Terminal PLECARI/ DEPARTURES Aeroport Henri Coanda Otopeni Aeroport , Romania

Open in Maps

Indulás Terminal PLECARI/ DEPARTURES Aeroport Henri Coanda

Óra Által
00:30 Cumpana Ovidiu Drajna Techirghiol Lazu Poiana Movilita Agigea Topraisar Fetesti Mamaia Cernavoda Lumina Amzacea Eforie Nord Faclia Comana Eforie Sud Negru Voda Navodari Mircea Voda Tuzla Corbu Satu Nou Medgidia Costinesti Castelu 23 August Nisipari Poarta Alba Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanta
Leuseni Chisinau
Voluntari Bucuresti
01:00 Voluntari Bucuresti
01:30 Ovidiu Cumpana Drajna Techirghiol Lazu Poiana Movilita Agigea Topraisar Fetesti Lumina Amzacea Mamaia Cernavoda Comana Faclia Eforie Nord Navodari Negru Voda Eforie Sud Mircea Voda Satu Nou Tuzla Corbu Costinesti Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanta
02:00 Voluntari Bucuresti
02:30 Techirghiol Cumpana Ovidiu Drajna Movilita Poiana Lazu Fetesti Agigea Topraisar Cernavoda Mamaia Lumina Amzacea Eforie Nord Comana Faclia Mircea Voda Navodari Eforie Sud Negru Voda Corbu Tuzla Satu Nou Medgidia Costinesti Castelu 23 August Nisipari Poarta Alba Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanta
03:00 Teisa Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
03:30 Cahul Cantemir Leova Hincesti Chisinau
Ovidiu Techirghiol Cumpana Drajna Poiana Movilita Lazu Topraisar Agigea Fetesti Lumina Cernavoda Amzacea Mamaia Faclia Comana Eforie Nord Negru Voda Mircea Voda Eforie Sud Navodari Satu Nou Tuzla Corbu Costinesti Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanta
04:00 Tisita Adjud Bacau Roman Cristesti Falticeni Suceava Radauti Siret
Pitesti Ramnicu Valcea Baile Govora Horezu Targu Jiu
04:15 Drajna Techirghiol Ovidiu Cumpana Movilita Lazu Poiana Topraisar Fetesti Agigea Lumina Cernavoda Mamaia Amzacea Eforie Nord Faclia Comana Eforie Sud Navodari Mircea Voda Negru Voda Tuzla Satu Nou Corbu Medgidia Costinesti Castelu 23 August Nisipari Poarta Alba Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanta
05:30 Adjud Bacau Roman Motca Falticeni Suceava Radauti
06:15 Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Marasesti Adjud Bacau Horia Roman Motca Targu Neamt Cristesti Falticeni Suceava Dumbraveni Vladeni Baisa Hudum Botosani
Pascani
06:30 Ovidiu Drajna Techirghiol Cumpana Poiana Movilita Fetesti Topraisar Lumina Amzacea Mamaia Cernavoda Comana Faclia Negru Voda Mircea Voda Navodari Satu Nou Corbu Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
07:00 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Marasesti Adjud Bacau Horia Roman Motca Targu Neamt Cristesti Falticeni Suceava Dumbraveni Vladeni Baisa Hudum Botosani
08:00 Techirghiol Ovidiu Drajna Cumpana Movilita Poiana Topraisar Fetesti Amzacea Lumina Mamaia Cernavoda Faclia Comana Mircea Voda Navodari Negru Voda Corbu Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
Urziceni Buzau Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
09:00 Chisinau
09:30 Ovidiu Cumpana Drajna Techirghiol Poiana Movilita Topraisar Fetesti Cernavoda Amzacea Lumina Mamaia Faclia Comana Mircea Voda Negru Voda Navodari Corbu Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
10:00 Husi Chisinau
10:25 Chisinau
10:41 Chisinau
11:00 Drajna Cumpana Techirghiol Ovidiu Movilita Poiana Fetesti Topraisar Mamaia Amzacea Cernavoda Lumina Comana Faclia Negru Voda Navodari Mircea Voda Satu Nou Corbu Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
11:30 Urziceni Buzau Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
12:00 Husi Chisinau
12:25 Chisinau
12:30 Techirghiol Cumpana Drajna Ovidiu Poiana Movilita Fetesti Topraisar Mamaia Cernavoda Amzacea Lumina Faclia Comana Negru Voda Mircea Voda Navodari Satu Nou Corbu Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
13:00 Tisita Adjud Bacau Roman Cristesti Falticeni Suceava Radauti Siret
14:00 Chisinau
Cumpana Ovidiu Drajna Techirghiol Lazu Movilita Poiana Agigea Topraisar Fetesti Mamaia Amzacea Lumina Cernavoda Comana Faclia Eforie Nord Negru Voda Navodari Eforie Sud Mircea Voda Corbu Satu Nou Tuzla Medgidia Costinesti 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanta
14:30 Pitesti Ramnicu Valcea Baile Govora Horezu Targu Jiu
15:00 Teisa Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
Techirghiol Cumpana Drajna Ovidiu Poiana Movilita Lazu Fetesti Agigea Topraisar Cernavoda Mamaia Lumina Amzacea Eforie Nord Comana Faclia Mircea Voda Eforie Sud Negru Voda Navodari Tuzla Corbu Satu Nou Medgidia Costinesti Castelu 23 August Nisipari Poarta Alba Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanta
Urziceni Buzau Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
15:45 Chisinau
16:30 Tisita Adjud Bacau Roman Cristesti Falticeni Suceava Radauti Siret
Pitesti Ramnicu Valcea Baile Govora Horezu Targu Jiu
