Autogara Transmixt (langa gara CFR - Transmixt S.A.) Sibiu , Romania

Str. 1 Decembrie 1918 nr.6, Sibiu, Romania

Deschideți în Hărți

Plecări din Autogara Transmixt (langa gara CFR - Transmixt S.A.)

Ora Către
00:15 Talmaciu Brezoi Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
02:00 Vicenza Verona Brescia Bergamo Milano Novara Carisio Torino Imola Forli Trieste Cesena Monfalcone Rimini Udine Pordenone Ancona Mestre Civitanova Marche Padova Monselice Rovigo Ferrara Pescara Bologna Firenze Figline Valdarno Arezzo Montepulciano Chiusi Orte Roma
02:01 Budapesta Bratislava Brno Praga Nurnberg Wurzburg Frankfurt Koln Aachen Liege Bruxelles Gent Ostende Dunkerque Calais Dover Canterbury Maidstone Londra Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Leicester Doncaster Manchester Bolton Bolton Liverpool
05:00 Rusciori
Sura Mica Ocna Sibiului
Salonic Ioannina Patra Kyllini Zakynthos
Canakkale Ayvalik Izmir Cesme Ozdere Kusadasi
Bucuresti
05:15 Sura Mare Slimnic Rusi
Selimbar Cisnadie
05:30 Selimbar Cisnadie
Sebes Alba Iulia Turda Cluj Napoca
05:45 Selimbar Cisnadie
05:50 Daia Nou Rosia Vurpar
06:00 Colonia Talmaciu Talmaciu Boita
Sebes Alba Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca
Selimbar Cisnadie
Fagaras Brasov
Cristian
06:15 Cristian Orlat Gura Raului
Selimbar Cisnadie
06:20 Sura Mare Slimnic Rusi
Sura Mica Ocna Sibiului
06:30 Medias Tarnaveni Iernut Targu Mures
Selimbar Cisnadie
Fagaras Brasov Ploiesti Predeal Sinaia Mizil Buzau Braila Galati
Talmaciu Brezoi Calimanesti Ramnicu Valcea Govora Pietrari Costesti Horezu Slatioara Rugetu Cerna Racovita Polovragi Baia De Fier Cernadia Novaci Pociovalistea Ciocadia Bengesti Scoarta Targu Jiu
Brasov Ploiesti Mizil Buzau Braila Lacu Sarat Constanta
06:45 Selimbar Cisnadie
06:50 Cristian Sacel Saliste Gales Tilisca Rod Poiana Sibiului Jina
07:00 Daia Nou Rosia Vurpar
Sura Mare Slimnic Rusi Seica Mare Calvasar Boarta Stenea Buia Salcau Mihaileni Ravasel Metis
Daia Nou
Daia Casolt Cornatel Hosman Fofeldea Tichindeal Nocrich Altina Vecerd Ighisu Vechi Barghis Vard Coves Agnita
Selimbar Cisnadie
07:15 Cristian Orlat Gura Raului
Sura Mica Ocna Sibiului
07:20 Sebesu De Sus
Cristian
07:30 Selimbar Cisnadie
Cristian
08:00 Cristian Sacel Saliste Gales Tilisca Rod Poiana Sibiului Jina
Selimbar Cisnadie
08:15 Sebes Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca Huedin Alesd Oradea
09:00 Selimbar Cisnadie
Talmaciu Brezoi Calimanesti Ramnicu Valcea Govora Pietrari Costesti Horezu Slatioara Rugetu Cerna Racovita Polovragi Baia De Fier Cernadia Novaci Pociovalistea Ciocadia Bengesti Scoarta Targu Jiu
Avrig
09:30 Fagaras Brasov
09:42 Alba Iulia Aiud Unirea Turda Cluj Napoca Huedin Alesd Oradea
09:45 Sebesu De Sus
10:00 Selimbar Cisnadie
10:30 Avrig Arpasu de Jos Ucea de Jos Oltet Voila Fagaras Persani Codlea Ghimbav Brasov Reci Targu Secuiesc Bretcu Harja Oituz Onesti Livezi Sanduleni Bacau Roman Sabaoani Miclauseni Strunga Targu Frumos Razboieni Baltati Podu Iloaiei Iasi
Cristian
