Autogara IDM Basarab Kennedy Bucuresti , Romania

Sos. Orhideelor nr.35 (langa Gara CFR Basarab), Sector 1, Bucuresti, Romania

Deschideți în Hărți

Plecări din Autogara IDM Basarab Kennedy

Ora Către
00:00 C&I Grup Ileana Stefanesti Lehliu Lehliu Gara Radu Voda Plevna Mihai Viteazu Vlad Tepes Calarasi
01:45 maSSaro Iasi
06:30 Chivaran Cheia
07:00 Ina Import Export Babadag
Pascani
07:30 maSSaro Iasi
Macin
08:00 Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste
Olimpia Travel Bors
Olimpia Travel Viena Wels Passau Nurnberg Frankfurt Bonn Liege Bruxelles Gent Ostende Dover Maidstone Londra Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Stoke on Trent Manchester Liverpool
08:15 GRUP ATYC Contesti Bolovani Nucet Cazaci Ulmi Targoviste Pucioasa
08:30 Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste
08:45 Chivaran Cheia
GRUP ATYC Racari Contesti Bolovani Mircea Voda Nucet Cazaci Targoviste Priseaca Manesti Gheboieni Izvoarele Voinesti Gemenea Malu Cu Flori Pucheni
09:00 Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste
09:50 GRUP ATYC Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Gara Pucioasa Miculesti Magura Bezdead
10:50 Chivaran Maneciu Ungureni
11:00 maSSaro Iasi
GRUP ATYC Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Gara Pucioasa Miculesti Magura Bezdead
11:15 GRUP ATYC Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa Motaeni Fieni Buciumeni Dealu Mare Pietrosita Moroeni Moroieni Pucheni
11:45 GRUP ATYC Contesti Bolovani Nucet Cazaci Ulmi Targoviste Pucioasa
11:50 Chivaran Maneciu Ungureni
12:00 Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste
maSSaro Bacau
12:30 Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste
13:00 Intersaam Vaslui Iasi
Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste
Chivaran Cheia
13:30 Ina Import Export Babadag
14:00 Miercurea Ciuc Gheorgheni Toplita Borsec Tulghes Grinties Poiana Largului Borca Brosteni Crucea Chiril Vatra Dornei Iacobeni Campulung Moldovenesc
GRUP ATYC Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Gara Pucioasa Miculesti Magura Bezdead
14:20 GRUP ATYC Racari Contesti Bolovani Mircea Voda Nucet Cazaci Targoviste Priseaca Manesti Gheboieni Izvoarele Voinesti Gemenea Malu Cu Flori Pucheni
14:30 maSSaro Iasi
Roman Harlau Botosani
Chivaran Maneciu Ungureni
15:00 Inter Trans Hary Calarasi
GRUP ATYC Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Gara Pucioasa Miculesti Magura Bezdead
15:15 Chivaran Maneciu Ungureni
16:00 Crasna Husi
Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste
16:05 GRUP ATYC Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa Motaeni Fieni Buciumeni Dealu Mare Pietrosita Moroeni Moroieni Pucheni
16:30 Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste
Ina Import Export Babadag
16:55 maSSaro Bacau
17:00 maSSaro Iasi
Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste
GRUP ATYC Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Gara Pucioasa Miculesti Magura Bezdead
17:20 Chivaran Maneciu Ungureni
17:45 GRUP ATYC Contesti Bolovani Nucet Cazaci Ulmi Targoviste Pucioasa
18:30 GRUP ATYC Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa Motaeni Fieni Buciumeni Dealu Mare Pietrosita Moroeni Moroieni Pucheni
18:50 Chivaran Maneciu Ungureni
19:00 GRUP ATYC Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Gara Pucioasa Miculesti Magura Bezdead
19:30 maSSaro Iasi
GRUP ATYC Contesti Bolovani Nucet Cazaci Ulmi Targoviste Pucioasa
20:00 Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste
maSSaro Bacau
20:30 Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste
21:00 Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani
Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste
21:15 Samson Iasi
22:00 maSSaro Iasi
22:30 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Pascani Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani

