Autogara IDM Basarab Kennedy Bucuresti , Romania

Sos. Orhideelor nr.35 (langa Gara CFR Basarab), Sector 1, Bucuresti, Romania

Deschideți în Hărți

Plecări din Autogara IDM Basarab Kennedy

Ora Către
00:00 Ileana Stefanesti Lehliu Lehliu Gara Radu Voda Plevna Mihai Viteazu Vlad Tepes Calarasi
01:45 Iasi
06:30 Cheia
07:00 Babadag
Pascani
07:30 Iasi
Macin
08:00 Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste
Bors
Viena Wels Passau Nurnberg Frankfurt Bonn Liege Bruxelles Gent Ostende Dover Maidstone Londra Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Stoke on Trent Manchester Liverpool
08:15 Contesti Bolovani Nucet Cazaci Ulmi Targoviste Pucioasa
08:30 Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste
08:45 Cheia
Racari Contesti Bolovani Mircea Voda Nucet Cazaci Targoviste Priseaca Manesti Gheboieni Izvoarele Voinesti Gemenea Malu Cu Flori Pucheni
09:00 Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste
09:50 Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Gara Pucioasa Miculesti Magura Bezdead
10:50 Maneciu Ungureni
11:00 Iasi
Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Gara Pucioasa Miculesti Magura Bezdead
11:15 Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa Motaeni Fieni Buciumeni Dealu Mare Pietrosita Moroeni Moroieni Pucheni
11:45 Contesti Bolovani Nucet Cazaci Ulmi Targoviste Pucioasa
11:50 Maneciu Ungureni
12:00 Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste
Bacau
12:30 Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste
13:00 Vaslui Iasi
Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste
Cheia
13:30 Babadag
14:00 Miercurea Ciuc Gheorgheni Toplita Borsec Tulghes Grinties Poiana Largului Borca Brosteni Crucea Chiril Vatra Dornei Iacobeni Campulung Moldovenesc
Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Gara Pucioasa Miculesti Magura Bezdead
14:20 Racari Contesti Bolovani Mircea Voda Nucet Cazaci Targoviste Priseaca Manesti Gheboieni Izvoarele Voinesti Gemenea Malu Cu Flori Pucheni
14:30 Iasi
Harlau Botosani
Maneciu Ungureni
15:00 Calarasi
Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Gara Pucioasa Miculesti Magura Bezdead
15:15 Maneciu Ungureni
16:00 Crasna Husi
Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste
16:05 Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa Motaeni Fieni Buciumeni Dealu Mare Pietrosita Moroeni Moroieni Pucheni
16:30 Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste
Babadag
16:55 Bacau
17:00 Iasi
Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste
Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Gara Pucioasa Miculesti Magura Bezdead
17:20 Maneciu Ungureni
17:45 Contesti Bolovani Nucet Cazaci Ulmi Targoviste Pucioasa
18:30 Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa Motaeni Fieni Buciumeni Dealu Mare Pietrosita Moroeni Moroieni Pucheni
18:50 Maneciu Ungureni
19:00 Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Gara Pucioasa Miculesti Magura Bezdead
19:30 Iasi
Contesti Bolovani Nucet Cazaci Ulmi Targoviste Pucioasa
20:00 Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste
Bacau
20:30 Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste
21:00 Bacau Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani
Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste
21:15 Iasi
22:00 Iasi
22:30 Bacau Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani

Sosiri în Autogara IDM Basarab Kennedy

De la Ora
Calarasi Vlad Tepes Mihai Viteazu Plevna Radu Voda Lehliu Gara Lehliu Stefanesti Ileana 00:00
Iasi 00:06
Bacau 03:45
Iasi 04:46
Botosani Harlau Roman
Iasi Vaslui 06:19
Otopeni Aeroport 07:00
Pucioasa Targoviste Ulmi Cazaci Nucet Bolovani Contesti 07:31
Bacau 07:44
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana 07:45
Bezdead Magura Miculesti Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Ulmi Bratestii de Jos Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Bolovani Crangasi Contesti Ghergani Racari Baldana Tartasesti Gulia Chitila Bucuresti 07:50
Bors 08:00
Liverpool Manchester Stoke on Trent Birmingham Coventry Northampton Milton Keynes Luton Londra Maidstone Dover Ostende Gent Bruxelles Liege Bonn Frankfurt Nurnberg Passau Wels Viena
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana 08:15
Iasi 08:16
Moroeni Moroieni Pucheni Pietrosita Dealu Mare Buciumeni Fieni Motaeni Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Ulmi Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Bolovani Crangasi Contesti Ghergani Racari Baldana Tartasesti Gulia Chitila Bucuresti 08:30
Pucheni Malu Cu Flori Gemenea Voinesti Izvoarele Gheboieni Manesti Priseaca Targoviste Cazaci Nucet Mircea Voda Bolovani Contesti Racari 08:39
Maneciu Ungureni 08:40
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana 08:45
Bacau 08:46
Bezdead Magura Miculesti Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Ulmi Bratestii de Jos Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Bolovani Crangasi Contesti Ghergani Racari Baldana Tartasesti Gulia Chitila Bucuresti 08:50
Moroeni Moroieni Pucheni Pietrosita Dealu Mare Buciumeni Fieni Motaeni Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Ulmi Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Bolovani Crangasi Contesti Ghergani Racari Baldana Tartasesti Gulia Chitila Bucuresti 09:00
Pucheni Malu Cu Flori Gemenea Voinesti Izvoarele Gheboieni Manesti Priseaca Targoviste Cazaci Nucet Mircea Voda Bolovani Contesti Racari 09:59
Bezdead Magura Miculesti Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Ulmi Bratestii de Jos Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Bolovani Crangasi Contesti Ghergani Racari Baldana Tartasesti Gulia Chitila Bucuresti 10:10
Bacau 10:14
Babadag 10:27
Maneciu Ungureni 10:40
Husi Crasna 11:15
Pucioasa Targoviste Ulmi Cazaci Nucet Bolovani Contesti 11:16
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana 11:45
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana 12:15
Cheia 12:22
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana 12:45
Iasi 13:06
Pucioasa Targoviste Ulmi Cazaci Nucet Bolovani Contesti 13:16
Pucheni Malu Cu Flori Gemenea Voinesti Izvoarele Gheboieni Manesti Priseaca Targoviste Cazaci Nucet Mircea Voda Bolovani Contesti Racari 13:39
Cheia 14:37
Babadag 14:42
Bezdead Magura Miculesti Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Ulmi Bratestii de Jos Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Bolovani Crangasi Contesti Ghergani Racari Baldana Tartasesti Gulia Chitila Bucuresti 15:20
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana 15:45
Botosani Flamanzi Harlau Targu Frumos Roman Bacau 15:50
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana 16:15
Moroeni Moroieni Pucheni Pietrosita Dealu Mare Buciumeni Fieni Motaeni Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Ulmi Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Bolovani Crangasi Contesti Ghergani Racari Baldana Tartasesti Gulia Chitila Bucuresti 16:20
Maneciu Ungureni 16:25
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana 16:45
Bacau 16:50
Maneciu Ungureni 17:25
Iasi 17:46
Bezdead Magura Miculesti Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Ulmi Bratestii de Jos Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Bolovani Crangasi Contesti Ghergani Racari Baldana Tartasesti Gulia Chitila Bucuresti 17:50
Botosani Flamanzi Harlau Targu Frumos Roman Bacau 18:29
Babadag 19:12
Pucioasa Targoviste Ulmi Cazaci Nucet Bolovani Contesti 19:16
Cheia 19:22
Macin 19:38
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana 19:45
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana 20:15
Iasi 20:16
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana 20:45
Iasi 21:12
Bacau 23:00
Campulung Moldovenesc Iacobeni Vatra Dornei Chiril Crucea Brosteni Borca Poiana Largului Grinties Tulghes Borsec Toplita Gheorgheni Miercurea Ciuc 23:30