Autogara Duda Trans Targu Mures , Romania

Piata Garii nr.6, Targu Mures, Romania
autogara@dudatrans.ro

langa Gara Mare CFR Targu Mures

Deschideți în Hărți

Plecări din Autogara Duda Trans

Ora Către
04:00 Șomoștelnic
04:40 Ungheni Iernut
04:55 Chirileu
05:10 Recea Șomoștelnic
05:30 Cristesti Sat
05:45 Band Mădăraș
Corunca Acățari Vălenii Găieşti Bălăușeri Călimănești Fântânele Viforoasa Sângeorgiu de Pădure Ghindari Chibed Sărățeni Sovata
06:00 Band Zau de Câmpie Valea Largă
Șomoștelnic
06:15 Chirileu
06:20 Corunca Acățari Vălenii Găieşti Bălăușeri Călimănești Fântânele Viforoasa Sângeorgiu de Pădure Ghindari Chibed Sărățeni Sovata
Sărmașu
Ungheni Iernut
06:25 Corunca Acățari Vălenii Găieşti Bălăușeri Chendu Țigmandru Nadeș Hetiur Venchi Sighișoara
06:30 Cristesti Sat
Band Mociu Cluj Napoca
06:40 Ungheni Iernut
06:45 Band Mădăraș
07:00 Corunca Acățari Vălenii Găieşti Bălăușeri Chendu Țigmandru Nadeș Hetiur Venchi Sighișoara
Corunca Acățari Vălenii Găieşti Bălăușeri Călimănești Fântânele Viforoasa Sângeorgiu de Pădure Ghindari Chibed Sărățeni Sovata
Crăiești
Cluj Napoca
07:20 Chirileu
Ungheni Iernut
07:30 Auto Confort Răstolița Toplita Grințieș Târgu Neamț Cristești Iași
Corunca Acățari Vălenii Găieşti Bălăușeri Călimănești Fântânele Viforoasa Sângeorgiu de Pădure Ghindari Chibed Sărățeni Sovata
Cristesti Sat
Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda Cluj Napoca
07:40 Ungheni Iernut
07:50 Bahnea
08:00 Dîmbu
Sărmașu
Chirileu
Iernut Inand Luduș Salonta Ciumeghiu Câmpia Turzii Avram Iancu Turda Zerind Cluj Napoca Chișineu Criș Șimand Căpușu Mare Zimandu Nou Dumbrava Izvoru Crișului Huedin Arad Șagu Ciucea Vinga Bucea Orţişoara Borod Aleșd Timișoara Oradea
Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda Cluj Napoca Huedin Aleșd Oradea
08:30 Cristesti Sat
08:40 Ungheni Iernut
08:50 Corunca Acățari Vălenii Găieşti Bălăușeri Chendu Țigmandru Nadeș Hetiur Venchi Sighișoara
09:30 Cristesti Sat
Șomoștelnic
09:40 Ungheni Iernut
09:50 Corunca Acățari Vălenii Găieşti Bălăușeri Chendu Țigmandru Nadeș Hetiur Venchi Sighișoara
10:00 Dîmbu
10:25 Corunca Acățari Vălenii Găieşti Bălăușeri Călimănești Fântânele Viforoasa Sângeorgiu de Pădure Ghindari Chibed Sărățeni Sovata
10:30 Cristesti Sat
10:40 Ungheni Iernut
11:00 Band Mădăraș
11:20 Sovata Praid Gheorgheni Lacu Roșu Bicaz Piatra Neamț Roman Iași
11:25 Corunca Acățari Vălenii Găieşti Bălăușeri Călimănești Fântânele Viforoasa Sângeorgiu de Pădure Ghindari Chibed Sărățeni Sovata
11:30 Band Zau de Câmpie Valea Largă
Corunca Acățari Vălenii Găieşti Bălăușeri Chendu Țigmandru Nadeș Hetiur Venchi Sighișoara
Cristesti Sat
11:35 Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda Cluj Napoca Huedin Aleșd Oradea Băile Felix
11:40 Ungheni Iernut
11:50 Târnăveni Mediaș Sibiu
Bahnea
12:00 Sărmașu
Chirileu
