Autogara Imperativ Baia Mare , Romania

Str. Garii nr.2, Baia Mare, Romania

Deschideți în Hărți

Plecări din Autogara Imperativ

Ora Către
00:00 LOURDES TRANS Băița de sub Codru
04:20 Versav Trans SRL Coltău
04:30 Debiem Trans Mogoșești
05:30 Versav Trans SRL Coltău
Debiem Trans Arieșu de Câmpie
Recea Lăpușel Hideaga Satulung Finteușu Mare Șomcuta Mare Valea Chioarului Mesteacăn Răstoci Bizușa-Băi Ileanda Căpâlna Câțcău Cășeiu Dej Gherla Iclod Jucu Apahida Cluj Napoca Aeroport Cluj Napoca
06:00 Inand Seini Salonta Livada Botiz Ciumeghiu Avram Iancu Satu Mare Zerind Chișineu Criș Moftinu Mic Șimand Carei Zimandu Nou Pișcolt Curtuiușeni Arad Valea lui Mihai Târgușor Șagu Săcuieni Vinga Diosig Orţişoara Timișoara Roșiori Oradea
SC IMPERATIV SRL Seini
06:20 SC IMPERATIV SRL Berchez Șomcuta Mare
Debiem Trans Mogoșești
06:30 SC IMPERATIV SRL Cavnic
Debiem Trans Arieșu de Câmpie
06:40 PITMA COM Ulmeni
Versav Trans SRL Coltău
Versav Trans SRL Chiuzbaia
06:45 SC IMPERATIV SRL Băița de sub Codru
06:50 SC IMPERATIV SRL Iadăra
07:00 SC IMPERATIV SRL Bicaz
Versav Trans SRL Iadăra
LOURDES TRANS Băița de sub Codru
Dracard Ocna șugatag Sighetu Marmației Vișeu de Sus Borșa
07:30 Baia-Sprie Cavnic Ocna șugatag Sighetu Marmației Petrova Vișeu de Sus Borșa Cârlibaba Nouă Ciocănești Iacobeni Câmpulung Moldovenesc Gura Humorului Păltinoasa Suceava Salcea Dumbrăveni Huțani Vlădeni Brehuiesti Mânăstirea Doamnei Botoșani
07:50 JAN Bocicoel
08:00 LOURDES TRANS Copalnic Mănăștur
09:15 Geo Tur Sighetu Marmației Viseul De Sus Borșa Gura Humorului Fălticeni Pașcani Iași
Auto Balmir Sighetu Marmației Vișeu de Sus Borșa Gura Humorului Fălticeni Pașcani Iași
09:25 Transgrup Ionut Sighetu Marmației Vișeu de Sus Borșa Gura Humorului Fălticeni Pașcani Iași
09:30 SOFRON HOJDA TRANS Băiuț
10:00 Seini Inand Aleșd Borod Livada Salonta Bucea Ciumeghiu Botiz Ciucea Avram Iancu Zerind Satu Mare Valea Drăganului Moftinu Mic Huedin Chișineu Criș Șimand Izvoru Crișului Dumbrava Carei Zimandu Nou Căpușu Mare Pișcolt Cluj Napoca Curtuiușeni Arad Turda Valea lui Mihai Șagu Câmpia Turzii Târgușor Săcuieni Vinga Luduș Diosig Orţişoara Iernut Roșiori Timișoara Târgu-Mureș Oradea
SC IMPERATIV SRL Berchez Șomcuta Mare
10:15 PODEA&CO TRANS Dealu Mare
PITMA COM Ulmeni
JAN Lunca la Tisa
10:30 SC IMPERATIV SRL Cavnic
Bârsana Rozavlea Bogdan Vodă Dragomirești Săliște Săcel Izvoru Negru Moisei Borșa Baia Borşa
10:50 MURESAN BEN TRANS Trestia
11:00 SC IMPERATIV SRL Seini
PODEA&CO TRANS Poiana Botizii
11:20 Debiem Trans Arieșu de Câmpie
11:30 Versav Trans SRL Coltău
Baia Mare Mara Hărnicești Sat Sugatag Berbești Sighetu Marmației Tisa Crăciunești Bocicoiu Mare Rona de Jos Leordina Ruscova Repedea Poienile de sub Munte