Fagaras Brasov Targu Secuiesc Onesti Adjud Focsani Tecuci Braila Galati
10:38 Calimanesti Ramnicu Valcea Dragasani Slatina (Olt)
10:55 Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
Sebes Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca
Salonic Ioannina Igoumenitsa Sivota Parga Ammoudia Vrachos Preveza Lefkada
Salonic Volos Glifa Pefki Evia Skiathos
Bucuresti
11:00 Cristian Orlat Gura Raului
Daia Casolt Cornatel Hosman Fofeldea Tichindeal Nocrich Altina Vecerd Ighisu Vechi Barghis Vard Coves Agnita
Selimbar Cisnadie
Avrig
11:30 Sura Mica Ocna Sibiului
Cristian
11:45 Salonic Larisa Lamia Atena Pireas
12:00 Daia Nou Rosia Vurpar
Daia Nou
Selimbar Cisnadie
Sebesu De Sus
12:30 Fagaras Brasov Targu Secuiesc Onesti Bacau Vaslui Husi
Selimbar Cisnadie
Sebes Alba Iulia Teius Aiud Turda Cluj Napoca Zalau Satu Mare
Sebes Alba Iulia Teius Aiud Unirea Turda Cluj Napoca Gherla Dej Gilgau Ileanda Somcuta Mare Baia Mare
Cristian
Salonic Larisa Lamia Atena
12:45 Sura Mare Slimnic Rusi
13:00 Cristian Orlat Gura Raului
Selimbar Cisnadie
Cristian
Fagaras Brasov Targu Secuiesc Onesti Adjud Focsani Tecuci Braila Galati
13:20 Caciulata Calimanesti Ramnicu Valcea Dragasani Ganeasa Bals Craiova
13:30 Sura Mica Ocna Sibiului
Cristian Sacel Saliste Gales Tilisca Rod Poiana Sibiului Jina
Selimbar Cisnadie
Fagaras Brasov
Medias Tarnaveni Targu Mures
Avrig
13:40 Cristian
14:00 Talmaciu Cainenii Mari Brezoi Cozia Calimanesti Ramnicu Valcea Cazanesti Bunesti Stoenesti Pietrari Birzesti Negrulesti Costesti Tomsani Horezu
Selimbar Cisnadie
Victoria
Cristian
14:10 Cristian Orlat Gura Raului
Sura Mica Ocna Sibiului
14:15 Daia Nou Rosia Vurpar
Apoldu de Sus Sebes Alba Iulia Teius Aiud Turda Cluj Napoca
14:20 Cristian
14:30 Daia Nou
Selimbar Cisnadie
Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti Fetesti Constanta Tulcea
Bruiu
Sebes Sibot Orastie Deva Lugoj Timisoara
14:45 Medias Tarnaveni Iernut Targu Mures
15:00 Cristian Orlat Gura Raului
Sura Mica Ocna Sibiului
Selimbar Cisnadie Sadu
Daia Casolt Cornatel Hosman Fofeldea Tichindeal Nocrich Altina Vecerd Ighisu Vechi Barghis Vard Coves Agnita
Selimbar Cisnadie
Perisani
Sebes Deva Timisoara Arad
15:05 Sura Mare Slimnic Rusi
15:10 Cristian
15:15 Viena Linz Suben Deggendorf Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Koln Aachen Liege Bruxelles Antwerp Gent Lille Londra
15:30 Colonia Talmaciu Talmaciu Boita
Selimbar Cisnadie
Alexandroupolis Komotini Xanthi Keramoti Thassos
Salonic Paralia Katerini Olympic Beach Nei Pori
Nea Vrasna Asprovalta Kavala Keramoti Thassos
Bucuresti
15:40 Sebesu De Sus
Cristian
16:00 Daia Nou Rosia Vurpar
Cristian Orlat Gura Raului
Rusciori
Sura Mica Ocna Sibiului
Sura Mare Slimnic Rusi Seica Mare Calvasar Boarta Stenea Buia Salcau Mihaileni Ravasel Metis
Daia Nou
Daia Casolt Cornatel Hosman Fofeldea Tichindeal Nocrich Altina Vecerd Ighisu Vechi Barghis Vard Coves Agnita
Cristian Sacel Saliste Gales Tilisca Rod Poiana Sibiului Jina
Sebes Alba Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca
