Română

Autogara Internationala Bartolomeu (Autogara 4 Brasov)

Brasov , Romania
IndicațiiSos. Cristianului, cap de linie terminus RAT, Brasov, Romania
Tel: +4-0368-007.122
Fax: Fax: +4-0368-007.123

Plecări
Ora Către
02:30 Filadelfia Charter Bulgaria Varna Varna Varna Sf. Constantin si Elena Sf. Constantin si Elena Sf. Constantin si Elena Sunny Day Sunny Day Sunny Day Nisipurile de Aur Nisipurile de Aur Nisipurile de Aur Albena Albena Albena Balchik Balchik Balchik Obzor Obzor Obzor Sunny Beach Sunny Beach Sunny Beach Nessebar Nessebar Nessebar
Filadelfia Charter Bulgaria Bucuresti
04:00 Arad
Budapesta Viena Linz Passau Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Koln Aachen Liege Bruxelles Lille Calais Dunkerque Dover Folkestone Maidstone Londra Londra Londra Londra Londra Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Manchester Liverpool
Budapesta Gyor Bratislava Brno Praga Dresda Berlin Rostock Copenhagen Malmo Landskrona Helsingborg Halmstad Varberg Goteborg Sarpsborg Moss Oslo
Budapesta Viena Graz Udine Mestre Padova Ferrara Bologna Firenze Arezzo Perugia Roma Aprilia Latina
04:30 Targu Secuiesc Oituz Onesti Adjud Gheorghe Doja Bacau
06:30 Ansbach Ansbach Crailsheim Crailsheim Ohringen Ohringen Heilbronn Heilbronn Heidelberg Heidelberg Passau Regensburg Nurnberg Wurzburg Aschaffenburg Frankfurt Gisen Siegen Koln Dusseldorf Essen Dortmund
Kaiserslautern Muhldorf Rastatt Waldkraiburg Baden-Baden Homburg Buhl Saarbrucken Offenburg Lahr Freiburg im Breisgau Deggendorf Landshut Munchen Augsburg Ulm Stuttgart Pforzheim Karlsruhe Heidelberg Mannheim
Lauer Freilassing Traunstein Rosenheim Munchen Augsburg Ulm Goppingen Stuttgart Pforzheim Karlsruhe Rastatt Offenburg Freiburg im Breisgau
Lauer Passau Deggendorf Regensburg Nurnberg Ansbach Crailsheim Ohringen Heilbronn Heidelberg Mannheim Darmstadt Offenbach Frankfurt Gisen Siegen Gummersbach Koln Dusseldorf Essen Dortmund
07:00 Suceava Radauti
Express BusLine Husi Chisinau
Kessler Passau Deggendorf Regensburg Nurnberg Heilbronn Mannheim Frankfurt Gisen Siegen Gummersbach Koln Dusseldorf Essen Dortmund
08:30 Ivrea Ivrea Biella Biella Viena Viena Viena Graz Graz Graz Udine Udine Udine Venetia Venetia Venetia Mestre Mestre Mestre Padova Padova Padova Vicenza Vicenza Vicenza Verona Verona Verona Desenzano Desenzano Desenzano Brescia Brescia Brescia Bergamo Bergamo Bergamo Milano Milano Milano Novara Novara Novara Santhia Santhia Santhia Torino Torino Torino
Viena Viena Viena Graz Graz Graz Udine Udine Udine Venetia Venetia Venetia Mestre Mestre Mestre Padova Padova Padova Modena Modena Modena Reggio nell'Emilia Reggio nell'Emilia Reggio nell'Emilia Parma Parma Parma Piacenza Piacenza Piacenza Voghera Voghera Voghera Tortona Tortona Tortona Alessandria Alessandria Alessandria Asti Asti Asti Torino Torino Torino Fossano Fossano Fossano Mondovi Mondovi Mondovi Ceva Ceva Ceva Savona Savona Savona
Viena Viena Viena Graz Graz Graz Udine Udine Udine Venetia Venetia Venetia Mestre Mestre Mestre Padova Padova Padova Ferrara Ferrara Ferrara Bologna Bologna Bologna Firenze Firenze Firenze Arezzo Arezzo Arezzo Perugia Perugia Perugia Orte Orte Orte Giove Giove Giove Roma Roma Roma Valmontone Valmontone Valmontone Frosinone Frosinone Frosinone Cassino Cassino Cassino Caserta Caserta Caserta Napoli Napoli Napoli
Gent Gent Gent Brugge Brugge Brugge Calais Calais Calais Dover Dover Dover Dartford Dartford Dartford Londra Londra Londra Londra Londra Londra
