Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Iasi

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Iași ➞ Păun

joi,
13 mai 2021
17 curse disponibile

05:30
25m
05:55
Auto Confort
3,5lei?
Vezi detalii

Auto Confort

Auto Confort Iasi
  1. 05:30
  2. 05:35
  3. 05:40
  4. 05:43
  5. 05:46
  6. Midibus: 010 Iași - Păun
    • Dotări:
  7. 05:55
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
3,5lei?
Sursa: Auto Confort Iasi | Ultima actualizare: 01/2018
06:30
25m
06:55
Auto Confort
3,5lei?
Vezi detalii

Auto Confort

Auto Confort Iasi
  1. 06:30
  2. 06:35
  3. 06:40
  4. 06:43
  5. 06:46
  6. Midibus: 010 Iași - Păun
    • Dotări:
  7. 06:55
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
3,5lei?
Sursa: Auto Confort Iasi | Ultima actualizare: 01/2018
07:30
25m
07:55
Auto Confort
3,5lei?
Vezi detalii

Auto Confort

Auto Confort Iasi
  1. 07:30
  2. 07:35
  3. 07:40
  4. 07:43
  5. 07:46
  6. Midibus: 010 Iași - Păun
    • Dotări:
  7. 07:55
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
3,5lei?
Sursa: Auto Confort Iasi | Ultima actualizare: 01/2018
08:30
25m
08:55
Auto Confort
3,5lei?
Vezi detalii

Auto Confort

Auto Confort Iasi
  1. 08:30
  2. 08:35
  3. 08:40
  4. 08:43
  5. 08:46
  6. Midibus: 010 Iași - Păun
    • Dotări:
  7. 08:55
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
3,5lei?
Sursa: Auto Confort Iasi | Ultima actualizare: 01/2018
09:30
25m
09:55
Auto Confort
3,5lei?
Vezi detalii

Auto Confort

Auto Confort Iasi
  1. 09:30
  2. 09:35
  3. 09:40
  4. 09:43
  5. 09:46
  6. Midibus: 010 Iași - Păun
    • Dotări:
  7. 09:55
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
3,5lei?
Sursa: Auto Confort Iasi | Ultima actualizare: 01/2018
10:30
25m
10:55
Auto Confort
3,5lei?
Vezi detalii

Auto Confort

Auto Confort Iasi
  1. 10:30
  2. 10:35
  3. 10:40
  4. 10:43
  5. 10:46
  6. Midibus: 010 Iași - Păun
    • Dotări:
  7. 10:55
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
3,5lei?
Sursa: Auto Confort Iasi | Ultima actualizare: 01/2018
11:30
25m
11:55
Auto Confort
3,5lei?
Vezi detalii

Auto Confort

Auto Confort Iasi
  1. 11:30
  2. 11:35
  3. 11:40
  4. 11:43
  5. 11:46
  6. Midibus: 010 Iași - Păun
    • Dotări:
  7. 11:55
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
3,5lei?
Sursa: Auto Confort Iasi | Ultima actualizare: 01/2018
12:30
25m
12:55
Auto Confort
3,5lei?
Vezi detalii

Auto Confort

Auto Confort Iasi
  1. 12:30
  2. 12:35
  3. 12:40
  4. 12:43
  5. 12:46
  6. Midibus: 010 Iași - Păun
    • Dotări:
  7. 12:55
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
3,5lei?
Sursa: Auto Confort Iasi | Ultima actualizare: 01/2018
13:30
25m
13:55
Auto Confort
3,5lei?
Vezi detalii

Auto Confort

Auto Confort Iasi
  1. 13:30
  2. 13:35
  3. 13:40
  4. 13:43
  5. 13:46
  6. Midibus: 010 Iași - Păun
    • Dotări:
  7. 13:55
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
3,5lei?
Sursa: Auto Confort Iasi | Ultima actualizare: 01/2018
14:30
25m
14:55
Auto Confort
3,5lei?
Vezi detalii

