Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Bucuresti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze București ➞ Predeal

luni,
30 mai 2022
18 curse disponibile

Bilete disponibile online

00:20
Cursă specială
1h 50m
02:10
Transfer Low Cost
Vezi detalii
  1. 00:20
  2. Cursă specială
    Microbuz: RETUR AIHC Otopeni - Tg.Secuiesc
    • Dotări:
  3. 02:10
Durată: 1h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfer Low Cost SRL | Ultima actualizare: 05/2022
02:20
Cursă specială
1h 50m
04:10
Transfer Low Cost
Vezi detalii

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
Opinii călători
  1. 02:20
  2. Cursă specială
    Minivan: RETUR AIHC Otopeni - Tg.Secuiesc
    • Dotări:
  3. 04:10
Durată: 1h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfer Low Cost SRL | Ultima actualizare: 05/2022
03:30
Cursă specială
1h 50m
05:20
Transfer Low Cost
Vezi detalii

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
Opinii călători
  1. 03:30
  2. Cursă specială
    Minivan: RETUR AIHC Otopeni - Tg.Secuiesc
    • Dotări:
  3. 05:20
Durată: 1h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfer Low Cost SRL | Ultima actualizare: 05/2022
07:20
Cursă specială
1h 50m
09:10
Transfer Low Cost
Vezi detalii

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
Opinii călători
  1. 07:20
  2. Cursă specială
    Microbuz: RETUR AIHC Otopeni - Tg.Secuiesc
    • Dotări:
  3. 09:10
Durată: 1h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfer Low Cost SRL | Ultima actualizare: 05/2022
10:50
Cursă specială
1h 50m
12:40
Transfer Low Cost
Vezi detalii

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
Opinii călători
  1. 10:50
  2. Cursă specială
    Microbuz: RETUR AIHC Otopeni - Tg.Secuiesc
    • Dotări:
  3. 12:40
Durată: 1h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfer Low Cost SRL | Ultima actualizare: 05/2022
13:20
Cursă specială
1h 50m
15:10
Transfer Low Cost
Vezi detalii

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
Opinii călători
  1. 13:20
  2. Cursă specială
    Minivan: RETUR AIHC Otopeni - Tg.Secuiesc
    • Dotări:
  3. 15:10
Durată: 1h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfer Low Cost SRL | Ultima actualizare: 05/2022
15:20
Cursă specială
1h 50m
17:10
Transfer Low Cost
Vezi detalii

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
Opinii călători
  1. 15:20
  2. Cursă specială
    Minivan: RETUR AIHC Otopeni - Tg.Secuiesc
    • Dotări:
  3. 17:10
Durată: 1h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfer Low Cost SRL | Ultima actualizare: 05/2022
17:20
Cursă specială
1h 50m
19:10
Transfer Low Cost
Vezi detalii

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
Opinii călători
  1. 17:20
  2. Cursă specială
    Microbuz: RETUR AIHC Otopeni - Tg.Secuiesc
    • Dotări:
  3. 19:10
Durată: 1h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfer Low Cost SRL | Ultima actualizare: 05/2022
19:20
Cursă specială
1h 50m
21:10
Transfer Low Cost
Vezi detalii

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
Opinii călători
  1. 19:20
  2. Cursă specială
    Microbuz: RETUR AIHC Otopeni - Tg.Secuiesc
    • Dotări:
  3. 21:10
Durată: 1h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfer Low Cost SRL | Ultima actualizare: 05/2022
21:50
Cursă specială
1h 50m
23:40
Transfer Low Cost
Vezi detalii

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
Opinii călători
  1. 21:50
  2. Cursă specială
    Minivan: RETUR AIHC Otopeni - Tg.Secuiesc
    • Dotări:
  3. 23:40
Durată: 1h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfer Low Cost SRL | Ultima actualizare: 05/2022
02:00
?
00:00
Fany
-
Vezi detalii

Fany

Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele: 0741 607941, 0747 235661, 0742 401701, 0756 418484, 0726 626644, 07

  1. 02:00
    Bucuresti Autogara Filaret
  2. Autocar: Mangalia - Constanta - Bucuresti - Satu Mare
    • Dotări:
  3. 00:00
Durată: ?
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 06/2021
06:39
1h 54m
08:33
Astra Trans Carpatic
-
Vezi detalii

Astra Trans Carpatic

  1. 06:39
  2. Tren: Bucuresti Nord - Brasov
    • Dotări:
  3. 08:33
Durată: 1h 54min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Astra Trans Carpatic | Ultima actualizare: 02/2022
07:45
1h 54m
09:39
Astra Trans Carpatic
-
Vezi detalii

Astra Trans Carpatic

  1. 07:45
  2. Tren: Bucuresti Nord - Brasov
    • Dotări:
  3. 09:39
Durată: 1h 54min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Astra Trans Carpatic | Ultima actualizare: 02/2022
09:01
1h 57m
10:58
Softrans
23lei
Vezi detalii
  1. 09:01

  2. RE 2022
    Tren: RE 2022 Craiova - Bucuresti Nord - Brasov
  3. 10:58
Durată: 1h 57min
Circulă în toate zilele săptămânii
23lei
Sursa: Softrans | Ultima actualizare: 04/2022
10:01
1h 57m
11:58
Softrans
23lei
Vezi detalii
  1. 10:01

  2. RE 2022
    Tren: RE 2022 Craiova - Bucuresti Nord - Brasov
  3. 11:58
Durată: 1h 57min
Circulă în toate zilele săptămânii
23lei
Sursa: Softrans | Ultima actualizare: 04/2022
14:20
1h 54m
16:14
Astra Trans Carpatic
-
Vezi detalii

Astra Trans Carpatic

  1. 14:20
  2. Tren: Bucuresti Nord - Brasov
    • Dotări:
  3. 16:14
Durată: 1h 54min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Astra Trans Carpatic | Ultima actualizare: 02/2022
15:40
1h 54m
17:34
Astra Trans Carpatic
-
Vezi detalii

Astra Trans Carpatic

  1. 15:40
  2. Tren: Bucuresti Nord - Brasov
    • Dotări:
  3. 17:34
Durată: 1h 54min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Astra Trans Carpatic | Ultima actualizare: 02/2022
19:03
1h 57m
21:00
Softrans
23lei
Vezi detalii
  1. 19:03

  2. RE 2022
    Tren: RE 2022 Craiova - Bucuresti Nord - Brasov
  3. 21:00
Durată: 1h 57min
Circulă în toate zilele săptămânii
23lei
Sursa: Softrans | Ultima actualizare: 04/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre București - Predeal

Care este prețul călătoriei cu autocarul București - Predeal?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la București la Predeal este cuprins între 23 și 100 RON.

De unde pleacă autocarul din București către Predeal?

De la București la Predeal circulă 24 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Filaret, Gara CFR Bucuresti Nord, Parcare Muzeu CFR, Peco Lukoil Baneasa.

Când pleacă autocarul din București către Predeal?

Primul autobuz din București pleacă la ora 00:20, iar ultimul pleacă la ora 21:50.

Cât durează călătoria cu autocarul din București către Predeal?

Călătoria București-Predeal cu autocarul, durează între ? și 1h 57min.