Dracard Ocna șugatag Sighetu Marmației Vișeu de Sus Borșa
12:15 Debiem Trans Mogoșești
12:30 PODEA&CO TRANS Vima Mare
Dracard Ocna șugatag Sighetu Marmației Vișeu de Sus Borșa
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
13:00 SURD Călinești-Oaș
Bârsana Rozavlea Bogdan Vodă Dragomirești Săliște Săcel Izvoru Negru Moisei Borșa Baia Borşa
SOFRON HOJDA TRANS Băiuț
LOURDES TRANS Cupșeni
13:10 PITMA COM Ulmeni
13:20 PODEA&CO TRANS Dealu Mare
13:30 J&R CAR ARAD Recea Lăpușel Hideaga Colțirea Ardusat Buzești Tămaia Sârbi Fărcașa Gârdani Sălsig Tohat Ulmeni Țicău Benesat Biușa Horoatu Cehului Cehu Silvaniei Sălățig Bulgari Naimon Verveghiu Dobrin Doba Cristuri-Crișeni Crișeni Zalău
JAN Bocicoel
13:40 MURESAN BEN TRANS Trestia
14:00 Inand Seini Salonta Livada Ciumeghiu Botiz Avram Iancu Satu Mare Zerind Moftinu Mic Chișineu Criș Șimand Zimandu Nou Carei Pișcolt Curtuiușeni Valea lui Mihai Arad Târgușor Șagu Vinga Săcuieni Diosig Orţişoara Timișoara Roșiori Oradea
PODEA&CO TRANS Vima Mare
LOURDES TRANS Copalnic Mănăștur
Recea Lăpușel Hideaga Satulung Finteușu Mare Șomcuta Mare Valea Chioarului Mesteacăn Răstoci Bizușa-Băi Ileanda Căpâlna Câțcău Cășeiu Dej Gherla Iclod Jucu Apahida Cluj Napoca Aeroport Cluj Napoca
Dracard Ocna șugatag Sighetu Marmației Vișeu de Sus Borșa
14:30 SC IMPERATIV SRL Cavnic
SOFRON HOJDA TRANS Groșii țibleșului
LOURDES TRANS Coaș
Versav Trans SRL Boiu Mare
Debiem Trans Mogoșești
PODEA&CO TRANS Larga
Debiem Trans Arieșu de Câmpie
14:34 SC IMPERATIV SRL Seini
14:40 Versav Trans SRL Coltău
15:00 VAS DOR TUR Săliștea de Sus
SOFRON HOJDA TRANS Băiuț
Baia Mare Mara Hărnicești Sat Sugatag Berbești Sighetu Marmației Tisa Crăciunești Bocicoiu Mare Rona de Jos Leordina Ruscova Repedea Poienile de sub Munte
And Flor Viena Linz Regensburg Nürnberg Würzburg Frankfurt Wiesbaden Koln Aachen Liège Bruxelles
And Flor Viena Linz Regensburg Nürnberg Würzburg Frankfurt Wetzlar Dortmund Düsseldorf Aachen Liège Bruxelles
15:30 SC IMPERATIV SRL Berchez Șomcuta Mare
SC IMPERATIV SRL Iadăra
SC IMPERATIV SRL Bicaz
SC IMPERATIV SRL Stremț
PODEA&CO TRANS Vima Mare
Versav Trans SRL Șomcuta Mare
Versav Trans SRL Iadăra
16:00 Seini Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic Carei Pișcolt Curtuiușeni Valea lui Mihai Târgușor Săcuieni Diosig Roșiori Oradea
Debiem Trans Odești
16:15 SC IMPERATIV SRL Seini
PODEA&CO TRANS Poiana Botizii
16:30 SC IMPERATIV SRL Băița de sub Codru
Calatori Mara SRL Poienile de sub Munte
MURESAN BEN TRANS Trestia
Versav Trans SRL Coltău
Versav Trans SRL Șomcuta Mare
LOURDES TRANS Băița de sub Codru
