloaiei 15:36
Opriseni 15:40
Osoi
Tipilesti
Goesti
Cozmesti 15:45
Bogdanesti
Proselnici
Rediu
Pausesti 15:50
Birnova
Golaiesti
Munteni 15:52
Vinatori 15:55
Ciurbesti Horpaz
Gorban Raducaneni 16:00
Tibanesti
Borosesti 16:05
Mogosesti
Serbesti
Dorobant
Letcani 16:10
Aroneanu
Comarna 16:15
Ursita
Rediu
Oteleni
Harlau
Popricani 16:20
Pascani 16:25
Rediu
Valea Adanca
Letcani 16:30
Ungheni
Vladeni
Borosesti 16:35
Mogosesti
Opriseni 16:40
Osoi
Horlesti
Harlau 16:45
Pascani Targu Frumos Podu Iloaiei 16:46
Hermeziu 16:50
Luceni
Golaiesti
Miroslava
Dobrovat
Vinatori 16:55
Rediu
Movileni
Uricani
Ipatele 17:00
Podoleni 17:05
Borosesti
Mogosesti
Serbesti
Aroneanu 17:10
Prisecani 17:15
Dorobant
Harlau
Pascani Targu Frumos Podu Iloaiei 17:16
Horlesti 17:25
Ciurbesti Horpaz
Vorovesti
Cozmesti 17:30
Letcani
Avantu
Ungheni
Borosesti 17:35
Mogosesti
Rediu
Opriseni 17:40
Osoi
Harlau Ceplenita Cotnari Iosupeni Hodora Belcesti Satu Nou Coarnele Caprei Focuri Bulbucani Gropnita Forasti Malaesti Potangeni Movileni Larga Jijia Iepureni Horlesti Breazu
Pascani Targu Frumos Podu Iloaiei 17:41
Harlau 17:45
Proselnici
Rediu
Letcani 17:50
Dobrovat
Bogdanesti 17:55
Pausesti Letcani 18:05
Luceni Victoria
Borosesti
Mogosesti
Hadimbu 18:10
Aroneanu
Birnova
Pascani 18:12
Comarna 18:15
Tibanesti
Zmeu
Rediu
Potangeni
Serbesti
Coltu Cornii
Osoi 18:20
Perieni 18:25
Ciurbesti Horpaz
Bivolari 18:27
Ungheni 18:30
Borosesti 18:35
Mogosesti
Dorobant
Opriseni 18:40
Osoi
Covasna
Tipilesti
Pascani Targu Frumos Podu Iloaiei 18:41
Rediu 18:45
Romanesti 18:47
Letcani 18:50
Pausesti
Luceni
Golaiesti
Miroslava
Rediu 18:55
Uricani
Tansa Tibanesti 19:00
Borosesti 19:05
Mogosesti
Horlesti 19:10
Letcani
Aroneanu
Pascani Targu Frumos Podu Iloaiei 19:11
Macaresti 19:15
Harlau
Popricani 19:20
Movileni 19:25
Cozmesti 19:30
Ungheni
Borosesti 19:35
Mogosesti
Rediu
Opriseni 19:40
Osoi
Tipilesti
Pascani Targu Frumos Podu Iloaiei 19:41
Proselnici 19:45
Rediu
Golaiesti 19:50
Munteni 19:52
Ciurbesti Horpaz 19:55
Vorovesti
Borosesti 20:05
Mogosesti
Birnova
Aroneanu 20:10
Saveni 20:15
Rediu
Letcani 20:30
Serbesti
Ungheni
Borosesti 20:35
Mogosesti
Opriseni 20:40
Osoi
Golaiesti 20:50
Miroslava
Rediu 20:55
Movileni
Dorobant
Ciurbesti Horpaz
Uricani
Pausesti Letcani 21:05
Borosesti
Mogosesti
Popricani
Aroneanu 21:10
Birnova
Comarna 21:15
Harlau
Ungheni 21:30
Borosesti 21:35
Mogosesti
Rediu
Opriseni 21:40
Tipilesti
Letcani 21:50
Paris Reims Nancy Strasbourg Karlsruhe Heilbronn Nurnberg Passau Linz Viena 22:00
Mogosesti 22:05
Movileni 22:10
Rediu 22:15
Birnova 22:20
Ungheni 22:30
Mogosesti 22:35
Opriseni 22:40
Rediu 22:55
Mogosesti 23:05
Birnova 23:20
Potangeni 23:30
Tipilesti 23:45