Filtrează rezultate

General

Plecare din Postavari

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Postăvari ➞ Călărași

marţi,
14 iul 2020
3 curse disponibile

07:22 - 09:45
C&I Grup
2h 23min
18lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 07:22
    Postavari Statie Postavari
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 09:45
Durată: 2h 23min
Circulă în toate zilele săptămânii
18lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
15:47 - 18:10
C&I Grup
2h 23min
18lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 15:47
    Postavari Statie Postavari
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 18:06
  4. 18:10
Durată: 2h 23min
Circulă în toate zilele săptămânii
18lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
20:13 - 22:30
C&I Grup
2h 17min
18lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 20:13
    Postavari Statie Postavari
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 22:26
  4. 22:30
Durată: 2h 17min
Circulă în toate zilele săptămânii
18lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Postăvari - Călărași

Care este prețul călătoriei cu autocarul Postăvari - Călărași?

Prețul unei călători cu autocarul de la Postăvari la Călărași este de 18 RON.

De unde pleacă autocarul din Postăvari către Călărași?

De la Postăvari la Călărași circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Statie Postavari.

Când pleacă autocarul din Postăvari către Călărași?

Primul autobuz din Postăvari pleacă la ora 07:22, iar ultimul pleacă la ora 20:13.

Cât durează călătoria cu autocarul din Postăvari către Călărași?

Călătoria Postăvari-Călărași cu autocarul, durează între 2h 13min și 2h 23min.