Autogara Nord Focsani (Transport Public SA) Focsani , Romania

Str. Marasesti nr.72, Focsani, Romania
transpub@focsani.info

Deschideți în Hărți

Plecări din Autogara Nord Focsani (Transport Public SA)

Ora Către
00:00 Constanta
04:30 Radulesti
04:45 Vidra
Vitanesti
05:00 Tecuci Iasi
05:05 Sihlea
05:10 Bucuresti
05:30 Coroteni
Jorasti
Adjud
05:45 Odobesti
05:50 Bordesti
05:55 Odobesti
06:00 Vidra
Blidari
Budesti
Gugesti
Adjud
06:05 Buzau Bucuresti
06:10 Serbesti
Gologanu
Maluri
Jiliste
06:15 Faraoanele
Odobesti
Gugesti
Jorasti
06:20 Gologanu
06:25 Odobesti
06:30 Andreiasu
Gologanu
Vintileasca
Gugesti
Lacu lui Baban
Suraia
Biliesti
Adjud
Muncelu
06:35 Odobesti
06:40 Gologanu
Tataranu
Rastoaca
06:45 Rastoaca Botirlau Vulturu Calienii Noi Nanesti Fundeni Hanu Conache Tudor Vladimirescu Vames Piscu Pechea Independenta Vasile Alecsandri Branistea Sendreni Movileni Galati
Braila
Vitanesti
Soveja
Milcovel
Odobesti
Poiana Cristei
Popesti
Doaga
Gugesti
Jorasti
Balta Ratei
06:50 Gologanu
Vadu Rosca
06:55 Odobesti
07:00 Jaristea
Cimpineanca
Budesti
Gologanu
Urechesti
Gugesti
Suraia
Adjud
Radulesti
Bucuresti
07:05 Odobesti
Bordesti
Sihlea
07:10 Gologanu
07:15 Sascut Iasi
Vidra
Odobesti
Tamboesti
Gugesti
07:20 Jaristea
Ramniceni
Balesti
Biliesti
07:25 Odobesti
07:30 Dalhauti
Gologanu
Gugesti
Suraia
Jorasti
Adjud
Muncelu
07:35 Odobesti
Terchesti
07:40 Jaristea
Jiliste
07:45 Vidra
Odobesti
Gugesti
07:50 Gologanu
Popesti
07:55 Odobesti
Rastoaca
Bucuresti
08:00 Rastoaca Dumbravita Butuceni Botirlau Vulturu de Jos Calienii Noi Nanesti Maicanesti Braila Smardan Macin Carcaliu Greci Cerna General Praporgescu Horia Alba Izvoarele Tulcea
Jaristea
Cimpineanca
Budesti
Gugesti
Suraia
Jorasti
Adjud
08:05 Odobesti
Bordesti
08:10 Jaristea
Gologanu
08:15 Adjud Bacau Piatra Neamt
Odobesti
Urechesti
Gugesti
Suraia
Unirea Odobesti Jaristea Bolotesti Gagesti Vitanesti Cucueti Burca Vidra Tichiris Colacu Valea Sarii Barsesti Negrilesti Tulnici Cascada Putnei Lepsa Gresu Targu Secuiesc Lunca Calnicului Prejmer Harman Brasov
08:20 Jaristea
08:25 Odobesti
08:30 Constanta
Spinesti
Andreiasu
Faraoanele
Cimpineanca
Gologanu
Coroteni
Suraia
Biliesti
Jorasti
Adjud
08:35 Odobesti
08:40 Varsatura
Gugesti
Muncelu
08:45 Tecuci Iasi
Vidra
Odobesti
Budesti
Sihlea
Bors
