Autogara Autotrans STP Alba Alba Iulia , Romania

Str. Iasilor nr.94, Alba Iulia, Romania

Deschideți în Hărți

Plecări din Autogara Autotrans STP Alba

Ora Către
00:00 Micesti Sard
05:05 Micesti Sard
05:30 Unirea Ocna Mures
05:40 Timisoara
06:10 Sard Ighiel
06:15 Pianu De Sus
Zlatna
06:20 Galda De Jos
Lancram Sebes
06:30 Targu Mures
06:40 Micesti Sard
Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Aiud
07:00 Lancram Sebes
07:15 Coslariu Blaj
Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Aiud
07:20 Teius Cetea
07:25 Oradea
07:36 Aiud Turda Cluj Napoca
07:40 Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Aiud
07:50 Sard Lunca Ampoitei
Sard Ighiel
Micesti Sard
08:00 Sebes Apoldu de Sus Sibiu
Micesti Sard
Vintu de Jos Blandiana
Pianu De Sus
Lancram Sebes
08:19 Aiud Turda Cluj Napoca
08:45 Orastie Simeria Deva
Orastie Deva Lugoj Timisoara
09:00 Lancram Sebes
Zlatna
09:04 Sebes Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Dragasani Slatina (Olt)
09:06 Aiud Turda Cluj Napoca
09:30 Aiud Turda Cluj Napoca Huedin Alesd Oradea
09:34 Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
10:00 Coslariu Blaj
Lancram Sebes
Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Aiud
10:20 Turda Targu Mures
10:30 Micesti Sard
10:49 Aiud Turda Cluj Napoca
11:00 Galda De Jos Cetea
Lancram Sebes
Blaj Cetatea De Balta
Alba Iulia Sintimbru Mihalt Cistei Blaj Sancel Panade Sona Sanmiclaus Balcaciu Jidveiu Cetatea De Balta
11:18 Aiud Unirea Turda Cluj Napoca Huedin Alesd Oradea
11:28 Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu
11:30 Turda Cluj Napoca Dej Bistrita
Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Aiud
12:00 Lancram Sebes
Zlatna
Esbjerg Varde Herning Holstebro Viborg Praga Hamburg Flensburg Padborg Abenra Kolding Vejle Horsens Arhus Randers Aalborg
Varberg Goteborg Uddevalla Sarpsborg Moss Oslo Praga Dresda Berlin Tapernoje Copenhagen Malmo Landskrona Helsingborg Ljungby Vaxjo Halmstad Jonkoping Linkoping Norrkoping Nykoping Sodertalje Stockholm
Sebes
12:09 Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
12:10 Praga Dresda Berlin Tapernoje Copenhagen Ringsted Slagelse Nyborg Odense Vejle Horsens Arhus Aalborg
Halmstad Varberg Goteborg Uddevalla Sarpsborg Moss Oslo Praga Dresda Berlin Tapernoje Copenhagen Malmo Landskrona Helsingborg Ljungby Vaxjo Jonkoping Linkoping Norrkoping Nykoping Sodertalje Stockholm
Sebes
12:19 Aiud Turda Cluj Napoca
12:29 Aiud Turda Cluj Napoca
12:30 Coslariu Blaj
Sofia Kresna Keramoti Thassos Skala Rachioni Skala Prinos Limenaria Potos Skala Potamia
12:45 Orastie Deva Lugoj Timisoara
Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Aiud
13:00 Micesti Sard
Lancram Sebes
13:13 Sebes Alba Sibiu
13:30 Tirnaveni
Unirea Ocna Mures
Micesti Metes Zlatna Abrud Gura Rosiei Campeni
14:00 Teius Aiud Unirea Turda Posaga de Jos Baia De Aries Campeni
Lancram Sebes
Zlatna Almasu Mare
Teius Aiud Turda Cluj Napoca Zalau Satu Mare
Teius Aiud Unirea Turda Cluj Napoca Gherla Dej Gilgau Ileanda Somcuta Mare Baia Mare
14:10 Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Aiud
14:13 Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu Horezu
14:20 Pianu De Sus
14:30 Orastie Simeria Deva Faget Lugoj Timisoara
Teius Aiud Turda Cluj Napoca Gherla Dej Beclean Bistrita Prundu Bargaului
Sard Lunca Ampoitei
Sard Ighiel
Galda De Jos Cetea
Sintimbru Mihalt
Micesti Sard
Galda De Jos
Metes
14:45 Sibiu Talmaciu Sebes Calimanesti Pitesti Ramnicu Valcea Bucuresti
Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
15:00 Lancram Sebes
15:02 Aiud Turda Cluj Napoca
15:09 Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
15:15 Orastie Simeria Deva
Coslariu Blaj
Zlatna
Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Aiud
15:29 Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Horezu
15:30 Teius Aiud Turda Cluj Napoca
Lancram Sebes
Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Aiud
15:54 Aiud Turda Cluj Napoca
16:00 Sebes Apoldu de Sus Sibiu
Galda De Jos Cetea
Micesti Sard
Vintu de Jos Blandiana
Galda De Jos
Pianu De Sus
Lancram Sebes
Micesti Metes Zlatna Abrud Gura Rosiei Campeni
16:09 Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
16:10 Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Aiud
16:15 Sard Lunca Ampoitei
Sard Ighiel
16:20 Unirea Ocna Mures
Blaj Cetatea De Balta
Alba Iulia Sintimbru Mihalt Cistei Blaj Sancel Panade Sona Sanmiclaus Balcaciu Jidveiu Cetatea De Balta
16:30 Ohaba
16:45 Orastie Deva Lugoj Timisoara
17:00 Lancram Sebes
Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu
17:20 Micesti Sard
17:28 Sebes Alba Sibiu
17:30 Zlatna
Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Aiud
17:36 Aiud Turda Cluj Napoca
17:53 Aiud Turda Cluj Napoca
18:00 Galda De Jos
Coslariu Blaj
Lancram Sebes
Teius Aiud Turda Cluj Napoca Gherla Dej Gilgau Ileanda Somcuta Mare Baia Mare Tautii Magheraus Cicirlau Seini Apa Livada Satu Mare
Micesti Metes Zlatna Abrud Gura Rosiei Campeni
Kassel Hannover Gottingen Hamburg Kolding Odense Copenhagen Malmo Helsingborg Angelholm Halmstad Goteborg Oslo
Budapesta Bratislava Brno Praga Plzen Nurnberg Heilbronn Heidelberg Mannheim Corcaigh Saarbrucken Luxembourg Calais Dover Maidstone Londra Luton Milton Keynes Coventry Birmingham Wolverhampton Telford Stafford Stoke on Trent Warrington Liverpool Chester Holyhead Dublin Dun Dealgan Portadown Belfast
Nickelsdorf Viena Linz Passau Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Koln Aachen Liege Bruxelles Brugge Calais
Cluj Napoca
Nickelsdorf Viena Graz
Oxford Doncaster Southend-on-Sea Harrogate Scunthorpe Gloucester Middlesbrough Kingston upon Hull Hereford Colchester Ipswich Durham Birmingham York Norwich Sunderland Stoke on Trent Newcastle upon Tyne Manchester Crewe Edinburgh Northwich Carlisle Dunfermline Essen Dumfries Chester Kirkcaldy Liverpool Glasgow Stirling Perth Dundee Aberdeen Budapesta Bratislava Brno Praga Plzen Nurnberg Heilbronn Heidelberg Mannheim Saarbrucken Luxembourg Bruxelles Gent Brugge Calais Dover Canterbury Maidstone Londra Wembley Watford Luton Northampton Leicester Nottingham Chesterfield Sheffield Leeds
Dover Maidstone Londra
Deva
18:09 Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
18:30 Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Aiud
18:54 Aiud Turda Cluj Napoca
19:00 Galda De Jos Cetea
19:05 Teius Aiud Turda Cluj Napoca
19:15 Sebes Sibiu
Micesti Sard
19:20 Turda Targu Mures
19:30 Blaj Cetatea De Balta
Alba Iulia Sintimbru Mihalt Cistei Blaj Sancel Panade Sona Sanmiclaus Balcaciu Jidveiu Cetatea De Balta
19:39 Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
20:00 Coslariu Blaj
20:15 Lancram Sebes
Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Aiud
20:22 Aiud Turda Cluj Napoca
20:30 Sard Ighiel
21:00 Micesti Sard
21:05 Micesti Sard
21:30 Sf. Constantin si Elena Sunny Day Nisipurile de Aur Albena Obzor Balchik Sunny Beach Nessebar
23:00 Sebes Sibiu Talmaciu Brezoi Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