Șomoștelnic
12:15 Band Zau de Câmpie Valea Largă
Corunca Acățari Vălenii Găieşti Bălăușeri Chendu Țigmandru Nadeș Hetiur Venchi Sighișoara
12:30 Corunca Acățari Vălenii Găieşti Bălăușeri Călimănești Fântânele Viforoasa Sângeorgiu de Pădure Ghindari Chibed Sărățeni Sovata
Cristesti Sat
12:40 Ungheni Iernut
Luduș Turda Cluj Napoca Huedin Aleșd Oradea
13:20 Ungheni Iernut
13:25 Reghin Deda Lunca Bradului Toplița Sărmaș Gheorgheni Lacu Roșu Bicaz Chei Bicaz Piatra Neamț
13:30 Dîmbu
Cristesti Sat
13:40 Ungheni Iernut
13:45 Corunca Acățari Vălenii Găieşti Bălăușeri Călimănești Fântânele Viforoasa Sângeorgiu de Pădure Ghindari Chibed Sărățeni Sovata
14:00 Simdoria Trans Cluj Napoca
Corunca Acățari Vălenii Găieşti Bălăușeri Chendu Țigmandru Nadeș Hetiur Venchi Sighișoara
Gas Tours Bălăușeri Sovata Odorheiu Secuiesc Miercurea-Ciuc
Sărmașu
Dealu ștefăniței Săcel Iza Gara (Săliștea de Sus) Săliștea de Sus Dragomirești Bogdan Vodă Ieud Șieu Rozavlea Șesu Mânăstirei Strâmtura Bârsana Nănești Oncești Sighetu Marmației
14:20 Vețca
Ungheni Iernut
14:30 Turda Alba Iulia Șibot Orăștie Deva Lugoj Timișoara
Band Mădăraș
Recea Șomoștelnic
Cristesti Sat
Ungheni Iernut
Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda Cluj Napoca
15:00 Auto Confort Toplita Tulgheș Grințieș Petru Vodă Pipirig Târgu Neamț Cristești Iași
Dîmbu
Șomoștelnic
Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda Cluj Napoca Căpușu Mare Dumbrava Izvoru Crișului Huedin Ciucea Bucea Borod Aleșd Oradea
15:15 Chirileu
15:20 Ungheni Iernut
15:25 Corunca Acățari Vălenii Găieşti Bălăușeri Chendu Țigmandru Nadeș Hetiur Venchi Sighișoara
15:30 Corunca Acățari Vălenii Găieşti Bălăușeri Călimănești Fântânele Viforoasa Sângeorgiu de Pădure Ghindari Chibed Sărățeni Sovata
Cristesti Sat
15:40 Ungheni Iernut
15:50 Bahnea
16:00 Crăiești
16:20 Ungheni Iernut
16:30 Band Zau de Câmpie Valea Largă
Corunca Acățari Vălenii Găieşti Bălăușeri Călimănești Fântânele Viforoasa Sângeorgiu de Pădure Ghindari Chibed Sărățeni Sovata
Cristesti Sat
16:40 Ungheni Iernut
17:00 Corunca Acățari Vălenii Găieşti Bălăușeri Chendu Țigmandru Nadeș Hetiur Venchi Sighișoara
Chirileu
17:30 Band Mădăraș
Cristesti Sat
17:40 Ungheni Iernut
18:15 Corunca Acățari Vălenii Găieşti Bălăușeri Călimănești Fântânele Viforoasa Sângeorgiu de Pădure Ghindari Chibed Sărățeni Sovata
18:20 Corunca Acățari Vălenii Găieşti Bălăușeri Chendu Țigmandru Nadeș Hetiur Venchi Sighișoara
18:30 Cristesti Sat
18:40 Ungheni Iernut
19:00 Dîmbu
Sărmașu
Șomoștelnic
19:15 Corunca Acățari Vălenii Găieşti Bălăușeri Călimănești Fântânele Viforoasa Sângeorgiu de Pădure Ghindari Chibed Sărățeni Sovata
19:30 Cristesti Sat
20:10 Corunca Acățari Vălenii Găieşti Bălăușeri Chendu Țigmandru Nadeș Hetiur Venchi Sighișoara
20:30 Cristesti Sat
21:30 Cristesti Sat
22:30 Cristesti Sat