Viena Wels Passau Nurnberg Frankfurt Bonn Liege Bruxelles Gent Ostende Dover Maidstone Londra Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Stoke on Trent Manchester Liverpool
08:50 Gologanu
Ramnicu Sarat Buzau Bucuresti
08:55 Odobesti
09:00 Jaristea
Cimpineanca
Blidari
Poiana Cristei
Ciorasti
Balesti
Urechesti
Popesti
Gugesti
Suraia
Jorasti
Adjud
09:10 Gologanu
09:15 Odobesti
Bordesti
09:20 Jaristea
Lepsa
09:25 Odobesti
09:30 Vidra
Cimpineanca
Dalhauti
Gologanu
Gugesti
Suraia
Biliesti
Adjud
09:35 Galati
Odobesti
09:40 Jaristea
09:45 Braila
Tecuci Iasi
Odobesti
Suraia
Bucuresti
09:50 Braila
Gologanu
Braila Lacu Sarat Constanta
09:55 Odobesti
10:00 Herastrau
Faraoanele
Jaristea
Cimpineanca
Budesti
Ramniceni
Urechesti
Popesti
Doaga
Gugesti
Suraia
Jorasti
Adjud
10:10 Jaristea
Gologanu
10:15 Odobesti
Maluri
Tataranu
Bordesti
Sihlea
10:20 Jaristea
10:25 Muncelu
10:30 Galati
Vidra
Cimpineanca
Butucoasa
Gologanu
Dumitresti
Gugesti
Vadu Rosca
Biliesti
Jorasti
Adjud
10:34 Ploiesti
Ploiesti
10:35 Iresti
Odobesti
10:40 Jaristea
Ramnicu Sarat Bucuresti
10:45 Budesti
Jiliste
Vintileasca
10:50 Odobesti
Gologanu
11:00 Varsatura
Cimpineanca
Blidari
Poiana Cristei
Urechesti
Popesti
Gugesti
Suraia
Adjud
Radulesti
Lepsa
11:05 Odobesti
11:10 Adjud Sascut Bacau Roman Targu Frumos Iasi
Gologanu
11:15 Odobesti
Cotesti
Bordesti
Jorasti
Muncelu
11:20 Jaristea
Sihlea
11:25 Odobesti
Suraia
11:30 Vidra
Faraoanele
Cimpineanca
Dalhauti
Gologanu
Gugesti
Biliesti
Jorasti
Adjud
11:35 Odobesti
Ramnicu Sarat Bucuresti
11:37 Vulturu Braila
11:40 Jaristea
11:45 Milcovel
Odobesti
Gugesti
Balta Ratei
11:50 Gologanu
Popesti
11:55 Odobesti
12:00 Nereju
Jaristea
Cimpineanca
Budesti
Coroteni
Lacu lui Baban
Suraia
Jorasti
Adjud
12:05 Adjud Sascut Bacau Roman Targu Frumos Iasi
Balesti
12:10 Jaristea
Gologanu
12:15 Odobesti
Gugesti
12:20 Jaristea
Terchesti
Rastoaca
12:25 Odobesti
12:30 Galati
Spinesti
Vidra
Cimpineanca
Gologanu
Gugesti
Suraia
Jorasti
Adjud
Muncelu
12:33 Ramnicu Sarat Buzau Bucuresti
12:35 Odobesti
Doaga
12:40 Jaristea
12:45 Braila
Braila Constanta
Odobesti
Gugesti
Suraia
12:50 Gologanu
Popesti
Sihlea
12:55 Odobesti
13:00 Soveja
Faraoanele
Varsatura
Cimpineanca
Budesti
Gugesti
Suraia
Biliesti
Jorasti
Adjud
13:05 Odobesti
Tataranu
13:10 Gologanu
Jiliste
13:15 Serbesti
Bordesti
Gugesti
13:20 Odobesti
Poiana Cristei
13:25 Jaristea
Muncelu
13:30 Tecuci Iasi
Vitanesti
Milcovel
Odobesti