Drajna Ovidiu Cumpana Techirghiol Poiana Movilita Lazu Topraisar Agigea Fetesti Lumina Cernavoda Mamaia Amzacea Faclia Comana Eforie Nord Navodari Negru Voda Mircea Voda Eforie Sud Corbu Satu Nou Tuzla Costinesti Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanta
17:30 Cernauti Adjud Bacau Roman Motca Falticeni Suceava Radauti Siret
Drajna Techirghiol Cumpana Ovidiu Movilita Lazu Poiana Topraisar Fetesti Agigea Amzacea Mamaia Cernavoda Lumina Eforie Nord Faclia Comana Eforie Sud Mircea Voda Navodari Negru Voda Tuzla Satu Nou Corbu Medgidia Costinesti Castelu 23 August Nisipari Poarta Alba Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanta
Urziceni Buzau Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
17:55 Bucuresti
18:00 Chisinau
18:30 Ovidiu Drajna Cumpana Techirghiol Lazu Poiana Movilita Agigea Fetesti Topraisar Lumina Amzacea Mamaia Cernavoda Comana Faclia Eforie Nord Navodari Negru Voda Mircea Voda Eforie Sud Corbu Satu Nou Tuzla Costinesti Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanta
19:00 Pascani
Dorohoi Darabani
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Targu Neamt Falticeni Suceava Dumbraveni Botosani
19:30 Pitesti Ramnicu Valcea Baile Govora Horezu Targu Jiu
Techirghiol Drajna Cumpana Ovidiu Movilita Lazu Poiana Topraisar Fetesti Agigea Cernavoda Amzacea Lumina Comana Eforie Nord Faclia Mircea Voda Navodari Eforie Sud Negru Voda Corbu Tuzla Satu Nou Medgidia Costinesti 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanta
19:45 Urziceni Buzau Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
20:15 Falesti Balti
20:30 Techirghiol Ovidiu Drajna Cumpana Poiana Lazu Movilita Agigea Fetesti Topraisar Cernavoda Lumina Mamaia Amzacea Faclia Eforie Nord Comana Navodari Mircea Voda Eforie Sud Negru Voda Corbu Tuzla Satu Nou Costinesti Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanta
20:31 Husi Chisinau
21:00 Husi Chisinau
21:30 Pitesti Ramnicu Valcea Baile Govora Horezu Targu Jiu
Drajna Cumpana Techirghiol Ovidiu Lazu Movilita Poiana Fetesti Agigea Topraisar Amzacea Mamaia Cernavoda Lumina Faclia Comana Eforie Nord Mircea Voda Navodari Negru Voda Eforie Sud Satu Nou Corbu Tuzla Medgidia Costinesti Castelu 23 August Nisipari Poarta Alba Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanta
Voluntari Bucuresti
22:15 Barlad Husi Chisinau
22:30 Cumpana Ovidiu Drajna Techirghiol Poiana Movilita Lazu Fetesti Topraisar Agigea Mamaia Lumina Amzacea Cernavoda Comana Faclia Eforie Nord Navodari Negru Voda Eforie Sud Mircea Voda Corbu Satu Nou Tuzla Costinesti Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanta
Voluntari Bucuresti
Urziceni Buzau Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
22:45 Unibus Zagreb Ljubljana Trieste Mestre Padova Verona Milano Ruse Pleven Genova Nice Marseille Sofia Avignon Nimes Dupnitsa Blagoevgrad Montpellier Sandanski Beziers Torino Seres Narbonne Chambery Barcelona Salonic Lyon Valencia Katerini Saint-Etienne Clermont-Ferrand Larisa Toulouse Benidorm Volos Alicante Lamia Atena Murcia Bordeaux San Sebastian Lorca Pireas Pamplona Huercal Overa Vitoria-Gasteiz Almeria Burgos El Ejido Aranda de Duero Malaga Penafiel Sevilla Valladolid Almonte Palos de la Frontera Madrid Huelva Cartaya Lepe Tavira Faro Albufeira Lagos
23:30 Cumpana Ovidiu Techirghiol Drajna Movilita Poiana Lazu Topraisar Fetesti Agigea Amzacea Mamaia Lumina Cernavoda Comana Eforie Nord Faclia Navodari Eforie Sud Negru Voda Mircea Voda Corbu Tuzla Satu Nou Medgidia Costinesti 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanta
Voluntari Bucuresti

érkezések Terminal PLECARI/ DEPARTURES Aeroport Henri Coanda

-Tól Óra
Nicolae Balcescu Corbu Negru Voda Mihail Kogalniceanu Navodari Albesti Comana Constanta Amzacea Lumina Mamaia Limanu Poiana Topraisar Mangalia Valu lui Traian Movilita Techirghiol Ovidiu Murfatlar Agigea Poarta Alba Nisipari Cumpana Castelu Lazu Venus Medgidia Satu Nou Neptun Olimp Mircea Voda Faclia Costinesti Stefan cel Mare Saligny Cernavoda 23 August Dulcesti Mosneni Fetesti Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Calarasi 00:00
Sinpetru Fagaras Stupini Ghimbav Zarnesti Codlea Sacele Feldioara Rasnov Cristian Harman Sfantu Gheorghe Poiana Brasov Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic 00:20
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau 00:30
Sir Trans Constanta
Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic Campina 01:00
Negru Voda Corbu Comana Navodari Constanta Amzacea Mamaia Valu lui Traian Topraisar Lumina Murfatlar Poiana Techirghiol Poarta Alba Ovidiu Mangalia Nisipari Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Costinesti Mircea Voda Faclia Tuzla Cernavoda Eforie Sud Eforie Nord Fetesti Drajna Agigea Lazu Cumpana