Viena Viena Viena Sankt Polten Sankt Polten Sankt Polten Melk Melk Melk Linz Linz Linz Haag Haag Haag Suben Suben Suben Passau Passau Passau Degendorf Degendorf Degendorf Regensburg Regensburg Regensburg Nurnberg Nurnberg Nurnberg Wurzburg Wurzburg Wurzburg Frankfurt Frankfurt Frankfurt Bonn Bonn Bonn Koln Koln Koln Aachen Aachen Aachen Liege Liege Liege Bruxelles Bruxelles Bruxelles
Passau Passau Passau Degendorf Degendorf Degendorf Regensburg Regensburg Regensburg Nurnberg Nurnberg Nurnberg Wurzburg Wurzburg Wurzburg Frankfurt Frankfurt Frankfurt Bonn Bonn Bonn Koln Koln Koln Toddington Toddington Toddington Coventry Coventry Coventry Bangor Bangor Bangor Holyhead Holyhead Holyhead Dublin Dublin Dublin
Halmstad Varberg Goteborg Uddevalla Sarpsborg Moss Oslo Praga Dresda Berlin Tapernoje Copenhagen Malmo Landskrona Helsingborg Ljungby Vaxjo Jonkoping Linkoping Norrkoping Nykoping Sodertalje Stockholm
Cluj Napoca
Luton Luton Luton Northampton Northampton Northampton Birmingham Birmingham Birmingham Nottingham Nottingham Nottingham Derby Derby Derby Sheffield Sheffield Sheffield Doncaster Doncaster Doncaster Leeds Leeds Leeds Manchester Manchester Manchester Preston Preston Preston Warrington Warrington Warrington Liverpool Liverpool Liverpool
Viena Viena Viena Graz Graz Graz Udine Udine Udine Venetia Venetia Venetia Mestre Mestre Mestre Padova Padova Padova Vicenza Vicenza Vicenza Verona Verona Verona Desenzano Desenzano Desenzano Brescia Brescia Brescia Bergamo Bergamo Bergamo Milano Milano Milano Novara Novara Novara Santhia Santhia Santhia Torino Torino Torino Fossano Fossano Fossano Mondovi Mondovi Mondovi Ceva Ceva Ceva Savona Savona Savona Genova Genova Genova
09:00 Pireas Arkhaia Korinthos Pireas Akrata Argos Promakhon Promakhon Patra Tripolis Seres Seres Araxos Sparta Lapas Skala Salonic Salonic Varda Vlakhiotis Katerini Katerini Lechaina Elos Larisa Larisa Loutra Killinis Kato Glikovrisi Volos Volos Lamia Andravida Molaoi Lamia Atalanti Gastouni Atalanti Kastro Kastro Asopos Amalias Thiva Thiva Pirgos Pappadhianika Atena Atena Zakharo Elika Pireas Pireas Kalon Neron Neapolis Kiparissia Filiatra Gargalianoi Kazarma Mesinon Asprokhoma Kalamata
Bucuresti
Predeal Azuga Campina Ploiesti Bucuresti Calarasi Drajna Noua Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta
Praga Dresda Berlin Tapernoje Copenhagen Ringsted Slagelse Nyborg Odense Vejle Horsens Arhus Aalborg
Esbjerg Varde Herning Holstebro Viborg Praga Hamburg Flensburg Padborg Abenra Kolding Vejle Horsens Arhus Randers Aalborg
Halmstad Varberg Goteborg Uddevalla Sarpsborg Moss Oslo Praga Dresda Berlin Tapernoje Copenhagen Malmo Landskrona Helsingborg Ljungby Vaxjo Halmstad Jonkoping Linkoping Norrkoping Nykoping Sodertalje Stockholm
Viena Sankt Polten Linz Passau Deggendorf Landshut Munchen Augsburg Ulm Stuttgart Karlsruhe Heidelberg Mannheim Frankfurt Koln Dusseldorf Duisburg Essen Dortmund
11:00 Budapesta Bratislava Praga Copenhagen Malmo Helsingborg Halmstad Varberg Goteborg Boras Jonkoping Linkoping Norrkoping Sodertalje Stockholm
12:45 Viena Linz Suben Deggendorf Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Koln Aachen Liege Bruxelles Antwerp Gent Lille Londra
13:00 Olimpia Travel Bors
Olimpia Travel Viena Wels Passau Nurnberg Frankfurt Bonn Liege Bruxelles Gent Ostende Dover Maidstone Londra Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Stoke on Trent Manchester Liverpool
13:30 Lauer Sfantu Gheorghe Targu Secuiesc Onesti Bacau Roman Iasi
Lauer Ploiesti Bucuresti
