Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Fagaras

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Făgăraș ➞ Huși

sâmbătă,
4 dec 2021
2 curse disponibile

05:45
7h 15m
13:00
Express BusLine
-
Vezi detalii

Circulă doar vineri

  1. 05:45
  2. Microbuz: Praga-Chisinau
  3. 13:00
Durată: 7h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Dactrans | Ultima actualizare: 10/2015
14:07
7h 28m
21:35
Vertrantis
95lei
Vezi detalii

Cursa circula pe traseul HUSI-VASLUI-BACAU-ONESTI-TG SECUIESC-BRASOV-FAGARAS-AVRIG-SIBIU-SEBES-ORASTIE-DEVA-ARAD

  1. 14:07
    Fagaras Casa de Cultura
  2. Microbuz: Timisoara - Husi
    • Dotări:
  3. 21:35
Durată: 7h 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
95lei
Sursa: Vertrantis | Ultima actualizare: 08/2021
18:07
7h 51m
01:58
Vertrantis
95lei
Vezi detalii

Cursa circula pe traseul HUSI-VASLUI-BACAU-ONESTI-TG SECUIESC-BRASOV-FAGARAS-AVRIG-SIBIU-SEBES-ORASTIE-DEVA-ARAD

  1. 18:07
    Fagaras Casa de Cultura
  2. Autocar: Timisoara - Husi
  3. 01:58 +1 zi
Durată: 7h 51min
Circulă în toate zilele săptămânii
95lei
Sursa: Vertrantis | Ultima actualizare: 08/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Făgăraș - Huși

Care este prețul călătoriei cu autocarul Făgăraș - Huși?

Prețul unei călători cu autocarul de la Făgăraș la Huși este de 95 RON.

De unde pleacă autocarul din Făgăraș către Huși?

De la Făgăraș la Huși circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie B-dul Unirii nr.13, Casa de Cultura.

Când pleacă autocarul din Făgăraș către Huși?

Primul autobuz din Făgăraș pleacă la ora 05:45, iar ultimul pleacă la ora 18:07.

Cât durează călătoria cu autocarul din Făgăraș către Huși?

Călătoria Făgăraș-Huși cu autocarul, durează între 7h 15min și 7h 51min.