Română

Terminal PLECARI/ DEPARTURES Aeroport Henri Coanda

Indicații

Plecări
Ora Către
00:00 Buzau Ianca Braila Galati
00:45 Chisinau
01:00 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
02:30 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
04:00 Tisita Adjud Bacau Roman Cristesti Falticeni Suceava Radauti Siret
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
PEGASUS BG Ruse
05:30 Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Falticeni Suceava Radauti
06:15 Bucuresti Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Bacau Horia Roman Motca Targu Neamt Cristesti Falticeni Suceava Dumbraveni Vladeni Baisa Hudum Botosani
06:45 Chisinau
07:00 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
08:30 TASA Suceava Bucuresti Urziceni Ramnicu Sarat Adjud Bacau Roman Falticeni Suceava
09:45 PEGASUS BG Ruse
10:00 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
10:30 TASA Suceava Bucuresti Urziceni Ramnicu Sarat Adjud Bacau Roman Falticeni Suceava
10:41 Chisinau
11:00 Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Falticeni Suceava Radauti
12:00 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Ramnicu Valcea Horezu Targu Jiu
12:45 PEGASUS BG Ruse
13:00 Tisita Adjud Bacau Roman Cristesti Falticeni Suceava Radauti Siret
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
13:45 Chisinau
14:30 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Bucuresti Ramnicu Valcea Govora Horezu Polovragi Poienari Bumbesti Pitic Bengesti Targu Jiu Bumbesti Jiu Lainici Petrosani
15:00 Sinaia Predeal Brasov Brasov Rupea Sighisoara Targu Mures
15:30 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
Bucuresti
PEGASUS BG Ruse
16:30 Tisita Adjud Bacau Roman Cristesti Falticeni Suceava Radauti Siret
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Ramnicu Valcea Horezu Targu Jiu
TASA Suceava Bucuresti Urziceni Ramnicu Sarat Adjud Bacau Roman Falticeni Suceava
16:45 Chisinau
17:30 Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Falticeni Suceava Radauti Siret
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
17:55 Bucuresti
18:30 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
18:45 Chisinau
19:00 Dorohoi Darabani
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Targu Neamt Falticeni Suceava Dumbraveni Botosani
19:30 Pascani
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
20:00 Bucuresti
20:30 Pitesti Ramnicu Valcea Horezu Targu Jiu
20:35 Chisinau
20:45 PEGASUS BG Ruse
21:00 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
21:01 Bacau Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani
21:15 Sculeni Falesti Balti
22:30 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
22:31 Bacau Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani
Sosiri
De la Ora
Predeal Comarnic Azuga Poiana Brasov Busteni Brasov Sinaia 00:00
Poiana Brasov Brasov
Galati Braila Ianca Buzau Faurei Cilibia 00:30
Chisinau 00:50
Chisinau 01:25
Galati Braila Ianca Galati Braila Braila Buzau 01:30
Buzau Galati Ianca Braila
Adjud Ramnicu Sarat Focsani Panciu Tecuci Marasesti Buzau
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana 02:00
