Hotel Aro Palace Brasov , Romania

Parcarea hotelului ARO PALACE situat in zona Centrul Vechi, vis-a-vis de parcul de langa Primarie, Brasov, Romania

Deschideți în Hărți

Plecări din Hotel Aro Palace

Ora Către
00:40 București
Otopeni Aeroport
Aeroport Ghimbav-Brașov
01:30 Sînpetru Bod Hălchiu Feldioara
Ghimbav Codlea Vlădeni Perșani Șercaia Mândra Făgăraș
Tărlungeni Prejmer Vama Buzăului Întorsura Buzăului
Vulcan
Ozun Sântionlunca Moacșa Reci (Ram. Petrom) Brateș Pachia Covasna Zăbala Catalina Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Cernat
Cristian Râşnov Zărnești
Stupini
Hărman Lunca Câlnicului Chichiș Coșeni Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Codlea Vlădeni Perșani Șercaia Mândra Făgăraș
Tărlungeni Prejmer Vama Buzăului Întorsura Buzăului
Ozun Sântionlunca Moacșa Reci (Ram. Petrom) Brateș Pachia Covasna Zăbala Catalina Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Cernat
Hărman Lunca Câlnicului Chichiș Coșeni Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Sînpetru Bod Hălchiu Feldioara
Cristian Râşnov Zărnești
Poiana Brașov Bran
02:00 Otopeni Aeroport
Aeroport Ghimbav-Brașov
03:30 București
Sînpetru Bod Hălchiu Feldioara
Otopeni Aeroport
Ghimbav Codlea
Tărlungeni Prejmer Vama Buzăului Întorsura Buzăului
Vulcan
Cristian Râşnov Zărnești
Stupini
Hărman Lunca Câlnicului Chichiș Coșeni Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Tărlungeni Prejmer Vama Buzăului Întorsura Buzăului
Hărman Lunca Câlnicului Chichiș Coșeni Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Sînpetru Bod Hălchiu Feldioara
Cristian Râşnov Zărnești
05:30 Sînpetru Bod Hălchiu Feldioara
Ghimbav Codlea Vlădeni Perșani Șercaia Mândra Făgăraș
Tărlungeni Prejmer
Vulcan
Ozun Sântionlunca Moacșa Reci (Ram. Petrom) Brateș Pachia Covasna Zăbala Catalina Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Cernat
Cristian Râşnov Zărnești
Stupini
Hărman Lunca Câlnicului Chichiș Coșeni Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Codlea Vlădeni Perșani Șercaia Mândra Făgăraș
Tărlungeni Prejmer
Ozun Sântionlunca Moacșa Reci (Ram. Petrom) Brateș Pachia Covasna Zăbala Catalina Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Cernat
Hărman Lunca Câlnicului Chichiș Coșeni Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Sînpetru Bod Hălchiu Feldioara
Cristian Râşnov Zărnești
Poiana Brașov Bran
06:00 Otopeni Aeroport
Aeroport Ghimbav-Brașov
06:45 Sînpetru Bod Hălchiu Feldioara
Tărlungeni Prejmer Vama Buzăului Întorsura Buzăului
Vulcan
Stupini
Hărman Lunca Câlnicului Chichiș Coșeni Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Codlea Vlădeni Perșani Șercaia Mândra Făgăraș
Tărlungeni Prejmer Vama Buzăului Întorsura Buzăului
Hărman Lunca Câlnicului Chichiș Coșeni Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Sînpetru Bod Hălchiu Feldioara
Cristian Râşnov Zărnești
07:15 Ghimbav Codlea Vlădeni Perșani Șercaia Mândra Făgăraș
Cristian Râşnov Zărnești
07:30 Otopeni Aeroport
Aeroport Ghimbav-Brașov
08:30 Otopeni Aeroport
Aeroport Ghimbav-Brașov
09:00 Ghimbav Codlea
Vulcan
Ozun Sântionlunca Moacșa Reci (Ram. Petrom) Brateș Pachia Covasna Zăbala Catalina Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Cernat
Cristian Râşnov Zărnești
Stupini
Hărman Lunca Câlnicului Chichiș Coșeni Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Codlea
Ozun Sântionlunca Moacșa Reci (Ram. Petrom) Brateș Pachia Covasna Zăbala Catalina Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Cernat
Hărman Lunca Câlnicului Chichiș Coșeni Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Cristian Râşnov Zărnești
10:00 București
Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
Aeroport Ghimbav-Brașov
11:30 Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
Aeroport Ghimbav-Brașov
12:00 București
13:00 Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
Aeroport Ghimbav-Brașov
13:40 Ghimbav Codlea Vlădeni Perșani Șercaia Mândra Făgăraș
Cristian Râşnov Zărnești
14:00 Vulcan
Ozun Sântionlunca Moacșa Reci (Ram. Petrom) Brateș Pachia Covasna Zăbala Catalina Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Cernat
Stupini