Selimbar Cisnadie
Selimbar Talmaciu Rau Vadului Cainenii Mari Brezoi Caciulata Calimanesti Ramnicu Valcea Milcoiu Moraresti Draganu Bascov Pitesti Stefanesti Calinesti Topoloveni Leordeni Crangurile de Jos Gura Foii Gaesti Dragodana Picior De Munte Suta Seaca Olteni Viisoara Dumbrava Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
Cristian
16:15 Sebes Talmaciu Calimanesti Pitesti Bucuresti Ramnicu Valcea
Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
16:30 Fagaras Brasov Targu Secuiesc Onesti Bacau Vaslui Husi
Selimbar Cisnadie
Sebes Alba Iulia Teius Aiud Turda Cluj Napoca Gherla Dej Gilgau Ileanda Somcuta Mare Baia Mare Tautii Magheraus Cicirlau Seini Apa Livada Satu Mare
Avrig
Cirtisoara
Sebes Deva Timisoara Arad
17:00 Sura Mica Ocna Sibiului Mandra Alamor Armeni Pauca
Sura Mare Slimnic Rusi
Kassel Hannover Gottingen Hamburg Kolding Odense Copenhagen Malmo Helsingborg Angelholm Halmstad Goteborg Oslo
Fagaras Brasov
Nickelsdorf Viena Linz Passau Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Koln Aachen Liege Bruxelles Brugge Calais
Cluj Napoca
Nickelsdorf Viena Graz
Dover Maidstone Londra
Cristian
17:05 Calimanesti Ramnicu Valcea Horezu
17:15 Sebes Alba Orastie Deva
Sebes Orastie Deva
17:28 Orastie Deva Arad Timisoara
17:30 Selimbar Cisnadie
17:50 Apoldu de Sus Sebes Alba Iulia Teius Aiud Turda Cluj Napoca
18:00 Cristian Orlat Gura Raului
Selimbar Cisnadie Sadu Sadurel
Cristian
18:15 Sebes Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca
18:30 Daia Nou Rosia Vurpar
Daia Nou
Medias Tarnaveni Targu Mures
Selimbar Cisnadie
Imola Vicenza Forli Verona Cesena Brescia Bergamo Rimini Milano Pesaro Torino Ancona Civitanova Marche San Benedetto del Tronto Pescara Udine Vasto Mestre Termoli San Severo Padova Foggia Ferrara Andria Bologna Firenze Bari Roma Taranto Napoli Policoro Salerno
Sebesu De Sus
Viena Linz Salzburg Munchen Augsburg Ulm Stuttgart Karlsruhe Manheim Frankfurt Koln Aachen Dusseldorf Essen Dortmund Munster Bielefeld Osnabruck Hannover Bremen Luneburg Hamburg Liege Bruxelles Antwerp Gent Breda Tilburg Eindhoven Dordrecht Rotterdam Haga Leiden Amsterdam Alkmaar Utrecht Almere-Haven Lelystad Zwolle Meppel Drachten Groningen
19:00 Sura Mare Slimnic Rusi
Cristian Sacel Saliste Gales Tilisca Rod Poiana Sibiului Jina
19:30 Sura Mica Ocna Sibiului
Daia Casolt Cornatel Hosman Fofeldea Tichindeal Nocrich Altina Vecerd Ighisu Vechi Barghis Vard Coves Agnita
Selimbar Cisnadie
Cristian
20:00 Cristian Orlat Gura Raului
20:15 Chisinau
20:30 Selimbar Cisnadie
Cristian
21:28 Orastie Deva Arad Timisoara
21:30 Selimbar Cisnadie
22:00 Sura Mare Slimnic Rusi
Caciulata Calimanesti Ramnicu Valcea Bucuresti Cernavoda Constanta Eforie Nord Eforie Sud Costinesti Mangalia
22:30 Selimbar Cisnadie
Cristian
23:00 Sura Mica Ocna Sibiului
Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
23:30 Daia Nou Rosia Vurpar
Cristian Orlat Gura Raului
Daia Nou
Selimbar Cisnadie

Sosiri în Autogara Transmixt (langa gara CFR - Transmixt S.A.)

