Gara CFR Constanta Constanta , Romania

Str. Garii, Constanta, Romania

Deschideți în Hărți

Plecări din Gara CFR Constanta

Ora Către
00:00 Bonțida
00:30 Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
Palazu Mare Ovidiu Lumina Năvodari Corbu Săcele
Otopeni Aeroport
01:00 Praga Dresda Berlin Hamburg Flensburg Padborg Åbenrå Kolding Vejle Odense Horsens Nyborg Århus Slagelse Ringsted Copenhagen Aalborg
Esbjerg Varde Herning Holstebro Viborg Hamburg Flensburg Padborg Åbenrå Kolding Odense Slagelse Ringsted Copenhagen Vejle Horsens Århus Randers Aalborg
Halmstad Varberg Göteborg Praga Dresda Berlin Malmö Landskrona Helsingborg Ljungby Växjö Jönköping Linköping Norrköping Nyköping Södertälje Stockholm
Varberg Göteborg Praga Dresda Berlin Malmö Landskrona Helsingborg Ljungby Växjö Halmstad Jönköping Linköping Norrköping Nyköping Södertälje Stockholm
Ploiești
01:30 Cluj Napoca
Viena Graz Udine Veneția Mestre Padova Vicenza Verona Desenzano Brescia Bergamo Milano Novara Santhià Torino
Viena Graz Udine Veneția Mestre Padova Modena Reggio nell'Emilia Parma Piacenza Voghera Tortona Alessandria Asti Torino Fossano Mondovì Ceva Savona
Latina Viena Graz Udine Veneția Mestre Padova Ferrara Bologna Firenze Arezzo Perugia Orte Giove Roma Valmontone Frosinone Cassino Caserta Napoli
Gent Brugge Calais Dover Dartford Londra
Viena Sankt Pölten Melk Linz Haag Suben Passau Degendorf Regensburg Nürnberg Würzburg Frankfurt Bonn Koln Aachen Liège Bruxelles
Passau Degendorf Regensburg Nürnberg Würzburg Frankfurt Bonn Koln Toddington Coventry Bangor Holyhead Dublin
Luton Northampton Birmingham Nottingham Derby Sheffield Doncaster Leeds Manchester Preston Warrington Liverpool
Viena Graz Udine Veneția Mestre Padova Vicenza Verona Desenzano Brescia Bergamo Milano Novara Santhià Torino Fossano Mondovì Ceva Savona Genova
02:00 Otopeni Aeroport
MyBus București
Palazu Mare Ovidiu Lumina Năvodari Corbu Săcele
Movilița Topraisar Amzacea Comana Chirnogeni Negru Vodă Cotu Văii Albești
Cumpăna Agigea Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Otopeni Aeroport
Cumpăna Agigea Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Palazu Mare Ovidiu Lumina Năvodari Corbu Săcele
Movilița Topraisar Amzacea Comana Chirnogeni Negru Vodă Cotu Văii Albești
02:10 Cogealac
02:15 Otopeni Aeroport
03:00 MaxiBus Travel Oradea
MaxiBus Travel Girona Osona Barcelona Lérida Vilafranca del Penedès Huesca Taragoña Zaragoza L'Hospitalet de l'Infant Baix Ebre Benicarló Guadalajara Cabanes Castellón de la Plana Valencia Godelleta Requena Motilla del Palancar Honrubia Madrid Talavera de la Reina Medina del Campo Valladolid Mérida Almendralejo Villafranca de los Barros Zafra Santa Marta Zamora Badajoz Estremoz Benavente Évora León Pegões Setúbal Montijo Albufeira Oviedo Lisabona Vila Franca de Xira Alverca Lagos Gijón Santarém Faro
MaxiBus Travel Udine Monfalcone Veneția Padova Verona Bologna Firenze Roma Genova Torino Milano Bergamo Brescia Vicenza
03:30 Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
04:00 Palazu Mare Ovidiu Lumina Năvodari Corbu Săcele
Cumpăna Agigea Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Cumpăna Agigea Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Palazu Mare Ovidiu Lumina Năvodari Corbu Săcele
Movilița Topraisar Amzacea Comana Chirnogeni Negru Vodă Cotu Văii Albești
Cumpăna
Constanța Palazu Mare Ovidiu Lumina Năvodari
Lazu Agigea Eforie Nord Eforie Sud Tuzla 23 August Mangalia
Mamaia Mamaia Sat
05:00 Palazu Mare Ovidiu Lumina Năvodari Corbu Săcele
Cumpăna Agigea Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Cumpăna Agigea Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Palazu Mare Ovidiu Lumina Năvodari Corbu Săcele
Movilița Topraisar Amzacea Comana Chirnogeni Negru Vodă Cotu Văii Albești
05:10 Movilița Topraisar Amzacea Comana Chirnogeni Negru Vodă Cotu Văii Albești
Cogealac
05:15 Otopeni Aeroport
05:30 Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
05:45 Metropolitan Techirghiol
06:00 Metropolitan Cumpăna
Cumpăna Agigea Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Palazu Mare Ovidiu Lumina Năvodari Corbu Săcele
Movilița Topraisar Amzacea Comana Chirnogeni Negru Vodă Cotu Văii Albești
06:07 Metropolitan Costinești
06:10 Metropolitan Costinești
06:15 Metropolitan Cumpăna
Metropolitan Techirghiol
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Amzacea General Scărișoreanu Casicea Plopeni Movila Verde Independența
06:20 Metropolitan Techirghiol
Metropolitan Oituz
06:30 Metropolitan Cumpăna
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Amzacea Pelinu Comana Negru Vodă
06:40 Metropolitan Techirghiol
06:45 Metropolitan Cumpăna
Metropolitan Techirghiol
