Benzinarie Petrom Brasov , Romania

Petrom Calea Bucuresti lângă MC, Brasov, Romania

Deschideți în Hărți

Plecări din Benzinarie Petrom

Ora Către
01:00 Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa
Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Vlădeni Șinca Veche Perșani Vad Șercaia Mândra Făgăraș
03:00 Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa
Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Vlădeni Șinca Veche Perșani Vad Șercaia Mândra Făgăraș
05:00 Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa
Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Vlădeni Șinca Veche Perșani Vad Șercaia Mândra Făgăraș
06:00 Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Vlădeni Șinca Veche Perșani Vad Șercaia Mândra Făgăraș
07:00 Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa
08:00 Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Vlădeni Șinca Veche Perșani Vad Șercaia Mândra Făgăraș
09:00 Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa
10:00 Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Vlădeni Șinca Veche Perșani Vad Șercaia Mândra Făgăraș
11:00 Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa
12:00 Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Vlădeni Șinca Veche Perșani Vad Șercaia Mândra Făgăraș
13:00 Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa
14:00 Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Vlădeni Șinca Veche Perșani Vad Șercaia Mândra Făgăraș
15:00 Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa
16:00 Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Vlădeni Șinca Veche Perșani Vad Șercaia Mândra Făgăraș
17:00 Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa
18:00 Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Vlădeni Șinca Veche Perșani Vad Șercaia Mândra Făgăraș
19:00 Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa
20:00 Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Vlădeni Șinca Veche Perșani Vad Șercaia Mândra Făgăraș
21:00 Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa
22:00 Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Vlădeni Șinca Veche Perșani Vad Șercaia Mândra Făgăraș
23:00 Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa
Vlădeni Șinca Veche Perșani Vad Șercaia Mândra Făgăraș
23:30 Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc

Sosiri în Benzinarie Petrom

De la Ora
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele 01:00
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus
Făgăraș Mândra Șercaia Vad Perșani Șinca Veche Vlădeni
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele 03:00
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus
Făgăraș Mândra Șercaia Vad Perșani Șinca Veche Vlădeni
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele 05:00
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus
Făgăraș Mândra Șercaia Vad Perșani Șinca Veche Vlădeni
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus 06:00
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele 07:00
Făgăraș Mândra Șercaia Vad Perșani Șinca Veche Vlădeni
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus 08:00
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele 09:00
Făgăraș Mândra Șercaia Vad Perșani Șinca Veche Vlădeni
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus 10:00
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele 11:00
Făgăraș Mândra Șercaia Vad Perșani Șinca Veche Vlădeni
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus 12:00
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele 13:00
Făgăraș Mândra Șercaia Vad Perșani Șinca Veche Vlădeni
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus 14:00
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele 15:00
Făgăraș Mândra Șercaia Vad Perșani Șinca Veche Vlădeni
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus 16:00
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele 17:00
Făgăraș Mândra Șercaia Vad Perșani Șinca Veche Vlădeni
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus 18:00
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele 19:00
Făgăraș Mândra Șercaia Vad Perșani Șinca Veche Vlădeni
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus 20:00
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele 21:00
Făgăraș Mândra Șercaia Vad Perșani Șinca Veche Vlădeni
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus 22:00
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele 23:00
Făgăraș Mândra Șercaia Vad Perșani Șinca Veche Vlădeni
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus 23:30