De la Ora
Satu Mare Livada Apa Seini Cicirlau Tautii Magheraus Baia Mare Somcuta Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla Cluj Napoca Turda Aiud Teius Alba Iulia Sebes 00:15
Chisinau 02:15
Calais Brugge Bruxelles Liege Aachen Koln Frankfurt Wurzburg Nurnberg Regensburg Passau Linz Viena Nickelsdorf 04:00
Cluj Napoca
Graz Viena Nickelsdorf
Londra Maidstone Dover
Atena Lamia Larisa Salonic 05:30
Nou Daia 05:35
Ocna Sibiului Sura Mica 05:40
Ocna Sibiului Sura Mica
Cristian 05:50
Gura Raului Orlat Cristian 05:55
Cisnadie Selimbar
Oslo Stockholm Norrkoping Linkoping Jonkoping Boras Goteborg Halmstad Angelholm Helsingborg Malmo Copenhagen Odense Kolding Hamburg Hannover Wurzburg Nurnberg Passau Linz Viena 06:00
Cluj Napoca
Ocna Sibiului Sura Mica 06:10
Cristian 06:20
Ocna Sibiului Sura Mica 06:25
Ocna Sibiului Sura Mica
Cisnadie Selimbar
Mangalia Costinesti Eforie Sud Eforie Nord Constanta Cernavoda Bucuresti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata 06:30
Nou Daia 06:35
Cristian 06:45
Pauca Armeni Alamor Mandra Ocna Sibiului Sura Mica 06:50
Gura Raului Orlat Cristian 06:55
Cisnadie Selimbar
Cristian 07:00
Agnita Coves Vard Barghis Ighisu Vechi Vecerd Altina Nocrich Tichindeal Fofeldea Hosman Cornatel Casolt Daia 07:07
Cisnadie Selimbar 07:10
Sebesu De Sus 07:15
Sadurel Sadu Cisnadie Selimbar 07:20
Nou Daia 07:25
Cisnadie Selimbar
Bruiu 07:30
Boita Colonia Talmaciu Talmaciu 07:35
Ocna Sibiului Sura Mica 07:40
Ocna Sibiului Sura Mica
Cisnadie Selimbar
Cristian
Sadu Cisnadie Selimbar 07:50
Cirtisoara
Gura Raului Orlat Cristian 07:55
Cisnadie Selimbar
Agnita Coves Vard Barghis Ighisu Vechi Vecerd Altina Nocrich Tichindeal Fofeldea Hosman Cornatel Casolt Daia 08:07
Cisnadie Selimbar 08:10
Perisani 08:26
Brasov Fagaras 08:30
Avrig
Cristian
Nou Daia 08:35
Cisnadie Selimbar 08:40
Gura Raului Orlat Cristian 08:55
Victoria 08:57
Ocna Sibiului Sura Mica 09:10
Ocna Sibiului Sura Mica
Cisnadie Selimbar
Cluj Napoca Turda Aiud Teius Alba Iulia Sebes Apoldu de Sus 09:15
Horezu Tomsani Costesti Negrulesti Birzesti Pietrari Stoenesti Bunesti Cazanesti Ramnicu Valcea Calimanesti Cozia Brezoi Cainenii Mari Talmaciu 09:32
Sebesu De Sus 09:40
Horezu Ramnicu Valcea Calimanesti 09:42
Cisnadie Selimbar 10:10
Targu Mures Iernut Tarnaveni Medias 10:30
Arad Timisoara Deva Sebes
Cluj Napoca Turda Aiud Alba Iulia Sebes 10:38
Avrig 10:40
Gura Raului Orlat Cristian 10:55
Deva Orastie Sebes Alba
Deva Sebes Alba
Slatina (Olt) Dragasani Ramnicu Valcea Calimanesti
Cisnadie Selimbar 11:10
Agnita Coves Vard Barghis Ighisu Vechi Vecerd Altina Nocrich Tichindeal Fofeldea Hosman Cornatel Casolt Daia 11:37
Cristian 11:40
Sebesu De Sus 11:50
Brasov Fagaras 12:00
Bucuresti
Cisnadie Selimbar 12:10
Lefkada Preveza Vrachos Ammoudia Parga Sivota Igoumenitsa Ioannina Salonic 12:15
