CDI - Gara Oradea Oradea , Romania

Stefan cel Mare nr. 4, Oradea, Romania

Deschideți în Hărți

Plecări din CDI - Gara Oradea

Ora Către
05:30 AUTOGENN Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
06:00 AUTOGENN Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
07:00 AUTOGENN Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
08:20 AUTOGENN Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
08:30 AUTOGENN Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
AUTOGENN Alesd Borod Bucea Ciucea Valea Draganului Huedin Izvoru Crisului Dumbrava Capusu Mare Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
10:00 AUTOGENN Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
AUTOGENN Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
11:30 AUTOGENN Ghiroda Inand Remetea Mare Salonta Recas Ciumeghiu Sustra Topolovatu Mare Avram Iancu Zerind Iosifalau Vladimirescu Belint Chisineu Cris Paulis Costeiu Simand Zimandu Nou Radna Lugoj Lipova Traian Vuia Faget Soimos Margina Conop Barzava Arad Cosava Sagu Capruta Vinga Nicolae Balcescu Ohaba Ortisoara Varadia de Mures Lapugiu de Jos Timisoara Savarsin Ilteu Dobra Zam Lapusnic Sacamas Burjuc Lesnic Gothatea Ilia Vetel Deva Soimus Cainelu de Jos Fornadia Salistioara Valisoara Luncoiu de Sus Brad
12:00 AUTOGENN Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
13:00 AUTOGENN Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
14:00 AUTOGENN Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
14:30 AUTOGENN Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
AUTOGENN Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Orasu Nou Negresti Oas Certeze Piatra Remeti Sapanta Campulung la Tisa Sarasau Sighetu Marmatiei
15:30 AUTOGENN Alesd Borod Bucea Ciucea Valea Draganului Huedin Izvoru Crisului Dumbrava Capusu Mare Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
16:00 AUTOGENN Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
AUTOGENN Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
17:30 AUTOGENN Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
18:00 AUTOGENN Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
19:00 AUTOGENN Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Sagu Vinga Ortisoara Timisoara
20:00 Arad
Cill Chainnigh Budapesta Bratislava Brno Praga Plzen Nurnberg Heilbronn Heidelberg Mannheim Saarbrucken Corcaigh Luxembourg Calais Dover Maidstone Londra Luton Milton Keynes Coventry Birmingham Wolverhampton Telford Stafford Stoke on Trent Warrington Liverpool Chester Holyhead Dublin Dun Dealgan Portadown Belfast
Southend-on-Sea Oxford Doncaster Scunthorpe Gloucester Harrogate Kingston upon Hull Hereford Colchester Middlesbrough Durham York Birmingham Ipswich Stoke on Trent Norwich Sunderland Newcastle upon Tyne Manchester Crewe Edinburgh Northwich Carlisle Dunfermline Essen Kirkcaldy Dumfries Chester Liverpool Glasgow Stirling Perth Dundee Aberdeen Budapesta Bratislava Brno Praga Plzen Nurnberg Heilbronn Heidelberg Mannheim Saarbrucken Luxembourg Bruxelles Gent Brugge Calais Dover Canterbury Maidstone Londra Wembley Watford Luton Northampton Leicester Nottingham Chesterfield Sheffield Leeds