Slatina (Olt) Targu Jiu Scornicesti Craiova Bals Filiasi Pitesti Rovinari 03:10
Craiova Bals Slatina (Olt) Drobeta Turnu Severin Pitesti Strehaia Scornicesti Filiasi
Pitesti Bals Craiova Slatina (Olt) Scornicesti
Ramnicu Valcea Pitesti 03:30
Zarnesti Poiana Brasov Cristian Busteni Codlea Brasov Ghimbav Sinaia Sinpetru Sfantu Gheorghe Predeal Comarnic Stupini Azuga Harman 03:40
Braila Galati Buzau Ianca 03:45
Horezu Rovinari Ramnicu Valcea Bumbesti Jiu Pitesti Targu Jiu Petrosani 03:50
Adjud Focsani Ramnicu Sarat Iasi Buzau Roman Bacau 04:00
Tecuci Focsani Barlad Ramnicu Sarat Vaslui
Costinesti Cernavoda Mangalia Medgidia Constanta
Galati Braila Ianca Buzau Faurei Cilibia
Tisita Cristesti Siret Radauti Suceava Falticeni Roman Bacau Adjud
Braila Ianca Galati Braila Braila Buzau Galati
Braila Buzau Galati Ianca
Sibiu Caciulata Pitesti Calimanesti Ramnicu Valcea
Constanta Mangalia
PEGASUS BG Ruse
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana 04:15
Targu Mures Sighisoara Rupea Brasov Brasov Predeal Sinaia
Pitesti Bals Craiova Slatina (Olt) Scornicesti 04:20
Horezu Ramnicu Valcea Pitesti Targu Jiu 04:30
Ianca Braila Buzau Galati 05:00
Ramnicu Sarat Adjud Focsani Panciu Tecuci Buzau Marasesti
Chisinau 05:01
TASA Suceava Bacau Urziceni Suceava Bucuresti Falticeni Adjud Roman Ramnicu Sarat 05:10
Ramnicu Valcea Caciulata Pitesti Sibiu Calimanesti Sibiu 05:15
Tecuci Focsani Barlad Ramnicu Sarat Vaslui 05:30
Galati Braila Ianca Galati Braila Braila Buzau
Braila Galati Buzau Ianca
Azuga Harman Zarnesti Poiana Brasov Cristian Busteni Codlea Brasov Ghimbav Sinaia Sinpetru Sfantu Gheorghe Predeal Comarnic Stupini 06:30
Cilibia Galati Braila Ianca Buzau Faurei
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana
Buzau Galati Ianca Braila
Ramnicu Sarat Adjud Focsani Panciu Tecuci Buzau Marasesti
Bucuresti 06:45
Scornicesti Pitesti Bals Craiova Slatina (Olt) 06:50
Chisinau 06:55
Galati Ianca Braila Galati Braila Braila Buzau 07:00
Sculeni Falesti Balti
Tecuci Focsani Barlad Ramnicu Sarat Vaslui 07:15
Galati Buzau Ianca Braila
Chisinau 07:30
Cilibia Galati Braila Ianca Buzau Faurei 08:00
Braila Buzau Galati Ianca
Panciu Tecuci Buzau Marasesti Ramnicu Sarat Adjud Focsani
Ploiesti
Galati Braila Braila Buzau Galati Ianca Braila 08:30
Bucuresti
Ploiesti
Bals Craiova Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti 08:50
Ghimbav Sinpetru Sfantu Gheorghe Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Predeal Stupini Comarnic Stupini Harman Comarnic Azuga Harman Azuga Zarnesti Cristian Zarnesti Poiana Brasov Cristian Busteni Codlea Poiana Brasov Busteni Codlea Ghimbav Sinaia Brasov 09:00
Chisinau
Ploiesti
Bals Pitesti Craiova Filiasi Slatina (Olt) 09:20
Tecuci Focsani Barlad Ramnicu Sarat Vaslui 09:30
Faurei Cilibia Galati Braila Ianca Buzau
Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana Constanta
Braila Galati Buzau Ianca
Ianca Braila Buzau Galati
Panciu Tecuci Buzau Marasesti Adjud Ramnicu Sarat Focsani
Caciulata Pitesti Sibiu Calimanesti Sibiu Ramnicu Valcea
PEGASUS BG Ruse 09:45
Cernavoda Mangalia Medgidia Constanta Costinesti 10:00
Galati Ianca Braila Galati Braila Braila Buzau
