Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Iasi

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Iași ➞ Copălău

miercuri,
12 mai 2021
10 curse disponibile

Bilete disponibile online

13:30
1h 45m
15:15
Compania RVG
Vezi detalii

Compania RVG

RVG Speed

Reducere 50% pentru pensionari si copii pana la varsta de 10 ani !!!

  1. 13:30
  2. Autocar: Iasi - Botosani
    • Dotări:
  3. 15:15
    Copalau Statie Copalau
Durată: 1h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 05/2021
20:30
1h 45m
22:15
Compania RVG
Vezi detalii

Reducere 50% pentru pensionari si copii pana la varsta de 10 ani !!!

  1. 20:30
  2. Autocar: Iasi - Botosani
    • Dotări:
  3. 22:15
    Copalau Statie Copalau
Durată: 1h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 05/2021
07:00
1h 30m
08:30
Auto Dimas
30lei?
Vezi detalii
  1. 07:00
  2. Autocar: Iasi - Botosani
    • Dotări:
  3. 08:30
    Copalau Statie Copalau
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
30lei?
Sursa: Auto Dimas | Ultima actualizare: 02/2020
10:45
1h 30m
12:15
Auto Dimas
30lei?
Vezi detalii
  1. 10:45
  2. Autocar: Iasi - Botosani
    • Dotări:
  3. 12:15
    Copalau Statie Copalau
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
30lei?
Sursa: Auto Dimas | Ultima actualizare: 02/2020
12:00
1h 30m
13:30
Pris Com
30lei
Vezi detalii

Pris Com

Pris Com Univers

+4 0744.622.282

  1. 12:00
  2. Autocar: Iasi - Botosani
    • Dotări:
  3. 13:30
    Copalau Statie Copalau
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
30lei
Sursa: Pris Com Univers | Ultima actualizare: 02/2021
13:00
1h 30m
14:30
Pris Com
30lei
Vezi detalii

Pris Com

Pris Com Univers

+4 0744.622.282

  1. 13:00
  2. Autocar: Iasi - Botosani
    • Dotări:
  3. 14:30
    Copalau Statie Copalau
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
30lei
Sursa: Pris Com Univers | Ultima actualizare: 02/2021
14:00
1h 30m
15:30
Pris Com
30lei
Vezi detalii

Pris Com

Pris Com Univers

+4 0744.622.282

  1. 14:00
  2. Autocar: Iasi - Botosani
    • Dotări:
  3. 15:30
    Copalau Statie Copalau
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
30lei
Sursa: Pris Com Univers | Ultima actualizare: 02/2021
15:30
1h 30m
17:00
Auto Dimas
30lei?
Vezi detalii
  1. 15:30
  2. Autocar: Iasi - Botosani
    • Dotări:
  3. 17:00
    Copalau Statie Copalau
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
30lei?
Sursa: Auto Dimas | Ultima actualizare: 02/2020
17:00
1h 30m
18:30
Pris Com
30lei
Vezi detalii

Pris Com

Pris Com Univers

+4 0744.622.282

  1. 17:00
  2. Autocar: Iasi - Botosani
    • Dotări:
  3. 18:30
    Copalau Statie Copalau
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
30lei
Sursa: Pris Com Univers | Ultima actualizare: 02/2021
19:30
1h 30m
21:00
Pris Com
30lei
Vezi detalii

Pris Com

Pris Com Univers

+4 0744.622.282

  1. 19:30
  2. Autocar: Iasi - Botosani
    • Dotări:
  3. 21:00
    Copalau Statie Copalau
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
30lei
Sursa: Pris Com Univers | Ultima actualizare: 02/2021

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Iași - Copălău

Care este prețul călătoriei cu autocarul Iași - Copălău?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Iași la Copălău este cuprins între 28 și 30 RON.

De unde pleacă autocarul din Iași către Copălău?

De la Iași la Copălău circulă 10 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Iasi Vest Metchim SA (Pacurari).

Când pleacă autocarul din Iași către Copălău?

Primul autobuz din Iași pleacă la ora 07:00, iar ultimul pleacă la ora 20:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Iași către Copălău?

Călătoria Iași-Copălău cu autocarul, durează între 1h 30min și 1h 45min.