Cimpineanca
Gologanu
Tamboesti
Urechesti
Gugesti
Suraia
Jorasti
Adjud
13:35 Iresti
13:40 Vidra
Jaristea
13:42 Bucuresti
13:45 Gugesti
13:50 Odobesti
Gologanu
Balta Ratei
14:00 Braila
Jaristea
Cimpineanca
Blidari
Budesti
Satu Nou
Sihlea
Gugesti
Vadu Rosca
Biliesti
Jorasti
Adjud
14:05 Odobesti
14:10 Jaristea
Gologanu
Maluri
Suraia
14:15 Nereju
Odobesti
Popesti
Gugesti
14:20 Galati
Jaristea
Radulesti
Lepsa
14:22 Iasi
14:25 Odobesti
Suraia
14:30 Andreiasu
Faraoanele
Cimpineanca
Gologanu
Ramniceni
Jiliste
Bordesti
Gugesti
Adjud
Muncelu
Bucuresti
14:35 Odobesti
Doaga
14:40 Jaristea
14:45 Vidra
Odobesti
Gugesti
14:50 Gologanu
14:55 Odobesti
Buzau Bucuresti
15:00 Constanta
Tecuci Iasi
Vidra
Varsatura
Cimpineanca
Budesti
Urechesti
Gugesti
Suraia
Biliesti
Jorasti
Adjud
15:05 Odobesti
15:10 Gologanu
15:15 Herastrau
Odobesti
Cotesti
Vintileasca
15:20 Jaristea
15:25 Odobesti
15:30 Cimpineanca
Dalhauti
Poiana Cristei
Gologanu
Bordesti
Gugesti
Suraia
Jorasti
Adjud
15:35 Odobesti
Muncelu
15:37 Marasesti Darmanesti Ghimes Faget Odorheiu Secuiesc Sovata
15:40 Jaristea
Bucuresti
15:45 Vitanesti
Milcovel
Odobesti
Gugesti
Suraia
15:50 Gologanu
15:55 Odobesti
16:00 Braila
Vidra
Jaristea
Cimpineanca
Budesti
Gologanu
Jiliste
Tamboesti
Gugesti
Suraia
Biliesti
Jorasti
16:10 Jaristea
Gologanu
Terchesti
16:15 Odobesti
Tataranu
Gugesti
16:20 Jaristea
Gologanu
Suraia
16:25 Braila
Odobesti
16:30 Spinesti
Andreiasu
Cimpineanca
Budesti
Gologanu
Maluri
Sihlea
Gugesti
Vadu Rosca
Jorasti
Adjud
Rastoaca
Muncelu
Adjud Bacau Piatra Neamt
16:35 Odobesti
Urechesti
Ramnicu Sarat Bucuresti
16:40 Galati
Vidra
Jaristea
Gologanu
16:45 Adjud Bacau Piatra Neamt
Nereju
Odobesti
Bordesti
Gugesti
Balta Ratei
16:50 Gologanu
16:55 Odobesti
Suraia
17:00 Bizighesti Tisita Haret Sascut Racaciuni Nicolae Balcescu Horia Traian Miclauseni Strunga Razboieni Iasi
Tifesti
Faraoanele
Varsatura
Cimpineanca
Budesti
Gologanu
Nanesti
Balesti
Popesti
Gugesti
Lacu lui Baban
Biliesti
Radulesti
17:05 Odobesti
Bordesti
17:08 Tecuci Barlad Iasi
Tecuci Barlad Iasi
17:10 Gologanu
17:15 Vidra
Odobesti
Cotesti
Ramniceni
Gugesti
Jorasti
17:20 Jaristea
Gologanu
Lepsa
17:25 Odobesti
17:30 Cimpineanca
Butucoasa
Poiana Cristei
Gologanu
Jiliste
Dumitresti
Suraia
Jorasti
Adjud
Bucuresti
17:35 Vitanesti
Odobesti
Urechesti
17:40 Jaristea
Gologanu
Sihlea
17:45 Odobesti