23:10 Alba Iulia Sintimbru Oiejdea Teius Garbova de Jos Aiud
23:20 Teius Cetea
23:30 Sard Lunca Ampoitei
Sard Ighiel
23:45 Micesti Sard

Sosiri în Autogara Autotrans STP Alba

De la Ora
Sard Micesti 00:00
Sard Micesti 00:45
Calais Brugge Bruxelles Liege Aachen Koln Frankfurt Wurzburg Nurnberg Regensburg Passau Linz Viena Nickelsdorf 03:00
Cluj Napoca
Graz Viena Nickelsdorf
Londra Maidstone Dover
Nessebar Sunny Beach Obzor Balchik Albena Nisipurile de Aur Sunny Day Sf. Constantin si Elena 05:00
Oslo Stockholm Norrkoping Linkoping Jonkoping Boras Goteborg Halmstad Angelholm Helsingborg Malmo Copenhagen Odense Kolding Hamburg Hannover Wurzburg Nurnberg Passau Linz Viena 05:30
Cluj Napoca
Sebes Lancram 05:40
Ohaba 05:45
Ighiel Sard 05:57
Galda De Jos 06:05
Lunca Ampoitei Sard 06:10
Sard Micesti
Pianu De Sus
Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia 06:22
Blandiana Vintu de Jos 06:25
Sebes Lancram 06:40
Cetea Teius 06:45
Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia 07:02
Blaj Coslariu 07:10
Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia 07:22
Lunca Ampoitei Sard 07:25
Ighiel Sard
Mihalt Sintimbru
Sebes Lancram 07:30
Almasu Mare Zlatna
Cetatea De Balta Blaj
Galda De Jos 07:35
Cetatea De Balta Jidveiu Balcaciu Sanmiclaus Sona Panade Sancel Blaj Cistei Mihalt Sintimbru Alba Iulia
Sibiu Sebes Alba 07:36
Sard Micesti 07:40
Ighiel Sard 07:42
Cetea Galda De Jos 07:45
Pianu De Sus
Metes
Cluj Napoca Turda Aiud Teius 08:00
Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia 08:02
Ocna Mures Unirea 08:05
Blaj Coslariu 08:10
Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes 08:19
Deva Simeria Orastie 08:20
Sebes Lancram 08:30
Campeni Gura Rosiei Abrud Zlatna Metes Micesti
Skala Potamia Potos Limenaria Skala Prinos Skala Rachioni Thassos Keramoti Kresna Sofia
Targu Mures Turda 08:45
Sard Micesti 08:50
Zlatna 08:57
Campeni Bistra Garde Musca Lupsa Muncel Baia De Aries Sartas Salciua de Jos Posaga de Jos Ocolis Vidolm Ocolisel Buru Moldovenesti Cornesti Mihai Viteazu Turda Unirea Inoc Decea Miraslau Aiud Teius Galda De Jos Sintimbru 09:00
Cluj Napoca Turda Aiud 09:04
Targu Jiu Bumbesti Jiu Lainici Petrosani Hateg Calan Simeria Orastie 09:06
Sibiu Sebes 09:30
Pianu De Sus
Sebes Lancram
Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia 09:32
Cluj Napoca Turda Aiud 09:34
Tirnaveni 09:36
Blaj Coslariu 09:40
Cetea Galda De Jos 09:50
Campeni Gura Rosiei Abrud Zlatna Metes Micesti 10:15
Timisoara Orastie Lugoj Sibot Deva 10:20
Sebes Lancram 10:30
Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes 10:49
Deva 11:00
Norwich York Aberdeen Dundee Ipswich Kingston upon Hull Kirkcaldy Colchester Scunthorpe Dunfermline Perth Stirling Doncaster Edinburgh Glasgow Southend-on-Sea Newcastle upon Tyne Sunderland Durham Middlesbrough Dumfries Carlisle Harrogate Liverpool Chester Northwich Crewe Manchester Stoke on Trent Birmingham Hereford Gloucester Oxford Leeds Sheffield Chesterfield Nottingham Leicester Northampton Luton Watford Wembley Londra Maidstone Canterbury Dover Calais Brugge Gent Bruxelles Luxembourg Saarbrucken Mannheim Heidelberg Heilbronn Nurnberg Plzen Praga Brno Bratislava Budapesta
Belfast Portadown Dun Dealgan Dublin Holyhead Chester Liverpool Stoke on Trent Telford Wolverhampton Birmingham Coventry Milton Keynes Luton Londra Maidstone Dover Calais Luxembourg Saarbrucken Mannheim Heidelberg Heilbronn Nurnberg Plzen Praga Brno Bratislava Budapesta
Horezu Ramnicu Valcea Calimanesti Sibiu 11:18