14:40 Contessa Entellina Partanna Contessa Entellina Taormina Salemi Taormina Giarre Santa Ninfa Giarre Acireale Acireale Campobello di Mazara Catania Catania Castelvetrano Siracusa Siracusa Ribera Caltabellotta Avola Avola Lido di Mondello Sciacca Lido di Mondello Rosolini Menfi Rosolini Modica Mazara del Vallo Modica Strasatti Ragusa Ragusa Marsala Vittoria Vittoria Marausa Gela Gela Licata Paceco Licata Agrigento Agrigento Pince Udine Pordenone Mestre Venetia Padova Verona Ferrara Bologna Prato Firenze Arezzo Orvieto Orte Roma Frosinone Ceprano Teano Casino Caserta San Nicola Mercato San Severino Nola Napoli Montoro Salerno Battipaglia Eboli Campania Contursi Potenza Polla Sala Consilina Padula Lagonegro Corigliano Calabro Rossano Tarsia Rende Cosenza Falerna Lauria Inferiore Castrovillari Lamezia Terme Pizzo Vibo Valentia Rosarno Gioia Tauro Palmi Villa San Giovanni Reggio di Calabria Messina Spadafora Milazzo Barcellona-Pozzo di Gotto Patti Falcone Brolo Capo d'Orlando Rocca di Capri Leone Sant'Agata di Militello Santo Stefano di Camastra Tusa Cefalu Termini Imerese Bagheria Palermo Partinico Castellammare del Golfo Alcamo Trapani
15:45 Vicenza Imola Forli Verona Cesena Brescia Rimini Bergamo Pesaro Milano Ancona Torino Civitanova Marche San Benedetto del Tronto Pescara Udine Vasto Mestre Termoli Padova San Severo Ferrara Foggia Bologna Andria Bari Firenze Taranto Roma Policoro Napoli Salerno
Viena Linz Salzburg Munchen Augsburg Ulm Stuttgart Karlsruhe Manheim Frankfurt Koln Aachen Dusseldorf Essen Dortmund Munster Bielefeld Osnabruck Hannover Bremen Luneburg Hamburg Liege Bruxelles Antwerp Gent Breda Tilburg Eindhoven Dordrecht Rotterdam Haga Leiden Amsterdam Alkmaar Utrecht Almere-Haven Lelystad Zwolle Meppel Drachten Groningen
16:00 Sfantu Gheorghe Targu Secuiesc Onesti Bacau Roman Targu Frumos Iasi
Edion Trans Onesti Tecuci Galati
17:00 Targu Secuiesc Onesti Bacau Vaslui
17:30 Targu Secuiesc Targu Secuiesc Onesti Onesti Bacau Bacau Roman Pascani Pascani Falticeni Falticeni Suceava Suceava Botosani Botosani
18:00 Filadelfia Charter Grecia Sofia Kresna Keramoti Thassos Skala Prinos Skala Rachioni Makryammos Skala Potamias Kinira Potos Pefkari Limenaria
18:20 Transec S.A. Budapesta
19:00 Arad
Budapesta Viena Linz Passau Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Koln Aachen Liege Bruxelles Lille Calais Dunkerque Dover Folkestone Maidstone Londra Londra Londra Londra Londra Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Manchester Liverpool Warrington Crewe Stoke on Trent
Budapesta Gyor Bratislava Brno Praga Dresda Berlin Rostock Copenhagen Malmo Landskrona Helsingborg Halmstad Varberg Goteborg Sarpsborg Moss Oslo
Budapesta Graz Udine Mestre Padova Ferrara Bologna Firenze Arezzo Perugia Roma Aprilia Latina
19:30 ORLAN Brno Praga
Express BusLine Brno Praga
Express BusLine Brno Praga
21:00 Fagaras Avrig Sibiu Sebes Orastie Deva Lipova Arad Timisoara
23:00 Targu Secuiesc Onesti Bacau Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani Suceava
23:15 Edion Trans Vicenza Vicenza Verona Verona Brescia Brescia Bergamo Bergamo Milano Milano Novara Novara Carisio Carisio Torino Torino Imola Forli Cesena Trieste Monfalcone Rimini Udine Pordenone Mestre Ancona Civitanova Marche Padova Monselice Rovigo Ferrara Pescara Bologna Firenze Figline Valdarno Arezzo Montepulciano Chiusi Orte Roma
Sosiri
De la Ora
Cluj Napoca 00:00
Filadelfia Charter Bulgaria Varna Nessebar Sunny Beach Obzor Balchik Albena Nisipurile de Aur Sunny Day Sf. Constantin si Elena 00:15
