KAUFLAND - STATIE 48 Constanta , Romania

B-dul I.C. Brătianu. (Lânga standurile cu flori), Constanta, Romania

Deschideți în Hărți

Plecări din KAUFLAND - STATIE 48

Ora Către
00:00 Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
00:29 Otopeni Aeroport
01:00 Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
02:00 Otopeni Aeroport
Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
03:00 Otopeni Aeroport
Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
03:15 Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
04:00 Otopeni Aeroport
Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
05:00 Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
05:30 Otopeni Aeroport
06:00 Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
07:00 Otopeni Aeroport
Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
08:00 Otopeni Aeroport
Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
09:30 Otopeni Aeroport
10:00 Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
10:30 Otopeni Aeroport
11:30 Otopeni Aeroport
12:30 Otopeni Aeroport
13:00 Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
13:30 Otopeni Aeroport
14:00 Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
15:00 Otopeni Aeroport
Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
16:00 Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
16:30 Otopeni Aeroport
17:00 Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
18:30 Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
19:00 Otopeni Aeroport
19:30 Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
20:30 Otopeni Aeroport
Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
21:30 Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
22:30 Otopeni Aeroport
Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Pecineaga Dulcesti Mosneni 23 August Costinesti Olimp Neptun Venus Mangalia Limanu
Ovidiu Poiana Lumina Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu
Mamaia Navodari Corbu
Lazu Cumpana Agigea Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda

Sosiri în KAUFLAND - STATIE 48

De la Ora
Otopeni Aeroport 00:00
Limanu Mangalia Venus Neptun Olimp Costinesti 23 August Dulcesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 00:29
Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Lumina Poiana Ovidiu 00:30
Corbu Navodari Mamaia
Negru Voda Comana Amzacea Topraisar Movilita Techirghiol Agigea Cumpana Lazu
Otopeni Aeroport 01:00
Otopeni Aeroport 02:00
Limanu Mangalia Venus Neptun Olimp Costinesti 23 August Dulcesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord
Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Lumina Poiana Ovidiu
Corbu Navodari Mamaia
Negru Voda Comana Amzacea Topraisar Movilita Techirghiol Agigea Cumpana Lazu
Otopeni Aeroport 03:00
Limanu Mangalia Venus Neptun Olimp Costinesti 23 August Dulcesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord
Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Lumina Poiana Ovidiu
Corbu Navodari Mamaia
Negru Voda Comana Amzacea Topraisar Movilita Techirghiol Agigea Cumpana Lazu
Otopeni Aeroport 04:00
Limanu Mangalia Venus Neptun Olimp Costinesti 23 August Dulcesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord
Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Lumina Poiana Ovidiu
Corbu Navodari Mamaia
Negru Voda Comana Amzacea Topraisar Movilita Techirghiol Agigea Cumpana Lazu
Otopeni Aeroport 05:00
Limanu Mangalia Venus Neptun Olimp Costinesti 23 August Dulcesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 05:30
Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Lumina Poiana Ovidiu
Corbu Navodari Mamaia
Negru Voda Comana Amzacea Topraisar Movilita Techirghiol Agigea Cumpana Lazu
Otopeni Aeroport 06:00
Otopeni Aeroport 07:00
Limanu Mangalia Venus Neptun Olimp Costinesti 23 August Dulcesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord
Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Lumina Poiana Ovidiu
Corbu Navodari Mamaia
Negru Voda Comana Amzacea Topraisar Movilita Techirghiol Agigea Cumpana Lazu
Otopeni Aeroport 08:00
Limanu Mangalia Venus Neptun Olimp Costinesti 23 August Dulcesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord
Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Lumina Poiana Ovidiu
Corbu Navodari Mamaia 08:15
Negru Voda Comana Amzacea Topraisar Movilita Techirghiol Agigea Cumpana Lazu 08:30
Limanu Mangalia Venus Neptun Olimp Costinesti 23 August Dulcesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 09:30
Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Lumina Poiana Ovidiu
Corbu Navodari Mamaia
Negru Voda Comana Amzacea Topraisar Movilita Techirghiol Agigea Cumpana Lazu
Limanu Mangalia Venus Neptun Olimp Costinesti 23 August Dulcesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 10:30
Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Lumina Poiana Ovidiu
Corbu Navodari Mamaia
Negru Voda Comana Amzacea Topraisar Movilita Techirghiol Agigea Cumpana Lazu
Otopeni Aeroport 11:00
Limanu Mangalia Venus Neptun Olimp Costinesti 23 August Dulcesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 11:30
Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Lumina Poiana Ovidiu
Corbu Navodari Mamaia
Negru Voda Comana Amzacea Topraisar Movilita Techirghiol Agigea Cumpana Lazu
Limanu Mangalia Venus Neptun Olimp Costinesti 23 August Dulcesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 12:30
Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Lumina Poiana Ovidiu
Corbu Navodari Mamaia
Negru Voda Comana Amzacea Topraisar Movilita Techirghiol Agigea Cumpana Lazu
Otopeni Aeroport 13:00
Limanu Mangalia Venus Neptun Olimp Costinesti 23 August Dulcesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 13:30
Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Lumina Poiana Ovidiu
Corbu Navodari Mamaia
Negru Voda Comana Amzacea Topraisar Movilita Techirghiol Agigea Cumpana Lazu
Otopeni Aeroport 14:00
Otopeni Aeroport 15:00
Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Lumina Poiana Ovidiu
Corbu Navodari Mamaia
Negru Voda Comana Amzacea Topraisar Movilita Techirghiol Agigea Cumpana Lazu
Limanu Mangalia Venus Neptun Olimp Costinesti 23 August Dulcesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 15:30
Tulcea Cataloi Nicolae Balcescu Babadag Ciucurova Topolog Saraiu Garliciu Harsova Giurgeni Tandarei Slobozia Drajna Noua 16:30
Otopeni Aeroport
Limanu Mangalia Venus Neptun Olimp Costinesti 23 August Dulcesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord
Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Lumina Poiana Ovidiu
Corbu Navodari Mamaia
Negru Voda Comana Amzacea Topraisar Movilita Techirghiol Agigea Cumpana Lazu
Otopeni Aeroport 17:30
Otopeni Aeroport 18:30
Limanu Mangalia Venus Neptun Olimp Costinesti 23 August Dulcesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 19:00
Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Lumina Poiana Ovidiu
Corbu Navodari Mamaia
Negru Voda Comana Amzacea Topraisar Movilita Techirghiol Agigea Cumpana Lazu
Otopeni Aeroport 19:30
Otopeni Aeroport 20:30
Limanu Mangalia Venus Neptun Olimp Costinesti 23 August Dulcesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord
Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Lumina Poiana Ovidiu
Corbu Navodari Mamaia
Negru Voda Comana Amzacea Topraisar Movilita Techirghiol Agigea Cumpana Lazu
Otopeni Aeroport 21:30
Limanu Mangalia Venus Neptun Olimp Costinesti 23 August Dulcesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 22:30
Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Lumina Poiana Ovidiu
Corbu Navodari Mamaia
Negru Voda Comana Amzacea Topraisar Movilita Techirghiol Agigea Cumpana Lazu
Otopeni Aeroport 23:00