Thassos Keramoti Xanthi Komotini Alexandroupolis
Skiathos Pefki Evia Glifa Volos Salonic
Thassos Kavala Keramoti Asprovalta Nea Vrasna
Bucuresti
Ploiesti Stoenesti Bratasanca Darmanesti I.L.Caragiale Mija Adanca Sacueni Razvad Targoviste Dumbrava Viisoara Olteni Suta Seaca Picior De Munte Dragodana Gaesti Gura Foii Crangurile de Jos Leordeni Topoloveni Calinesti Stefanesti Pitesti Bascov Draganu Moraresti Milcoiu Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Brezoi Cainenii Mari Rau Vadului Talmaciu Selimbar 12:20
Timisoara Arad Deva Orastie 12:30
Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu
Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu
Avrig 12:40
Cristian
Torino Policoro Milano Taranto Bergamo Bari Andria Brescia Foggia Verona San Severo Vicenza Termoli Vasto Pescara San Benedetto del Tronto Civitanova Marche Ancona Pesaro Rimini Cesena Forli Imola Salerno Napoli Roma Firenze Bologna Ferrara Padova Mestre Udine 13:00
Timisoara Lugoj Deva Orastie Sibot Sebes
Arad Timisoara Deva Sebes
Cisnadie Selimbar 13:10
Liverpool Newquay Manchester Doncaster Birmingham Coventry Leicester Northampton Milton Keynes Luton Londra Maidstone Canterbury Dover Calais Dunkerque Stuttgart Munchen Budapesta Saliste
Roma Pescara Torino Orte Carisio Novara Chiusi Civitanova Marche Milano Montepulciano Ancona Bergamo Arezzo Brescia Figline Valdarno Verona Firenze Bologna Vicenza Rimini Ferrara Cesena Rovigo Forli Monselice Imola Padova Mestre Pordenone Udine Monfalcone Trieste 13:15
Targu Mures Tarnaveni Medias 13:20
Craiova Bals Ganeasa Dragasani Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata 13:30
Ocna Sibiului Sura Mica 13:40
Ocna Sibiului Sura Mica
Cisnadie Selimbar
Cristian
Cristian 13:45
Nou Daia 13:50
Gura Raului Orlat Cristian 13:55
Sebesu De Sus 14:10
Cristian
Boisoara 14:22
Targu Jiu Scoarta Bengesti Ciocadia Pociovalistea Novaci Cernadia Baia De Fier Polovragi Racovita Cerna Rugetu Slatioara Horezu Costesti Pietrari Govora Ramnicu Valcea Calimanesti Brezoi Talmaciu 14:38
Cisnadie Selimbar 14:40
Cluj Napoca Turda Aiud Alba Iulia Sebes Alba 14:49
Cristian 14:50
Gura Raului Orlat Cristian 14:55
Galati Braila Tecuci Focsani Adjud Onesti Targu Secuiesc Brasov Fagaras 15:00
Cisnadie Selimbar 15:10
Avrig
Targu Mures Tarnaveni Medias 15:15
Brasov Fagaras 15:30
Londra Lille Gent Antwerp Bruxelles Liege Aachen Koln Frankfurt Wurzburg Nurnberg Regensburg Deggendorf Suben Linz Viena
Cristian
Agnita Coves Vard Barghis Ighisu Vechi Vecerd Altina Nocrich Tichindeal Fofeldea Hosman Cornatel Casolt Daia 15:37
Ocna Sibiului Sura Mica 15:40
Ocna Sibiului Sura Mica
Cisnadie Selimbar
Nou Daia 15:50
Gura Raului Orlat Cristian 15:55