Hărman Lunca Câlnicului Chichiș Coșeni Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Codlea Vlădeni Perșani Șercaia Mândra Făgăraș
Ozun Sântionlunca Moacșa Reci (Ram. Petrom) Brateș Pachia Covasna Zăbala Catalina Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Cernat
Hărman Lunca Câlnicului Chichiș Coșeni Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Cristian Râşnov Zărnești
Poiana Brașov Bran
14:30 Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
Aeroport Ghimbav-Brașov
15:30 Ghimbav Codlea
Vulcan
Cristian Râşnov Zărnești
Stupini
Hărman Lunca Câlnicului Chichiș Coșeni Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Codlea
Hărman Lunca Câlnicului Chichiș Coșeni Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Cristian Râşnov Zărnești
16:30 București
Sînpetru Bod Hălchiu Feldioara
Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
Ghimbav Codlea Vlădeni Perșani Șercaia Mândra Făgăraș
Tărlungeni Prejmer Vama Buzăului Întorsura Buzăului
Vulcan
Ozun Sântionlunca Moacșa Reci (Ram. Petrom) Brateș Pachia Covasna Zăbala Catalina Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Cernat
Cristian Râşnov Zărnești
Stupini
Hărman Lunca Câlnicului Chichiș Coșeni Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea Vlădeni Perșani Șercaia Mândra Făgăraș
Tărlungeni Prejmer Vama Buzăului Întorsura Buzăului
Ozun Sântionlunca Moacșa Reci (Ram. Petrom) Brateș Pachia Covasna Zăbala Catalina Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Cernat
Hărman Lunca Câlnicului Chichiș Coșeni Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Sînpetru Bod Hălchiu Feldioara
Cristian Râşnov Zărnești
Poiana Brașov Bran
17:30 Ghimbav Codlea
Vulcan
Ozun Sântionlunca Moacșa Reci (Ram. Petrom) Brateș Pachia Covasna Zăbala Catalina Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Cernat
Cristian Râşnov Zărnești
Stupini
Hărman Lunca Câlnicului Chichiș Coșeni Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Codlea
Ozun Sântionlunca Moacșa Reci (Ram. Petrom) Brateș Pachia Covasna Zăbala Catalina Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Cernat
Hărman Lunca Câlnicului Chichiș Coșeni Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Cristian Râşnov Zărnești
18:00 Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
Aeroport Ghimbav-Brașov
18:30 București
Sînpetru Bod Hălchiu Feldioara
Ghimbav Codlea Vlădeni Perșani Șercaia Mândra Făgăraș
Tărlungeni Prejmer Vama Buzăului Întorsura Buzăului
Vulcan
Ozun Sântionlunca Moacșa Reci (Ram. Petrom) Brateș Pachia Covasna Zăbala Catalina Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Cernat
Cristian Râşnov Zărnești
Stupini
Hărman Lunca Câlnicului Chichiș Coșeni Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Codlea Vlădeni Perșani Șercaia Mândra Făgăraș
Tărlungeni Prejmer Vama Buzăului Întorsura Buzăului
Ozun Sântionlunca Moacșa Reci (Ram. Petrom) Brateș Pachia Covasna Zăbala Catalina Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Cernat
Hărman Lunca Câlnicului Chichiș Coșeni Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Sînpetru Bod Hălchiu Feldioara
Cristian Râşnov Zărnești
20:00 Ghimbav Codlea
Vulcan
Cristian Râşnov Zărnești
Stupini
Hărman Lunca Câlnicului Chichiș Coșeni Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Codlea
Hărman Lunca Câlnicului Chichiș Coșeni Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Cristian Râşnov Zărnești
Poiana Brașov Bran
21:30 Otopeni Aeroport
Aeroport Ghimbav-Brașov
22:30 Tărlungeni Prejmer Vama Buzăului Întorsura Buzăului
Vulcan
Ozun Sântionlunca Moacșa Reci (Ram. Petrom) Brateș Pachia Covasna Zăbala Catalina Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Cernat
Stupini
Hărman Lunca Câlnicului Chichiș Coșeni Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Codlea Vlădeni Perșani Șercaia Mândra Făgăraș
Tărlungeni Prejmer Vama Buzăului Întorsura Buzăului
Ozun Sântionlunca Moacșa Reci (Ram. Petrom) Brateș Pachia Covasna Zăbala Catalina Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Cernat
Hărman Lunca Câlnicului Chichiș Coșeni Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Sînpetru Bod Hălchiu Feldioara