Albesti Mosneni Sacele Corbu Dulcesti Cotu Vaii Pecineaga Negru Voda Navodari Lumina Chirnogeni Vama Veche Comana 2 Mai Ovidiu Amzacea Palazu Mare Limanu Topraisar Movilita Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti 01:30
Galati Braila Ianca Buzau
Targu Secuiesc Sfantu Gheorghe Zarnesti Codlea Harman Sinpetru Stupini Ghimbav Brasov Sacele Poiana Brasov Cristian Rasnov Predeal Azuga Busteni Sinaia
Galati Braila Ianca Buzau
Chisinau 01:45
Poiana Brasov Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic 01:50
Nicolae Balcescu Corbu Negru Voda Navodari Mihail Kogalniceanu Albesti Constanta Comana Limanu Amzacea Mamaia Lumina Topraisar Poiana Movilita Valu lui Traian Mangalia Techirghiol Ovidiu Murfatlar Poarta Alba Agigea Nisipari Cumpana Lazu Castelu Venus Medgidia Satu Nou Neptun Olimp Mircea Voda Faclia Costinesti Stefan cel Mare Saligny Cernavoda 23 August Dulcesti Mosneni Fetesti Pecineaga Tuzla Eforie Sud Calarasi Eforie Nord 02:00
Poiana Brasov Targu Secuiesc Fagaras Zarnesti Mandra Sfantu Gheorghe Rasnov Sercaia Chichis Cristian Persani Harman Vladeni Sinpetru Codlea Ghimbav Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic Campina 03:00
Iasi Targu Frumos Roman Bacau Adjud Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni 03:15
Codlea Feldioara Rasnov Sacele Cristian Harman Sfantu Gheorghe Sinpetru Stupini Zarnesti Fagaras Poiana Brasov Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic 03:20
Targu Jiu Horezu Baile Govora Ramnicu Valcea Pitesti 03:25
Iasi Roman Bacau Adjud Focsani Buzau Urziceni 03:30
Targu Jiu Drobeta Turnu Severin Rovinari Strehaia Filiasi Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti
Miercurea Ciuc Targu Secuiesc Covasna Sfantu Gheorghe Zarnesti Codlea Harman Sinpetru Stupini Ghimbav Brasov Sacele Poiana Brasov Cristian Rasnov Predeal Azuga Busteni Sinaia
Negru Voda Corbu Navodari Comana Constanta Mamaia Amzacea Valu lui Traian Murfatlar Lumina Topraisar Poiana Ovidiu Poarta Alba Techirghiol Mangalia Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Mircea Voda Costinesti Faclia Tuzla Cernavoda Eforie Sud Eforie Nord Fetesti Agigea Drajna Lazu Cumpana
Targu Secuiesc Sfantu Gheorghe Zarnesti Codlea Harman Sinpetru Stupini Ghimbav Brasov Sacele Poiana Brasov Cristian Rasnov Predeal Azuga Busteni Sinaia
Moinesti Comanesti Targu Ocna Onesti Caiuti Adjud Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni
Piatra Neamt Buhusi Bacau Adjud Panciu Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni
Vaslui Barlad Tecuci Targu Ocna Onesti Focsani Adjud Ramnicu Sarat Marasesti Panciu Buzau Urziceni 03:45
Bucuresti Voluntari 03:50
Teisa Iasi Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau 04:00
Mangalia Costinesti Constanta Medgidia Cernavoda
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau
Mosneni Sacele Albesti Dulcesti Corbu Cotu Vaii Negru Voda Pecineaga Navodari Chirnogeni Lumina Vama Veche Ovidiu Comana 2 Mai Amzacea Limanu Palazu Mare Topraisar Movilita Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti
Siret Radauti Suceava Falticeni Cristesti Roman Bacau Adjud Tisita
Galati Braila Ianca Buzau
RBT Turistic Line Galati Braila Ianca Buzau
Nicolae Balcescu Corbu Mihail Kogalniceanu Navodari Negru Voda Albesti Constanta Comana Amzacea Lumina Mamaia Limanu Poiana Topraisar Movilita Valu lui Traian Mangalia Murfatlar Techirghiol Ovidiu Poarta Alba Agigea Nisipari Cumpana Lazu Castelu Medgidia Venus Satu Nou Neptun Olimp Mircea Voda Costinesti Faclia Stefan cel Mare Saligny Cernavoda 23 August Dulcesti Mosneni Fetesti Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Calarasi
Galati Braila Ianca Buzau
Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic Campina 04:30
Balti Falesti
NICOTUR Suceava Falticeni Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau 04:45
Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti 04:50
Bucuresti Voluntari
Chisinau Husi 04:55
Chisinau Husi 05:00
Corbu Negru Voda Constanta Navodari Comana Mamaia Valu lui Traian Amzacea Murfatlar Lumina Topraisar Poiana Techirghiol Poarta Alba Ovidiu Mangalia Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Mircea Voda Costinesti Tuzla Faclia Cernavoda Eforie Sud Eforie Nord Fetesti Agigea Drajna Lazu Cumpana
Galati Braila Ianca Buzau
Vaslui Barlad Tecuci Targu Ocna Onesti Adjud Focsani Ramnicu Sarat Marasesti Panciu Buzau Urziceni 05:30
Mosneni Sacele Albesti Dulcesti Corbu Cotu Vaii Negru Voda Pecineaga Navodari Chirnogeni Lumina Vama Veche 2 Mai Ovidiu Comana Amzacea Limanu Palazu Mare Topraisar Movilita Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti
Galati Braila Ianca Buzau
RBT Turistic Line Galati Braila Ianca Buzau
