KAUFLAND - STATIE 48 Constanta , Romania

B-dul I.C. Brătianu. (Lânga standurile cu flori), Constanta, Romania

Deschideți în Hărți

Plecări din KAUFLAND - STATIE 48

Ora Către
00:00 Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Palazu Mare Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Albesti Negru Voda
00:29 Otopeni Aeroport
01:00 Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Palazu Mare Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Albesti Negru Voda
02:00 Otopeni Aeroport
Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Palazu Mare Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Albesti Negru Voda
03:00 Otopeni Aeroport
Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Albesti Negru Voda
03:15 Palazu Mare Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
04:00 Otopeni Aeroport
Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Palazu Mare Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Albesti Negru Voda
05:00 Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Palazu Mare Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Albesti Negru Voda
05:30 Otopeni Aeroport
06:00 Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Palazu Mare Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Albesti Negru Voda
07:00 Otopeni Aeroport
Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Palazu Mare Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Albesti Negru Voda
08:00 Otopeni Aeroport
Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Palazu Mare Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Albesti Negru Voda
09:30 Otopeni Aeroport
10:00 Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Palazu Mare Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Albesti Negru Voda
10:30 Otopeni Aeroport
11:30 Otopeni Aeroport
12:30 Otopeni Aeroport
13:00 Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Palazu Mare Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Albesti Negru Voda
13:30 Otopeni Aeroport
14:00 Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Palazu Mare Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Albesti Negru Voda
15:00 Otopeni Aeroport
Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Palazu Mare Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Albesti Negru Voda
16:00 Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Palazu Mare Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Albesti Negru Voda
16:30 Otopeni Aeroport
17:00 Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Palazu Mare Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Albesti Negru Voda
18:30 Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Palazu Mare Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Albesti Negru Voda
19:00 Otopeni Aeroport
19:30 Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Palazu Mare Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Albesti Negru Voda
20:30 Otopeni Aeroport
Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Palazu Mare Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Albesti Negru Voda
21:30 Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Palazu Mare Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Albesti Negru Voda
22:00 Istanbul
22:30 Otopeni Aeroport
Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Palazu Mare Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Albesti Negru Voda