Cumpăna Agigea Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Amzacea General Scărișoreanu Casicea Plopeni Movila Verde Independența Olteni Dumbrăveni Furnica Tufani
06:50 Palazu Mare Ovidiu Lumina Năvodari Corbu Săcele
Movilița Topraisar Amzacea Comana Chirnogeni Negru Vodă Cotu Văii Albești
Cogealac
06:55 Metropolitan Techirghiol
07:00 Metropolitan Cumpăna
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Amzacea General Scărișoreanu Plopeni Chirnogeni Negru Vodă
07:05 Metropolitan Oituz
07:07 Metropolitan Costinești
07:10 Metropolitan Costinești
07:15 Metropolitan Techirghiol
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Amzacea Tătaru Comana Negru Vodă
Cumpăna Agigea Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Palazu Mare Ovidiu Lumina Năvodari Corbu Săcele
Movilița Topraisar Amzacea Comana Chirnogeni Negru Vodă Cotu Văii Albești
Otopeni Aeroport
07:20 Metropolitan Cumpăna
Metropolitan Techirghiol
07:25 Palazu Mare Ovidiu Lumina Năvodari Corbu Săcele
Movilița Topraisar Amzacea Comana Chirnogeni Negru Vodă Cotu Văii Albești
Cogealac
07:30 Metropolitan Cumpăna
Otopeni Aeroport
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Potârnichea Topraisar Biruința
Otopeni Aeroport
07:40 Metropolitan Cumpăna
Metropolitan Techirghiol
07:45 Metropolitan Techirghiol
Cumpăna Agigea Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Mereni Lanurile Osmancea Bărăganu Ciobănița
07:55 Metropolitan Techirghiol
08:00 Metropolitan Cumpăna
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Amzacea Comana Negru Vodă Viroaga
București
Kușadası Davutlar
Bodrum Marmaris
Párga Ammoudiá Vráchos Lefkada Áyios Nikítas Nikiána Perigiálion Nidri Vasilikí
08:05 Metropolitan Oituz
08:07 Metropolitan Costinești
08:10 Metropolitan Costinești
08:15 Metropolitan Techirghiol
08:20 Metropolitan Cumpăna
Metropolitan Techirghiol
08:30 Metropolitan Cumpăna
Otopeni Aeroport
08:40 Metropolitan Cumpăna
08:45 Metropolitan Techirghiol
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Amzacea Comana Negru Vodă
08:50 Metropolitan Techirghiol
08:55 MyBus București
09:00 Metropolitan Cumpăna
Otopeni Aeroport
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Amzacea General Scărișoreanu Casicea Plopeni Movila Verde Independența
Otopeni Aeroport
09:05 Metropolitan Oituz
09:07 Metropolitan Costinești
09:10 Metropolitan Costinești
09:15 Metropolitan Techirghiol
09:20 Metropolitan Cumpăna
Metropolitan Techirghiol
09:30 Metropolitan Cumpăna
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Amzacea Comana Negru Vodă
Otopeni Aeroport
09:40 Metropolitan Cumpăna
09:45 Metropolitan Techirghiol
09:50 Metropolitan Techirghiol
10:00 Metropolitan Cumpăna
Cumpăna Agigea Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Cumpăna Agigea Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Palazu Mare Ovidiu Lumina Năvodari Corbu Săcele
Movilița Topraisar Amzacea Comana Chirnogeni Negru Vodă Cotu Văii Albești
10:05 Metropolitan Oituz
10:07 Metropolitan Costinești
10:10 Metropolitan Costinești
Palazu Mare Ovidiu Lumina Năvodari Corbu Săcele
Movilița Topraisar Amzacea Comana Chirnogeni Negru Vodă Cotu Văii Albești
Cogealac
10:15 Metropolitan Techirghiol
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Amzacea Tătaru Comana Negru Vodă
10:20 Metropolitan Cumpăna
Metropolitan Techirghiol
10:25 MyBus București
10:30 Metropolitan Cumpăna
Otopeni Aeroport
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Biruința
Otopeni Aeroport
10:40 Metropolitan Cumpăna
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Amzacea General Scărișoreanu Casicea Plopeni Movila Verde Independența Olteni Dumbrăveni
10:45 Metropolitan Techirghiol
10:50 Metropolitan Techirghiol
11:00 Metropolitan Cumpăna
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Mereni Lanurile Osmancea Bărăganu Ciobănița
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Amzacea Comana Negru Vodă
11:05 Metropolitan Oituz
11:07 Metropolitan Costinești
11:10 Metropolitan Costinești
11:15 Metropolitan Techirghiol
11:20 Metropolitan Cumpăna
Metropolitan Techirghiol
11:30 Metropolitan Cumpăna
11:40 Metropolitan Cumpăna
11:45 Metropolitan Techirghiol
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Amzacea Comana Negru Vodă
11:50 Metropolitan Techirghiol
11:55 MyBus București
12:00 Metropolitan Cumpăna
Otopeni Aeroport
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Amzacea General Scărișoreanu Plopeni Chirnogeni Negru Vodă
Otopeni Aeroport
12:05 Metropolitan Oituz
12:07 Metropolitan Costinești
12:10 Metropolitan Costinești
12:15 Metropolitan Techirghiol
12:20 Metropolitan Cumpăna
Metropolitan Techirghiol
12:30 Metropolitan Cumpăna
