Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Fagaras

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Făgăraș ➞ Timișoara

luni,
25 ian 2021
7 curse disponibile

Bilete disponibile online

22:00 - 05:00
Apetrans
7h 00min
Vezi detalii

Pentru pasagerii care urca de pe traseu, va rugam sa contactati telefonic conducatorii auto. Pentru zilele pare 0741220050, pentru zilele impare 0741220055


  1. 22:00
    Fagaras Centru
  2. Traseu: Botosani - Timisoara
    • Dotări:
  3. 05:00 +1 zi
Durată: 7h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Apetrans | Ultima actualizare: 12/2020
12:30 - 18:15
RazTravel
5h 45min
90lei
Vezi detalii

RazTravel

Raztravel Expres SRL

REZERVARI- L-V:09-21. CUMPARA BILET ONLINE pt rezervare ferma.Cei cu rezervare telefonica NU AU REZERVARE FERMA,putand fi anulata.Orarul are caracter informativ.Oferim curse ocazionale interne si internationale.

  1. 12:30
  2. Traseu: Galati - Arad
    • Dotări:
  3. 18:15
Durată: 5h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
90lei
Sursa: Raztravel Expres SRL | Ultima actualizare: 11/2020
13:00 - 19:25
Erick Trans
6h 25min
90lei
Vezi detalii

GALATI – BRAILA – TECUCI – FOCSANI – ONESTI – TG SECUIESC – BRASOV – SIBIU - SEBES - ORASTIE – DEVA -FAGET - LUGOJ – TIMISOARA –GIARMATA- ARAD si retur. Orar rezervari 09:00-21.00

  1. 13:00
  2. Traseu: Cursa directa -Galati - Focsani - Brasov -Sibiu-Deva- Timisoara - Arad
    • Dotări:
  3. 19:25
Durată: 6h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
90lei
Sursa: ERICK 08 ERK TRANS SRL-D | Ultima actualizare: 01/2021
14:30 - 20:00
RazTravel
5h 30min
90lei
Vezi detalii

RazTravel

Raztravel Expres SRL

Circulă doar miercuri și vineri

REZERVARI- L-V:09-21. CUMPARA BILET ONLINE pt rezervare ferma.Cei cu rezervare telefonica NU AU REZERVARE FERMA,putand fi anulata.Orarul are caracter informativ.Oferim curse ocazionale interne si internationale.

  1. 14:30
  2. Traseu: Galati - Arad
  3. 20:00
Durată: 5h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
90lei
Sursa: Raztravel Expres SRL | Ultima actualizare: 11/2020
15:43 - 23:00
Vertrantis
7h 17min
95lei
Vezi detalii

Cursa circula pe traseul HUSI-VASLUI-BACAU-ONESTI-TG SECUIESC-BRASOV-FAGARAS-AVRIG-SIBIU-SEBES-ORASTIE-DEVA-ARAD

  1. 15:43
    Fagaras Casa de Cultura
  2. Traseu: Husi - Timisoara
    • Dotări:
  3. 23:00
Durată: 7h 17min
Circulă în toate zilele săptămânii
95lei
Sursa: Vertrantis | Ultima actualizare: 02/2020
19:00 - 00:25
Erick Trans
5h 25min
90lei
Vezi detalii

Erick Trans

ERICK 08 ERK TRANS SRL-D

GALATI – BRAILA – TECUCI – FOCSANI – ONESTI – TG SECUIESC – BRASOV – SIBIU - SEBES - ORASTIE – DEVA -FAGET - LUGOJ – TIMISOARA –GIARMATA- ARAD si retur. Orar rezervari 09:00-21.00

  1. 19:00
  2. Traseu: Cursa directa -Galati - Focsani - Brasov -Sibiu-Deva- Timisoara - Arad
    • Dotări:
  3. 00:25 +1 zi
Durată: 5h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
90lei
Sursa: ERICK 08 ERK TRANS SRL-D | Ultima actualizare: 01/2021
19:43 - 03:00
Vertrantis
7h 17min
95lei
Vezi detalii

Cursa circula pe traseul HUSI-VASLUI-BACAU-ONESTI-TG SECUIESC-BRASOV-FAGARAS-AVRIG-SIBIU-SEBES-ORASTIE-DEVA-ARAD

  1. 19:43
    Fagaras Casa de Cultura
  2. Traseu: Husi - Timisoara
    • Dotări:
  3. 03:00 +1 zi
Durată: 7h 17min
Circulă în toate zilele săptămânii
95lei
Sursa: Vertrantis | Ultima actualizare: 02/2020
23:30 - 04:55
Erick Trans
5h 25min
90lei
Vezi detalii

Erick Trans

ERICK 08 ERK TRANS SRL-D

GALATI – BRAILA – TECUCI – FOCSANI – ONESTI – TG SECUIESC – BRASOV – SIBIU - SEBES - ORASTIE – DEVA -FAGET - LUGOJ – TIMISOARA –GIARMATA- ARAD si retur. Orar rezervari 09:00-21.00

  1. 23:30
  2. Traseu: Cursa directa -Galati - Focsani - Brasov -Sibiu-Deva- Timisoara - Arad
    • Dotări:
  3. 04:55 +1 zi
Durată: 5h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
90lei
Sursa: ERICK 08 ERK TRANS SRL-D | Ultima actualizare: 01/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Făgăraș - Timișoara

Care este prețul călătoriei cu autocarul Făgăraș - Timișoara?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Făgăraș la Timișoara este cuprins între 90 și 100 RON.

De unde pleacă autocarul din Făgăraș către Timișoara?

De la Făgăraș la Timișoara circulă 8 autobuze cu plecare din stațiile Casa de Cultura, Peco OMV (iesirea spre Brasov), Centru.

Când pleacă autocarul din Făgăraș către Timișoara?

Primul autobuz din Făgăraș pleacă la ora 12:30, iar ultimul pleacă la ora 23:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Făgăraș către Timișoara?

Călătoria Făgăraș-Timișoara cu autocarul, durează între 5h 25min și 7h 17min.