Corbu Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Navodari Negru Voda Albesti Constanta Comana Amzacea Mamaia Lumina Limanu Topraisar Poiana Mangalia Movilita Valu lui Traian Techirghiol Murfatlar Ovidiu Poarta Alba Agigea Nisipari Cumpana Lazu Castelu Venus Medgidia Neptun Satu Nou Mircea Voda Olimp Costinesti Faclia Stefan cel Mare Saligny 23 August Cernavoda Dulcesti Fetesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Calarasi Eforie Nord
Targu Secuiesc Sfantu Gheorghe Zarnesti Codlea Harman Sinpetru Stupini Ghimbav Brasov Sacele Poiana Brasov Cristian Rasnov Predeal Azuga Busteni Sinaia
Moinesti Comanesti Targu Ocna Onesti Caiuti Adjud Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni
Piatra Neamt Buhusi Bacau Adjud Panciu Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni
Iasi Targu Frumos Roman Bacau Adjud Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni
Chisinau Husi Barlad 05:45
Poiana Brasov Fagaras Zarnesti Targu Secuiesc Sfantu Gheorghe Mandra Rasnov Chichis Sercaia Cristian Harman Persani Sinpetru Vladeni Codlea Ghimbav Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic Campina 06:00
Bucuresti Voluntari
Sacele Codlea Feldioara Rasnov Cristian Harman Sfantu Gheorghe Sinpetru Fagaras Ghimbav Stupini Zarnesti Poiana Brasov Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic 06:20
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau 06:30
Drobeta Turnu Severin Targu Jiu Strehaia Rovinari Filiasi Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti
Corbu Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Navodari Negru Voda Albesti Constanta Comana Limanu Lumina Mamaia Amzacea Poiana Topraisar Movilita Mangalia Valu lui Traian Techirghiol Ovidiu Murfatlar Poarta Alba Agigea Cumpana Nisipari Lazu Castelu Medgidia Venus Neptun Satu Nou Mircea Voda Olimp Faclia Costinesti Stefan cel Mare Saligny 23 August Cernavoda Dulcesti Mosneni Fetesti Pecineaga Tuzla Eforie Sud Calarasi Eforie Nord
Corbu Negru Voda Comana Constanta Navodari Amzacea Mamaia Valu lui Traian Topraisar Murfatlar Lumina Poiana Poarta Alba Ovidiu Techirghiol Mangalia Nisipari Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Costinesti Mircea Voda Faclia Tuzla Eforie Sud Cernavoda Eforie Nord Fetesti Drajna Agigea Lazu Cumpana
Unibus Pireas Atena Lamia Volos Larisa Katerini Salonic Seres Sandanski Blagoevgrad Dupnitsa Sofia Pleven Ruse
Galati Braila Ianca Buzau
Galati Braila Ianca Buzau 07:00
Bucuresti Voluntari
Vaslui Barlad Tecuci Targu Ocna Onesti Focsani Adjud Marasesti Ramnicu Sarat Panciu Buzau Urziceni 07:30
Nicolae Balcescu Corbu Navodari Mihail Kogalniceanu Negru Voda Albesti Comana Constanta Limanu Mamaia Lumina Amzacea Topraisar Poiana Movilita Mangalia Valu lui Traian Techirghiol Murfatlar Ovidiu Poarta Alba Agigea Cumpana Nisipari Castelu Lazu Medgidia Venus Neptun Satu Nou Mircea Voda Olimp Costinesti Faclia Stefan cel Mare Saligny Cernavoda 23 August Dulcesti Mosneni Fetesti Pecineaga Tuzla Eforie Sud Calarasi Eforie Nord
Miercurea Ciuc Targu Secuiesc Covasna Sfantu Gheorghe Zarnesti Codlea Harman Sinpetru Stupini Ghimbav Brasov Sacele Poiana Brasov Cristian Rasnov Predeal Azuga Busteni Sinaia
Moinesti Comanesti Targu Ocna Onesti Caiuti Adjud Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni
Piatra Neamt Buhusi Bacau Adjud Panciu Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni
Iasi Targu Frumos Roman Bacau Adjud Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni
Chisinau Leuseni 07:45
Iasi Roman Bacau Adjud Focsani Buzau Urziceni 08:00
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau
RBT Turistic Line Galati Braila Ianca Buzau
Corbu Negru Voda Comana Constanta Navodari Mamaia Valu lui Traian Amzacea Murfatlar Topraisar Lumina Poiana Techirghiol Poarta Alba Ovidiu Mangalia Nisipari Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Mircea Voda Costinesti Faclia Tuzla Eforie Sud Cernavoda Eforie Nord Fetesti Drajna Agigea Lazu Cumpana
Chisinau
Galati Braila Ianca Buzau
Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic Campina 08:30
Galati Braila Ianca Buzau
Sacele Albesti Mosneni Dulcesti Cotu Vaii Corbu Navodari Pecineaga Negru Voda Lumina Chirnogeni Vama Veche Comana 2 Mai Ovidiu Amzacea Palazu Mare Limanu Topraisar Movilita Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti 09:00
Targu Jiu Horezu Baile Govora Ramnicu Valcea Pitesti
Corbu Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Navodari Negru Voda Albesti Comana Constanta Lumina Limanu Mamaia Amzacea Poiana Topraisar Movilita Mangalia Valu lui Traian Ovidiu Murfatlar Techirghiol Agigea Poarta Alba Cumpana Nisipari Castelu Lazu Medgidia Venus Satu Nou Neptun Mircea Voda Olimp Costinesti Faclia Stefan cel Mare Saligny Cernavoda 23 August Dulcesti Fetesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Calarasi
Vaslui Barlad Tecuci Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni 09:15