Mihail Kogălniceanu Crucea Hârșova Giurgeni Țăndărei Slobozia Perieți Andrășești Ciochina Căzănești Munteni Buzău Malu Ion Roată Alexeni Manasia Urziceni Albești-Paleologu Ploiești Blejoi Florești Câmpina Comarnic Sinaia Bușteni Predeal Brașov Sfântu-Gheorghe Covasna
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Amzacea Comana Negru Vodă Viroaga
12:40 Metropolitan Cumpăna
12:45 Metropolitan Techirghiol
12:50 Metropolitan Techirghiol
13:00 Metropolitan Cumpăna
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Amzacea General Scărișoreanu Casicea Plopeni Movila Verde Independența Olteni Dumbrăveni
13:05 Metropolitan Oituz
13:07 Metropolitan Costinești
13:10 Metropolitan Costinești
13:15 Metropolitan Techirghiol
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Amzacea Comana Negru Vodă
13:20 Metropolitan Cumpăna
Metropolitan Techirghiol
13:30 Metropolitan Cumpăna
Movilița Topraisar Amzacea Comana Chirnogeni Negru Vodă Cotu Văii Albești
Cogealac
Cumpăna Agigea Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Palazu Mare Ovidiu Lumina Năvodari Corbu Săcele
Movilița Topraisar Amzacea Comana Chirnogeni Negru Vodă Cotu Văii Albești
13:35 Palazu Mare Ovidiu Lumina Năvodari Corbu Săcele
Cumpăna Agigea Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
13:40 Metropolitan Cumpăna
13:45 Metropolitan Techirghiol
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Biruința
13:50 Metropolitan Techirghiol
14:00 Metropolitan Cumpăna
Otopeni Aeroport
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Amzacea Comana Negru Vodă
Sir Trans București
Otopeni Aeroport
14:05 Metropolitan Oituz
14:07 Metropolitan Costinești
14:10 Metropolitan Costinești
14:15 Metropolitan Techirghiol
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Amzacea General Scărișoreanu Casicea Plopeni Movila Verde Independența
14:20 Metropolitan Cumpăna
Metropolitan Techirghiol
14:30 Metropolitan Cumpăna
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Mereni Lanurile Osmancea Bărăganu Ciobănița
Otopeni Aeroport
14:40 Metropolitan Cumpăna
14:45 Metropolitan Techirghiol
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Amzacea Tătaru Comana Negru Vodă
14:50 Metropolitan Techirghiol
15:00 Metropolitan Cumpăna
Cumpăna Agigea Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Amzacea General Scărișoreanu Plopeni Chirnogeni Negru Vodă
15:05 Metropolitan Oituz
15:07 Metropolitan Costinești
15:10 Metropolitan Costinești
Palazu Mare Ovidiu Lumina Năvodari Corbu Săcele
Movilița Topraisar Amzacea Comana Chirnogeni Negru Vodă Cotu Văii Albești
Cogealac
15:15 Metropolitan Techirghiol
15:20 Metropolitan Cumpăna
Metropolitan Techirghiol
15:30 Metropolitan Cumpăna
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Amzacea Comana Negru Vodă
București
Salonic Paralia Katerini Olimpic Beach Leptokaryá Platamonas Nei Pori
Nea Potidea Néa Ródha Néa Kallikrátia Nea Moudania Uranopoli (Sfântul Munte Athos) Afitos Yerakiní Kallithea Kriopigi Psakoudia Metamorfosi Polychrono Hanioti Nikiti (Sithonia) Pefkochori Salonic Elia Nikitis Palioúrion Vourvourou (Sithonia) Néa Skióni Kalándra Sárti Posidi Koufós Toroni Skála Foúrkas Ágios Nikólaos Néos Marmarás
Keramotí Thassos Skala Rachioni Skala Prinos Skála Sotíros Skála Kallirákhis Skála Marión Tripiti Limenaria Pefkari Potos Astrís Alíki Kinira Skala Potamia Golden Beach
15:40 Metropolitan Cumpăna
15:45 Metropolitan Techirghiol
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Potârnichea Topraisar Biruința
15:50 Metropolitan Techirghiol
15:55 MyBus București
16:00 Metropolitan Cumpăna
Otopeni Aeroport
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Amzacea General Scărișoreanu Casicea Plopeni Movila Verde Independența Olteni Dumbrăveni
Otopeni Aeroport
Cumpăna Agigea Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Palazu Mare Ovidiu Lumina Năvodari Corbu Săcele
Movilița Topraisar Amzacea Comana Chirnogeni Negru Vodă Cotu Văii Albești
Cumpăna
Constanța Palazu Mare Ovidiu Lumina Năvodari
Lazu Agigea Eforie Nord Eforie Sud Tuzla 23 August Mangalia
Mamaia Mamaia Sat
16:05 Metropolitan Oituz
16:07 Metropolitan Costinești
16:10 Metropolitan Costinești
16:15 Metropolitan Techirghiol
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Amzacea Tătaru Comana Negru Vodă Viroaga
16:20 Metropolitan Cumpăna
16:25 Metropolitan Techirghiol
16:30 Metropolitan Cumpăna
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Mereni Lanurile Osmancea Bărăganu Ciobănița
16:40 Metropolitan Cumpăna
16:45 Metropolitan Techirghiol
16:50 Metropolitan Techirghiol
17:00 Metropolitan Cumpăna
Cumpăna Agigea Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Amzacea Tătaru Comana Negru Vodă