Tăuții de Sus Mara Desești Giulești Ferești Sighetu Marmației Rona de Sus Petrova Ruscova Repedea Poienile de sub Munte
Fantana Stanchi Baia-Sprie Cavnic Budești Călinești Bârsana Strâmtura Rozavlea Bogdan Vodă Dragomirești Săliștea de Sus Săcel Moisei Baia Borşa
16:50 PODEA&CO TRANS Dealu Mare
LOURDES TRANS Copalnic Mănăștur
17:00 SC IMPERATIV SRL Berchezoaia
Dracard Ocna șugatag Sighetu Marmației Vișeu de Sus Borșa
17:30 Versav Trans SRL Șomcuta Mare
17:45 SOFRON HOJDA TRANS Băiuț
JAN Bocicoel
18:00 JAN Lunca la Tisa
18:15 Geo Tur Satu Mare
Auto Balmir Satu Mare
Debiem Trans Mogoșești
18:20 PODEA&CO TRANS Poiana Botizii
18:32 Transgrup Ionut Satu Mare
18:40 Versav Trans SRL Chiuzbaia
18:45 PITMA COM Ulmeni
19:00 SC IMPERATIV SRL Cavnic
SC IMPERATIV SRL Iadăra
SOFRON HOJDA TRANS Băiuț
19:30 SC IMPERATIV SRL Berchez
MURESAN BEN TRANS Trestia
20:00 JAN Bocicoel
LOURDES TRANS Copalnic Mănăștur
20:15 Debiem Trans Mogoșești
Debiem Trans Arieșu de Câmpie
20:30 SOFRON HOJDA TRANS Groșii țibleșului
Versav Trans SRL Coltău
Versav Trans SRL Iadăra
22:30 SC IMPERATIV SRL Iadăra
SC IMPERATIV SRL Berchezoaia
Versav Trans SRL Coltău
22:34 SC IMPERATIV SRL Seini

Sosiri în Autogara Imperativ

De la Ora
LOURDES TRANS Băița de sub Codru 00:00
Botoșani Mânăstirea Doamnei Brehuiesti Vlădeni Huțani Dumbrăveni Salcea Suceava Păltinoasa Gura Humorului Câmpulung Moldovenesc Iacobeni Ciocănești Cârlibaba Nouă Borșa Vișeu de Sus Petrova Sighetu Marmației Ocna șugatag Cavnic Baia-Sprie 01:52
Versav Trans SRL Coltău 05:20
Debiem Trans Mogoșești
SC IMPERATIV SRL Seini 05:22
SC IMPERATIV SRL Iadăra 05:38
Versav Trans SRL Șomcuta Mare 05:45
SC IMPERATIV SRL Băița de sub Codru 06:08
SC IMPERATIV SRL Berchez 06:10
Debiem Trans Arieșu de Câmpie 06:20
SC IMPERATIV SRL Seini 06:22
Versav Trans SRL Șomcuta Mare 06:30
Debiem Trans Odești
Versav Trans SRL Coltău 06:35
SC IMPERATIV SRL Iadăra 06:38
SOFRON HOJDA TRANS Groșii țibleșului 07:00
Versav Trans SRL Boiu Mare
Versav Trans SRL Iadăra
MURESAN BEN TRANS Trestia 07:20
Debiem Trans Mogoșești
SC IMPERATIV SRL Cavnic 07:30
Baia Borşa Borșa Moisei Izvoru Negru Săcel Săliște Dragomirești Bogdan Vodă Rozavlea Bârsana
LOURDES TRANS Coaș
Versav Trans SRL Șomcuta Mare
PODEA&CO TRANS Larga
Debiem Trans Arieșu de Câmpie
LOURDES TRANS Băița de sub Codru
LOURDES TRANS Cupșeni 07:35
SC IMPERATIV SRL Berchezoaia 07:40
Versav Trans SRL Chiuzbaia
VAS DOR TUR Săliștea de Sus 07:42
Versav Trans SRL Coltău 07:45
SC IMPERATIV SRL Seini 07:47
LOURDES TRANS Copalnic Mănăștur 08:00
Dracard Borșa Vișeu de Sus Sighetu Marmației Ocna șugatag 08:10
SOFRON HOJDA TRANS Băiuț
SC IMPERATIV SRL Bicaz 08:15
PITMA COM Ulmeni
