Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Iași ➞ Huși

miercuri,
10 aug 2022
9 curse disponibile

06:15
1h 52m
08:07
Autobuzul SA (Autogara Husi)
28lei
Vezi detalii

Autobuzul SA (Autogara Husi)

via Raducaneni, numar statii:12

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 06:15
  2. Autocar: Iasi - Raducaneni - Husi
  3. 08:07
Durată: 1h 52min
Circulă în toate zilele săptămânii
28lei
Sursa: Autobuzul SA (Autogara Husi) | Ultima actualizare: 06/2022
06:50
2h 41m
09:31
Intersaam
-
Vezi detalii

Intersaam

Intersaam SRL

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

circula cu autobuz 34 locuri

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 3 comentarii

  1. 06:50
  2. Autobuz: Iasi - Galati
  3. 09:31
Durată: 2h 41min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intersaam SRL | Ultima actualizare: 02/2015
08:00
1h 52m
09:52
Autobuzul SA (Autogara Husi)
28lei
Vezi detalii

Autobuzul SA (Autogara Husi)

via Raducaneni, numar statii:12

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 08:00
  2. Autocar: Iasi - Raducaneni - Husi
  3. 09:52
Durată: 1h 52min
Circulă în toate zilele săptămânii
28lei
Sursa: Autobuzul SA (Autogara Husi) | Ultima actualizare: 06/2022
10:45
1h 52m
12:37
Autobuzul SA (Autogara Husi)
28lei
Vezi detalii

Autobuzul SA (Autogara Husi)

via Raducaneni, numar statii:12

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 10:45
  2. Autocar: Iasi - Raducaneni - Husi
  3. 12:37
Durată: 1h 52min
Circulă în toate zilele săptămânii
28lei
Sursa: Autobuzul SA (Autogara Husi) | Ultima actualizare: 06/2022
12:30
2h 15m
14:45
Izvoras SRL
-
Vezi detalii

Numar statii 24

Informaţii neactualizate de 9 ani. Se zice că circulă (un comentariu)

  1. 12:30
  2. Autocar: Iasi - Husi
  3. 14:45
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Izvoras | Ultima actualizare: 01/2014
13:00
3h 08m
16:08
Izvoras SRL
-
Vezi detalii

Numar statii 24

Informaţii neactualizate de 9 ani. Se zice că circulă (un comentariu)

  1. 13:00
  2. Autocar: Iasi - Husi
  3. 16:08
Durată: 3h 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Izvoras | Ultima actualizare: 01/2014
14:00
2h 40m
16:40
Autobuzul SA (Autogara Husi)
-
Vezi detalii

Autobuzul SA (Autogara Husi)

Numar statii 18

Informaţii neactualizate de 9 ani. Se zice că circulă (3 comentarii)

  1. 14:00
  2. Autocar: Iasi - Husi
  3. 16:40
Durată: 2h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Autobuzul SA (Autogara Husi) | Ultima actualizare: 10/2013
14:15
2h 44m
16:59
Izvoras SRL
-
Vezi detalii

Numar statii 24

Informaţii neactualizate de 9 ani. Se zice că circulă (un comentariu)

  1. 14:15
  2. Autocar: Iasi - Husi
  3. 16:59
Durată: 2h 44min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Izvoras | Ultima actualizare: 01/2014
15:30
1h 52m
17:22
Autobuzul SA (Autogara Husi)
28lei
Vezi detalii

Autobuzul SA (Autogara Husi)

via Raducaneni, numar statii:12

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 15:30
  2. Autocar: Iasi - Raducaneni - Husi
  3. 17:22
Durată: 1h 52min
Circulă în toate zilele săptămânii
28lei
Sursa: Autobuzul SA (Autogara Husi) | Ultima actualizare: 06/2022
17:25
1h 52m
19:17
Autobuzul SA (Autogara Husi)
28lei
Vezi detalii

Autobuzul SA (Autogara Husi)

via Raducaneni, numar statii:12

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 17:25
  2. Autocar: Iasi - Raducaneni - Husi
  3. 19:17
Durată: 1h 52min
Circulă în toate zilele săptămânii
28lei
Sursa: Autobuzul SA (Autogara Husi) | Ultima actualizare: 06/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Iași - Huși

Care este prețul călătoriei cu autocarul Iași - Huși?

Prețul unei călători cu autocarul de la Iași la Huși este de 28 RON.

De unde pleacă autocarul din Iași către Huși?

De la Iași la Huși circulă 10 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Transbus Codreanu SRL, Autogara Iasi Vest Metchim SA (Pacurari).

Când pleacă autocarul din Iași către Huși?

Primul autobuz din Iași pleacă la ora 06:15, iar ultimul pleacă la ora 17:25.

Cât durează călătoria cu autocarul din Iași către Huși?

Călătoria Iași-Huși cu autocarul, durează între 1h 52min și 3h 08min.