Cumpăna Agigea Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Palazu Mare Ovidiu Lumina Năvodari Corbu Săcele
Movilița Topraisar Amzacea Comana Chirnogeni Negru Vodă Cotu Văii Albești
17:05 Metropolitan Oituz
17:07 Metropolitan Costinești
17:10 Metropolitan Costinești
Palazu Mare Ovidiu Lumina Năvodari Corbu Săcele
Movilița Topraisar Amzacea Comana Chirnogeni Negru Vodă Cotu Văii Albești
Cogealac
17:15 Metropolitan Cumpăna
Metropolitan Techirghiol
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Amzacea General Scărișoreanu Casicea Plopeni Movila Verde Independența Olteni Dumbrăveni Furnica Tufani
17:20 Metropolitan Techirghiol
17:30 Metropolitan Cumpăna
Otopeni Aeroport
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Potârnichea Topraisar Biruința
Otopeni Aeroport
Cumpăna
Constanța Palazu Mare Ovidiu Lumina Năvodari
Lazu Agigea Eforie Nord Eforie Sud Tuzla 23 August Mangalia
Mamaia Mamaia Sat
17:45 Metropolitan Cumpăna
Metropolitan Techirghiol
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Amzacea Tătaru Comana Negru Vodă
17:50 Metropolitan Techirghiol
18:00 Metropolitan Cumpăna
Cumpăna Agigea Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Amzacea General Scărișoreanu Casicea Plopeni Movila Verde Independența
Cumpăna Agigea Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Palazu Mare Ovidiu Lumina Năvodari Corbu Săcele
Movilița Topraisar Amzacea Comana Chirnogeni Negru Vodă Cotu Văii Albești
18:05 Metropolitan Oituz
18:07 Metropolitan Costinești
18:10 Metropolitan Costinești
Palazu Mare Ovidiu Lumina Năvodari Corbu Săcele
Movilița Topraisar Amzacea Comana Chirnogeni Negru Vodă Cotu Văii Albești
Cogealac
18:15 Metropolitan Techirghiol
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Mereni Lanurile Osmancea Bărăganu Ciobănița
18:20 Metropolitan Cumpăna
Metropolitan Techirghiol
18:30 Metropolitan Cumpăna
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Amzacea Tătaru Comana Negru Vodă
18:40 Metropolitan Cumpăna
18:45 Metropolitan Techirghiol
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Amzacea General Scărișoreanu Plopeni Chirnogeni Negru Vodă
18:50 Metropolitan Techirghiol
18:55 MyBus București
19:00 Metropolitan Cumpăna
Otopeni Aeroport
Europa Buss Budapesta München Stuttgart Luxembourg Bruxelles Calais Dover Canterbury Londra Barking Ilford Tottenham Wembley Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Leicester Doncaster Manchester Bolton Bolton Liverpool Newquay
Europa Buss București
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Amzacea General Scărișoreanu Casicea Plopeni
Otopeni Aeroport
19:07 Metropolitan Costinești
19:10 Metropolitan Costinești
19:15 Metropolitan Techirghiol
19:25 Metropolitan Techirghiol
19:30 Metropolitan Cumpăna
Cumpăna Agigea Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Potârnichea Topraisar Biruința
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Amzacea General Scărișoreanu Casicea Plopeni
Cumpăna Agigea Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Palazu Mare Ovidiu Lumina Năvodari Corbu Săcele
Movilița Topraisar Amzacea Comana Chirnogeni Negru Vodă Cotu Văii Albești
19:40 Palazu Mare Ovidiu Lumina Năvodari Corbu Săcele
Movilița Topraisar Amzacea Comana Chirnogeni Negru Vodă Cotu Văii Albești
Cogealac
19:45 Metropolitan Techirghiol
Metropolitan Oituz
19:47 Metropolitan Oituz
19:50 Metropolitan Techirghiol
20:00 Metropolitan Cumpăna
Lazu Agigea Techirghiol Movilița Topraisar Mereni Lanurile Osmancea Bărăganu Ciobănița
Cumpăna
Constanța Palazu Mare Ovidiu Lumina Năvodari
Lazu Agigea Eforie Nord Eforie Sud Tuzla 23 August Mangalia
Mamaia Mamaia Sat
20:10 Metropolitan Costinești
20:15 Metropolitan Costinești
20:30 Metropolitan Cumpăna
Metropolitan Techirghiol
20:40 Metropolitan Techirghiol
21:00 Metropolitan Cumpăna
Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
21:15 Metropolitan Techirghiol
21:20 Metropolitan Techirghiol
21:30 Palazu Mare Ovidiu Lumina Năvodari Corbu Săcele
Movilița Topraisar Amzacea Comana Chirnogeni Negru Vodă Cotu Văii Albești
Cumpăna Agigea Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Cogealac
21:45 Metropolitan Cumpăna
22:00 Cumpăna Agigea Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Palazu Mare Ovidiu Lumina Năvodari Corbu Săcele
Movilița Topraisar Amzacea Comana Chirnogeni Negru Vodă Cotu Văii Albești
22:30 Metropolitan Cumpăna
22:45 Constanța Palazu Mare Ovidiu Lumina Năvodari
Lazu Agigea Eforie Nord Eforie Sud Tuzla 23 August Mangalia
Mamaia Mamaia Sat
23:00 Otopeni Aeroport
Cumpăna Agigea Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Otopeni Aeroport
Cumpăna Agigea Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Palazu Mare Ovidiu Lumina Năvodari Corbu Săcele