Cristian Râşnov Zărnești
Poiana Brașov Bran
22:45 Sînpetru Bod Hălchiu Feldioara
Ghimbav Codlea Vlădeni Perșani Șercaia Mândra Făgăraș
Cristian Râşnov Zărnești
23:50 Ghimbav Codlea
Vulcan
Ozun Sântionlunca Moacșa Reci (Ram. Petrom) Brateș Pachia Covasna Zăbala Catalina Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Cernat
Cristian Râşnov Zărnești
Stupini
Hărman Lunca Câlnicului Chichiș Coșeni Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Codlea
Ozun Sântionlunca Moacșa Reci (Ram. Petrom) Brateș Pachia Covasna Zăbala Catalina Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Cernat
Hărman Lunca Câlnicului Chichiș Coșeni Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Cristian Râşnov Zărnești

Sosiri în Hotel Aro Palace

De la Ora
Făgăraș Mândra Șercaia Perșani Vlădeni Codlea Ghimbav 00:25
Făgăraș Mândra Șercaia Perșani Vlădeni Codlea
Întorsura Buzăului Vama Buzăului Prejmer Tărlungeni 00:30
Întorsura Buzăului Vama Buzăului Prejmer Tărlungeni
Bran Poiana Brașov
Zărnești Râşnov Cristian 00:35
Zărnești Râşnov Cristian
Feldioara Hălchiu Bod Sînpetru 00:40
Vulcan
Stupini
Toplița Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman
Cernat Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Catalina Zăbala Covasna Pachia Brateș Reci (Ram. Petrom) Moacșa Sântionlunca Ozun
Cernat Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Catalina Zăbala Covasna Pachia Brateș Reci (Ram. Petrom) Moacșa Sântionlunca Ozun
Toplița Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman
Feldioara Hălchiu Bod Sînpetru
București 01:00
Otopeni Aeroport 01:30
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea Ghimbav 01:45
Codlea
Sînpetru 01:55
Râşnov Cristian
Sînpetru
Râşnov Cristian
Vulcan 02:00
Stupini
Toplița Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Lunca Câlnicului Hărman
Toplița Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Lunca Câlnicului Hărman
Făgăraș Mândra Șercaia Perșani Vlădeni Codlea Ghimbav 03:15
Făgăraș Mândra Șercaia Perșani Vlădeni Codlea
Întorsura Buzăului Vama Buzăului Prejmer Tărlungeni 03:20
Întorsura Buzăului Vama Buzăului Prejmer Tărlungeni
Bran Poiana Brașov
Zărnești Râşnov Cristian 03:25
Zărnești Râşnov Cristian
Feldioara Hălchiu Bod Sînpetru 03:30
Otopeni Aeroport
Vulcan
Stupini
Toplița Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman
Aeroport Ghimbav-Brașov
Toplița Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman
Feldioara Hălchiu Bod Sînpetru
Otopeni Aeroport 05:30
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea Ghimbav 05:55
Râşnov Cristian
Codlea
Râşnov Cristian
Vulcan 06:00
Stupini
Toplița Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman
Cernat Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Catalina Zăbala Covasna Pachia Brateș Reci (Ram. Petrom) Moacșa Sântionlunca Ozun
Cernat Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Catalina Zăbala Covasna Pachia Brateș Reci (Ram. Petrom) Moacșa Sântionlunca Ozun
Toplița Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman
Otopeni Aeroport 06:45
Aeroport Ghimbav-Brașov
Făgăraș Mândra Șercaia Perșani Vlădeni Codlea Ghimbav 07:15
Făgăraș Mândra Șercaia Perșani Vlădeni Codlea
Întorsura Buzăului Vama Buzăului Prejmer Tărlungeni 07:20
Întorsura Buzăului Vama Buzăului Prejmer Tărlungeni
Bran Poiana Brașov
Zărnești Râşnov Cristian 07:25
Zărnești Râşnov Cristian
Feldioara Hălchiu Bod Sînpetru 07:30
Vulcan
Stupini
Toplița Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman
Toplița Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman
Feldioara Hălchiu Bod
București 08:20
Râşnov Cristian 08:25
Codlea
Râşnov Cristian
Codlea Ghimbav 08:30
Vulcan
Toplița Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman
Cernat Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Catalina Zăbala Covasna Pachia Brateș Reci (Ram. Petrom) Moacșa Sântionlunca Ozun
Cernat Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Catalina Zăbala Covasna Pachia Brateș Reci (Ram. Petrom) Moacșa Sântionlunca Ozun
Toplița Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman
Otopeni Aeroport 09:00
Aeroport Ghimbav-Brașov