Gugesti
Muncelu
17:50 Gologanu
17:55 Odobesti
18:00 Garoafa Marasesti Haret Calimanesti Sascut Racaciuni Cleja Nicolae Balcescu Bogdan Voda Filipesti Traian Miclauseni Strunga Baltati Iasi
Jaristea
Cimpineanca
Budesti
Gologanu
Tataranu
Tamboesti
Suraia
Biliesti
Jorasti
18:10 Scinteia
Gologanu
Suraia
18:15 Vidra
Odobesti
Popesti
Gugesti
18:20 Iresti
Jaristea
Gologanu
18:25 Odobesti
Satu Nou
Bordesti
Ramnicu Sarat Buzau Bucuresti
18:30 Andreiasu
Faraoanele
Cimpineanca
Blidari
Budesti
Gologanu
Coroteni
Terchesti
Gugesti
Suraia
Adjud
18:35 Odobesti
18:40 Jaristea
Gologanu
18:45 Vidra
Odobesti
Sihlea
Gugesti
18:50 Gologanu
18:55 Odobesti
19:00 Varsatura
Cimpineanca
Budesti
Gologanu
Ramniceni
Jiliste
Urechesti
Popesti
Suraia
Jorasti
19:05 Odobesti
19:10 Gologanu
19:15 Odobesti
Gugesti
Biliesti
Radulesti
19:20 Milcovel
Jaristea
Ramnicu Sarat Bucuresti
19:30 Braila
Cimpineanca
Dalhauti
Cotesti
Gologanu
Suraia
Jorasti
Adjud
Muncelu
19:35 Odobesti
19:40 Jaristea
19:45 Odobesti
Maluri
Gugesti
Balta Ratei
19:50 Gologanu
19:55 Vidra
Odobesti
20:00 Cimpineanca
Budesti
Urechesti
Bordesti
Suraia
20:10 Gologanu
20:15 Poiana Cristei
Jorasti
20:30 Odobesti
Gugesti

Sosiri în Autogara Nord Focsani (Transport Public SA)

De la Ora
Iasi Tecuci 00:21
Milcovel 06:00
Faraoanele
Cimpineanca
Gologanu
Jiliste
Terchesti
Radulesti
Maluri 06:03
Odobesti 06:05
Budesti 06:10
Gologanu
Bordesti
Rastoaca
Odobesti 06:15
Lacu lui Baban
Biliesti
Muncelu
Vitanesti 06:20
Andreiasu
Gologanu
Gugesti
Suraia
Tataranu 06:25
Iresti 06:30
Vidra
Odobesti
Cimpineanca
Budesti
Poiana Cristei
Gologanu
Popesti
Gugesti
Jorasti
Balta Ratei
Gugesti 06:35
Suraia
Odobesti 06:40
Gologanu
Satu Nou
Urechesti
Gugesti
Vadu Rosca
Cotesti 06:45
Tamboesti
Biliesti
Varsatura 06:50
Odobesti
Butucoasa
Gologanu
Bordesti
Odobesti 06:55
Sihlea
Scinteia 07:00
Cimpineanca
Budesti
Gologanu
Dumitresti
Jorasti
Jaristea 07:05
Suraia
Odobesti 07:10
Gologanu
Ramniceni
Gugesti
Balesti 07:12
Herastrau 07:20
Andreiasu
Gologanu
Suraia
Muncelu
Jaristea 07:25
Faraoanele 07:30
Odobesti
Cimpineanca
Budesti
Gologanu
Jiliste
Urechesti
Popesti
Gugesti
Blidari 07:35
Vintileasca
Sihlea
Suraia
Jorasti
Maluri 07:38
Vidra 07:40
Odobesti
Gologanu
Ramniceni
Rastoaca
Jaristea 07:45
Gugesti
Biliesti
Gologanu 07:50
Coroteni
Bordesti
Suraia 07:55
Odobesti 08:00
Gologanu
Gugesti
Balta Ratei