Auto Confort

Auto Confort Iasi
  1. 14:30
  2. 14:35
  3. 14:40
  4. 14:43
  5. 14:46
  6. Midibus: 010 Iași - Păun
    • Dotări:
  7. 14:55
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
3,5lei?
Sursa: Auto Confort Iasi | Ultima actualizare: 01/2018
15:30
25m
15:55
Auto Confort
3,5lei?
Vezi detalii

Auto Confort

Auto Confort Iasi
  1. 15:30
  2. 15:35
  3. 15:40
  4. 15:43
  5. 15:46
  6. Midibus: 010 Iași - Păun
    • Dotări:
  7. 15:55
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
3,5lei?
Sursa: Auto Confort Iasi | Ultima actualizare: 01/2018
16:30
25m
16:55
Auto Confort
3,5lei?
Vezi detalii

Auto Confort

Auto Confort Iasi
  1. 16:30
  2. 16:35
  3. 16:40
  4. 16:43
  5. 16:46
  6. Midibus: 010 Iași - Păun
    • Dotări:
  7. 16:55
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
3,5lei?
Sursa: Auto Confort Iasi | Ultima actualizare: 01/2018
17:30
25m
17:55
Auto Confort
3,5lei?
Vezi detalii

Auto Confort

Auto Confort Iasi
  1. 17:30
  2. 17:35
  3. 17:40
  4. 17:43
  5. 17:46
  6. Midibus: 010 Iași - Păun
    • Dotări:
  7. 17:55
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
3,5lei?
Sursa: Auto Confort Iasi | Ultima actualizare: 01/2018
18:30
25m
18:55
Auto Confort
3,5lei?
Vezi detalii

Auto Confort

Auto Confort Iasi
  1. 18:30
  2. 18:35
  3. 18:40
  4. 18:43
  5. 18:46
  6. Midibus: 010 Iași - Păun
    • Dotări:
  7. 18:55
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
3,5lei?
Sursa: Auto Confort Iasi | Ultima actualizare: 01/2018
19:30
25m
19:55
Auto Confort
3,5lei?
Vezi detalii

Auto Confort

Auto Confort Iasi
  1. 19:30
  2. 19:35
  3. 19:40
  4. 19:43
  5. 19:46
  6. Midibus: 010 Iași - Păun
    • Dotări:
  7. 19:55
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
3,5lei?
Sursa: Auto Confort Iasi | Ultima actualizare: 01/2018
20:30
25m
20:55
Auto Confort
3,5lei?
Vezi detalii

Auto Confort

Auto Confort Iasi
  1. 20:30
  2. 20:35
  3. 20:40
  4. 20:43
  5. 20:46
  6. Midibus: 010 Iași - Păun
    • Dotări:
  7. 20:55
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
3,5lei?
Sursa: Auto Confort Iasi | Ultima actualizare: 01/2018
21:30
25m
21:55
Auto Confort
3,5lei?
Vezi detalii

Auto Confort

Auto Confort Iasi
  1. 21:30
  2. 21:35
  3. 21:40
  4. 21:43
  5. 21:46
  6. Midibus: 010 Iași - Păun
    • Dotări:
  7. 21:55
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
3,5lei?
Sursa: Auto Confort Iasi | Ultima actualizare: 01/2018

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Iași - Păun

Care este prețul călătoriei cu autocarul Iași - Păun?

Prețul unei călători cu autocarul de la Iași la Păun este de 3 RON.

De unde pleacă autocarul din Iași către Păun?

De la Iași la Păun circulă 85 autobuze cu plecare din stațiile Statie Rond Bucium, Statie Trei Sarmale, Statie Tamaz, Statie Casa Sindicatelor, Autogara Eurovoyage.

Când pleacă autocarul din Iași către Păun?

Primul autobuz din Iași pleacă la ora 05:30, iar ultimul pleacă la ora 21:46.

Cât durează călătoria cu autocarul din Iași către Păun?

Călătoria Iași-Păun cu autocarul, durează între 09min și 25min.