Movilița Topraisar Amzacea Comana Chirnogeni Negru Vodă Cotu Văii Albești
23:10 Palazu Mare Ovidiu Lumina Năvodari Corbu Săcele
Movilița Topraisar Amzacea Comana Chirnogeni Negru Vodă Cotu Văii Albești
Cogealac
23:45 Cumpăna

Sosiri în Gara CFR Constanta

De la Ora
Viborg Aalborg Copenhagen Holstebro Randers Herning Ringsted Varde Esbjerg Århus Slagelse Nyborg Horsens Vejle Kolding Åbenrå Odense Padborg Flensburg Hamburg Praga 00:00
Stockholm Södertälje Nyköping Norrköping Linköping Jönköping Varberg Halmstad Göteborg Halmstad Växjö Ljungby Helsingborg Landskrona Malmö Berlin Dresda Praga
Stockholm Södertälje Nyköping Norrköping Linköping Jönköping Göteborg Varberg Växjö Ljungby Halmstad Helsingborg Landskrona Malmö Berlin Dresda Praga
Ploiești
Moșneni Dulcești Pecineaga Vama Veche 2 Mai Limanu Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna 00:10
Săcele Corbu Năvodari Lumina Ovidiu Palazu Mare 00:20
Mangalia 23 August Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Agigea Lazu
Otopeni Aeroport 00:30
Otopeni Aeroport
Vama Veche 2 Mai Limanu Mangalia Pecineaga Dulcești Moșneni 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna
Săcele Corbu Năvodari Lumina Ovidiu Palazu Mare
Cumpăna
Mamaia Sat Mamaia
Năvodari Lumina Ovidiu Palazu Mare Constanța
Mangalia 23 August Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Agigea Lazu
Albești Cotu Văii Negru Vodă Chirnogeni Comana Amzacea Topraisar Movilița 01:10
Moșneni Dulcești Pecineaga Vama Veche 2 Mai Limanu Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna 01:40
Săcele Corbu Năvodari Lumina Ovidiu Palazu Mare 01:50
Otopeni Aeroport 02:00
Ploiești
Otopeni Aeroport
Vama Veche 2 Mai Limanu Mangalia Pecineaga Dulcești Moșneni 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna
Săcele Corbu Năvodari Lumina Ovidiu Palazu Mare
Albești Cotu Văii Negru Vodă Chirnogeni Comana Amzacea Topraisar Movilița
Mangalia 23 August Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Agigea Lazu 02:05
Cumpăna 02:15
Mamaia Sat Mamaia
Năvodari Lumina Ovidiu Palazu Mare Constanța
Mangalia 23 August Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Agigea Lazu
Albești Cotu Văii Negru Vodă Chirnogeni Comana Amzacea Topraisar Movilița 02:45
Moșneni Dulcești Pecineaga Vama Veche 2 Mai Limanu Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna 03:10
Săcele Corbu Năvodari Lumina Ovidiu Palazu Mare 03:20
Vama Veche 2 Mai Limanu Mangalia Pecineaga Dulcești Moșneni 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna 03:30
Săcele Corbu Năvodari Lumina Ovidiu Palazu Mare
Albești Cotu Văii Negru Vodă Chirnogeni Comana Amzacea Topraisar Movilița
Otopeni Aeroport 04:00
Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport 05:00
MaxiBus Travel Faro Albufeira Lagos Santarém Gijón Vila Franca de Xira Alverca Lisabona Oviedo Montijo Setúbal Pegões León Évora Benavente Estremoz Badajoz Zamora Santa Marta Zafra Villafranca de los Barros Almendralejo Mérida Valladolid Medina del Campo Talavera de la Reina Madrid Guadalajara Honrubia Motilla del Palancar Zaragoza Godelleta Requena Valencia Huesca Castellón de la Plana Cabanes Lérida Benicarló Baix Ebre Osona Taragoña Vilafranca del Penedès Barcelona Cassá de la Selva Girona
MaxiBus Travel Oradea
MaxiBus Travel Vicenza Brescia Bergamo Milano Torino Genova Roma Firenze Bologna Verona Padova Veneția Monfalcone Udine
Otopeni Aeroport
Mangalia 23 August Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Agigea Lazu 05:05
Moșneni Dulcești Pecineaga Vama Veche 2 Mai Limanu Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna 05:10
Cumpăna 05:15
Mamaia Sat Mamaia
Năvodari Lumina Ovidiu Palazu Mare Constanța
Mangalia 23 August Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Agigea Lazu
Săcele Corbu Năvodari Lumina Ovidiu Palazu Mare 05:25
Metropolitan Cumpăna 05:30
Vama Veche 2 Mai Limanu Mangalia Pecineaga Dulcești Moșneni 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna
Săcele Corbu Năvodari Lumina Ovidiu Palazu Mare
Albești Cotu Văii Negru Vodă Chirnogeni Comana Amzacea Topraisar Movilița
Metropolitan Cumpăna 05:50
Metropolitan Cumpăna 06:00
Metropolitan Techirghiol
Otopeni Aeroport
Ciobănița Bărăganu Osmancea Lanurile Mereni Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu
Otopeni Aeroport
Metropolitan Cumpăna 06:10
Tufani Furnica Dumbrăveni Olteni Independența Movila Verde Plopeni Casicea General Scărișoreanu Amzacea Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu 06:11
Metropolitan Costinești 06:15
Albești Cotu Văii Negru Vodă Chirnogeni Comana Amzacea Topraisar Movilița
Metropolitan Cumpăna 06:30
Metropolitan Techirghiol
Metropolitan Oituz 06:35