Făgăraș Mândra Șercaia Perșani Vlădeni Codlea Ghimbav 09:45
Făgăraș Mândra Șercaia Perșani Vlădeni Codlea
București 09:50
Întorsura Buzăului Vama Buzăului Prejmer Tărlungeni
Întorsura Buzăului Vama Buzăului Prejmer Tărlungeni
Bran Poiana Brașov
Pefki Loutra Edipsou Glífa Skíathos Volos Salonic
Lefkada Préveza Vráchos Ammoudiá Párga Sívota Igoumenítsa Ioánnina Salonic
Feldioara Hălchiu Bod Sînpetru 10:00
Vulcan
Râşnov Cristian
Stupini
Toplița Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman
Toplița Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman
Feldioara Hălchiu Bod Sînpetru
Râşnov Cristian
Codlea Ghimbav 11:15
Codlea
Râşnov Cristian 11:25
Râşnov Cristian
Sînpetru 11:30
Vulcan
Stupini
Toplița Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Lunca Câlnicului Hărman
Toplița Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Lunca Câlnicului Hărman
Sînpetru
Întorsura Buzăului Vama Buzăului Prejmer Tărlungeni 12:50
Întorsura Buzăului Vama Buzăului Prejmer Tărlungeni
Bran Poiana Brașov
Făgăraș Mândra Șercaia Perșani Vlădeni Codlea Ghimbav 12:55
Zărnești Râşnov Cristian
Făgăraș Mândra Șercaia Perșani Vlădeni Codlea
Zărnești Râşnov Cristian
București 13:00
Feldioara Hălchiu Bod Sînpetru
Vulcan
Stupini
Toplița Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman
Cernat Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Catalina Zăbala Covasna Pachia Brateș Reci (Ram. Petrom) Moacșa Sântionlunca Ozun
Cernat Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Catalina Zăbala Covasna Pachia Brateș Reci (Ram. Petrom) Moacșa Sântionlunca Ozun
Toplița Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman
Feldioara Hălchiu Bod Sînpetru
Kușadası İzmir Ayvalık Çanakkale
Otopeni Aeroport 14:00
Otopeni Aeroport
Aeroport Ghimbav-Brașov
Bran Poiana Brașov 14:20
Codlea Ghimbav 14:25
Zărnești Râşnov Cristian
Codlea
Zărnești Râşnov Cristian
Vulcan 14:30
Stupini
Toplița Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Lunca Câlnicului Hărman
Toplița Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Lunca Câlnicului Hărman
București 15:00
Marmaris Bodrum Milas Didim İzmir Ayvalık Çanakkale
Otopeni Aeroport 15:30
Otopeni Aeroport
Aeroport Ghimbav-Brașov
Otopeni Aeroport 16:15
Făgăraș Mândra Șercaia Perșani Vlădeni Codlea Ghimbav
Făgăraș Mândra Șercaia Perșani Vlădeni Codlea
Întorsura Buzăului Vama Buzăului Prejmer Tărlungeni 16:20
Întorsura Buzăului Vama Buzăului Prejmer Tărlungeni
Bran Poiana Brașov
Zărnești Râşnov Cristian 16:25
Zărnești Râşnov Cristian
Feldioara Hălchiu Bod Sînpetru 16:30
Otopeni Aeroport
Vulcan
Stupini
Toplița Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman
Cernat Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Catalina Zăbala Covasna Pachia Brateș Reci (Ram. Petrom) Moacșa Sântionlunca Ozun
Aeroport Ghimbav-Brașov
Cernat Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Catalina Zăbala Covasna Pachia Brateș Reci (Ram. Petrom) Moacșa Sântionlunca Ozun
Toplița Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman
Feldioara Hălchiu Bod Sînpetru
București 17:30
Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea Ghimbav 17:45
Codlea
Zărnești Râşnov Cristian 17:55
Zărnești Râşnov Cristian
Feldioara Hălchiu Bod Sînpetru 18:00
Vulcan
Stupini
Toplița Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman
Toplița Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman
Feldioara Hălchiu Bod
Otopeni Aeroport 18:15
Otopeni Aeroport 18:30
Aeroport Ghimbav-Brașov
Otopeni Aeroport 20:00
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea Ghimbav 21:25
Codlea
Vulcan 21:30
Râşnov Cristian
Stupini
Toplița Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman
Cernat Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Catalina Zăbala Covasna Pachia Brateș Reci (Ram. Petrom) Moacșa Sântionlunca Ozun
Cernat Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Catalina Zăbala Covasna Pachia Brateș Reci (Ram. Petrom) Moacșa Sântionlunca Ozun
Toplița Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman
Râşnov Cristian
Otopeni Aeroport 22:30
Aeroport Ghimbav-Brașov
Otopeni Aeroport 23:50
Aeroport Ghimbav-Brașov