Horezu Rovinari Ramnicu Valcea Bumbesti Jiu Pitesti Targu Jiu Petrosani
Ramnicu Valcea Pitesti
Bals Pitesti Craiova Filiasi Slatina (Olt) 10:20
Stupini Predeal Comarnic Stupini Harman Comarnic Azuga Harman Azuga Zarnesti Cristian Zarnesti Poiana Brasov Cristian Busteni Codlea Poiana Brasov Busteni Codlea Ghimbav Brasov Ghimbav Sinaia Sinpetru Brasov Sfantu Gheorghe Sinpetru Sfantu Gheorghe 10:30
Ramnicu Valcea Sibiu Caciulata Pitesti Calimanesti
Ramnicu Valcea Pitesti
Bucuresti 10:40
PEGASUS BG Ruse 10:45
Bals Craiova Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti 10:50
Focsani Ramnicu Sarat Iasi Buzau Roman Bacau Adjud 11:00
Tecuci Focsani Barlad Ramnicu Sarat Vaslui
Buzau Faurei Cilibia Galati Braila Ianca
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana
Ianca Braila Galati Braila Braila Buzau Galati
Braila Galati Buzau Ianca
Ianca Braila Buzau Galati
Panciu Tecuci Buzau Marasesti Adjud Ramnicu Sarat Focsani
Slatina (Olt) Bals Pitesti Craiova Filiasi 11:20
Sinaia Brasov Predeal Comarnic Azuga Poiana Brasov Busteni 11:30
Costinesti Cernavoda Mangalia Medgidia Constanta
Brasov Poiana Brasov
Caciulata Pitesti Sibiu Calimanesti Sibiu Ramnicu Valcea
Mangalia Constanta 11:45
PEGASUS BG Ruse 12:15
Piatra Neamt Bucuresti 12:20
Tecuci Focsani Barlad Ramnicu Sarat Vaslui 12:30
Ianca Buzau Faurei Cilibia Galati Braila
Lumina Navodari Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu
Galati Braila Braila Buzau Galati Braila Ianca
Braila Galati Buzau Ianca
Galati Ianca Braila Buzau
Tecuci Buzau Marasesti Adjud Ramnicu Sarat Focsani Panciu
Ploiesti
Craiova Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti Bals 12:40
Chisinau 12:50
Codlea Poiana Brasov Busteni Ghimbav Sinaia Sinpetru Brasov Sfantu Gheorghe Predeal Stupini Harman Comarnic Azuga Zarnesti Cristian 13:00
Fagaras Cristian Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Poiana Brasov Ghimbav Harman Codlea Stupini
Costinesti Cernavoda Mangalia Medgidia Constanta 13:15
Pascani 13:30
Ploiesti
Chisinau
Horezu Ramnicu Valcea Pitesti Targu Jiu 13:45
Ianca Buzau Faurei Cilibia Galati Braila 14:00
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana
Dorohoi Darabani
Galati Ianca Braila Galati Braila Braila Buzau
Galati Ianca Braila Buzau
Marasesti Buzau Adjud Ramnicu Sarat Focsani Panciu Tecuci
Pitesti Sibiu Calimanesti Sibiu Ramnicu Valcea Caciulata
Scornicesti Pitesti Bals Craiova Slatina (Olt) 14:10
Tecuci Focsani Barlad Ramnicu Sarat Vaslui 14:30
Comarnic Azuga Poiana Brasov Busteni Sinaia Brasov Predeal
Dumbraveni Motca Targu Neamt Botosani Falticeni Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau Suceava
Braila Galati Buzau Ianca
Brasov Poiana Brasov
Adjud Focsani Ramnicu Sarat Iasi Buzau Roman Bacau 15:00
Costinesti Cernavoda Mangalia Medgidia Constanta
Braila Ianca Buzau Faurei Cilibia Galati
Galati Braila Braila Buzau Galati Braila Ianca
Ianca Braila Buzau Galati
Ramnicu Sarat Adjud Focsani Panciu Tecuci Buzau Marasesti
Bacau Adjud Radauti Suceava Falticeni Motca Roman 15:20
Botosani Flamanzi Harlau Targu Frumos Roman Bacau 15:30
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana
Cristesti Hudum Targu Neamt Falticeni Suceava Dumbraveni Horia Vladeni Tisita Baisa Urziceni Ramnicu Sarat Buzau Adjud Focsani Bacau Motca Roman
PEGASUS BG Ruse 15:45
Rovinari Slatina (Olt) Targu Jiu Scornicesti Craiova Bals Filiasi Pitesti 15:50
Filiasi Craiova Bals Slatina (Olt) Drobeta Turnu Severin Pitesti Strehaia Scornicesti
Tecuci Focsani Barlad Ramnicu Sarat Vaslui 16:00
Busteni Ghimbav Sinaia Sinpetru Brasov Sfantu Gheorghe Predeal Stupini Harman Comarnic Azuga Zarnesti Cristian Codlea Poiana Brasov
Braila Galati Buzau Ianca
Stupini Fagaras Cristian Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Brasov Ghimbav Poiana Brasov Harman Codlea
Mangalia Constanta
Pitesti Craiova Filiasi Slatina (Olt) Bals 16:20
Galati Ianca Braila Galati Braila Braila Buzau 16:30
Braila Buzau Galati Ianca
Ramnicu Sarat Adjud Focsani Panciu Tecuci Buzau Marasesti
Poiana Brasov Busteni Sinaia Brasov Predeal Comarnic Azuga 17:00
Ramnicu Valcea Sibiu Caciulata Pitesti Calimanesti
Brasov Poiana Brasov
Petrosani Horezu Rovinari Ramnicu Valcea Bumbesti Jiu Pitesti Targu Jiu
Ploiesti
TASA Suceava Bacau Urziceni Suceava Bucuresti Falticeni Adjud Roman Ramnicu Sarat 17:10
Ramnicu Sarat Vaslui Tecuci Focsani Barlad 17:30
Galati Braila Ianca Buzau Faurei Cilibia
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana
Galati Braila Braila Buzau Galati Braila Ianca
Braila Galati Buzau Ianca
Braila Buzau Galati Ianca
Marasesti Buzau Adjud Ramnicu Sarat Focsani Panciu Tecuci
Slatina (Olt) Targu Jiu Scornicesti Craiova Bals Filiasi Pitesti Rovinari 17:40
Siret Radauti Falticeni Suceava Roman Bacau Adjud Tisita Cristesti 17:55
Ploiesti 18:00
Mangalia Constanta 18:30
Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti Bals Craiova 18:50
Codlea Poiana Brasov Busteni Ghimbav Sinaia Sinpetru Brasov Sfantu Gheorghe Predeal Stupini Harman Comarnic Azuga Zarnesti Cristian 19:00
Galati Ianca Braila Galati Braila Braila Buzau
Buzau Galati Ianca Braila
Buzau Adjud Ramnicu Sarat Focsani Panciu Tecuci Marasesti
Codlea Stupini Fagaras Cristian Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Brasov Ghimbav Harman Poiana Brasov
TASA Suceava Urziceni Suceava Bucuresti Falticeni Adjud Roman Ramnicu Sarat Bacau 19:10
Botosani Harlau Roman Flamanzi Targu Frumos Bacau 19:30
Tecuci Focsani Barlad Ramnicu Sarat Vaslui
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana
Braila Galati Buzau Ianca
PEGASUS BG Ruse
Galati Braila Ianca Buzau Faurei Cilibia 20:00
Chisinau
Galati Braila Braila Buzau Galati Braila Ianca
Buzau Galati Ianca Braila
Adjud Ramnicu Sarat Focsani Panciu Tecuci Marasesti Buzau
Chisinau
Scornicesti Pitesti Bals Craiova Slatina (Olt) 20:50
Comarnic Azuga Poiana Brasov Busteni Sinaia Brasov Predeal 21:00
Galati Braila Ianca Galati Braila Braila Buzau
Poiana Brasov Brasov
Galati Braila Ianca Buzau Faurei Cilibia 22:00
Tecuci Focsani Barlad Ramnicu Sarat Vaslui 22:15
Ianca Braila Galati Buzau
Chisinau 22:50
Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia 23:00
Galati Braila Braila Buzau Galati Braila Ianca
Buzau Galati Ianca Braila
Adjud Ramnicu Sarat Focsani Panciu Tecuci Marasesti Buzau