Chirnogeni Plopeni General Scărișoreanu Amzacea Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu
Independența Movila Verde Plopeni Casicea General Scărișoreanu Amzacea Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu 06:40
Biruința Topraisar Potârnichea Movilița Techirghiol Agigea Lazu
Metropolitan Cumpăna 06:45
Metropolitan Techirghiol
Metropolitan Costinești 06:50
Metropolitan Cumpăna 07:00
București
Nei Pori Platamonas Leptokaryá Olimpic Beach Paralia Katerini Salonic
Salonic Ágios Nikólaos Uranopoli (Sfântul Munte Athos) Néa Ródha Néos Marmarás Skála Foúrkas Toroni Posidi Kalándra Koufós Néa Skióni Sárti Vourvourou (Sithonia) Palioúrion Pefkochori Elia Nikitis Nikiti (Sithonia) Hanioti Polychrono Kriopigi Metamorfosi Kallithea Psakoudia Yerakiní Afitos Nea Moudania Nea Potidea Néa Kallikrátia
Skala Rachioni Skala Prinos Skála Sotíros Skála Kallirákhis Skála Marión Tripiti Limenaria Pefkari Potos Astrís Alíki Kinira Skala Potamia Golden Beach Thassos Keramotí
Metropolitan Techirghiol 07:05
Negru Vodă Comana Tătaru Pelinu Amzacea Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu
Mangalia 23 August Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Agigea Lazu
Moșneni Dulcești Pecineaga Vama Veche 2 Mai Limanu Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna 07:10
Bărăganu Lanurile Mereni Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu
Metropolitan Cumpăna 07:15
Metropolitan Techirghiol
Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
Cumpăna
Mamaia Sat Mamaia
Năvodari Lumina Ovidiu Palazu Mare Constanța
Mangalia 23 August Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Agigea Lazu
Metropolitan Techirghiol 07:25
Săcele Corbu Năvodari Lumina Ovidiu Palazu Mare
Independența Movila Verde Plopeni Casicea General Scărișoreanu Amzacea Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu
Metropolitan Cumpăna 07:30
Ciobănița Bărăganu Osmancea Lanurile Mereni Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu
Vama Veche 2 Mai Limanu Mangalia Pecineaga Dulcești Moșneni 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna
Săcele Corbu Năvodari Lumina Ovidiu Palazu Mare
Metropolitan Oituz 07:35
Metropolitan Cumpăna 07:45
Metropolitan Techirghiol
Metropolitan Costinești 07:50
Negru Vodă Comana Pelinu Amzacea Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu
Metropolitan Cumpăna 08:00
Metropolitan Techirghiol 08:05
Metropolitan Cumpăna 08:15
Metropolitan Techirghiol
Albești Cotu Văii Negru Vodă Chirnogeni Comana Amzacea Topraisar Movilița
Metropolitan Techirghiol 08:25
Metropolitan Cumpăna 08:30
Cumpăna
Mamaia Sat Mamaia
Năvodari Lumina Ovidiu Palazu Mare Constanța
Mangalia 23 August Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Agigea Lazu
Metropolitan Oituz 08:35
Negru Vodă Comana Pelinu Amzacea Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu
Moșneni Dulcești Pecineaga Vama Veche 2 Mai Limanu Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna 08:40
Independența Movila Verde Plopeni Casicea General Scărișoreanu Amzacea Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu
Metropolitan Techirghiol 08:45
Metropolitan Costinești 08:50
Metropolitan Cumpăna 08:55
Săcele Corbu Năvodari Lumina Ovidiu Palazu Mare
Biruința Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu
Metropolitan Cumpăna 09:00
Vama Veche 2 Mai Limanu Mangalia Pecineaga Dulcești Moșneni 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna
Săcele Corbu Năvodari Lumina Ovidiu Palazu Mare
Metropolitan Techirghiol 09:05
Metropolitan Cumpăna 09:15
Metropolitan Techirghiol
Negru Vodă Comana Pelinu Amzacea Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu 09:20
Metropolitan Techirghiol 09:25
Negru Vodă Chirnogeni Plopeni General Scărișoreanu Amzacea Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu
Metropolitan Cumpăna 09:30
Metropolitan Cumpăna 09:35
Metropolitan Oituz
Metropolitan Techirghiol 09:45
Albești Cotu Văii Negru Vodă Chirnogeni Comana Amzacea Topraisar Movilița
Metropolitan Costinești 09:50
Metropolitan Cumpăna 09:55
Metropolitan Cumpăna 10:00
Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
Tufani Furnica Dumbrăveni Olteni Independența Movila Verde Plopeni Casicea General Scărișoreanu Amzacea Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu 10:01
Viroaga Negru Vodă Comana Pelinu Amzacea Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu 10:05
Moșneni Dulcești Pecineaga Vama Veche 2 Mai Limanu Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna 10:10
Bărăganu Lanurile Mereni Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu
Metropolitan Cumpăna 10:15
Metropolitan Techirghiol
MyBus București 10:20
MyBus Pefki Loutra Edipsou Glífa Skíathos Volos Salonic