Sosiri în Autogara IDM Basarab Kennedy

De la Ora
C&I Grup Calarasi Vlad Tepes Mihai Viteazu Plevna Radu Voda Lehliu Gara Lehliu Stefanesti Ileana 00:00
maSSaro Iasi 00:06
maSSaro Bacau 03:45
maSSaro Iasi 04:46
Botosani Harlau Roman
Intersaam Iasi Vaslui 06:19
Otopeni Aeroport 07:00
GRUP ATYC Pucioasa Targoviste Ulmi Cazaci Nucet Bolovani Contesti 07:31
maSSaro Bacau 07:44
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana 07:45
GRUP ATYC Bezdead Magura Miculesti Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Ulmi Bratestii de Jos Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Bolovani Crangasi Contesti Ghergani Racari Baldana Tartasesti Gulia Chitila Bucuresti 07:50
Olimpia Travel Bors 08:00
Olimpia Travel Liverpool Manchester Stoke on Trent Birmingham Coventry Northampton Milton Keynes Luton Londra Maidstone Dover Ostende Gent Bruxelles Liege Bonn Frankfurt Nurnberg Passau Wels Viena
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana 08:15
maSSaro Iasi 08:16
GRUP ATYC Moroeni Moroieni Pucheni Pietrosita Dealu Mare Buciumeni Fieni Motaeni Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Ulmi Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Bolovani Crangasi Contesti Ghergani Racari Baldana Tartasesti Gulia Chitila Bucuresti 08:30
GRUP ATYC Pucheni Malu Cu Flori Gemenea Voinesti Izvoarele Gheboieni Manesti Priseaca Targoviste Cazaci Nucet Mircea Voda Bolovani Contesti Racari 08:39
Chivaran Maneciu Ungureni 08:40
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana 08:45
maSSaro Bacau 08:46
GRUP ATYC Bezdead Magura Miculesti Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Ulmi Bratestii de Jos Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Bolovani Crangasi Contesti Ghergani Racari Baldana Tartasesti Gulia Chitila Bucuresti 08:50
GRUP ATYC Moroeni Moroieni Pucheni Pietrosita Dealu Mare Buciumeni Fieni Motaeni Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Ulmi Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Bolovani Crangasi Contesti Ghergani Racari Baldana Tartasesti Gulia Chitila Bucuresti 09:00
GRUP ATYC Pucheni Malu Cu Flori Gemenea Voinesti Izvoarele Gheboieni Manesti Priseaca Targoviste Cazaci Nucet Mircea Voda Bolovani Contesti Racari 09:59
GRUP ATYC Bezdead Magura Miculesti Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Ulmi Bratestii de Jos Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Bolovani Crangasi Contesti Ghergani Racari Baldana Tartasesti Gulia Chitila Bucuresti 10:10
maSSaro Bacau 10:14
Ina Import Export Babadag 10:27
Chivaran Maneciu Ungureni 10:40
Husi Crasna 11:15
GRUP ATYC Pucioasa Targoviste Ulmi Cazaci Nucet Bolovani Contesti 11:16
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana 11:45
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana 12:15
Chivaran Cheia 12:22
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana 12:45
maSSaro Iasi 13:06
GRUP ATYC Pucioasa Targoviste Ulmi Cazaci Nucet Bolovani Contesti 13:16
GRUP ATYC Pucheni Malu Cu Flori Gemenea Voinesti Izvoarele Gheboieni Manesti Priseaca Targoviste Cazaci Nucet Mircea Voda Bolovani Contesti Racari 13:39
Chivaran Cheia 14:37
Ina Import Export Babadag 14:42
GRUP ATYC Bezdead Magura Miculesti Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Ulmi Bratestii de Jos Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Bolovani Crangasi Contesti Ghergani Racari Baldana Tartasesti Gulia Chitila Bucuresti 15:20
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana 15:45
Botosani Flamanzi Harlau Targu Frumos Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau 15:50
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana 16:15
GRUP ATYC Moroeni Moroieni Pucheni Pietrosita Dealu Mare Buciumeni Fieni Motaeni Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Ulmi Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Bolovani Crangasi Contesti Ghergani Racari Baldana Tartasesti Gulia Chitila Bucuresti 16:20
Chivaran Maneciu Ungureni 16:25
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana 16:45
maSSaro Bacau 16:50
Chivaran Maneciu Ungureni 17:25
maSSaro Iasi 17:46
GRUP ATYC Bezdead Magura Miculesti Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Ulmi Bratestii de Jos Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Bolovani Crangasi Contesti Ghergani Racari Baldana Tartasesti Gulia Chitila Bucuresti 17:50
Botosani Flamanzi Harlau Targu Frumos Pascani Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni 18:55
Ina Import Export Babadag 19:12
GRUP ATYC Pucioasa Targoviste Ulmi Cazaci Nucet Bolovani Contesti 19:16
Chivaran Cheia 19:22
Macin 19:38
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana 19:45
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana 20:15
maSSaro Iasi 20:16
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana 20:45
Campulung Moldovenesc Iacobeni Vatra Dornei Chiril Crucea Brosteni Borca Poiana Largului Grinties Tulghes Borsec Toplita Gheorgheni Miercurea Ciuc 21:00
Samson Iasi 21:12
maSSaro Bacau 23:00