Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Iasi

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Iași ➞ Erbiceni

duminică,
9 mai 2021
4 curse disponibile

06:30
1h 00m
07:30
Auto Confort
7lei
Vezi detalii

Auto Confort

Auto Confort Iasi
  1. 06:30
  2. Midibus: 007 Iasi - Erbiceni - Belcesti
    • Dotări:
  3. 07:30
    Erbiceni Statie Erbiceni
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei
Sursa: Auto Confort Iasi | Ultima actualizare: 05/2020
09:45
1h 00m
10:45
Auto Confort
7lei
Vezi detalii

Auto Confort

Auto Confort Iasi
  1. 09:45
  2. Midibus: 007 Iasi - Erbiceni - Belcesti
    • Dotări:
  3. 10:45
    Erbiceni Statie Erbiceni
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei
Sursa: Auto Confort Iasi | Ultima actualizare: 05/2020
14:30
1h 00m
15:30
Auto Confort
7lei
Vezi detalii

Auto Confort

Auto Confort Iasi
  1. 14:30
  2. Midibus: 007 Iasi - Erbiceni - Belcesti
    • Dotări:
  3. 15:30
    Erbiceni Statie Erbiceni
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei
Sursa: Auto Confort Iasi | Ultima actualizare: 05/2020
18:00
1h 00m
19:00
Auto Confort
7lei
Vezi detalii

Auto Confort

Auto Confort Iasi
  1. 18:00
  2. Midibus: 007 Iasi - Erbiceni - Belcesti
    • Dotări:
  3. 19:00
    Erbiceni Statie Erbiceni
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei
Sursa: Auto Confort Iasi | Ultima actualizare: 05/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Iași - Erbiceni

Care este prețul călătoriei cu autocarul Iași - Erbiceni?

Prețul unei călători cu autocarul de la Iași la Erbiceni este de 7 RON.

De unde pleacă autocarul din Iași către Erbiceni?

De la Iași la Erbiceni circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Transbus Codreanu SRL.

Când pleacă autocarul din Iași către Erbiceni?

Primul autobuz din Iași pleacă la ora 06:30, iar ultimul pleacă la ora 18:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Iași către Erbiceni?

Călătoria cu autocarul de la Iași la Erbiceni, durează 1h 00min.