Sosiri în KAUFLAND - STATIE 48

De la Ora
Otopeni Aeroport 00:00
Limanu 2 Mai Mangalia Venus Neptun Olimp Costinesti 23 August Dulcesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 00:29
Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Lumina Poiana Ovidiu 00:30
Corbu Navodari Mamaia
Negru Voda Albesti Comana Amzacea Topraisar Movilita Techirghiol Agigea Cumpana Lazu
Otopeni Aeroport 01:00
Limanu 2 Mai Mangalia Venus Neptun Olimp Costinesti 23 August Dulcesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 01:59
Otopeni Aeroport 02:00
Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Lumina Poiana Ovidiu
Corbu Navodari Mamaia
Negru Voda Albesti Comana Amzacea Topraisar Movilita Techirghiol Agigea Cumpana Lazu
Limanu 2 Mai Mangalia Venus Neptun Olimp Costinesti 23 August Dulcesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 02:59
Otopeni Aeroport 03:00
Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Lumina Poiana Ovidiu
Corbu Navodari Mamaia
Negru Voda Albesti Comana Amzacea Topraisar Movilita Techirghiol Agigea Cumpana Lazu
Limanu 2 Mai Mangalia Venus Neptun Olimp Costinesti 23 August Dulcesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 03:59
Otopeni Aeroport 04:00
Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Lumina Poiana Ovidiu
Corbu Navodari Mamaia
Negru Voda Albesti Comana Amzacea Topraisar Movilita Techirghiol Agigea Cumpana Lazu
Otopeni Aeroport 05:00
Limanu 2 Mai Mangalia Venus Neptun Olimp Costinesti 23 August Dulcesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 05:29
Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Lumina Poiana Ovidiu 05:30
Corbu Navodari Mamaia
Negru Voda Albesti Comana Amzacea Topraisar Movilita Techirghiol Agigea Cumpana Lazu
Otopeni Aeroport 06:00
Limanu 2 Mai Mangalia Venus Neptun Olimp Costinesti 23 August Dulcesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 06:59
Otopeni Aeroport 07:00
Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Lumina Poiana Ovidiu
Corbu Navodari Mamaia
Negru Voda Albesti Comana Amzacea Topraisar Movilita Techirghiol Agigea Cumpana Lazu
Limanu 2 Mai Mangalia Venus Neptun Olimp Costinesti 23 August Dulcesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 07:59
Otopeni Aeroport 08:00
Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Lumina Poiana Ovidiu
Corbu Navodari Mamaia
Negru Voda Albesti Comana Amzacea Topraisar Movilita Techirghiol Agigea Cumpana Lazu
Limanu 2 Mai Mangalia Venus Neptun Olimp Costinesti 23 August Dulcesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 09:29
Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Lumina Poiana Ovidiu 09:30
Corbu Navodari Mamaia
Negru Voda Albesti Comana Amzacea Topraisar Movilita Techirghiol Agigea Cumpana Lazu
Limanu 2 Mai Mangalia Venus Neptun Olimp Costinesti 23 August Dulcesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 10:29
Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Lumina Poiana Ovidiu 10:30
Corbu Navodari Mamaia
Negru Voda Albesti Comana Amzacea Topraisar Movilita Techirghiol Agigea Cumpana Lazu
Otopeni Aeroport 11:00
Limanu 2 Mai Mangalia Venus Neptun Olimp Costinesti 23 August Dulcesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 11:29
Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Lumina Poiana Ovidiu 11:30
Corbu Navodari Mamaia
Negru Voda Albesti Comana Amzacea Topraisar Movilita Techirghiol Agigea Cumpana Lazu
Limanu 2 Mai Mangalia Venus Neptun Olimp Costinesti 23 August Dulcesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 12:29
Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Lumina Poiana Ovidiu 12:30
Corbu Navodari Mamaia
Negru Voda Albesti Comana Amzacea Topraisar Movilita Techirghiol Agigea Cumpana Lazu
Otopeni Aeroport 13:00
Limanu 2 Mai Mangalia Venus Neptun Olimp Costinesti 23 August Dulcesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 13:29
Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Lumina Poiana Ovidiu 13:30
Corbu Navodari Mamaia
Negru Voda Albesti Comana Amzacea Topraisar Movilita Techirghiol Agigea Cumpana Lazu
Otopeni Aeroport 14:00
Limanu 2 Mai Mangalia Venus Neptun Olimp Costinesti 23 August Dulcesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 14:59
Otopeni Aeroport 15:00
Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Lumina Poiana Ovidiu
Corbu Navodari Mamaia
Negru Voda Albesti Comana Amzacea Topraisar Movilita Techirghiol Agigea Cumpana Lazu
Limanu 2 Mai Mangalia Venus Neptun Olimp Costinesti 23 August Dulcesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 16:29
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Babadag Baia 2 Cantoane Slava Rusa Jurilovca Zebil Ciucurova Topolog Saraiu Sarichioi Garliciu Agighiol Harsova Giurgeni Tandarei Bucu Slobozia Drajna Noua 16:30
Otopeni Aeroport
Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Lumina Poiana Ovidiu
Corbu Navodari Mamaia
Negru Voda Albesti Comana Amzacea Topraisar Movilita Techirghiol Agigea Cumpana Lazu
Otopeni Aeroport 17:30
Otopeni Aeroport 18:30
Limanu 2 Mai Mangalia Venus Neptun Olimp Costinesti 23 August Dulcesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 18:59
Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Lumina Poiana Ovidiu 19:00
Corbu Navodari Mamaia
Negru Voda Albesti Comana Amzacea Topraisar Movilita Techirghiol Agigea Cumpana Lazu
Otopeni Aeroport 19:30
Limanu 2 Mai Mangalia Venus Neptun Olimp Costinesti 23 August Dulcesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 20:29
Otopeni Aeroport 20:30
Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Lumina Poiana Ovidiu
Corbu Navodari Mamaia
Negru Voda Albesti Comana Amzacea Topraisar Movilita Techirghiol Agigea Cumpana Lazu
Otopeni Aeroport 21:30
Istanbul 22:00
Limanu 2 Mai Mangalia Venus Neptun Olimp Costinesti 23 August Dulcesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 22:29
Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Lumina Poiana Ovidiu 22:30
Corbu Navodari Mamaia
Negru Voda Albesti Comana Amzacea Topraisar Movilita Techirghiol Agigea Cumpana Lazu
Otopeni Aeroport 23:00