Sosiri în Autogara Duda Trans

De la Ora
Mădăraș Band 05:25
Șomoștelnic Recea
Iernut Ungheni
Șomoștelnic
Chirileu 06:10
Crăiești 06:15
Sărmașu 06:20
Cristesti Sat Cristești 06:25
Cristesti Sat
Iernut Ungheni
Dîmbu 06:30
Șomoștelnic Recea 06:40
Valea Largă Zau de Câmpie Band 06:55
Iernut Ungheni 07:05
Sighișoara Venchi Hetiur Nadeș Țigmandru Chendu Bălăușeri Găieşti Vălenii Acățari Corunca 07:16
Cristesti Sat Cristești 07:25
Cristesti Sat
Iernut Ungheni
Șomoștelnic
Chirileu 07:30
Bahnea 07:40
Sovata Sărățeni Chibed Ghindari Sângeorgiu de Pădure Viforoasa Fântânele Călimănești Bălăușeri Găieşti Vălenii Acățari Corunca 07:50
Vețca 07:55
Dîmbu 08:00
Iernut Ungheni 08:05
Mădăraș Band 08:10
Cristesti Sat Cristești 08:25
Cristesti Sat
Iernut Ungheni
Târgu-Mureș Vălenii 08:45
Sighișoara Venchi Hetiur Nadeș Țigmandru Chendu Bălăușeri Găieşti Vălenii Acățari Corunca 08:46
Sovata Sărățeni Chibed Ghindari Sângeorgiu de Pădure Viforoasa Fântânele Călimănești Bălăușeri Găieşti Vălenii Acățari Corunca 09:05
Chirileu
Iernut Ungheni
Cristesti Sat Cristești 09:25
Cristesti Sat
Iernut Ungheni
Dîmbu 09:30
Sighișoara Venchi Hetiur Nadeș Țigmandru Chendu Bălăușeri Găieşti Vălenii Acățari Corunca 09:31
Sărmașu 09:35
Chirileu
Valea Largă Zau de Câmpie Band 09:55
Simdoria Trans Cluj Napoca 10:10
Sovata Sărățeni Chibed Ghindari Sângeorgiu de Pădure Viforoasa Fântânele Călimănești Bălăușeri Găieşti Vălenii Acățari Corunca 10:15
Sighetu Marmației Oncești Nănești Bârsana Strâmtura Șesu Mânăstirei Rozavlea Șieu Ieud Bogdan Vodă Dragomirești Săliștea de Sus Iza Gara (Săliștea de Sus) Săcel Dealu ștefăniței 10:21
Cristesti Sat Cristești 10:25
Cristesti Sat
Iernut Ungheni
Bahnea 10:30
Sighișoara Venchi Hetiur Nadeș Țigmandru Chendu Bălăușeri Găieşti Vălenii Acățari Corunca 10:46
Șomoștelnic 11:10
Oradea Aleșd Huedin Cluj Napoca Turda Luduș 11:20
Cristesti Sat 11:25
Iernut Ungheni
Sovata Sărățeni Chibed Ghindari Sângeorgiu de Pădure Viforoasa Fântânele Călimănești Bălăușeri Găieşti Vălenii Acățari Corunca 11:30
Piatra Neamț Bicaz Bicaz Chei Lacu Roșu Gheorgheni Sărmaș Toplița Lunca Bradului Deda Reghin 11:35
Sărmașu
Gas Tours Miercurea-Ciuc Odorheiu Secuiesc Sovata Bălăușeri 11:45
Sighișoara Venchi Hetiur Nadeș Țigmandru Chendu Bălăușeri Găieşti Vălenii Acățari Corunca 12:01
Cristesti Sat Cristești 12:25
Cristesti Sat
Iernut Ungheni
Iași Roman Piatra Neamț Bicaz Lacu Roșu Gheorgheni Praid Sovata 12:40
Sovata Sărățeni Chibed Ghindari Sângeorgiu de Pădure Viforoasa Fântânele Călimănești Bălăușeri Găieşti Vălenii Acățari Corunca 12:45
Timișoara Lugoj Orăștie Deva Șibot Alba Iulia Turda 13:00
Iernut Ungheni 13:05
Băile Felix Oradea Aleșd Huedin Cluj Napoca Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut 13:25
Cristesti Sat Cristești
Șomoștelnic Recea
Cristesti Sat
Iernut Ungheni
Șomoștelnic
Chirileu 13:35
Sighișoara Venchi Hetiur Nadeș Țigmandru Chendu Bălăușeri Găieşti Vălenii Acățari Corunca 13:46
Auto Confort Iași Cristești Târgu Neamț Pipirig Petru Vodă Grințieș Tulgheș Toplita 13:51
Oradea Aleșd Borod Bucea Ciucea Valea Drăganului Huedin Izvoru Crișului Dumbrava Căpușu Mare Cluj Napoca Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut
