Autogara Duda Trans Targu Mures , Romania

Piata Garii nr.6, Targu Mures, Romania
autogara@dudatrans.ro

langa Gara Mare CFR Targu Mures

Deschideți în Hărți

Plecări din Autogara Duda Trans

Ora Către
04:00 Somostelnic
04:55 Chirileu
05:10 Recea Somostelnic
05:30 Cristesti Sat
05:45 Band Madaras
Corunca Acatari Valenii Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
06:00 Band Zau De Campie Valea Larga
Somostelnic
06:15 Chirileu
06:20 Corunca Acatari Valenii Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
Ungheni Iernut
06:30 Turda Alba Iulia Sibot Orastie Deva Lugoj Timisoara
Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
Cristesti Sat
06:35 Bahnea
06:40 Ungheni Iernut
06:45 Band Madaras
07:00 Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
Corunca Acatari Valenii Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
Cluj Napoca
07:20 Chirileu
Ungheni Iernut
07:30 Corunca Acatari Valenii Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
Cristesti Sat
07:40 Ungheni Iernut
07:50 Bahnea
08:00 Chirileu
08:20 Ungheni Iernut
08:30 Cristesti Sat
08:40 Ungheni Iernut
08:50 Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
09:20 Ungheni Iernut
09:30 Cristesti Sat
Somostelnic
09:40 Ungheni Iernut
09:50 Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
10:20 Ungheni Iernut
10:25 Corunca Acatari Valenii Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
10:30 Cristesti Sat
10:40 Ungheni Iernut
10:50 Bahnea
11:00 Band Madaras
11:19 Ami Turing Sovata Praid Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Piatra Neamt Roman Iasi
11:20 Ungheni Iernut
11:30 Band Zau De Campie Valea Larga
Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
Cristesti Sat
11:35 Iernut Ludus Campia Turzii Turda Cluj Napoca Huedin Alesd Oradea Baile Felix
11:40 Ungheni Iernut
11:50 Tarnaveni Medias Sibiu
Bahnea
12:00 Filitelnic
Chirileu
Somostelnic
12:15 Band Zau De Campie Valea Larga
12:20 Corunca Acatari Valenii Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
Ungheni Iernut
12:30 Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
Cristesti Sat
12:40 Ungheni Iernut
12:44 Ami Turing Ludus Turda Cluj Napoca Huedin Alesd Oradea
13:20 Ungheni Iernut
13:25 Reghin Deda Lunca Bradului Toplita Sarmas Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Chei Bicaz Piatra Neamt
13:30 Cristesti Sat
13:40 Ungheni Iernut
13:45 Corunca Acatari Valenii Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
14:00 Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
Dealu Stefanitei Sacel Iza Gara (Salistea de Sus) Salistea De Sus Dragomiresti Bogdan Voda Ieud Sieu Rozavlea Sesu Manastirei Stramtura Barsana Nanesti Oncesti Sighetu Marmatiei
14:20 Vetca
Ungheni Iernut
14:30 Turda Alba Iulia Sibot Orastie Deva Lugoj Timisoara
Band Madaras
Recea Somostelnic
Cristesti Sat
14:35 Bahnea
14:40 Ungheni Iernut
15:00 Somostelnic
15:15 Chirileu
15:20 Ungheni Iernut
15:25 Corunca Acatari Valenii Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
15:30 Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
Cristesti Sat
15:40 Ungheni Iernut
15:50 Bahnea
16:20 Corunca Acatari Valenii Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure
Ungheni Iernut
16:30 Band Zau De Campie Valea Larga
Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
Cristesti Sat
16:40 Ungheni Iernut
16:55 Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure
17:00 Toplita
Chirileu
Cill Chainnigh Budapesta Bratislava Brno Praga Plzen Nurnberg Heilbronn Heidelberg Mannheim Saarbrucken Corcaigh Luxembourg Calais Dover Maidstone Londra Luton Milton Keynes Coventry Birmingham Wolverhampton Telford Stafford Stoke on Trent Warrington Liverpool Chester Holyhead Dublin Dun Dealgan Portadown Belfast
Southend-on-Sea Oxford Doncaster Gloucester Harrogate Scunthorpe Kingston upon Hull Hereford Colchester Middlesbrough York Birmingham Ipswich Durham Stoke on Trent Norwich Sunderland Manchester Newcastle upon Tyne Edinburgh Crewe Carlisle Dunfermline Essen Northwich Kirkcaldy Dumfries Chester Liverpool Glasgow Stirling Perth Dundee Aberdeen Budapesta Bratislava Brno Praga Plzen Nurnberg Heilbronn Heidelberg Mannheim Saarbrucken Luxembourg Bruxelles Gent Brugge Calais Dover Canterbury Maidstone Londra Wembley Watford Luton Northampton Leicester Nottingham Chesterfield Sheffield Leeds
Deva
17:20 Bahnea
Ungheni Iernut
17:30 Band Madaras
Cristesti Sat
17:40 Ungheni Iernut
18:15 Corunca Acatari Valenii Gaiesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
Corunca Acatari Valenii Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
18:30 Cristesti Sat
18:40 Ungheni Iernut
19:00 Somostelnic
19:20 Corunca Acatari Valenii Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
19:30 Cristesti Sat
19:40 Ungheni Iernut
20:30 Cristesti Sat
21:30 Cristesti Sat
22:30 Cristesti Sat