Liverpool Bolton Manchester Doncaster Leicester Birmingham Coventry Northampton Milton Keynes Luton Londra Maidstone Canterbury Dover Calais Dunkerque Ostende Gent Bruxelles Liege Aachen Koln Frankfurt Wurzburg Nurnberg Praga Brno Bratislava Budapesta 16:00
Cisnadie Selimbar 16:10
Satu Mare Zalau Cluj Napoca Turda Aiud Teius Alba Iulia 16:15
Baia Mare Somcuta Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla Cluj Napoca Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes
Pauca Armeni Alamor Mandra Ocna Sibiului Sura Mica 16:20
Cristian
Timisoara Arad Deva Orastie 16:30
Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu
Galati Braila Tecuci Focsani Adjud Onesti Targu Secuiesc Brasov Fagaras
Ocna Sibiului Sura Mica 16:40
Ocna Sibiului Sura Mica
Cisnadie Selimbar
Nei Pori Olympic Beach Paralia Katerini Salonic 16:45
Bucuresti
Cristian 16:50
Gura Raului Orlat Cristian 16:55
Boita Colonia Talmaciu Talmaciu 17:00
Oradea Alesd Huedin Cluj Napoca Turda Unirea Aiud Alba Iulia 17:05
Cisnadie Selimbar 17:10
Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea 17:15
Cluj Napoca Turda Aiud Teius Alba Iulia Sebes Apoldu de Sus
Zakynthos Kyllini Patra Ioannina Salonic
Kusadasi Ozdere Cesme Izmir Ayvalik Canakkale
Bucuresti
Husi Vaslui Bacau Onesti Targu Secuiesc Brasov Fagaras 17:28
Targu Mures Iernut Tarnaveni Medias 17:30
Nou Daia 17:35
Ocna Sibiului Sura Mica 17:40
Ocna Sibiului Sura Mica
Cisnadie Selimbar
Sebesu De Sus 17:45
Cristian 18:10
Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti 18:15
Tulcea Constanta Fetesti Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea 18:30
Cisnadie Selimbar 18:40
Gura Raului Orlat Cristian 18:55
Cluj Napoca Turda Aiud Alba Iulia Sebes Alba 19:04
Targu Jiu Scoarta Bengesti Ciocadia Pociovalistea Novaci Cernadia Baia De Fier Polovragi Racovita Cerna Rugetu Slatioara Horezu Costesti Pietrari Govora Ramnicu Valcea Calimanesti Brezoi Talmaciu 19:23
Iasi Baltati Razboieni Targu Frumos Strunga Miclauseni Sabaoani Roman Bacau Sanduleni Livezi Onesti Oituz Harja Bretcu Targu Secuiesc Reci Brasov Ghimbav Codlea Persani Fagaras Voila Sambata de Jos Oltet Ucea de Jos Arpasu de Jos Avrig 19:30
Agnita Coves Vard Barghis Ighisu Vechi Vecerd Altina Nocrich Tichindeal Fofeldea Hosman Cornatel Casolt Daia 19:37
Cisnadie Selimbar 19:40
Oradea Alesd Huedin Cluj Napoca Turda Aiud Alba Iulia Sebes 20:15
Brasov Fagaras 20:30
Cristian
Cisnadie Selimbar 20:40
Gura Raului Orlat Cristian 20:55
Husi Vaslui Bacau Onesti Targu Secuiesc Brasov Fagaras 21:28
Cristian 21:30
Cisnadie Selimbar 21:40
Ocna Sibiului Sura Mica 21:55
Ocna Sibiului Sura Mica
Nou Daia 22:05
Cisnadie Selimbar 22:40
Galati Braila Buzau Ploiesti Mizil Sinaia Predeal Brasov Fagaras 23:00
Cluj Napoca Turda Aiud Alba Iulia Sebes
Constanta Lacu Sarat Braila Buzau Mizil Ploiesti Brasov
Cisnadie Selimbar 23:40