Filadelfia Charter Bulgaria Bucuresti
Cluj Napoca 00:30
Arad 01:29
Stockholm Norrkoping Linkoping Jonkoping Goteborg Varberg Halmstad Helsingborg Malmo Copenhagen Boras 04:00
Aalborg Berlin Arhus Dresda Horsens Vejle Odense Nyborg Slagelse Ringsted Copenhagen Tapernoje Praga 05:00
Olimpia Travel Bors
Cluj Napoca 06:00
Bacau Onesti Targu Secuiesc Sfantu Gheorghe Targu Frumos Iasi Roman 06:30
Lauer Iasi Roman Bacau Onesti Targu Secuiesc Sfantu Gheorghe
Lauer Bucuresti Ploiesti
ORLAN Praga Brno 07:00
Express BusLine Praga Brno
Iasi Botosani Suceava Falticeni Pascani Roman Bacau Onesti Targu Secuiesc 08:30
Cosenza Ceprano Sant'Agata di Militello Padova Contursi Falerna Casino Santo Stefano di Camastra Ferrara Trieste Lamezia Terme Nola Tusa Montoro Bologna Villach Rosarno Napoli Cefalu Salerno Prato Plezzo di Tarvisio Villa San Giovanni Pontecagnano Palermo Battipaglia Firenze Gonars Messina Mestre Partinico Eboli Arezzo Latisana Milazzo Mestre Castellammare del Golfo Campania Orvieto Portogruaro Barcellona-Pozzo di Gotto Mercato San Severino Alcamo Sala Consilina Orte Venetia Patti Pince Trapani Lagonegro Roma Verona Falcone Udine Rocca di Capri Leone Lauria Inferiore Frosinone Reggio di Calabria Brolo Pordenone Polla 08:40
Gheorghe Doja Bacau Targu Secuiesc Oituz Onesti Adjud 09:30
Cluj Napoca 11:00
Lauer Rastatt Offenburg Freilassing Freiburg im Breisgau Traunstein Pforzheim Rosenheim Munchen Augsburg Ulm Goppingen Stuttgart Karlsruhe 13:30
Lauer Darmstadt Mannheim Dortmund Heidelberg Essen Heilbronn Dusseldorf Ohringen Koln Crailsheim Gummersbach Ansbach Siegen Nurnberg Gisen Regensburg Frankfurt Deggendorf Offenbach Passau
Filadelfia Charter Grecia Thassos Keramoti Kresna Skala Rachioni Sofia Skala Prinos Limenaria Pefkari Potos Kinira Skala Potamias Makryammos 13:45
Suceava Radauti 14:40
Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti Drajna Noua Calarasi Bucuresti Ploiesti Campina Azuga Predeal
Cluj Napoca 15:00
Vaslui Bacau Onesti Targu Secuiesc 15:45
Salerno Napoli Roma Firenze Bologna Ferrara Padova Mestre Udine
Passau Frankfurt Gisen Siegen Koln Dusseldorf Essen Aschaffenburg Dortmund Wurzburg Nurnberg Regensburg 16:00
Pforzheim Karlsruhe Heidelberg Mannheim Deggendorf Landshut Munchen Augsburg Ulm Stuttgart
Cluj Napoca
Edion Trans Arezzo Udine Montepulciano Pordenone Chiusi Mestre Orte Padova Roma Monselice Rovigo Ferrara Bologna Firenze Trieste Figline Valdarno Monfalcone
Cluj Napoca 17:00
Randers Abenra Praga Hamburg Flensburg Padborg Kolding Vejle Horsens Arhus Aalborg 17:30
Norrkoping Nykoping Tapernoje Sodertalje Copenhagen Stockholm Malmo Dresda Landskrona Praga Helsingborg Berlin Ljungby Vaxjo Jonkoping Linkoping
Landskrona Praga Helsingborg Dresda Ljungby Berlin Vaxjo Halmstad Jonkoping Linkoping Norrkoping Tapernoje Nykoping Copenhagen Sodertalje Malmo Stockholm
Augsburg Dusseldorf Stuttgart Mannheim Duisburg Landshut Essen Deggendorf Dortmund Passau Ulm Linz Karlsruhe Sankt Polten Heidelberg Viena Frankfurt Munchen Koln
Suben Lille Deggendorf Londra Regensburg Koln Nurnberg Wurzburg Frankfurt Aachen Liege Bruxelles Viena Antwerp Linz Gent 18:00
Cluj Napoca 19:00
Bucuresti 20:00
Onesti Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani Bacau Suceava Targu Secuiesc 21:00
Cluj Napoca 21:30
Cluj Napoca 22:00
Arad 22:59
Avrig Sibiu Sebes Orastie Deva Lipova Arad Timisoara Fagaras 23:00
Edion Trans Galati Tecuci Onesti 23:15
Arad 23:59
Arad