Sosiri în Autogara Duda Trans

De la Ora
Madaras Band 05:25
Somostelnic Recea
Iernut Ungheni
Somostelnic
Iernut Ungheni 06:05
Chirileu 06:10
Cristesti Sat Cristesti 06:25
Cristesti Sat
Iernut Ungheni
Bahnea 06:30
Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 06:35
Somostelnic Recea 06:40
Valea Larga Zau De Campie Band 06:55
Iernut Ungheni 07:05
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 07:10
Cristesti Sat Cristesti 07:25
Cristesti Sat
Iernut Ungheni
Somostelnic
Chirileu 07:30
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Galesti Valenii Acatari Corunca 07:35
Bahnea 07:40
Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 07:45
Vetca 07:55
Iernut Ungheni 08:05
Madaras Band 08:10
Cristesti Sat Cristesti 08:25
Cristesti Sat
Iernut Ungheni
Filitelnic 08:30
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 08:40
Targu Mures Valenii 08:45
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Galesti Valenii Acatari Corunca 08:50
Chirileu 09:05
Iernut Ungheni
Cristesti Sat Cristesti 09:25
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca
Cristesti Sat
Iernut Ungheni
Toplita 09:30
Chirileu 09:35
Bahnea 09:40
Valea Larga Zau De Campie Band 09:55
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Galesti Valenii Acatari Corunca 10:00
Iernut Ungheni 10:05
Sighetu Marmatiei Oncesti Nanesti Barsana Stramtura Sesu Manastirei Rozavlea Sieu Ieud Bogdan Voda Dragomiresti Salistea De Sus Iza Gara (Salistea de Sus) Sacel Dealu Stefanitei 10:21
Cristesti Sat Cristesti 10:25
Cristesti Sat
Iernut Ungheni
Bahnea 10:30
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 10:40
Iernut Ungheni 11:05
Somostelnic 11:10
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Galesti Valenii Acatari Corunca 11:15
Ami Turing Oradea Alesd Huedin Cluj Napoca Turda Ludus 11:19
Cristesti Sat 11:25
Iernut Ungheni
Piatra Neamt Bicaz Bicaz Chei Lacu Rosu Gheorgheni Sarmas Toplita Lunca Bradului Deda Reghin 11:35
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 11:55
Iernut Ungheni 12:05
Cristesti Sat Cristesti 12:25
Cristesti Sat
Iernut Ungheni
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Galesti Valenii Acatari Corunca 12:30
Ami Turing Iasi Roman Piatra Neamt Bicaz Lacu Rosu Gheorgheni Praid Sovata 12:44
Timisoara Orastie Lugoj Sibot Deva Alba Iulia Turda 13:00
Deva
Norwich York Aberdeen Dundee Ipswich Kingston upon Hull Kirkcaldy Dunfermline Perth Colchester Scunthorpe Edinburgh Stirling Doncaster Glasgow Southend-on-Sea Newcastle upon Tyne Sunderland Durham Middlesbrough Dumfries Harrogate Carlisle Liverpool Chester Northwich Crewe Manchester Stoke on Trent Birmingham Hereford Gloucester Oxford Leeds Sheffield Chesterfield Nottingham Leicester Northampton Luton Watford Wembley Londra Maidstone Canterbury Dover Calais Brugge Gent Bruxelles Luxembourg Saarbrucken Mannheim Heidelberg Heilbronn Nurnberg Plzen Praga Brno Bratislava Budapesta
