Autogara Craiova Nord (Pelendava SA) Craiova , Romania

Str. Decebal nr.13, Craiova, Romania

Deschideți în Hărți

Plecări din Autogara Craiova Nord (Pelendava SA)

Ora Către
05:00 Ramnicu Valcea
Targu Jiu
Ansbach Crailsheim Ohringen Heilbronn Heidelberg Passau Regensburg Nurnberg Wurzburg Aschaffenburg Frankfurt Gisen Siegen Koln Dusseldorf Essen Dortmund
Muhldorf Kaiserslautern Rastatt Waldkraiburg Homburg Baden-Baden Saarbrucken Buhl Offenburg Lahr Freiburg im Breisgau Deggendorf Landshut Munchen Augsburg Ulm Stuttgart Pforzheim Karlsruhe Heidelberg Mannheim
Deva
05:30 Filiasi Tintareni Floresti Turburea Bibesti Saulesti Petresti Barbatesti Viersani Jupanesti Targu Carbunesti Scoarta Targu Jiu
Brasov
Timisoara
06:00 Freilassing Traunstein Rosenheim Munchen Augsburg Ulm Goppingen Stuttgart Pforzheim Karlsruhe Rastatt Offenburg Freiburg im Breisgau
Timisoara
Passau Deggendorf Regensburg Nurnberg Ansbach Crailsheim Ohringen Heilbronn Heidelberg Mannheim Darmstadt Offenbach Frankfurt Gisen Siegen Gummersbach Koln Dusseldorf Essen Dortmund
06:30 Vanju Mare
Vanju Mare
Targu Jiu
Ploiesti
Vanju Mare
07:00 Strehaia Drobeta Turnu Severin Timisoara
07:22 Filiasi Pesteana Jiu Balteni Rovinari Dragutesti Targu Jiu
07:30 Arkhaia Korinthos Argos Akrata Promakhon Patra Tripolis Seres Araxos Sparta Salonic Lapas Skala Katerini Varda Vlakhiotis Larisa Lechaina Elos Volos Loutra Killinis Kato Glikovrisi Lamia Andravida Molaoi Atalanti Gastouni Asopos Kastro Amalias Pappadhianika Thiva Pirgos Atena Zakharo Elika Pireas Kalon Neron Neapolis Kiparissia Filiatra Gargalianoi Kazarma Mesinon Asprokhoma Kalamata
Bucuresti
07:45 Stoina
08:00 Bors
Viena Wels Passau Nurnberg Frankfurt Bonn Liege Bruxelles Gent Ostende Dover Maidstone Londra Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Stoke on Trent Manchester Liverpool
08:30 Filiasi Tintareni Floresti Turburea Bibesti Saulesti Petresti Barbatesti Viersani Jupanesti Targu Carbunesti Scoarta Targu Jiu
Bals Ganeasa Dragasani Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu Medias Tarnaveni Targu Mures
08:31 Strehaia Orsova Lugoj Baile Herculane Caransebes Timisoara
09:00 Filiasi Rovinari Targu Jiu
09:15 Strehaia Drobeta Turnu Severin Timisoara
09:30 Praga Dresda Berlin Hamburg Flensburg Padborg Abenra Kolding Vejle Odense Horsens Nyborg Arhus Slagelse Ringsted Copenhagen Aalborg
Esbjerg Varde Herning Holstebro Viborg Praga Hamburg Flensburg Padborg Abenra Kolding Odense Slagelse Ringsted Copenhagen Vejle Horsens Arhus Randers Aalborg
Varberg Goteborg Praga Dresda Berlin Malmo Landskrona Helsingborg Ljungby Vaxjo Halmstad Jonkoping Linkoping Norrkoping Nykoping Sodertalje Stockholm
Timisoara
09:32 Melinesti Farcas Radinesti
10:00 Portile De Fier II
Istanbul
10:15 Radinesti
10:30 Romanesti
Pitesti
10:45 Stoina
Beharca Cotofenii din Fata Bradesti Tatomiresti Racarii de Jos Filiasi Gura Motrului Arginesti Butoiesti Stangaceaua Strehaia Ciochiuta Timna Prunisor Ghelmegioaia Simian Drobeta Turnu Severin
11:00 Drobeta Turnu Severin
Filiasi Rovinari Targu Jiu
Corabia
Arad
Brescia Bergamo Milano Novara Torino
Gonars Verona Brescia Piacenza Tortona Ventimiglia Nice Puget-sur Argens Marseille Lancon-Provence Nimes Montpellier Perpignan La Jonquera Figueras Girona Barcelona Vilafranca del Penedes Montblanch Lerida Fraga Pina de Ebro Zaragoza Alfamen Calatayud Guadalajara Meco Alcala de Henares Coslada Madrid Arganda del Rey Tarancon Cabezamesada Corral de Almaguer Quintanar de la Orden Miguel Esteban Alcazar de San Juan Pedro Munoz Tomelloso