Dîmbu 14:00
Sovata Sărățeni Chibed Ghindari Sângeorgiu de Pădure Viforoasa Fântânele Călimănești Bălăușeri Găieşti Vălenii Acățari Corunca 14:15
Mădăraș Band 14:25
Cristesti Sat Cristești
Cristesti Sat
Iernut Ungheni
Sovata Sărățeni Chibed Ghindari Sângeorgiu de Pădure Viforoasa Fântânele Călimănești Bălăușeri Găieşti Vălenii Acățari Corunca 15:15
Valea Largă Zau de Câmpie Band 15:25
Cristesti Sat Cristești
Cristesti Sat
Iernut Ungheni
Sărmașu 15:35
Bahnea 15:40
Sighișoara Venchi Hetiur Nadeș Țigmandru Chendu Bălăușeri Găieşti Vălenii Acățari Corunca 15:46
Șomoștelnic Recea 15:55
Sovata Sărățeni Chibed Ghindari Sângeorgiu de Pădure Viforoasa Fântânele Călimănești Bălăușeri Găieşti Vălenii Acățari Corunca 16:15
Cluj Napoca Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut 16:25
Cristesti Sat Cristești
Cristesti Sat
Iernut Ungheni
Chirileu 16:35
Sighișoara Venchi Hetiur Nadeș Țigmandru Chendu Bălăușeri Găieşti Vălenii Acățari Corunca 16:46
Șomoștelnic 16:55
Dîmbu 17:00
Crăiești
Mădăraș Band 17:10
Cluj Napoca 17:22
Cristesti Sat Cristești 17:25
Cristesti Sat
Iernut Ungheni
Sărmașu 17:35
Sovata Sărățeni Chibed Ghindari Sângeorgiu de Pădure Viforoasa Fântânele Călimănești Bălăușeri Găieşti Vălenii Acățari Corunca 17:45
Cluj Napoca Mociu Band 18:00
Iernut Ungheni 18:05
Sighișoara Venchi Hetiur Nadeș Țigmandru Chendu Bălăușeri Găieşti Vălenii Acățari Corunca 18:16
Cristesti Sat Cristești 18:25
Cristesti Sat
Iernut Ungheni
Chirileu 18:35
Sovata Sărățeni Chibed Ghindari Sângeorgiu de Pădure Viforoasa Fântânele Călimănești Bălăușeri Găieşti Vălenii Acățari Corunca 19:00
Cristesti Sat Cristești 19:25
Cristesti Sat
Iernut Ungheni
Sovata Sărățeni Chibed Ghindari Sângeorgiu de Pădure Viforoasa Fântânele Călimănești Bălăușeri Găieşti Vălenii Acățari Corunca 20:15
Sighișoara Venchi Hetiur Nadeș Țigmandru Chendu Bălăușeri Găieşti Vălenii Acățari Corunca 20:16
Valea Largă Zau de Câmpie Band 20:25
Cristesti Sat Cristești
Șomoștelnic Recea
Cristesti Sat
Șomoștelnic
Oradea Aleșd Huedin Cluj Napoca Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut 20:35
Cluj Napoca Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut 20:40
Baia Mare Seini Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic Carei Pișcolt Curtuiușeni Valea lui Mihai Târgușor Săcuieni Diosig Roșiori 20:51
Timișoara Orţişoara Vinga Șagu Arad Șimand Chișineu Criș Zerind Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand
Oradea Aleșd Borod Bucea Ciucea Valea Drăganului Huedin Izvoru Crișului Dumbrava Căpușu Mare Cluj Napoca Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut
Sibiu Mediaș Târnăveni 21:00
Cristesti Sat 21:25
Auto Confort Iași Cristești Târgu Neamț Grințieș Toplita Răstolița 21:40
Sovata Sărățeni Chibed Ghindari Sângeorgiu de Pădure Viforoasa Fântânele Călimănești Bălăușeri Găieşti Vălenii Acățari Corunca 21:45
Sighișoara Venchi Hetiur Nadeș Țigmandru Chendu Bălăușeri Găieşti Vălenii Acățari Corunca 21:46
Cristesti Sat 22:25
Sighișoara Venchi Hetiur Nadeș Țigmandru Chendu Bălăușeri Găieşti Vălenii Acățari Corunca 23:16
Cristesti Sat 23:25