MyBus Lefkada Préveza Vráchos Ammoudiá Párga Sívota Igoumenítsa Ioánnina Salonic
Săcele Corbu Năvodari Lumina Ovidiu Palazu Mare 10:25
Metropolitan Cumpăna 10:30
Vama Veche 2 Mai Limanu Mangalia Pecineaga Dulcești Moșneni 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna
Săcele Corbu Năvodari Lumina Ovidiu Palazu Mare
Metropolitan Cumpăna 10:35
Metropolitan Oituz
Metropolitan Techirghiol 10:45
Metropolitan Costinești 10:50
Negru Vodă Comana Pelinu Amzacea Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu
Metropolitan Cumpăna 10:55
Metropolitan Cumpăna 11:00
Metropolitan Cumpăna 11:15
Metropolitan Techirghiol
Albești Cotu Văii Negru Vodă Chirnogeni Comana Amzacea Topraisar Movilița
Metropolitan Cumpăna 11:30
Covasna Sfântu-Gheorghe Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic Câmpina Florești Blejoi Ploiești Albești-Paleologu Urziceni Manasia Alexeni Ion Roată Malu Munteni Buzău Căzănești Ciochina Andrășești Perieți Slobozia Țăndărei Giurgeni Hârșova Crucea Mihail Kogălniceanu
Sir Trans București
Metropolitan Cumpăna 11:35
Metropolitan Oituz
Negru Vodă Comana Pelinu Amzacea Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu
Moșneni Dulcești Pecineaga Vama Veche 2 Mai Limanu Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna 11:40
Metropolitan Techirghiol 11:45
Metropolitan Costinești 11:50
Metropolitan Cumpăna 11:55
Săcele Corbu Năvodari Lumina Ovidiu Palazu Mare
Metropolitan Cumpăna 12:00
Independența Movila Verde Plopeni Casicea General Scărișoreanu Amzacea Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu
Vama Veche 2 Mai Limanu Mangalia Pecineaga Dulcești Moșneni 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna
Săcele Corbu Năvodari Lumina Ovidiu Palazu Mare
Metropolitan Cumpăna 12:15
Metropolitan Techirghiol
Negru Vodă Comana Pelinu Amzacea Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu 12:20
Metropolitan Cumpăna 12:30
Metropolitan Cumpăna 12:35
Metropolitan Oituz
Metropolitan Techirghiol 12:45
Albești Cotu Văii Negru Vodă Chirnogeni Comana Amzacea Topraisar Movilița
Metropolitan Costinești 12:50
MyBus București
Metropolitan Cumpăna 12:55
Biruința Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu
Metropolitan Cumpăna 13:00
București
Marmaris Bodrum
Davutlar Kușadası
Vasilikí Nidri Perigiálion Nikiána Áyios Nikítas Lefkada Vráchos Ammoudiá Párga
Negru Vodă Comana Tătaru Pelinu Amzacea Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu 13:05
Metropolitan Cumpăna 13:15
Metropolitan Techirghiol
Ciobănița Bărăganu Osmancea Lanurile Mereni Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu 13:20
Metropolitan Cumpăna 13:30
Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
Metropolitan Cumpăna 13:35
Metropolitan Oituz
Moșneni Dulcești Pecineaga Vama Veche 2 Mai Limanu Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna 13:40
Metropolitan Techirghiol 13:45
Dumbrăveni Olteni Independența Movila Verde Plopeni Casicea General Scărișoreanu Amzacea Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu
Metropolitan Costinești 13:50
Negru Vodă Comana Pelinu Amzacea Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu
Metropolitan Cumpăna 13:55
Săcele Corbu Năvodari Lumina Ovidiu Palazu Mare
Negru Vodă Chirnogeni Plopeni General Scărișoreanu Amzacea Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu
Metropolitan Cumpăna 14:00
Vama Veche 2 Mai Limanu Mangalia Pecineaga Dulcești Moșneni 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna
Săcele Corbu Năvodari Lumina Ovidiu Palazu Mare
Metropolitan Cumpăna 14:15
Metropolitan Techirghiol
Metropolitan Cumpăna 14:30
Metropolitan Cumpăna 14:35
Metropolitan Oituz
Negru Vodă Comana Pelinu Amzacea Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu
Metropolitan Techirghiol 14:45
Albești Cotu Văii Negru Vodă Chirnogeni Comana Amzacea Topraisar Movilița
Metropolitan Cumpăna 14:55
Metropolitan Cumpăna 15:00
Biruința Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu 15:05
Metropolitan Cumpăna 15:15
Metropolitan Techirghiol
MyBus București 15:20
Viroaga Negru Vodă Comana Pelinu Amzacea Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu
MyBus Kușadası İzmir Ayvalık Çanakkale
Metropolitan Cumpăna 15:30
Metropolitan Cumpăna 15:35
Metropolitan Oituz
Moșneni Dulcești Pecineaga Vama Veche 2 Mai Limanu Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna 15:40
Metropolitan Techirghiol 15:45
Dumbrăveni Olteni Independența Movila Verde Plopeni Casicea General Scărișoreanu Amzacea Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu
Metropolitan Cumpăna 15:55
Săcele Corbu Năvodari Lumina Ovidiu Palazu Mare
Varna Sf. Constantin si Elena Sunny Day Chaika Nisipurile de Aur Kranevo Albena Balchik Topola Kavarna Tyulenovo Shabla Krapets Durankulak 16:00