Zarnesti Codlea Feldioara Rasnov Cristian Harman Sfantu Gheorghe Sacele Fagaras Sinpetru Ghimbav Stupini Poiana Brasov Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic 09:20
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau 09:30
Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti
Corbu Negru Voda Navodari Comana Constanta Amzacea Mamaia Valu lui Traian Lumina Topraisar Murfatlar Poiana Ovidiu Poarta Alba Techirghiol Nisipari Mangalia Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Mircea Voda Costinesti Faclia Tuzla Cernavoda Eforie Sud Eforie Nord Fetesti Agigea Drajna Lazu Cumpana
Targu Secuiesc Sfantu Gheorghe Zarnesti Codlea Harman Sinpetru Stupini Ghimbav Brasov Sacele Poiana Brasov Cristian Rasnov Predeal Azuga Busteni Sinaia
Moinesti Comanesti Targu Ocna Onesti Caiuti Adjud Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni
Piatra Neamt Buhusi Bacau Adjud Panciu Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni
Iasi Targu Frumos Roman Bacau Adjud Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni
Galati Braila Ianca Buzau
Zarnesti Poiana Brasov Fagaras Targu Secuiesc Sfantu Gheorghe Rasnov Mandra Cristian Chichis Sercaia Harman Persani Sinpetru Vladeni Codlea Ghimbav Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic Campina 10:00
Mangalia Costinesti Constanta Medgidia Cernavoda
Galati Braila Ianca Buzau
RBT Turistic Line Galati Braila Ianca Buzau
Nicolae Balcescu Corbu Mihail Kogalniceanu Negru Voda Navodari Albesti Comana Constanta Lumina Limanu Amzacea Mamaia Topraisar Poiana Mangalia Valu lui Traian Movilita Murfatlar Ovidiu Techirghiol Agigea Poarta Alba Cumpana Nisipari Castelu Lazu Venus Medgidia Satu Nou Neptun Olimp Mircea Voda Costinesti Faclia Stefan cel Mare Saligny 23 August Cernavoda Dulcesti Fetesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Calarasi 10:30
Negru Voda Corbu Navodari Comana Constanta Mamaia Amzacea Valu lui Traian Lumina Murfatlar Topraisar Poiana Ovidiu Techirghiol Poarta Alba Nisipari Mangalia Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Costinesti Mircea Voda Faclia Tuzla Cernavoda Eforie Sud Eforie Nord Fetesti Drajna Agigea Lazu Cumpana
Teisa Iasi Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau 11:00
Vaslui Barlad Tecuci Targu Ocna Onesti Focsani Adjud Marasesti Ramnicu Sarat Panciu Buzau Urziceni
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau
Mosneni Sacele Albesti Corbu Dulcesti Cotu Vaii Navodari Pecineaga Negru Voda Chirnogeni Vama Veche Lumina Comana 2 Mai Ovidiu Limanu Palazu Mare Amzacea Topraisar Movilita Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti
Galati Braila Ianca Buzau
RBT Turistic Line Galati Braila Ianca Buzau
Galati Braila Ianca Buzau
Mangalia Costinesti Constanta Medgidia Cernavoda 11:30
Drobeta Turnu Severin Strehaia Filiasi Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti
Corbu Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Navodari Negru Voda Albesti Constanta Comana Lumina Mamaia Amzacea Limanu Poiana Topraisar Valu lui Traian Mangalia Movilita Ovidiu Murfatlar Techirghiol Agigea Poarta Alba Cumpana Nisipari Lazu Castelu Venus Medgidia Neptun Satu Nou Olimp Mircea Voda Faclia Costinesti Stefan cel Mare Saligny 23 August Cernavoda Dulcesti Mosneni Fetesti Pecineaga Tuzla Eforie Sud Calarasi Eforie Nord
Miercurea Ciuc Targu Secuiesc Covasna Sfantu Gheorghe Zarnesti Codlea Harman Sinpetru Stupini Ghimbav Brasov Sacele Poiana Brasov Cristian Rasnov Predeal Azuga Busteni Sinaia
Corbu Negru Voda Navodari Constanta Comana Amzacea Mamaia Valu lui Traian Topraisar Lumina Murfatlar Poiana Poarta Alba Ovidiu Techirghiol Mangalia Nisipari Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Costinesti Mircea Voda Faclia Tuzla Cernavoda Eforie Sud Eforie Nord Fetesti Drajna Agigea Lazu Cumpana
Moinesti Comanesti Targu Ocna Onesti Caiuti Adjud Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni
Piatra Neamt Buhusi Bacau Adjud Panciu Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni
Iasi Targu Frumos Roman Bacau Adjud Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni
Ghimbav Stupini Zarnesti Codlea Feldioara Rasnov Sacele Cristian Fagaras Harman Sfantu Gheorghe Sinpetru Poiana Brasov Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic 12:20
Vaslui Barlad Tecuci Targu Ocna Onesti Adjud Focsani Marasesti Ramnicu Sarat Panciu Buzau Urziceni 12:30
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau
Mosneni Albesti Sacele Dulcesti Cotu Vaii Corbu Pecineaga Navodari Negru Voda Vama Veche Lumina Chirnogeni Ovidiu 2 Mai Comana Amzacea Palazu Mare Limanu Topraisar Movilita Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti
Galati Braila Ianca Buzau
Chisinau
RBT Turistic Line Galati Braila Ianca Buzau
