Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Targu Mures

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Târgu-Mureș ➞ Poiana Largului

marţi,
29 sep 2020
2 curse disponibile

13:15 - 17:20
Crinul Aries
4h 05min
38lei
Vezi detalii

Circulă începând cu 30.09.2020 .
covid-19

  1. 13:15
    Targu Mures Autogara Voiajor
  2. Traseu: Cimpeni-Baia De Aries - Suceava
    • Dotări:
  3. 17:20
    Poiana Largului Intersectie viaduct
Durată: 4h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: Crinul Aries | Ultima actualizare: 08/2020
14:00 - 17:30
Flozampet
3h 30min
25lei?
Vezi detalii
  1. 14:00
    Targu Mures Autogara Voiajor
  2. Traseu: Targu Mures - Targu Neamt
    • Dotări:
  3. 17:30
    Poiana Largului Intersectie viaduct
Durată: 3h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
25lei?
Sursa: Flozampet | Ultima actualizare: 02/2015
14:00 - 18:02
Samson
4h 02min
-
Vezi detalii

Samson

Samson International Group

circula la paritate (rotatie 1 zile) cu SC Nico Tur SRL, SC Piacor SRL, SC Flozampet Com SRL

  1. 14:00
    Targu Mures Autogara TAM
  2. Traseu: Targu Mures - Targu Neamt
  3. 18:02
    Poiana Largului Statie Poiana Largului
Durată: 4h 02min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Samson International Group | Ultima actualizare: 07/2014

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Târgu-Mureș - Poiana Largului

Care este prețul călătoriei cu autocarul Târgu-Mureș - Poiana Largului?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Târgu-Mureș la Poiana Largului este cuprins între 25 și 38 RON.

De unde pleacă autocarul din Târgu-Mureș către Poiana Largului?

De la Târgu-Mureș la Poiana Largului circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Voiajor, Autogara TAM.

Când pleacă autocarul din Târgu-Mureș către Poiana Largului?

Primul autobuz din Târgu-Mureș pleacă la ora 13:15, iar ultimul pleacă la ora 14:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Târgu-Mureș către Poiana Largului?

Călătoria Târgu-Mureș-Poiana Largului cu autocarul, durează între 3h 30min și 4h 05min.