Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Iasi

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Iași ➞

miercuri,
12 mai 2021
5 curse disponibile

06:15
1h 31m
07:46
INTERTRANS COMPANY
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Raducaneni, numar statii:12

  1. 06:15
  2. Autocar: Iasi - Raducaneni - Husi
  3. 07:46
    Risesti Statie Risesti
Durată: 1h 31min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 01/2021
08:00
1h 31m
09:31
INTERTRANS COMPANY
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Raducaneni, numar statii:12

  1. 08:00
  2. Autocar: Iasi - Raducaneni - Husi
  3. 09:31
    Risesti Statie Risesti
Durată: 1h 31min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 01/2021
10:45
1h 31m
12:16
INTERTRANS COMPANY
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Raducaneni, numar statii:12

  1. 10:45
  2. Autocar: Iasi - Raducaneni - Husi
  3. 12:16
    Risesti Statie Risesti
Durată: 1h 31min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 01/2021
15:30
1h 29m
16:59
INTERTRANS COMPANY
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Raducaneni, numar statii:12

  1. 15:30
  2. Autocar: Iasi - Raducaneni - Husi
  3. 16:59
    Risesti Statie Risesti
Durată: 1h 29min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 01/2021
17:25
1h 31m
18:56
INTERTRANS COMPANY
-
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Raducaneni, numar statii:12

  1. 17:25
  2. Autocar: Iasi - Raducaneni - Husi
  3. 18:56
    Risesti Statie Risesti
Durată: 1h 31min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 01/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Iași -

De unde pleacă autocarul din Iași către ?

De la Iași la circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Transbus Codreanu SRL.

Când pleacă autocarul din Iași către ?

Primul autobuz din Iași pleacă la ora 06:15, iar ultimul pleacă la ora 17:25.

Cât durează călătoria cu autocarul din Iași către ?

Călătoria Iași- cu autocarul, durează între 1h 29min și 1h 31min.