Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Iasi

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Iași ➞ Tansa

miercuri,
12 mai 2021
8 curse disponibile

06:55
2h 13m
09:08
Irina Trans
21lei?
Vezi detalii

Irina Trans

  1. 06:55
  2. Microbuz: Iasi-tibana-tibanesti-tansa-manastirea
  3. 09:08
    Tansa Centru Tansa
Durată: 2h 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
21lei?
Sursa: Irina Trans | Ultima actualizare: 08/2019
09:40
2h 13m
11:53
Irina Trans
21lei?
Vezi detalii
  1. 09:40
  2. Microbuz: Iasi-tibana-tibanesti-tansa-manastirea
  3. 11:53
    Tansa Centru Tansa
Durată: 2h 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
21lei?
Sursa: Irina Trans | Ultima actualizare: 08/2019
11:35
2h 13m
13:48
Irina Trans
21lei?
Vezi detalii
  1. 11:35
  2. Microbuz: Iasi-tibana-tibanesti-tansa-manastirea
  3. 13:48
    Tansa Centru Tansa
Durată: 2h 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
21lei?
Sursa: Irina Trans | Ultima actualizare: 08/2019
13:35
2h 13m
15:48
Irina Trans
21lei?
Vezi detalii
  1. 13:35
  2. Microbuz: Iasi-tibana-tibanesti-tansa-manastirea
  3. 15:48
    Tansa Centru Tansa
Durată: 2h 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
21lei?
Sursa: Irina Trans | Ultima actualizare: 08/2019
15:30
2h 13m
17:43
Irina Trans
21lei?
Vezi detalii
  1. 15:30
  2. Microbuz: Iasi-tibana-tibanesti-tansa-manastirea
  3. 17:43
    Tansa Centru Tansa
Durată: 2h 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
21lei?
Sursa: Irina Trans | Ultima actualizare: 08/2019
16:35
2h 13m
18:48
Irina Trans
21lei?
Vezi detalii
  1. 16:35
  2. Microbuz: Iasi-tibana-tibanesti-tansa-manastirea
  3. 18:48
    Tansa Centru Tansa
Durată: 2h 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
21lei?
Sursa: Irina Trans | Ultima actualizare: 08/2019
18:05
2h 13m
20:18
Irina Trans
21lei?
Vezi detalii
  1. 18:05
  2. Microbuz: Iasi-tibana-tibanesti-tansa-manastirea
  3. 20:18
    Tansa Centru Tansa
Durată: 2h 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
21lei?
Sursa: Irina Trans | Ultima actualizare: 08/2019
19:10
2h 13m
21:23
Irina Trans
21lei?
Vezi detalii
  1. 19:10
  2. Microbuz: Iasi-tibana-tibanesti-tansa-manastirea
  3. 21:23
    Tansa Centru Tansa
Durată: 2h 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
21lei?
Sursa: Irina Trans | Ultima actualizare: 08/2019

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Iași - Tansa

Care este prețul călătoriei cu autocarul Iași - Tansa?

Prețul unei călători cu autocarul de la Iași la Tansa este de 21 RON.

De unde pleacă autocarul din Iași către Tansa?

De la Iași la Tansa circulă 8 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Iasi Vest Metchim SA (Pacurari).

Când pleacă autocarul din Iași către Tansa?

Primul autobuz din Iași pleacă la ora 06:55, iar ultimul pleacă la ora 19:10.

Cât durează călătoria cu autocarul din Iași către Tansa?

Călătoria cu autocarul de la Iași la Tansa, durează 2h 13min.