Română

Transfer Focșani - Otopeni Aeroport

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
03:20
00:15
LMMJVSD
3h45'
18:40
04:00
Teisa
LMMJVSD
60lei
Cumpără bilet
Informații
16:30
00:45
LMMJVSD
2h50'
05:50
03:35
TRANSFERO
LMMJVSD
60lei
Cumpără bilet
Informații
20:40
02:30
LMMJVSD
2h50'
12:30
05:20
TRANSFERO
LMMJVSD
60lei
Cumpără bilet
Informații
22:50
05:00
LMMJVSD
2h50'
06:40
07:50
TRANSFERO
LMMJVSD
60lei
Cumpără bilet
Informații
09:10
06:30
LMMJVSD
2h50'
23:50
09:20
TRANSFERO
LMMJVSD
60lei
Cumpără bilet
Informații
05:40
07:15
LMMJVSD
3h45'
17:10
11:00
Teisa
LMMJVSD
60lei
Cumpără bilet
Informații
12:50
08:00
LMMJVSD
2h50'
09:40
10:50
TRANSFERO
LMMJVSD
60lei
Cumpără bilet
Informații
19:50
09:30
LMMJVSD
2h50'
09:50
12:20
TRANSFERO
LMMJVSD
60lei
Cumpără bilet
Informații
19:10
11:00
LMMJVSD
3h30'
20:30
14:30
Compania RVG
LMMJVSD
60lei
Cumpără bilet
Informații
10:20
11:15
LMMJVSD
3h45'
23:10
15:00
Teisa
LMMJVSD
60lei
Cumpără bilet
Informații
18:30
11:30
LMMJVSD
2h50'
11:50
14:20
TRANSFERO
LMMJVSD
60lei
Cumpără bilet
Informații
13:10
12:45
LMMJVSD
2h45'
12:20
15:30
HERMES
LMMJVSD
50lei
Cumpără bilet
Informații
23:40
12:45
LMMJVSD
2h45'
13:40
15:30
HERMES
LMMJVSD
50lei
Cumpără bilet
Informații
20:30
13:00
LMMJVSD
2h50'
13:40
15:50
TRANSFERO
LMMJVSD
60lei
Cumpără bilet
Informații
03:40
14:30
LMMJVSD
2h50'
23:40
17:20
TRANSFERO
LMMJVSD
60lei
Cumpără bilet
Informații
17:50
16:30
LMMJVSD
2h50'
08:20
19:20
TRANSFERO
LMMJVSD
60lei
Cumpără bilet
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
08:50
02:00
LMMJVSD
3h
14:30
05:00
Zuzu Transfer
LMMJVSD
60lei
Informații
17:40
02:30
LMMJVSD
2h15'
10:50
04:45
NICOTUR
LMMJVSD
Informații
14:30
03:30
LMMJVSD
3h
23:50
06:30
Zuzu Transfer
LMMJVSD
60lei
Informații
23:50
05:00
LMMJVSD
3h
15:40
08:00
Zuzu Transfer
LMMJVSD
60lei
Informații
01:20
06:30
LMMJVSD
3h
12:00
09:30
Zuzu Transfer
LMMJVSD
60lei
Informații
07:00
08:00
LMMJVSD
3h
10:20
11:00
Zuzu Transfer
LMMJVSD
60lei
Informații
19:00
09:30
LMMJVSD
3h
20:30
12:30
Zuzu Transfer
LMMJVSD
60lei
Informații
10:40
11:00
LMMJVSD
3h
14:20
14:00
Zuzu Transfer
LMMJVSD
60lei
Informații
21:50
12:00
LMMJVSD
3h
07:50
15:00
Zuzu Transfer
LMMJVSD
60lei
Informații
14:20
13:30
LMMJVSD
3h
13:30
16:30
Zuzu Transfer
LMMJVSD
60lei
Informații
12:20
14:30
LMMJVSD
3h
16:00
17:30
Zuzu Transfer
LMMJVSD
60lei
Informații
08:30
16:00
LMMJVSD
3h
23:10
19:00
Zuzu Transfer
LMMJVSD
60lei
Informații
15:10
17:00
LMMJVSD
3h
18:30
20:00
Zuzu Transfer
LMMJVSD
60lei
Informații
15:50
20:00
LMMJVSD
3h
16:40
23:00
Zuzu Transfer
LMMJVSD
60lei
Informații
16:30
22:30
LMMJVSD
3h
19:30
01:30
a doua zi
Zuzu Transfer
LMMJVSD
60lei
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Focșani - Otopeni Aeroport

Despre Focșani - Otopeni Aeroport

Cât costă o călătorie cu autocarul Focșani - Otopeni Aeroport?

Prețul întreg pentru o călătorie cu autocarul de la Focșani la Otopeni Aeroport este cuprins între 50 și 60 RON.
Urmăriți Autogari.ro pentru oferte și cele mai bune prețuri. De obicei prețul biletelor achiziționate online în avans este cu până la 25% mai mic.

De unde pleacă autocarul din Focșani către Otopeni Aeroport?

De la Focșani la Otopeni Aeroport circulă 31 autobuze cu plecare din stațiile Benzinaria Petrom (Dedeman), Piata Victoriei, Parcare Lidl, Benzinaria Mol spre Bucuresti, Parcare Electrica, OMV.

Când pleacă autocarul din Focșani către Otopeni Aeroport?

Primul autobuz din Focșani pleacă la 00:15, iar ultimul este la 22:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Focșani către Otopeni Aeroport?

Călătoria Focșani-Otopeni Aeroport cu autocarul, durează între 2h15' și 3h45'.

Filtru