Jaristea 08:05
Spinesti 08:10
Odobesti
Tataranu
Braila 08:14
Braila 08:15
Soveja
Urechesti
Gugesti
Jorasti
Adjud
Vitanesti 08:20
Odobesti
Gologanu
Suraia
Muncelu
Jaristea 08:25
Serbesti 08:30
Odobesti
Cimpineanca
Budesti
Popesti
Doaga
Gugesti
Radulesti
Lepsa 08:35
Nereju 08:40
Odobesti
Gologanu
Nanesti
Braila 08:44
Bucuresti Buzau Ramnicu Sarat
Jaristea 08:45
Gugesti
Suraia
Biliesti
Jorasti
Adjud
Odobesti 08:50
Poiana Cristei
Rastoaca
Sihlea 08:55
Milcovel 09:00
Odobesti
Cimpineanca
Gologanu
Jiliste
Bordesti
Vadu Rosca
Lacu lui Baban
Galati 09:02
Jaristea 09:05
Dalhauti
Nereju 09:10
Odobesti
Terchesti
Gugesti
Bucuresti 09:14
Vidra 09:15
Tamboesti
Jorasti
Adjud
Odobesti 09:20
Gologanu
Suraia
Muncelu
Jaristea 09:25
Odobesti 09:30
Cimpineanca
Budesti
Popesti
Gugesti
Suraia
Galati 09:32
Odobesti 09:40
Gologanu
Bucuresti Ramnicu Sarat 09:44
Vidra 09:45
Faraoanele
Jaristea
Biliesti
Jorasti
Adjud
Piatra Neamt Bacau Adjud 09:50
Jaristea
Suraia
Piatra Neamt Bacau Adjud
Odobesti 09:55
Balesti 09:57
Odobesti 10:00
Cimpineanca
Gologanu
Urechesti
Gugesti
Jaristea 10:05
Bordesti
Odobesti 10:15
Jorasti
Adjud
Andreiasu 10:20
Odobesti
Gologanu
Suraia
Lepsa 10:25
Brasov 10:30
Cimpineanca
Budesti
Popesti
Gugesti
Iasi Barlad Tecuci 10:34
Iasi Barlad Tecuci
Odobesti 10:35
Blidari
Muncelu
Bucuresti Ramnicu Sarat 10:39
Varsatura 10:40
Gologanu
Braila 10:44
Vidra 10:45
Jaristea
Sihlea
Biliesti
Adjud
Odobesti 10:50
Poiana Cristei
Suraia
Odobesti 11:00
Cimpineanca
Gologanu
Urechesti
Gugesti
Iasi Targu Frumos Roman Bacau Sascut Adjud 11:05
Jaristea
Dalhauti
Suraia
Odobesti 11:10
Bordesti
Faraoanele 11:15
Jorasti
Adjud
Odobesti 11:20
Gologanu
Suraia
Jaristea 11:25
Ciorasti
Cimpineanca 11:30
Budesti
Popesti
Gugesti
Bucuresti Buzau Ramnicu Sarat 11:34
Sovata Odorheiu Secuiesc Ghimes Faget Darmanesti Marasesti 11:37
Gologanu 11:40
Ramniceni
Vidra 11:45
Jaristea
Doaga
Gugesti
Biliesti
Jorasti
Adjud
Odobesti 11:50
Coroteni
Maluri 11:52
Jaristea 11:55
Odobesti 12:00
Cimpineanca
Gologanu
Urechesti
Jaristea 12:05
Muncelu
Spinesti 12:10
Bordesti
Odobesti 12:15
Sihlea
Gugesti
Adjud
Iresti 12:20
Andreiasu
Gologanu
Jaristea 12:25
Odobesti
Vadu Rosca
Suraia
Cimpineanca 12:30
Budesti
Cotesti
Popesti
Gugesti
Jorasti
Radulesti
Odobesti 12:35
Blidari
Vintileasca
Gologanu 12:40
Vidra 12:45
Faraoanele
Gugesti
Biliesti
Jorasti
Adjud
