Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Sculeni

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Sculeni, Rep. Moldova ➞ Brașov, Romania

joi,
2 dec 2021
3 curse disponibile

11:00
7h 00m
18:00
Capital Lines
70lei
Vezi detalii

Capital Lines

Capital Lines SRL

Circulă doar luni, miercuri și vineri

Cursa INTERNATIONALA-NU LUAM PERSOANE PE TERITORIUL ROMANIEI.

  1. 11:00
    Sculeni Vama Sculeni
  2. Autocar: Republica Moldova - Romania
  3. 18:00
Durată: 7h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
70lei
Sursa: Capital Lines SRL | Ultima actualizare: 01/2021
14:30
6h 50m
21:20
Capital Lines
70lei
Vezi detalii

Capital Lines

Capital Lines SRL

Cursa INTERNATIONALA-NU LUAM PERSOANE PE TERITORIUL ROMANIEI.

  1. 14:30
    Sculeni Vama Sculeni
  2. Autocar: Republica Moldova - Romania
  3. 21:20
Durată: 6h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
70lei
Sursa: Capital Lines SRL | Ultima actualizare: 01/2021
21:30
7h 00m
04:30
Capital Lines
70lei
Vezi detalii

Capital Lines

Capital Lines SRL

Cursa INTERNATIONALA-NU LUAM PERSOANE PE TERITORIUL ROMANIEI.

  1. 21:30
    Sculeni Vama Sculeni
  2. Microbuz: Republica Moldova - Romania
    • Dotări:
  3. 04:30 +1 zi
Durată: 7h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
70lei
Sursa: Capital Lines SRL | Ultima actualizare: 01/2021
22:10
7h 40m
05:50
LibertBus.md
Vezi detalii
  1. 22:10
    Sculeni Vama Sculeni
  2. Autocar: BALTI-BRASOV
  3. 05:50 +1 zi
Durată: 7h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
350lei
Sursa: Libert Tour Trans | Ultima actualizare: 11/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Sculeni - Brașov

Care este prețul călătoriei cu autocarul Sculeni - Brașov?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Sculeni la Brașov este cuprins între 70 și 350 RON.

De unde pleacă autocarul din Sculeni către Brașov?

De la Sculeni la Brașov circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Vama Sculeni.

Când pleacă autocarul din Sculeni către Brașov?

Primul autobuz din Sculeni pleacă la ora 11:00, iar ultimul pleacă la ora 22:10.

Cât durează călătoria cu autocarul din Sculeni către Brașov?

Călătoria Sculeni-Brașov cu autocarul, durează între 6h 50min și 7h 40min.