Barcelona Vilafranca del Penedes Tarragona Salou L'Hospitalet de l'Infant Baix Ebre Amposta Benicarlo Castellon de la Plana Valencia Albacete La Roda San Clemente Villarrobledo Tomelloso La Solana Valdepenas Bailen Linares Ubeda Jaen Andujar Montoro Cordoba Ecija Carmona Sevilla Pilas Bollullos par del Condado Almonte El Rocio Rociana Lucena del Puerto Moguer Palos de la Frontera Mazagon Huelva Gibraleon Cartaya Ayamonte
Barcelona Vilafranca del Penedes Tarragona Salou L'Hospitalet de l'Infant Baix Ebre Amposta Benicarlo Castellon de la Plana Valencia Jativa Aielo de Malferit Ontinyent Alcoi Oliva Denia Benidorm Alicante Elche Murcia Lorca Puerto Lumbreras Huercal Overa Vera Balisa Almeria Roquetas de Mar El Ejido Adra Castell de Ferro Motril Granada Velez-Malaga Malaga
Narbonne Carcassonne Pau Bayonne Biriatou San Sebastian Bilbao Vitoria-Gasteiz Miranda de Ebro Santander Torrelavega Logrono Gijon Oviedo Valladolid Leon Lugo La Coruna Vigo
11:30 Filiasi Tintareni Floresti Turburea Bibesti Saulesti Petresti Barbatesti Viersani Jupanesti Targu Carbunesti Scoarta Targu Jiu
12:20 Dabuleni Rosiori de Vede Corabia Zimnicea Turnu Magurele Alexandria
Caracal Bals Slatina (Olt) Pitesti
12:30 Beharca Cotofenii din Fata Bradesti Tatomiresti Racarii de Jos Filiasi Gura Motrului Arginesti Butoiesti Stangaceaua Strehaia Ciochiuta Timna Prunisor Ghelmegioaia Simian Drobeta Turnu Severin
Brasov
Targu Jiu
Podari Segarcea Bistret Rast Ghidici Piscu Vechi Desa Poiana Mare Calafat
Podari Radovanu Galicea Mare Maglavit Calafat
12:45 Picaturile Gura Racului Balcesti Valea Mare Marinesti Rusanesti Giulesti Maciuca Firtatesti Becsani Nisipi Gageni Ciumagi Ladesti Lapusata Dealu Cornii Roiesti Baiasa Armasesti Daesti Curtea Ciorasti Sirineasa Slavitesti Babeni Tatarani Stolniceni Ramnicu Valcea
13:22 Filiasi Pesteana Jiu Balteni Targu Jiu
13:43 Gradistea Sinesti Berbesti Mateesti Milostea Horezu
13:45 Stoina
Portile De Fier II
Turceni
14:00 Balcesti
Motru
Motru
14:15 Goesti Negoesti Godeni Melinesti Slamnesti Cruset Urda de Sus Paisani Stoina Ciorari Bratesti Cornetu Capreni Satu Nou Pegeni Hurezani Negreni Frumusei Licuriciu Carbunesti Sat Vidinu Targu Carbunesti Cojani Albeni Sacelu Bengesti Ciocadia Huluba Pociovalistea Novaci Cernadia Baia De Fier
14:30 Drobeta Turnu Severin Caransebes Hunedoara
15:00 Filiasi Rovinari Targu Jiu
Campulung Muscel
Bals Slatina (Olt) Pitesti Gaesti Targoviste Ploiesti
16:00 Vanju Mare
Romanesti
Filiasi Rovinari Targu Jiu
Dragotesti Autocoloana
Radinesti
16:30 Filiasi Tintareni Floresti Turburea Bibesti Saulesti Petresti Barbatesti Viersani Jupanesti Targu Carbunesti Scoarta Targu Jiu
Pitesti
Radinesti
16:45 Stoina
17:00 Strehaia Drobeta Turnu Severin Orsova
17:30 Vanju Mare
Targu Jiu
18:00 Beharca Cotofenii din Fata Bradesti Tatomiresti Racarii de Jos Filiasi Gura Motrului Arginesti Butoiesti Stangaceaua Strehaia Ciochiuta Timna Prunisor Ghelmegioaia Simian Drobeta Turnu Severin
18:30 Pitesti
18:32 Melinesti Farcas Radinesti
19:15 Stoina
20:30 Beharca Cotofenii din Fata Bradesti Tatomiresti Racarii de Jos Filiasi Gura Motrului Arginesti Butoiesti Stangaceaua Strehaia Ciochiuta Timna Prunisor Ghelmegioaia Simian Drobeta Turnu Severin