Poienile de sub Munte Repedea Ruscova Leordina Rona de Jos Crăciunești Tisa Sighetu Marmației Berbești Sat Sugatag Hărnicești Mara Baia Mare 08:25
Baia Borşa Borșa Moisei Izvoru Negru Săcel Săliște Dragomirești Bogdan Vodă Rozavlea Bârsana 08:30
PODEA&CO TRANS Poiana Botizii
SC IMPERATIV SRL Bicaz 08:36
Calatori Mara SRL Poienile de sub Munte 08:40
SC IMPERATIV SRL Stremț 08:46
SC IMPERATIV SRL Șomcuta Mare Berchez 08:50
J&R CAR ARAD Zalău Crișeni Cristuri-Crișeni Doba Dobrin Verveghiu Naimon Bulgari Sălățig Cehu Silvaniei Horoatu Cehului Biușa Benesat Țicău Ulmeni Tohat Sălsig Gârdani Fărcașa Sârbi Tămaia Buzești Ardusat Colțirea Hideaga Lăpușel Recea 08:54
SC IMPERATIV SRL Cavnic 09:00
And Flor Bruxelles Liège Aachen Koln Wiesbaden Frankfurt Würzburg Nürnberg Regensburg Linz Viena
Fantana Stanchi Baia Borşa Borșa Moisei Săcel Săliștea de Sus Dragomirești Bogdan Vodă Rozavlea Strâmtura Bârsana Călinești Budești Cavnic Baia-Sprie 09:11
Auto Balmir Satu Mare 09:15
Cluj Napoca Cluj Napoca Aeroport Apahida Jucu Iclod Gherla Dej Cășeiu Câțcău Căpâlna Ileanda Bizușa-Băi Răstoci Mesteacan Valea Chioarului Șomcuta Mare Finteușu Mare Satulung Hideaga Lăpușel Recea
PODEA&CO TRANS Vima Mare 09:20
JAN Lunca la Tisa
Transgrup Ionut Satu Mare 09:25
SOFRON HOJDA TRANS Băiuț 10:00
PODEA&CO TRANS Dealu Mare 10:01
Dracard Borșa Vișeu de Sus Sighetu Marmației Ocna șugatag 10:10
PODEA&CO TRANS Vima Mare 10:15
Poienile de sub Munte Repedea Ruscova Petrova Rona de Sus Sighetu Marmației Ferești Giulești Desești Mara Tăuții de Sus 10:24
SURD Călinești-Oaș 10:30
SC IMPERATIV SRL Băița de sub Codru 11:08
Dracard Borșa Vișeu de Sus Sighetu Marmației Ocna șugatag 11:20
PODEA&CO TRANS Vima Mare 11:50
Oradea Roșiori Diosig Săcuieni Târgușor Valea lui Mihai Curtuiușeni Pișcolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Seini 11:55
Timișoara Orţişoara Vinga Șagu Arad Șimand Chișineu Criș Zerind Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand
Paris Reims Nancy Strasbourg Karlsruhe Heilbronn Nürnberg Passau Linz Viena 12:00
Oradea
PITMA COM Ulmeni
Debiem Trans Arieșu de Câmpie 12:30
Cluj Napoca Cluj Napoca Aeroport Apahida Jucu Iclod Gherla Dej Cășeiu Câțcău Căpâlna Ileanda Bizușa-Băi Răstoci Mesteacan Valea Chioarului Șomcuta Mare Finteușu Mare Satulung Hideaga Lăpușel Recea
SC IMPERATIV SRL Șomcuta Mare Berchez 12:50
Versav Trans SRL Coltău
MURESAN BEN TRANS Trestia 13:00
Versav Trans SRL Iadăra
SC IMPERATIV SRL Seini 13:07
SC IMPERATIV SRL Iadăra 13:09
SC IMPERATIV SRL Cavnic 13:10
LOURDES TRANS Copalnic Mănăștur 13:20
SC IMPERATIV SRL Bicaz 13:30
Debiem Trans Mogoșești
PODEA&CO TRANS Poiana Botizii