Metropolitan Cumpăna
Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
Vama Veche 2 Mai Limanu Mangalia Pecineaga Dulcești Moșneni 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna
Săcele Corbu Năvodari Lumina Ovidiu Palazu Mare
Otopeni Aeroport
Negru Vodă Comana Pelinu Amzacea Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu 16:05
Metropolitan Cumpăna 16:15
Metropolitan Techirghiol
Metropolitan Cumpăna 16:30
Otopeni Aeroport
Metropolitan Cumpăna 16:35
Metropolitan Oituz
Metropolitan Techirghiol 16:45
Albești Cotu Văii Negru Vodă Chirnogeni Comana Amzacea Topraisar Movilița
Bărăganu Lanurile Mereni Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu
Metropolitan Costinești 16:50
Negru Vodă Comana Pelinu Amzacea Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu
Metropolitan Cumpăna 16:55
Metropolitan Cumpăna 17:00
Otopeni Aeroport
Independența Movila Verde Plopeni Casicea General Scărișoreanu Amzacea Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu
Otopeni Aeroport
Moșneni Dulcești Pecineaga Vama Veche 2 Mai Limanu Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna 17:10
Negru Vodă Chirnogeni Plopeni General Scărișoreanu Amzacea Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu
Metropolitan Cumpăna 17:15
Metropolitan Techirghiol
Biruința Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu
MyBus București 17:20
Săcele Corbu Năvodari Lumina Ovidiu Palazu Mare 17:25
Metropolitan Cumpăna 17:30
Vama Veche 2 Mai Limanu Mangalia Pecineaga Dulcești Moșneni 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna
Săcele Corbu Năvodari Lumina Ovidiu Palazu Mare
Otopeni Aeroport
Metropolitan Oituz 17:35
Negru Vodă Comana Pelinu Amzacea Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu
Metropolitan Techirghiol 17:45
Metropolitan Costinești 17:50
Metropolitan Cumpăna
Metropolitan Techirghiol
Metropolitan Cumpăna 18:00
Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
Metropolitan Cumpăna 18:10
Metropolitan Techirghiol 18:15
Negru Vodă Comana Pelinu Amzacea Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu 18:20
Metropolitan Cumpăna 18:30
Ciobănița Bărăganu Osmancea Lanurile Mereni Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu
Metropolitan Oituz 18:35
Moșneni Dulcești Pecineaga Vama Veche 2 Mai Limanu Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna 18:40
Metropolitan Techirghiol 18:45
Dumbrăveni Olteni Independența Movila Verde Plopeni Casicea General Scărișoreanu Amzacea Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu
Metropolitan Costinești 18:50
Metropolitan Cumpăna
Săcele Corbu Năvodari Lumina Ovidiu Palazu Mare 18:55
Varna Sf. Constantin si Elena Sunny Day Chaika Nisipurile de Aur Kranevo Albena Balchik Topola Kavarna Tyulenovo Shabla Krapets Durankulak 19:00
Metropolitan Cumpăna
Vama Veche 2 Mai Limanu Mangalia Pecineaga Dulcești Moșneni 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna
Săcele Corbu Năvodari Lumina Ovidiu Palazu Mare
Biruința Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu 19:05
Negru Vodă Comana Pelinu Amzacea Topraisar Movilița Techirghiol Agigea Lazu
Metropolitan Cumpăna 19:10
Metropolitan Techirghiol 19:15
Metropolitan Oituz
Metropolitan Cumpăna 19:30
Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
Metropolitan Techirghiol 19:45
Albești Cotu Văii Negru Vodă Chirnogeni Comana Amzacea Topraisar Movilița
Metropolitan Cumpăna 19:50
Metropolitan Cumpăna 20:00
Metropolitan Techirghiol
Otopeni Aeroport
Metropolitan Cumpăna 20:10
Metropolitan Costinești 20:15
Metropolitan Techirghiol
Metropolitan Cumpăna 20:30
Moșneni Dulcești Pecineaga Vama Veche 2 Mai Limanu Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna 20:40
Săcele Corbu Năvodari Lumina Ovidiu Palazu Mare 20:55
Metropolitan Cumpăna 21:00
Metropolitan Techirghiol
Vama Veche 2 Mai Limanu Mangalia Pecineaga Dulcești Moșneni 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna
Săcele Corbu Năvodari Lumina Ovidiu Palazu Mare
Metropolitan Oituz 21:05
Metropolitan Cumpăna 21:15
Metropolitan Cumpăna 21:30
Albești Cotu Văii Negru Vodă Chirnogeni Comana Amzacea Topraisar Movilița 21:45
Otopeni Aeroport 22:00
Otopeni Aeroport
Moșneni Dulcești Pecineaga Vama Veche 2 Mai Limanu Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna 22:40
Otopeni Aeroport 22:45
Săcele Corbu Năvodari Lumina Ovidiu Palazu Mare 22:55
Otopeni Aeroport 23:00
Otopeni Aeroport
Vama Veche 2 Mai Limanu Mangalia Pecineaga Dulcești Moșneni 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna
Săcele Corbu Năvodari Lumina Ovidiu Palazu Mare
Otopeni Aeroport
MyBus București 23:20
Albești Cotu Văii Negru Vodă Chirnogeni Comana Amzacea Topraisar Movilița 23:45