Constanta 12:48
Bucuresti 12:49
Odobesti 12:50
Poiana Cristei
Varsatura 12:55
Tataranu
Suraia
Odobesti 13:00
Cimpineanca
Gologanu
Sihlea
Gugesti
Balta Ratei
Jaristea 13:05
Dalhauti
Jiliste
Odobesti 13:10
Bordesti
Muncelu
Braila 13:14
Jorasti 13:15
Adjud
Odobesti 13:20
Gologanu
Suraia
Rastoaca
Jaristea 13:25
Cimpineanca 13:30
Budesti
Popesti
Gugesti
Iasi 13:35
Bucuresti Buzau 13:39
Odobesti 13:40
Gologanu
Vidra 13:45
Jaristea
Gugesti
Suraia
Jorasti
Adjud
Odobesti 13:50
Terchesti
Jaristea 13:55
Lepsa
Soveja 14:00
Milcovel
Odobesti
Cimpineanca
Gologanu
Gugesti
Galati 14:02
Jaristea 14:05
Suraia
Iasi Tecuci 14:06
Odobesti 14:10
Faraoanele 14:15
Gugesti
Jorasti
Adjud
Odobesti 14:20
Gologanu
Doaga
Suraia
Muncelu
Jaristea 14:25
Jiliste
Tulcea Izvoarele Alba Horia General Praporgescu Cerna Greci Carcaliu Macin Smardan Braila Maicanesti Nanesti Calienii Noi Vulturu de Jos Botirlau Dumbravita Butuceni Rastoaca 14:28
Odobesti 14:30
Cimpineanca
Budesti
Urechesti
Popesti
Gugesti
Biliesti
Odobesti 14:40
Gologanu
Ramniceni
Lacu lui Baban
Balesti 14:42
Vidra 14:45
Dumitresti
Gugesti
Jorasti
Adjud
Sihlea 14:50
Suraia
Varsatura 14:55
Odobesti
Tataranu
Bucuresti 14:59
Cimpineanca 15:00
Gologanu
Gugesti
Herastrau 15:05
Vitanesti
Butucoasa
Bordesti
Brasov Harman Prejmer Lunca Calnicului Targu Secuiesc Gresu Lepsa Cascada Putnei Tulnici Negrilesti Barsesti Valea Sarii Colacu Tichiris Vidra Burca Cucueti Vitanesti Gagesti Bolotesti Jaristea Odobesti Unirea 15:07
Jaristea 15:10
Galati Movileni Sendreni Branistea Vasile Alecsandri Independenta Pechea Piscu Vames Tudor Vladimirescu Hanu Conache Fundeni Nanesti Calienii Noi Vulturu Botirlau Rastoaca 15:11
Odobesti 15:15
Tamboesti
Gugesti
Biliesti
Jorasti
Balta Ratei
Adjud
Bors
Liverpool Manchester Stoke on Trent Birmingham Coventry Northampton Milton Keynes Luton Londra Maidstone Dover Ostende Gent Bruxelles Liege Bonn Frankfurt Nurnberg Passau Wels Viena
Vidra 15:20
Poiana Cristei
Gologanu
Muncelu
Iresti 15:25
Jaristea
Odobesti 15:30
Cimpineanca
Budesti
Gugesti
Radulesti
Blidari 15:35
Suraia
Braila Vulturu 15:37
Iasi Razboieni Strunga Miclauseni Traian Horia Nicolae Balcescu Racaciuni Sascut Haret Tisita Bizighesti 15:40
Odobesti
Gologanu
Faraoanele 15:45
Jaristea
Popesti
Adjud
Maluri 15:48
Serbesti 15:50
Odobesti
Jiliste
Suraia
Bucuresti Ramnicu Sarat 15:54