Zlatna 11:25
Cluj Napoca Turda Aiud 11:28
Sebes Lancram 11:30
Timisoara Lugoj Deva Orastie
Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia 11:32
Sard Micesti 11:40
Cluj Napoca Turda Aiud 12:09
Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes 12:19
Blaj Coslariu 12:25
Slatina (Olt) Dragasani Ramnicu Valcea Calimanesti Sibiu Sebes 12:29
Sebes Lancram 12:30
Bistrita Dej Cluj Napoca Turda 12:45
Deva Simeria Orastie 12:50
Cluj Napoca Turda Aiud 13:13
Sebes Lancram 13:30
Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia 13:32
Sard Micesti 13:50
Blandiana Vintu de Jos 13:55
Sard Micesti 14:00
Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes
Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes
Paris Reims Nancy Strasbourg Karlsruhe Heilbronn Nurnberg Passau Linz Viena 14:10
Lunca Ampoitei Sard
Cluj Napoca
Ighiel Sard 14:12
Cluj Napoca Turda Aiud 14:13
Cetea Galda De Jos 14:25
Zlatna
Prundu Bargaului Bistrita Beclean Dej Gherla Cluj Napoca Turda Aiud Teius 14:30
Timisoara Lugoj Faget Deva Orastie
Sebes Lancram
Cetatea De Balta Blaj
Cetatea De Balta Jidveiu Balcaciu Sanmiclaus Sona Panade Sancel Blaj Cistei Mihalt Sintimbru Alba Iulia
Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia 14:32
Paris Reims Nancy Strasbourg Karlsruhe Heilbronn Nurnberg Passau Linz Viena 14:45
Cluj Napoca
Satu Mare Zalau Cluj Napoca Turda Aiud Teius
Baia Mare Somcuta Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla Cluj Napoca Turda Unirea Aiud Teius
Sebes Lancram 15:00
Targu Jiu Bumbesti Jiu Lainici Petrosani Hateg Calan Simeria Orastie 15:02
Cluj Napoca Turda Aiud 15:09
Blaj Coslariu 15:10
Oradea Alesd Huedin Cluj Napoca Turda Unirea Aiud 15:29
Sibiu Apoldu de Sus Sebes 15:30
Sard Micesti
Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia 15:42
Galda De Jos 15:45
Pianu De Sus
Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes 15:54
Cluj Napoca Turda Aiud Teius 16:00
Sebes Lancram
Ocna Mures Unirea 16:05
Cluj Napoca Turda Aiud 16:09
Sebes Lancram 16:30
Targu Mures Turda 16:45
Sard Micesti 17:00
Cluj Napoca Turda Aiud
Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia 17:02
Cluj Napoca Turda Aiud 17:28
Sebes Lancram 17:30
Campeni Gura Rosiei Abrud Zlatna Metes Micesti
Sibiu Sebes Alba 17:36
Blaj Coslariu 17:40
Zlatna 17:42
Horezu Targu Jiu Bumbesti Jiu Lainici Petrosani Hateg Calan Simeria Orastie 17:53
Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes 18:00
Oradea
Cluj Napoca Turda Aiud 18:09
Sard Micesti 18:20
Sebes Lancram 18:30
Ighiel Sard 18:42
Cetea Teius 18:45
Sard Micesti 18:50
Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes 18:54
Sibiu Apoldu de Sus Sebes 19:05
Oradea Alesd Huedin Cluj Napoca Turda Aiud 19:15
Ocna Mures Unirea
Timisoara Orastie Lugoj Sibot Deva 19:20
Cetatea De Balta Jidveiu Balcaciu Sanmiclaus Sona Panade Sancel Blaj Cistei Mihalt Sintimbru Alba Iulia
Cetatea De Balta Blaj 19:25
Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia 19:32
Cluj Napoca Turda Aiud 19:39
Sebes Lancram 19:45
Targu Mures 19:50
Galda De Jos 19:55
Zlatna 19:57
Sard Micesti 20:15
Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes 20:22
Timisoara 22:01
Sard Micesti 22:05
Aiud Garbova de Jos Teius Oiejdea Sintimbru Alba Iulia 22:17
Ighiel Sard 22:22
Cetea Galda De Jos 22:25
Lunca Ampoitei Sard 22:40
Satu Mare Livada Apa Seini Cicirlau Tautii Magheraus Baia Mare Somcuta Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla Cluj Napoca Turda Aiud Teius 23:00