Sosiri în Autogara Craiova Nord (Pelendava SA)

De la Ora
Timisoara Drobeta Turnu Severin Strehaia 00:39
Radinesti 06:44
Portile De Fier II 07:19
Radinesti Melinesti 07:22
Targu Jiu Scoarta Targu Carbunesti Jupanesti Viersani Barbatesti Petresti Saulesti Bibesti Turburea Spahii Tintareni Filiasi 07:30
Istanbul
Stoina 07:32
Romanesti
Targu Jiu Rovinari Filiasi 08:00
Drobeta Turnu Severin Simian Ghelmegioaia Prunisor Timna Ciochiuta Strehaia Stangaceaua Butoiesti Arginesti Gura Motrului Filiasi Racarii de Jos Tatomiresti Bradesti Cotofenii din Fata Beharca
Vanju Mare 08:12
Balcesti 08:21
Horezu Milostea Mateesti Berbesti Sinesti 08:31
Corabia 08:38
Motru 08:41
Motru
Baia De Fier Cernadia Novaci Pociovalistea Huluba Ciocadia Bengesti Sacelu Albeni Cojani Targu Carbunesti Vidinu Carbunesti Sat Licuriciu Frumusei Negreni Hurezani Pegeni Satu Nou Capreni Cornetu Bratesti Ciorari Stoina Paisani Urda de Sus Cruset Slamnesti Melinesti Godeni Negoesti Goesti 09:00
Orsova Drobeta Turnu Severin Strehaia
Turceni 09:03
Ramnicu Valcea Babeni Slavitesti Sirineasa Ciorasti Curtea Daesti Armasesti Baiasa Roiesti Lapusata Ladesti Ciumagi Gageni Nisipi Becsani Firtatesti Maciuca Giulesti Rusanesti Marinesti Valea Mare Electroputere Balcesti Gura Racului Picaturile 09:10
Bors 09:30
Liverpool Manchester Stoke on Trent Birmingham Coventry Northampton Milton Keynes Luton Londra Maidstone Dover Ostende Gent Bruxelles Liege Bonn Frankfurt Nurnberg Passau Wels Viena
Targu Jiu Balteni Pesteana Jiu Filiasi 09:32
Drobeta Turnu Severin Simian Ghelmegioaia Prunisor Timna Ciochiuta Strehaia Stangaceaua Butoiesti Arginesti Gura Motrului Filiasi Racarii de Jos Tatomiresti Bradesti Cotofenii din Fata Beharca 09:45
Pitesti 09:47
Dragotesti Autocoloana 09:55
Stoina 10:02
Ploiesti Targoviste Gaesti Pitesti Slatina (Olt) Bals 10:10
Targu Jiu Scoarta Targu Carbunesti Jupanesti Viersani Barbatesti Petresti Saulesti Bibesti Turburea Spahii Tintareni Filiasi 10:30
Drobeta Turnu Severin 10:43
Campulung Muscel 10:53
Alexandria Turnu Magurele Calarasi Dabuleni Bechet Rosiori de Vede Sadova 11:00
Pitesti Slatina (Olt) Bals Caracal
Calafat Maglavit Galicea Mare Radovanu Podari
Calafat Poiana Mare Desa Piscu Vechi Ghidici Rast Bistret Segarcea Podari
Freiburg im Breisgau Offenburg Rastatt Karlsruhe Pforzheim Stuttgart Goppingen Ulm Augsburg Munchen Rosenheim Traunstein Freilassing 12:00
Timisoara
Dortmund Essen Dusseldorf Koln Gummersbach Siegen Gisen Offenbach Frankfurt Darmstadt Mannheim Heidelberg Heilbronn Ohringen Crailsheim Ansbach Nurnberg Regensburg Deggendorf Passau
Targu Jiu 12:08
Arad 12:15
Torino Novara Milano Bergamo Brescia
Tomelloso Pedro Munoz Alcazar de San Juan Miguel Esteban Quintanar de la Orden Corral de Almaguer Cabezamesada Tarancon Arganda del Rey Madrid Coslada Alcala de Henares Meco Guadalajara Calatayud Alfamen Zaragoza Pina de Ebro Fraga Lerida Montblanch Vilafranca del Penedes Barcelona Girona Figueras La Jonquera Le Perthus Perpignan Montpellier Nimes Lancon-Provence Marseille Puget-sur Argens Le Cannet Nice Ventimiglia Tortona Piacenza Brescia Verona Mestre Gonars
