Filtrează rezultate

General

Plecare din Varasti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Vărăști ➞ Călărași

duminică,
12 iul 2020
6 curse disponibile

09:00 - 09:45
C&I Grup
45min
7lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 09:00
    Varasti Statie Varasti
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 09:45
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
12:19 - 13:00
C&I Grup
41min
7lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 12:19
    Varasti Statie Varasti
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 12:56
  4. 13:00
Durată: 41min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
14:19 - 15:00
C&I Grup
41min
7lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 14:19
    Varasti Statie Varasti
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 14:56
  4. 15:00
Durată: 41min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
17:25 - 18:10
C&I Grup
45min
7lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 17:25
    Varasti Statie Varasti
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 18:06
  4. 18:10
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
20:04 - 20:45
C&I Grup
41min
7lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 20:04
    Varasti Statie Varasti
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 20:42
  4. 20:45
Durată: 41min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
21:49 - 22:30
C&I Grup
41min
7lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 21:49
    Varasti Statie Varasti
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 22:26
  4. 22:30
Durată: 41min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Vărăști - Călărași

Care este prețul călătoriei cu autocarul Vărăști - Călărași?

Prețul unei călători cu autocarul de la Vărăști la Călărași este de 7 RON.

De unde pleacă autocarul din Vărăști către Călărași?

De la Vărăști la Călărași circulă 11 autobuze cu plecare din stațiile Statie Varasti.

Când pleacă autocarul din Vărăști către Călărași?

Primul autobuz din Vărăști pleacă la ora 09:00, iar ultimul pleacă la ora 21:49.

Cât durează călătoria cu autocarul din Vărăști către Călărași?

Călătoria Vărăști-Călărași cu autocarul, durează între 37min și 45min.