Jaristea 15:55
Milcovel 16:00
Odobesti
Cimpineanca
Gologanu
Sihlea
Gugesti
Jaristea 16:05
Vadu Rosca
Spinesti 16:10
Odobesti
Gugesti 16:15
Biliesti
Jorasti
Adjud
Gologanu 16:20
Doaga
Suraia
Muncelu
Piatra Neamt Bacau Adjud 16:25
Nereju
Jaristea
Odobesti 16:30
Cimpineanca
Budesti
Urechesti
Gugesti
Lepsa
Constanta Lacu Sarat Braila
Odobesti 16:40
Gologanu
Braila 16:45
Vidra
Gugesti
Jorasti
Adjud
Bucuresti 16:49
Odobesti 16:50
Gologanu
Coroteni
Bordesti
Suraia
Varsatura 16:55
Galati 17:00
Odobesti
Cotesti
Gologanu
Gugesti
Jaristea 17:05
Dalhauti
Vintileasca
Suraia
Ploiesti 17:08
Ploiesti
Iasi Baltati Strunga Miclauseni Traian Filipesti Bogdan Voda Nicolae Balcescu Cleja Racaciuni Sascut Calimanesti Haret Marasesti Garoafa 17:10
Vidra
Odobesti
Gologanu
Satu Nou
Braila 17:11
Jiliste 17:15
Jorasti
Adjud
Vitanesti 17:20
Odobesti
Poiana Cristei
Gologanu
Suraia
Jaristea 17:25
Iasi Sascut 17:30
Odobesti
Cimpineanca
Budesti
Gologanu
Urechesti
Gugesti
Biliesti
Muncelu
Bordesti 17:35
Suraia
Odobesti 17:40
Gologanu
Bucuresti Buzau Ramnicu Sarat 17:44
Vidra 17:45
Jaristea
Tataranu
Tamboesti
Jorasti
Adjud
Jaristea 17:50
Gologanu
Terchesti
Odobesti 17:55
Milcovel 18:00
Budesti
Gologanu
Gugesti
Balta Ratei
Jaristea 18:05
Iasi Tecuci 18:06
Maluri 18:08
Tifesti 18:10
Odobesti
Gologanu
Braila 18:14
Faraoanele 18:15
Popesti
Gugesti
Adjud
Andreiasu 18:20
Odobesti
Gologanu
Suraia
Muncelu
Jaristea 18:25
Sihlea
Odobesti 18:30
Cimpineanca
Budesti
Gologanu
Gugesti
Jorasti
Radulesti
Vidra 18:35
Bucuresti Ramnicu Sarat 18:39
Odobesti 18:40
Gologanu
Ramniceni
Cotesti 18:45
Jiliste
Urechesti
Jorasti
Odobesti 18:50
Gologanu
Suraia
Odobesti 19:00
Gologanu
Gugesti
Biliesti
Vitanesti 19:05
Jaristea
Odobesti 19:10
Gologanu
Vidra 19:15
Jorasti
Adjud
Odobesti 19:20
Gologanu
Suraia
Jaristea 19:25
Bordesti
Odobesti 19:30
Cimpineanca
Budesti
Poiana Cristei
Gologanu
Gugesti
Bucuresti 19:34
Odobesti 19:50
Blidari
Vidra 20:00
Cimpineanca
Urechesti
Gugesti 20:15
Jorasti
Adjud
Odobesti 20:20
Coroteni
Bordesti
Cimpineanca 20:30
Sihlea
Gugesti
Radulesti
Iasi Tecuci 20:36
Odobesti 20:40
Vidra 20:45
Bucuresti 20:49
Varsatura 20:55
Odobesti 21:00
Gugesti
Dalhauti 21:05
Iasi Targu Frumos Roman Bacau Sascut Adjud 21:10
Jorasti 21:15
Adjud
Vidra 21:30
Bucuresti Buzau 21:44
Odobesti 21:55
Adjud 22:15
Bucuresti 22:39
Constanta 22:48
Iasi Tecuci 23:51