Ayamonte Cartaya Gibraleon Huelva Mazagon Palos de la Frontera Moguer Lucena del Puerto Rociana El Rocio Almonte Bollullos par del Condado Pilas Sevilla Carmona Ecija Cordoba Montoro Andujar Jaen Ubeda Linares Bailen Valdepenas La Solana Tomelloso Villarrobledo San Clemente La Roda Albacete Valencia Castellon de la Plana Benicarlo Amposta Baix Ebre L'Hospitalet de l'Infant Salou Tarragona Vilafranca del Penedes Barcelona
Malaga Velez-Malaga Granada Motril Castell de Ferro Adra El Ejido Roquetas de Mar Almeria Balisa Vera Huercal Overa Puerto Lumbreras Lorca Murcia Elche Alicante Benidorm Denia Oliva Alcoi Ontinyent Aielo de Malferit Jativa Valencia Barcelona
Vigo Lugo Leon Oviedo Gijon Torrelavega Santander Bilbao San Sebastian Biriatou Bayonne Pau Carcassonne Narbonne
Brasov 12:46
Stoina 13:02
Hunedoara Caransebes Drobeta Turnu Severin 13:20
Radinesti Melinesti 13:22
Targu Jiu Scoarta Targu Carbunesti Jupanesti Viersani Barbatesti Petresti Saulesti Bibesti Turburea Spahii Tintareni Filiasi 13:30
Timisoara Lugoj Caransebes Baile Herculane Orsova Strehaia 13:43
Targu Jiu Rovinari Filiasi 14:00
Radinesti 14:14
Vanju Mare 14:30
Radinesti 14:44
Ramnicu Valcea 15:30
Targu Jiu 15:38
Vanju Mare 15:42
Vanju Mare
Romanesti
Vanju Mare
Targu Jiu Rovinari Filiasi 15:45
Pitesti 15:47
Drobeta Turnu Severin Simian Ghelmegioaia Prunisor Timna Ciochiuta Strehaia Stangaceaua Butoiesti Arginesti Gura Motrului Filiasi Racarii de Jos Tatomiresti Bradesti Cotofenii din Fata Beharca 16:00
Dortmund Heidelberg Essen Heilbronn Dusseldorf Ohringen Koln Crailsheim Siegen Ansbach Gisen Frankfurt Aschaffenburg Wurzburg Nurnberg Regensburg Passau
Deva
Waldkraiburg Saarbrucken Freiburg im Breisgau Homburg Lahr Muhldorf Offenburg Kaiserslautern Buhl Baden-Baden Rastatt Mannheim Heidelberg Karlsruhe Pforzheim Stuttgart Ulm Augsburg Munchen Landshut Deggendorf
Stoina 16:02
Portile De Fier II 16:13
Timisoara 16:15
Targu Jiu Scoarta Targu Carbunesti Jupanesti Viersani Barbatesti Petresti Saulesti Bibesti Turburea Spahii Tintareni Filiasi 16:30
Targu Jiu 17:08
Pitesti 17:17
Targu Mures Tarnaveni Medias Sibiu Caciulata Calimanesti Ramnicu Valcea Dragasani Ganeasa Bals 18:02
Aalborg Copenhagen Ringsted Slagelse Arhus Nyborg Horsens Odense Vejle Kolding Abenra Padborg Flensburg Hamburg Berlin Dresda Praga 18:15
Timisoara
Targu Jiu Dragutesti Rovinari Balteni Pesteana Jiu Filiasi 18:32
Stoina 19:02
Aalborg Viborg Randers Holstebro Herning Arhus Varde Horsens Esbjerg Copenhagen Ringsted Slagelse Odense Vejle Kolding Abenra Padborg Flensburg Hamburg Praga 19:15
Stockholm Sodertalje Nykoping Norrkoping Linkoping Jonkoping Varberg Goteborg Halmstad Halmstad Vaxjo Ljungby Helsingborg Landskrona Malmo Berlin Dresda Praga
Stockholm Sodertalje Nykoping Norrkoping Linkoping Jonkoping Halmstad Goteborg Vaxjo Varberg Ljungby Helsingborg Landskrona Malmo Berlin Dresda Praga
Timisoara
Drobeta Turnu Severin Simian Ghelmegioaia Prunisor Timna Ciochiuta Strehaia Stangaceaua Butoiesti Arginesti Gura Motrului Filiasi Racarii de Jos Tatomiresti Bradesti Cotofenii din Fata Beharca 19:21
Brasov 20:01
Targu Jiu 20:38
Bucuresti 21:30
Kalamata Asprokhoma Mesinon Kazarma Neapolis Elika Gargalianoi Filiatra Pappadhianika Kiparissia Asopos Kalon Neron Molaoi Zakharo Kato Glikovrisi Pirgos Amalias Elos Gastouni Vlakhiotis Andravida Skala Loutra Killinis Sparta Lechaina Tripolis Varda Argos Arkhaia Korinthos Lapas Araxos Pireas Patra Atena Akrata Thiva Kastro Atalanti Lamia Volos Larisa Katerini Salonic Seres Promakhon
Ploiesti 21:44