Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Bucuresti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze București ➞ Huși

miercuri,
27 oct 2021
4 curse disponibile

Bilete disponibile online

20:00
6h 05m
02:05
Alverstur
Vezi detalii

Alverstur

Alvers Trans SRL

Pentru rezervări apelați: +40723965504; +37369581101

  1. 20:00
    Bucuresti Autogara Filaret

  2. BC20
    Autocar: BC20 București 20:00 - Chisinau
    • Dotări:
  3. 02:05 +1 zi
    Husi BCR
Durată: 6h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Alvers Trans SRL | Ultima actualizare: 10/2021
09:00
4h 55m
13:55
GAL Trans
70lei
Vezi detalii

GAL Trans

Gal Spedition SRL

0040730311311 0040752451529 0040760613100 18.00: 0040760613100 24.00: 0040769711951

  1. 09:00
    Bucuresti Autogara Filaret
  2. Microbuz: BUCURESTI 9.00 11.00 - CHISINAU
    • Dotări:
  3. 13:55
    Husi BCR
Durată: 4h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
70lei
Sursa: Gal Spedition SRL | Ultima actualizare: 10/2021
11:00
4h 55m
15:55
GAL Trans
70lei
Vezi detalii

GAL Trans

Gal Spedition SRL

0040730311311 0040752451529 0040760613100 18.00: 0040760613100 24.00: 0040769711951

  1. 11:00
    Bucuresti Autogara Filaret
  2. Microbuz: BUCURESTI 9.00 11.00 - CHISINAU
    • Dotări:
  3. 15:55
    Husi BCR
Durată: 4h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
70lei
Sursa: Gal Spedition SRL | Ultima actualizare: 10/2021
16:00
5h 00m
21:00
Amic
-
Vezi detalii
  1. 16:00
  2. Autocar: Bucuresti - Husi
    • Dotări:
  3. 21:00
Durată: 5h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Amic Transport SRL | Ultima actualizare: 09/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre București - Huși

Care este prețul călătoriei cu autocarul București - Huși?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la București la Huși este cuprins între 65 și 100 RON.

De unde pleacă autocarul din București către Huși?

De la București la Huși circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Autogara IDM Basarab Kennedy, Autogara Filaret.

Când pleacă autocarul din București către Huși?

Primul autobuz din București pleacă la ora 09:00, iar ultimul pleacă la ora 20:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din București către Huși?

Călătoria București-Huși cu autocarul, durează între 4h 55min și 6h 05min.