Oradea Roșiori Diosig Săcuieni Târgușor Valea lui Mihai Curtuiușeni Pișcolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Seini 13:45
Tesan Prest SRL Ineu De Arad Tinca
Timișoara Orţişoara Vinga Șagu Arad Șimand Chișineu Criș Zerind Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand
SOFRON HOJDA TRANS Băiuț 14:00
JAN Lunca la Tisa 14:15
PODEA&CO TRANS Dealu Mare 14:16
PITMA COM Ulmeni 14:45
Dracard Borșa Vișeu de Sus Sighetu Marmației Ocna șugatag 14:50
MURESAN BEN TRANS Trestia 15:30
PODEA&CO TRANS Dealu Mare 15:31
Debiem Trans Mogoșești 15:35
Oradea Roșiori Diosig Săcuieni Târgușor Valea lui Mihai Curtuiușeni Pișcolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Seini 15:45
Debiem Trans Arieșu de Câmpie
Deva Brad Țebea Baia de Criș Târnava de Criș Ocișor Țărmure Hălmagiu Vîrfurile Lazuri Grosi Cristior De Jos Cărpinet Vașcău Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Păcălești Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Drăgești Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix
Versav Trans SRL Coltău 15:50
LOURDES TRANS Băița de sub Codru 16:00
PODEA&CO TRANS Poiana Botizii 16:15
LOURDES TRANS Copalnic Mănăștur 16:40
SOFRON HOJDA TRANS Băiuț 16:45
Baia Borşa Borșa Moisei Izvoru Negru Săcel Săliște Dragomirești Bogdan Vodă Rozavlea Bârsana 17:00
Dracard Borșa Vișeu de Sus Sighetu Marmației Ocna șugatag 17:20
Versav Trans SRL Coltău 17:40
SC IMPERATIV SRL Șomcuta Mare Berchez 17:50
Geo Tur Iași Pașcani Fălticeni Gura Humorului Borșa Viseul De Sus Sighetu Marmației 18:15
Auto Balmir Iași Pașcani Fălticeni Gura Humorului Borșa Vișeu de Sus Sighetu Marmației
Transgrup Ionut Iași Pașcani Fălticeni Gura Humorului Borșa Vișeu de Sus Sighetu Marmației 18:32
SOFRON HOJDA TRANS Băiuț 18:45
MURESAN BEN TRANS Trestia 18:50
SC IMPERATIV SRL Bicaz 19:15
Debiem Trans Mogoșești 19:30
LOURDES TRANS Copalnic Mănăștur
Versav Trans SRL Chiuzbaia 19:40
Oradea Roșiori Diosig Săcuieni Târgușor Valea lui Mihai Curtuiușeni Pișcolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Seini 19:45
Timișoara Orţişoara Vinga Șagu Arad Șimand Chișineu Criș Zerind Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand
Poienile de sub Munte Repedea Ruscova Leordina Rona de Jos Crăciunești Tisa Sighetu Marmației Berbești Sat Sugatag Hărnicești Mara Baia Mare 19:54
SOFRON HOJDA TRANS Groșii țibleșului 20:00
PITMA COM Ulmeni 20:25
Versav Trans SRL Iadăra 20:30
SC IMPERATIV SRL Berchezoaia 21:00
SC IMPERATIV SRL Bicaz 21:06
SC IMPERATIV SRL Iadăra 21:08
Debiem Trans Arieșu de Câmpie 21:15
SC IMPERATIV SRL Seini 21:17
Versav Trans SRL Coltău 21:30
Debiem Trans Mogoșești
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD)
Versav Trans SRL Coltău 23:30