Negru Voda Corbu Comana Navodari Constanta Amzacea Mamaia Valu lui Traian Topraisar Murfatlar Lumina Poiana Ovidiu Poarta Alba Techirghiol Nisipari Mangalia Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Costinesti Mircea Voda Tuzla Faclia Cernavoda Eforie Sud Eforie Nord Fetesti Drajna Agigea Lazu Cumpana
Galati Braila Ianca Buzau
Iasi Roman Bacau Adjud Focsani Buzau Urziceni 13:00
Poiana Brasov Targu Secuiesc Fagaras Sfantu Gheorghe Mandra Chichis Sercaia Harman Persani Vladeni Sinpetru Codlea Ghimbav Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic Campina
Targu Jiu Horezu Baile Govora Ramnicu Valcea Pitesti
Targu Jiu Rovinari Filiasi Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti
Poiana Brasov Fagaras Mandra Sercaia Persani Vladeni Codlea Ghimbav Brasov
Corbu Nicolae Balcescu Navodari Mihail Kogalniceanu Negru Voda Albesti Constanta Comana Limanu Mamaia Lumina Amzacea Topraisar Poiana Valu lui Traian Mangalia Movilita Ovidiu Murfatlar Techirghiol Agigea Poarta Alba Nisipari Cumpana Lazu Castelu Medgidia Venus Neptun Satu Nou Olimp Mircea Voda Faclia Costinesti Stefan cel Mare Saligny 23 August Cernavoda Dulcesti Mosneni Fetesti Pecineaga Tuzla Eforie Sud Calarasi Eforie Nord
Mangalia Costinesti Constanta Medgidia Cernavoda 13:15
Pascani 13:30
Techirghiol Corbu Constanta Navodari Agigea Valu lui Traian Lazu Mamaia Lumina Murfatlar Poiana Poarta Alba Ovidiu Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou Mircea Voda Faclia Cernavoda Fetesti Drajna Cumpana
Targu Secuiesc Sfantu Gheorghe Zarnesti Codlea Harman Sinpetru Stupini Ghimbav Brasov Sacele Poiana Brasov Cristian Rasnov Predeal Azuga Busteni Sinaia
Moinesti Comanesti Targu Ocna Onesti Caiuti Adjud Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni
Piatra Neamt Buhusi Bacau Adjud Panciu Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni
Iasi Targu Frumos Roman Bacau Adjud Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau 14:00
Albesti Mosneni Sacele Cotu Vaii Dulcesti Corbu Negru Voda Pecineaga Navodari Lumina Vama Veche Chirnogeni 2 Mai Ovidiu Comana Palazu Mare Limanu Amzacea Topraisar Movilita Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti
Darabani Dorohoi
Galati Braila Ianca Buzau
Corbu Nicolae Balcescu Negru Voda Navodari Mihail Kogalniceanu Albesti Constanta Comana Lumina Limanu Amzacea Mamaia Poiana Topraisar Valu lui Traian Mangalia Movilita Ovidiu Techirghiol Murfatlar Agigea Poarta Alba Nisipari Cumpana Lazu Castelu Medgidia Venus Satu Nou Neptun Mircea Voda Olimp Costinesti Faclia Stefan cel Mare Saligny Cernavoda 23 August Dulcesti Fetesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Calarasi
Poiana Brasov Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic 14:20
Vaslui Barlad Tecuci Targu Ocna Onesti Adjud Focsani Marasesti Ramnicu Sarat Panciu Buzau Urziceni 14:30
Botosani Dumbraveni Suceava Falticeni Targu Neamt Motca Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau
Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti
RBT Turistic Line Galati Braila Ianca Buzau
Negru Voda Corbu Navodari Constanta Comana Agigea Mamaia Amzacea Valu lui Traian Lazu Topraisar Lumina Murfatlar Poiana Ovidiu Poarta Alba Techirghiol Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou Mircea Voda Faclia Cernavoda Fetesti Drajna Cumpana
Galati Braila Ianca Buzau
Zarnesti Rasnov Cristian Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic Campina 15:00
Mangalia Costinesti Constanta Medgidia Cernavoda
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau
Galati Braila Ianca Buzau
Zarnesti Rasnov Cristian Brasov
Nicolae Balcescu Corbu Navodari Mihail Kogalniceanu Negru Voda Albesti Constanta Comana Mamaia Lumina Limanu Amzacea Topraisar Poiana Valu lui Traian Movilita Mangalia Ovidiu Techirghiol Murfatlar Agigea Poarta Alba Cumpana Nisipari Lazu Castelu Venus Medgidia Satu Nou Neptun Mircea Voda Olimp Faclia Costinesti Stefan cel Mare Saligny Cernavoda 23 August Dulcesti Fetesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Calarasi
Radauti Suceava Falticeni Motca Roman Bacau Adjud 15:20
Ghimbav Stupini Zarnesti Codlea Feldioara Rasnov Cristian Harman Sfantu Gheorghe Sinpetru Fagaras Sacele Poiana Brasov Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic
Sacele Albesti Mosneni Corbu Cotu Vaii Dulcesti Navodari Negru Voda Pecineaga Lumina Vama Veche Chirnogeni Ovidiu 2 Mai Comana Amzacea Palazu Mare Limanu Topraisar Movilita Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti 15:30
Botosani Hudum Baisa Vladeni Dumbraveni Suceava Falticeni Targu Neamt Cristesti Motca Roman Horia Bacau Adjud Marasesti Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni
Miercurea Ciuc Targu Secuiesc Covasna Sfantu Gheorghe Zarnesti Codlea Harman Sinpetru Stupini Ghimbav Brasov Sacele Poiana Brasov Cristian Rasnov Predeal Azuga Busteni Sinaia
