Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Sibiu

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Sibiu ➞ Turda

duminică,
27 sep 2020
16 curse disponibile

Bilete disponibile online

12:15 - 14:30
EMMALINES
2h 15min
Vezi detalii

CUMPARA BILETE ONLINE pe EMMALINES.RO.Calatorii cu bilete CUMPĂRATE ONLINE au prioritate,cei cu rezervari telefonice, nu implica nici o relatie contractuala și pot fi anulate.Preturi variabile*,cu REDUCERE doar la bilete ONLINE!

  1. 12:15
  2. Traseu: Braila-Galati-Focsani-Adjud-Onesti-Tg. Secuiesc-Brasov-Fagaras-Sibiu-Alba Iulia-Cluj-Floresti(CJ)
    • Dotări:
  3. 14:30
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Emmakar Transport Lines SRL | Ultima actualizare: 09/2020
06:43 - 09:47
DACOS
3h 04min
31lei?
Vezi detalii

Numar statii 10

  1. 06:43
  2. Traseu: Ramnicu Valcea - Cluj Napoca
  3. 09:47
Durată: 3h 04min
Circulă în toate zilele săptămânii
31lei?
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 02/2018
08:15 - 10:45
Fany
2h 30min
-
Vezi detalii

Fany

0741.607.941;0756.418.484;0726.626.644;0364.887.190; Zilnic (Luni- Duminica) orele 5:45- 22:00

  1. 08:15
  2. Traseu: Sibiu -sebes- Alba- Teius- Turda- Cluj- Huedin- Oradea- Valea Lui Mihai-carei- Satu Mare
    • Dotări:
  3. 10:45
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 03/2020
09:13 - 12:17
DACOS
3h 04min
31lei?
Vezi detalii

Numar statii 10

  1. 09:13
  2. Traseu: Ramnicu Valcea - Cluj Napoca
  3. 12:17
Durată: 3h 04min
Circulă în toate zilele săptămânii
31lei?
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 02/2018
09:42 - 12:20
Coțofană
2h 38min
34lei
Vezi detalii

Program zilnic de rezervari intre orele 08:00-20:00

  1. 09:42
  2. Traseu: Horezu - Oradea
    • Dotări:
  3. 12:20
Durată: 2h 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
34lei
Sursa: Cotofana SRL | Ultima actualizare: 05/2020
10:43 - 13:47
DACOS
3h 04min
31lei?
Vezi detalii

Numar statii 10

  1. 10:43
  2. Traseu: Ramnicu Valcea - Cluj Napoca
  3. 13:47
Durată: 3h 04min
Circulă în toate zilele săptămânii
31lei?
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 02/2018
10:55 - 13:52
Romtimex SRL
2h 57min
30lei
Vezi detalii

Rezervari intre orele 07:00 si 20:00, 0730.223.590 / 0752.991.269 / 0764.487.721

  1. 10:55
  2. Traseu: Slatina - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 13:52
Durată: 2h 57min
Circulă în toate zilele săptămânii
30lei
Sursa: Romtimex SRL | Ultima actualizare: 03/2020
12:30 - 15:15
Fany
2h 45min
-
Vezi detalii

Fany

rezervari si informatii :0741.607.941;0756.418.484;0726.626.644;0364.887.190; Zilnic (Luni- Duminica) orele 5:45- 22:00

  1. 12:30
  2. Traseu: RETUR Satu Mare- Cluj - bucuresti
    • Dotări:
  3. 15:15
Durată: 2h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 03/2020
12:30 - 15:15
Fany
2h 45min
-
Vezi detalii

Fany

rezervari si informatii :0741.607.941;0756.418.484;0726.626.644;0364.887.190; Zilnic (Luni- Duminica) orele 5:45- 22:00

  1. 12:30
  2. Traseu: RETUR Baia Mare - Cluj - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 15:15
Durată: 2h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 03/2020
14:15 - 16:45
Fany
2h 30min
-
Vezi detalii

Fany

rezervari si informatii :0741.607.941;0756.418.484;0726.626.644;0364.887.190; Zilnic (Luni- Duminica) orele 5:45- 22:00

  1. 14:15
  2. Traseu: Sibiu - Sebes- Alba- Teius- Aiud- Turda- Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 16:45
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 03/2020
14:18 - 17:22
DACOS
3h 04min
31lei?
Vezi detalii

Numar statii 13

  1. 14:18
  2. Traseu: Bucuresti - Cluj Napoca
  3. 17:22
Durată: 3h 04min
Circulă în toate zilele săptămânii
31lei?
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 02/2018
16:30 - 19:15
Fany
2h 45min
-
Vezi detalii

Fany

rezervari si informatii :0741.607.941;0756.418.484;0726.626.644;0364.887.190; Zilnic (Luni- Duminica) orele 5:45- 22:00

  1. 16:30
  2. Traseu: Bucuresti - Pitesti - Ramnicu Valcea - Sibiu - Alba Iulia - Cluj Napoca - Baia Mare - Satu Mare
    • Dotări:
  3. 19:15
Durată: 2h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 03/2020
17:18 - 20:22
DACOS
3h 04min
31lei?
Vezi detalii

Numar statii 13

  1. 17:18
  2. Traseu: Bucuresti - Cluj Napoca
  3. 20:22
Durată: 3h 04min
Circulă în toate zilele săptămânii
31lei?
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 02/2018
17:50 - 20:20
Fany
2h 30min
-
Vezi detalii

rezervari si informatii :0741.607.941;0756.418.484;0726.626.644;0364.887.190; Zilnic (Luni- Duminica) orele 5:45- 22:00

  1. 17:50
  2. Traseu: Sibiu - Sebes- Alba- Teius- Aiud- Turda- Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 20:20
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 03/2020
19:00 - 21:34
DACOS
2h 34min
31lei?
Vezi detalii

Numar statii 10

  1. 19:00
  2. Traseu: Ramnicu Valcea - Cluj Napoca
  3. 21:34
Durată: 2h 34min
Circulă în toate zilele săptămânii
31lei?
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 02/2018
19:30 - 22:40
Cento Trans
3h 10min
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 19:30
  2. Traseu: Bucuresti - Pitesti - Cluj Napoca - Simleu Silvaniei
    • Dotări:
  3. 22:40
Durată: 3h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 07/2020
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Sibiu - Turda

Care este prețul călătoriei cu autocarul Sibiu - Turda?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Sibiu la Turda este cuprins între 30 și 70 RON.

De unde pleacă autocarul din Sibiu către Turda?

De la Sibiu la Turda circulă 19 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Transmixt (langa gara CFR - Transmixt S.A.), Autogara Q7 Sibiu, Peco Petrom (Calea Turnisorului,vis-a-vis de Lidl), Gara CFR Sibiu.

Când pleacă autocarul din Sibiu către Turda?

Primul autobuz din Sibiu pleacă la ora 06:00, iar ultimul pleacă la ora 19:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Sibiu către Turda?

Călătoria Sibiu-Turda cu autocarul, durează între ? și 3h 10min.