Filtrează rezultate

General

Plecare din Iasi

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Iași ➞ Vatra Dornei

joi,
6 aug 2020
4 curse disponibile

Bilete disponibile online

07:15 - 11:10
Sami Trans
3h 55min
Vezi detalii

Sami Trans

Sami Trans SRL

Program rezervari 06:30 - 20:00 In VATRA DORNEI se va face o pauza de 30 MINUTE.

  1. 07:15
  2. Traseu: 03 Iasi - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 11:10
Durată: 3h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Sami Trans SRL | Ultima actualizare: 05/2020
10:00 - 16:03
Ro Tour
6h 03min
-
Vezi detalii

Ro Tour

Ro-Tour SRL
  1. 10:00
  2. Traseu: Iasi - Vatra Dornei
  3. 16:03
Durată: 6h 03min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Ro-Tour SRL | Ultima actualizare: 04/2019
10:00 - 15:30
Sami Trans
5h 30min
50lei
Vezi detalii

Sami Trans

Sami Trans SRL

Program rezervari 06:30 - 20:00

  1. 10:00
  2. Traseu: 04 IASI - VATRA DORNEI
    • Dotări:
  3. 15:30
Durată: 5h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
50lei
Sursa: Sami Trans SRL | Ultima actualizare: 10/2019
14:30 - 19:07
Auto Confort
4h 37min
55lei
Vezi detalii

Auto Confort

Auto Confort Iasi
  1. 14:30
  2. Traseu: 011 Iasi - Gura Humorului - Campulung Moldovenesc - Vatra Dornei - Bistrita
    • Dotări:
  3. 19:07
Durată: 4h 37min
Circulă în toate zilele săptămânii
55lei
Sursa: Auto Confort Iasi | Ultima actualizare: 05/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Iași - Vatra Dornei

Care este prețul călătoriei cu autocarul Iași - Vatra Dornei?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Iași la Vatra Dornei este cuprins între 50 și 55 RON.

De unde pleacă autocarul din Iași către Vatra Dornei?

De la Iași la Vatra Dornei circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Agentia Euro-Fratello, Autogara Transbus Codreanu SRL.

Când pleacă autocarul din Iași către Vatra Dornei?

Primul autobuz din Iași pleacă la ora 07:15, iar ultimul pleacă la ora 14:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Iași către Vatra Dornei?

Călătoria Iași-Vatra Dornei cu autocarul, durează între 3h 55min și 6h 03min.