Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Oradea

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Oradea ➞ Zalău

marţi,
30 nov 2021
6 curse disponibile

06:00
4h 26m
10:26
Intrans S.A.
-
Vezi detalii

Numar statii 35

  1. 06:00
  2. Autocar: Oradea - Zalau
  3. 10:26
Durată: 4h 26min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 04/2013
10:45
2h 45m
13:30
Cento Trans
39lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 10:45
  2. 10:55
  3. 11:00
  4. Microbuz: Oradea - Simleu Silvaniei - Zalau
    • Dotări:
  5. 13:30
Durată: 2h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
39lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2021
13:30
3h 15m
16:45
Cento Trans
39lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 13:30
  2. 13:40
  3. 13:45
  4. Autocar: Timisoara- Zalau
    • Dotări:
  5. 16:45
Durată: 3h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
39lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 07/2021
14:30
3h 15m
17:45
Cento Trans
39lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 14:30
  2. 14:40
  3. 14:45
  4. Microbuz: Oradea - Simleu Silvaniei - Zalau
    • Dotări:
  5. 17:45
Durată: 3h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
39lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2021
16:10
3h 00m
19:10
Cento Trans
39lei
Vezi detalii

Nu mai circulă din 15.05.2020.
PANDEMIE COVID-19!

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 16:10
  2. 16:20
  3. 16:25
  4. Microbuz: Timisoara- Zalau
    • Dotări:
  5. 19:10
Durată: 3h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
39lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 07/2021
16:10
3h 00m
19:10
Cento Trans
39lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 16:10
  2. 16:20
  3. 16:25
  4. Microbuz: Oradea - Simleu Silvaniei - Zalau
    • Dotări:
  5. 19:10
Durată: 3h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
39lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2021
20:00
3h 00m
23:00
Cento Trans
39lei
Vezi detalii

Nu mai circulă din 08.11.2020.
PANDEMIE COVID-19!

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 20:00
  2. 20:10
  3. 20:15
  4. Autocar: Timisoara- Zalau
    • Dotări:
  5. 23:00
Durată: 3h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
39lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 07/2021
20:00
3h 00m
23:00
Cento Trans
39lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 20:00
  2. 20:10
  3. 20:15
  4. Autocar: Oradea - Simleu Silvaniei - Zalau
    • Dotări:
  5. 23:00
Durată: 3h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
39lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Oradea - Zalău

Care este prețul călătoriei cu autocarul Oradea - Zalău?

Prețul unei călători cu autocarul de la Oradea la Zalău este de 39 RON.

De unde pleacă autocarul din Oradea către Zalău?

De la Oradea la Zalău circulă 34 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Intrans SA, Gara CFR Oradea, Statie Pod, Peco Lukoil - Nufarul.

Când pleacă autocarul din Oradea către Zalău?

Primul autobuz din Oradea pleacă la ora 06:00, iar ultimul pleacă la ora 20:15.

Cât durează călătoria cu autocarul din Oradea către Zalău?

Călătoria Oradea-Zalău cu autocarul, durează între 2h 30min și 4h 26min.