Corcaigh Cill Chainnigh Belfast Portadown Dun Dealgan Dublin Holyhead Chester Liverpool Stoke on Trent Telford Wolverhampton Birmingham Coventry Milton Keynes Luton Londra Maidstone Dover Calais Luxembourg Saarbrucken Mannheim Heidelberg Heilbronn Nurnberg Plzen Praga Brno Bratislava Budapesta
Iernut Ungheni 13:05
Baile Felix Oradea Huedin Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut 13:25
Cristesti Sat Cristesti
Somostelnic Recea
Bahnea
Cristesti Sat
Iernut Ungheni
Somostelnic
Chirileu 13:35
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 13:40
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Galesti Valenii Acatari Corunca 14:00
Iernut Ungheni 14:05
Madaras Band 14:25
Cristesti Sat Cristesti
Cristesti Sat
Iernut Ungheni
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Galesti Valenii Acatari Corunca 15:00
Iernut Ungheni 15:05
Valea Larga Zau De Campie Band 15:25
Cristesti Sat Cristesti
Cristesti Sat
Iernut Ungheni
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 15:40
Bahnea
Somostelnic Recea 15:55
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Galesti Valenii Acatari Corunca 16:00
Iernut Ungheni 16:05
Cristesti Sat Cristesti 16:25
Cristesti Sat
Iernut Ungheni
Chirileu 16:35
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 16:40
Somostelnic 16:55
Madaras Band 17:10
Cluj Napoca 17:22
Cristesti Sat Cristesti 17:25
Cristesti Sat
Iernut Ungheni
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Galesti Valenii Acatari Corunca 17:30
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 18:10
Cristesti Sat Cristesti 18:25
Cristesti Sat
Iernut Ungheni
Chirileu 18:35
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Galesti Valenii Acatari Corunca 18:45
Cristesti Sat Cristesti 19:25
Cristesti Sat
Iernut Ungheni
Bahnea 19:50
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Galesti Valenii Acatari Corunca 20:00
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 20:10
Valea Larga Zau De Campie Band 20:25
Cristesti Sat Cristesti
Somostelnic Recea
Cristesti Sat
Somostelnic
Sibiu Medias Tarnaveni 21:00
Timisoara Orastie Lugoj Sibot Deva Alba Iulia Turda 21:25
Cristesti Sat Cristesti
Cristesti Sat
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Galesti Valenii Acatari Corunca 21:30
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 21:40
Cristesti Sat 22:25
Sovata Sarateni Chibed Ghindari Sangeorgiu de Padure Viforoasa Fantanele Calimanesti Balauseri Galesti Valenii Acatari Corunca 22:45
Sighisoara Venchi Hetiur Nades Tigmandru Chendu Balauseri Gaiesti Valenii Acatari Corunca 23:10
Cristesti Sat 23:25