Negru Voda Corbu Techirghiol Constanta Comana Navodari Agigea Mamaia Valu lui Traian Lazu Amzacea Topraisar Lumina Murfatlar Poiana Poarta Alba Ovidiu Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou Mircea Voda Faclia Cernavoda Fetesti Drajna Cumpana
Moinesti Comanesti Targu Ocna Onesti Caiuti Adjud Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni
Piatra Neamt Buhusi Bacau Adjud Panciu Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni
Iasi Targu Frumos Roman Bacau Adjud Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni
Botosani Falticeni Targu Neamt Cristesti Motca Roman Horia Bacau Adjud Marasesti Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni 15:40
Pascani
Vaslui Barlad Tecuci Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni 16:00
Targu Jiu Horezu Baile Govora Ramnicu Valcea Pitesti
RBT Turistic Line Galati Braila Ianca Buzau
Corbu Nicolae Balcescu Negru Voda Navodari Mihail Kogalniceanu Albesti Comana Constanta Amzacea Mamaia Limanu Lumina Poiana Topraisar Mangalia Valu lui Traian Movilita Murfatlar Ovidiu Techirghiol Poarta Alba Agigea Cumpana Nisipari Castelu Lazu Venus Medgidia Neptun Satu Nou Olimp Mircea Voda Faclia Costinesti Stefan cel Mare Saligny 23 August Cernavoda Dulcesti Fetesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Calarasi
Galati Braila Ianca Buzau
Galati Braila Ianca Buzau 16:30
Targu Jiu Drobeta Turnu Severin Strehaia Rovinari Filiasi Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti
Techirghiol Negru Voda Corbu Constanta Agigea Comana Navodari Mamaia Lazu Valu lui Traian Amzacea Murfatlar Lumina Topraisar Poiana Ovidiu Poarta Alba Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou Mircea Voda Faclia Cernavoda Fetesti Drajna Cumpana
Chisinau 16:45
Corbu Nicolae Balcescu Navodari Negru Voda Mihail Kogalniceanu Albesti Comana Constanta Limanu Mamaia Amzacea Lumina Topraisar Poiana Mangalia Valu lui Traian Movilita Murfatlar Techirghiol Ovidiu Agigea Poarta Alba Nisipari Cumpana Castelu Lazu Venus Medgidia Neptun Satu Nou Olimp Mircea Voda Faclia Costinesti Stefan cel Mare Saligny Cernavoda 23 August Dulcesti Mosneni Fetesti Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Calarasi 17:00
Moinesti Comanesti Targu Ocna Onesti Caiuti Adjud Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni
Piatra Neamt Buhusi Bacau Adjud Panciu Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni
Iasi Targu Frumos Roman Bacau Adjud Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni
Galati Braila Ianca Buzau
Vaslui Barlad Tecuci Targu Ocna Onesti Focsani Adjud Ramnicu Sarat Marasesti Panciu Buzau Urziceni 17:30
Zarnesti Rasnov Cristian Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic Campina
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau
Albesti Mosneni Sacele Dulcesti Corbu Cotu Vaii Negru Voda Pecineaga Navodari Chirnogeni Vama Veche Lumina Comana Ovidiu 2 Mai Limanu Amzacea Palazu Mare Topraisar Movilita Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti
Galati Braila Ianca Buzau
Chisinau Husi
Zarnesti Rasnov Cristian Brasov
RBT Turistic Line Galati Braila Ianca Buzau
Techirghiol Negru Voda Comana Agigea Constanta Lazu Amzacea Mamaia Valu lui Traian Topraisar Murfatlar Poarta Alba Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou Mircea Voda Faclia Cernavoda Fetesti Drajna Cumpana
Targu Secuiesc Sfantu Gheorghe Zarnesti Codlea Harman Sinpetru Stupini Ghimbav Brasov Sacele Poiana Brasov Cristian Rasnov Predeal Azuga Busteni Sinaia
Sir Trans Constanta 17:45
Siret Radauti Suceava Falticeni Cristesti Roman Bacau Adjud Tisita 17:55
Iasi Roman Bacau Adjud Focsani Buzau Urziceni 18:00
Targu Jiu Rovinari Filiasi Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti
Sinpetru Fagaras Stupini Ghimbav Zarnesti Codlea Feldioara Rasnov Cristian Harman Sfantu Gheorghe Sacele Poiana Brasov Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic 18:20
Chisinau 18:29
Nicolae Balcescu Corbu Negru Voda Mihail Kogalniceanu Navodari Albesti Constanta Comana Mamaia Limanu Amzacea Lumina Poiana Topraisar Valu lui Traian Movilita Mangalia Techirghiol Murfatlar Ovidiu Agigea Poarta Alba Nisipari Cumpana Castelu Lazu Medgidia Venus Neptun Satu Nou Mircea Voda Olimp Faclia Costinesti Stefan cel Mare Saligny 23 August Cernavoda Dulcesti Fetesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Calarasi Eforie Nord 18:30
Corbu Negru Voda Techirghiol Comana Navodari Constanta Agigea Mamaia Valu lui Traian Amzacea Lazu Murfatlar Topraisar Lumina Poiana Ovidiu Poarta Alba Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou Mircea Voda Faclia Cernavoda Fetesti Drajna Cumpana
Chisinau 18:45
Galati Braila Ianca Buzau 19:00
RBT Turistic Line Galati Braila Ianca Buzau
