Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Costesti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Costești ➞ Râmnicu Vâlcea

marţi,
28 iun 2022
11 curse disponibile

Bilete disponibile online

05:38
1h 12m
06:50
Normandia
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL

via PLATFORMA CHIMICA

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 05:38
  2. Microbuz: HOREZU - Oltchim - RAMNICU VALCEA
  3. 06:50
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 03/2022
06:08
50m
06:58
Normandia
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL
  1. 06:08
  2. Autocar: SB - 06:00 - Horezu - Sibiu
  3. 06:58
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 03/2022
13:38
1h 12m
14:50
Normandia
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL

via PLATFORMA CHIMICA

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 13:38
  2. Microbuz: HOREZU - Oltchim - RAMNICU VALCEA
  3. 14:50
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 03/2022
16:34
46m
17:20
Dikel Tour
Vezi detalii

+4-0745-779.908

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 16:34
  2. Microbuz: RETUR Ramnicu Valcea - Drobeta-Turnu Severin
  3. 17:20
    Ramnicu Valcea Autogara Obada Trans
Durată: 46min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Dikel Tour SRL | Ultima actualizare: 06/2022
01:28
47m
02:15
ETA Targu Jiu
-
Vezi detalii

ETA Targu Jiu

Expres Transport SA

cursa circula zilnic,autocar categoria I

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 01:28
  2. Microbuz: (IJ) Targu Jiu - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 02:15
Durată: 47min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Expres Transport SA | Ultima actualizare: 03/2022
08:28
47m
09:15
ETA Targu Jiu
-
Vezi detalii

ETA Targu Jiu

Expres Transport SA

cursa circula zilnic,autocar categoria I

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 08:28
  2. Midibus: (IJ) Targu Jiu - Bucuresti
  3. 09:15
Durată: 47min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Expres Transport SA | Ultima actualizare: 03/2022
08:39
57m
09:36
Transmontana
11lei
Vezi detalii
  1. 08:39
  2. Microbuz: Horezu - Brasov
    • Dotări:
  3. 09:36
    Ramnicu Valcea Autogara Obada Trans
Durată: 57min
Circulă în toate zilele săptămânii
11lei
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 04/2022
09:38
51m
10:29
Viitorul
-
Vezi detalii

Cursa directa zilnica, cu autocar cat.I Nu se circula in data de 25 decembrie, 1 Ianuarie, in ziua de Paste. Rezervari telefonice: de luni pana vineri ora 07:00-20:00; Sambata - duminica 08:00 - 18:00.

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 09:38
    Costesti Statie Costesti
  2. Autocar: (IJ) Targu Jiu - Bucuresti
  3. 10:29
Durată: 51min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Viitorul SRL | Ultima actualizare: 04/2022
11:14
1h 10m
12:24
ETA Targu Jiu
-
Vezi detalii

ETA Targu Jiu

Expres Transport SA

cursa circula zilnic, microbuz categoria I

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 11:14
  2. Microbuz: (IJ) 2 Targu Jiu - Sibiu
    • Dotări:
  3. 12:24
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Expres Transport SA | Ultima actualizare: 03/2022
13:34
51m
14:25
Viitorul
-
Vezi detalii

Cursa directa zilnica, cu autocar cat.I Nu se circula in data de 25 decembrie, 1 Ianuarie, in ziua de Paste. Rezervari telefonice: de luni pana vineri ora 07:00-20:00; Sambata - duminica 08:00 - 18:00.

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 13:34
    Costesti Statie Costesti
  2. Autocar: (IJ) Targu Jiu - Bucuresti
  3. 14:25
Durată: 51min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Viitorul SRL | Ultima actualizare: 04/2022
15:59
1h 10m
17:09
ETA Targu Jiu
-
Vezi detalii

ETA Targu Jiu

Expres Transport SA

cursa circula zilnic, microbuz categoria I

Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)

  1. 15:59
  2. Microbuz: (IJ) 2 Targu Jiu - Sibiu
    • Dotări:
  3. 17:09
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Expres Transport SA | Ultima actualizare: 03/2022
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Costești - Râmnicu Vâlcea

Care este prețul călătoriei cu autocarul Costești - Râmnicu Vâlcea?

Prețul unei călători cu autocarul de la Costești la Râmnicu Vâlcea este de 11 RON.

De unde pleacă autocarul din Costești către Râmnicu Vâlcea?

De la Costești la Râmnicu Vâlcea circulă 11 autobuze cu plecare din stațiile Statia Costesti ramificatie, Statie Costesti.

Când pleacă autocarul din Costești către Râmnicu Vâlcea?

Primul autobuz din Costești pleacă la ora 01:28, iar ultimul pleacă la ora 16:34.

Cât durează călătoria cu autocarul din Costești către Râmnicu Vâlcea?

Călătoria Costești-Râmnicu Vâlcea cu autocarul, durează între 46min și 1h 12min.