Filtrează rezultate

General

Plecare din Iasi

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Iași, Romania ➞ Helsingborg, Suedia

sâmbătă,
8 aug 2020
1 curse disponibile

Bilete disponibile online

02:30 - 17:30
Comati PSG
1zi 15h
Vezi detalii

Circulă doar joi

CURSA DIRECTA DE LINIE

  1. 02:30
  2. Traseu: Ant 3 Botosani - Brasov
  3. 08:30
  1. 08:30
  2. Traseu: Romania - Suedia (1)
  3. 17:30 +1 zi
Durată: 1zi 15h
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Comati PSG | Ultima actualizare: 01/2020
23:30 - 17:30
Comati PSG
1zi 18h
Vezi detalii

Circulă doar vineri

CURSA DIRECTA DE LINIE

  1. 23:30
  2. Traseu: Romania - Suedia (2)
  3. 17:30 +2 zile
Durată: 1zi 18h
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Comati PSG | Ultima actualizare: 01/2020
10:20 - 06:00
EuroFRATELLO
1zi 19h
130
Vezi detalii

EuroFRATELLO

Transport Auto Severin S.A.

ATENTIE!Va rugam sa va asigurati ca numarul de telefon este corect si complet!

  1. 10:20
  2. Traseu: Ant 1 Barlad - Vatra Dornei
  3. 16:00
  1. 16:00
  2. Traseu: Vatra Dornei (RO) - Oslo (NOR)
  3. 06:00 +2 zile
    Helsingborg Helsingborg
Durată: 1zi 19h
Zile de circulație:
LMMJVSD
130
Sursa: Transport Auto Severin S.A. | Ultima actualizare: 07/2020
13:00 - 10:50
TransMarian Braila
1zi 21h
120
Vezi detalii

Circulă doar marți și joi

  1. 13:00
  2. Traseu: Romania - Suedia
  3. 10:50 +2 zile
    Helsingborg Autogara Knutpunkten
Durată: 1zi 21h
Zile de circulație:
LMMJVSD
120
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 07/2020
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Iași - Helsingborg

Care este prețul călătoriei cu autocarul Iași - Helsingborg?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Iași la Helsingborg este cuprins între 567 și 685 RON.

De unde pleacă autocarul din Iași către Helsingborg?

De la Iași la Helsingborg circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Transbus Codreanu SRL, Agentia Euro-Fratello, Gara CFR Iasi, Gara CFR - Mc Donald's.

Când pleacă autocarul din Iași către Helsingborg?

Primul autobuz din Iași pleacă la ora 02:30, iar ultimul pleacă la ora 23:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Iași către Helsingborg?

Călătoria Iași-Helsingborg cu autocarul, durează între 1zi 15h și 1zi 21h .