Moinesti Comanesti Targu Ocna Onesti Caiuti Adjud Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni
Piatra Neamt Buhusi Bacau Adjud Panciu Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni
Iasi Targu Frumos Roman Bacau Adjud Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni
Galati Braila Ianca Buzau
Vaslui Barlad Tecuci Targu Ocna Onesti Focsani Adjud Marasesti Ramnicu Sarat Panciu Buzau Urziceni 19:30
Targu Secuiesc Zarnesti Fagaras Mandra Rasnov Sfantu Gheorghe Sercaia Cristian Chichis Persani Harman Vladeni Sinpetru Codlea Ghimbav Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic Campina
Sacele Mosneni Albesti Corbu Dulcesti Cotu Vaii Navodari Pecineaga Negru Voda Chirnogeni Vama Veche Lumina Comana 2 Mai Ovidiu Palazu Mare Limanu Amzacea Topraisar Movilita Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti
Chisinau Husi
Zarnesti Fagaras Rasnov Mandra Sercaia Cristian Persani Vladeni Codlea Ghimbav Brasov
Miercurea Ciuc Targu Secuiesc Covasna Sfantu Gheorghe Zarnesti Codlea Harman Sinpetru Stupini Ghimbav Brasov Sacele Poiana Brasov Cristian Rasnov Predeal Azuga Busteni Sinaia
Techirghiol Negru Voda Corbu Constanta Agigea Comana Navodari Mamaia Lazu Valu lui Traian Amzacea Lumina Murfatlar Topraisar Poiana Ovidiu Poarta Alba Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou Mircea Voda Faclia Cernavoda Fetesti Drajna Cumpana
Iasi Roman Bacau Adjud Focsani Buzau Urziceni 20:00
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau
Galati Braila Ianca Buzau
Nicolae Balcescu Corbu Negru Voda Mihail Kogalniceanu Navodari Albesti Constanta Comana Amzacea Lumina Limanu Mamaia Topraisar Poiana Valu lui Traian Movilita Mangalia Techirghiol Ovidiu Murfatlar Poarta Alba Agigea Cumpana Nisipari Castelu Lazu Medgidia Venus Neptun Satu Nou Mircea Voda Olimp Faclia Costinesti Stefan cel Mare Saligny 23 August Cernavoda Dulcesti Fetesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Calarasi
Sir Trans Constanta
Galati Braila Ianca Buzau
Sinpetru Fagaras Stupini Ghimbav Zarnesti Codlea Feldioara Rasnov Sacele Cristian Harman Sfantu Gheorghe Poiana Brasov Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic 20:20
Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti 20:30
RBT Turistic Line Galati Braila Ianca Buzau
Negru Voda Corbu Comana Navodari Constanta Amzacea Mamaia Valu lui Traian Topraisar Murfatlar Lumina Poiana Techirghiol Ovidiu Poarta Alba Nisipari Mangalia Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Mircea Voda Costinesti Faclia Tuzla Eforie Sud Cernavoda Eforie Nord Fetesti Drajna Agigea Lazu Cumpana
Chisinau 20:45
Radauti Suceava Falticeni Cristesti Roman Bacau Adjud Tisita 21:00
Galati Braila Ianca Buzau
Fagaras Zarnesti Rasnov Mandra Sfantu Gheorghe Chichis Cristian Sercaia Persani Harman Vladeni Sinpetru Codlea Ghimbav Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic Campina 21:30
Sir Trans Constanta
Targu Secuiesc Sfantu Gheorghe Zarnesti Codlea Harman Sinpetru Stupini Ghimbav Brasov Sacele Poiana Brasov Cristian Rasnov Predeal Azuga Busteni Sinaia
Moinesti Comanesti Targu Ocna Onesti Caiuti Adjud Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni
Piatra Neamt Buhusi Bacau Adjud Panciu Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni
Iasi Targu Frumos Roman Bacau Adjud Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni
Vaslui Barlad Tecuci Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni 21:45
Chisinau
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau 22:00
Sacele Albesti Mosneni Cotu Vaii Dulcesti Corbu Navodari Negru Voda Pecineaga Vama Veche Lumina Chirnogeni 2 Mai Comana Ovidiu Palazu Mare Limanu Amzacea Topraisar Movilita Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti 22:30
Corbu Nicolae Balcescu Navodari Negru Voda Mihail Kogalniceanu Albesti Comana Constanta Mamaia Amzacea Limanu Lumina Poiana Topraisar Mangalia Valu lui Traian Movilita Techirghiol Murfatlar Ovidiu Poarta Alba Agigea Nisipari Cumpana Castelu Lazu Venus Medgidia Satu Nou Neptun Olimp Mircea Voda Faclia Costinesti Stefan cel Mare Saligny Cernavoda 23 August Dulcesti Fetesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Calarasi
Negru Voda Corbu Comana Constanta Navodari Mamaia Valu lui Traian Amzacea Murfatlar Topraisar Lumina Poiana Ovidiu Techirghiol Poarta Alba Nisipari Mangalia Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Costinesti Mircea Voda Faclia Tuzla Cernavoda Eforie Sud Eforie Nord Fetesti Drajna Agigea Lazu Cumpana
Galati Braila Ianca Buzau 23:00
RBT Turistic Line Galati Braila Ianca Buzau
Sir Trans Constanta
Miercurea Ciuc Targu Secuiesc Covasna Sfantu Gheorghe Zarnesti Codlea Harman Sinpetru Stupini Ghimbav Brasov Sacele Poiana Brasov Cristian Rasnov Predeal Azuga Busteni Sinaia 23:30
Iasi Roman Bacau Adjud Focsani Buzau Urziceni 23:50