Sosiri în CDI - Gara Oradea

De la Ora
AUTOGENN Timisoara Ortisoara Vinga Sagu Arad Simand Chisineu Cris Zerind Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand 08:20
Arad 09:50
York Aberdeen Norwich Ipswich Kingston upon Hull Kirkcaldy Dundee Colchester Scunthorpe Dunfermline Perth Stirling Doncaster Edinburgh Glasgow Southend-on-Sea Newcastle upon Tyne Sunderland Durham Dumfries Middlesbrough Carlisle Harrogate Liverpool Chester Northwich Crewe Manchester Stoke on Trent Birmingham Hereford Gloucester Oxford Leeds Sheffield Chesterfield Nottingham Leicester Northampton Luton Watford Wembley Londra Maidstone Canterbury Dover Calais Brugge Gent Bruxelles Luxembourg Saarbrucken Mannheim Heidelberg Heilbronn Nurnberg Plzen Praga Brno Bratislava Budapesta
Corcaigh Cill Chainnigh Belfast Portadown Dun Dealgan Dublin Holyhead Chester Liverpool Stoke on Trent Telford Wolverhampton Birmingham Coventry Milton Keynes Luton Londra Maidstone Dover Calais Luxembourg Saarbrucken Mannheim Heidelberg Heilbronn Nurnberg Plzen Praga Brno Bratislava Budapesta
AUTOGENN Baia Mare Seini Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic Carei Piscolt Curtuiuseni Valea Lui Mihai Targusor Sacuieni Diosig Rosiori 10:00
AUTOGENN Timisoara Ortisoara Vinga Sagu Arad Simand Chisineu Cris Zerind Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand
AUTOGENN Sighetu Marmatiei Sarasau Campulung la Tisa Sapanta Remeti Piatra Certeze Negresti Oas Orasu Nou Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic Carei Piscolt Curtuiuseni Valea Lui Mihai Targusor Sacuieni Diosig Rosiori 11:22
AUTOGENN Baia Mare Seini Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic Carei Piscolt Curtuiuseni Valea Lui Mihai Targusor Sacuieni Diosig Rosiori 11:30
AUTOGENN Deva Brad Tebea Baia de Cris Tarnava de Cris Ocisor Tarmure Halmagiu Virfurile Lazuri Grosi Cristior De Jos Carpinet Vascau Stei Petrileni Rieni Sudrigiu Pacalesti Draganesti Gradinari Beius Pocola Feneris Rabagani Copaceni Sambata Dusesti Ceica Dragesti Hidiselu de Jos Hidiselu de Sus Baile Felix 11:45
AUTOGENN Timisoara Ortisoara Vinga Sagu Arad Simand Chisineu Cris Zerind Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand 12:00
AUTOGENN Deva Ilia Burjuc Zam Ilteu Savarsin Varadia de Mures Nicolae Balcescu Capruta Barzava Conop Soimos Lipova Radna Paulis Vladimirescu
AUTOGENN Targu Mures Iernut Ludus Campia Turzii Turda Cluj Napoca Capusu Mare Dumbrava Izvoru Crisului Huedin Ciucea Bucea Borod Alesd 13:00
AUTOGENN Timisoara Ortisoara Vinga Sagu Arad Simand Chisineu Cris Zerind Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand 13:20
AUTOGENN Baia Mare Seini Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic Carei Piscolt Curtuiuseni Valea Lui Mihai Targusor Sacuieni Diosig Rosiori 13:45
AUTOGENN Timisoara Ortisoara Vinga Sagu Arad Simand Chisineu Cris Zerind Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand 14:30
AUTOGENN Baia Mare Seini Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic Carei Piscolt Curtuiuseni Valea Lui Mihai Targusor Sacuieni Diosig Rosiori 16:00
AUTOGENN Timisoara Ortisoara Vinga Sagu Arad Simand Chisineu Cris Zerind Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand
AUTOGENN Baia Mare Seini Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic Carei Piscolt Curtuiuseni Valea Lui Mihai Targusor Sacuieni Diosig Rosiori 17:30
AUTOGENN Timisoara Ortisoara Vinga Sagu Arad Simand Chisineu Cris Zerind Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand 18:00
AUTOGENN Brad Valisoara Fornadia Soimus Deva Vetel Lesnic Sacamas Lapusnic Dobra Lapugiu de Jos Ohaba Cosava Margina Faget Traian Vuia Lugoj Costeiu Belint Iosifalau Topolovatu Mare Sustra Recas Remetea Mare Ghiroda
AUTOGENN Deva Brad Tebea Baia de Cris Tarnava de Cris Ocisor Tarmure Halmagiu Virfurile Lazuri Grosi Cristior De Jos Carpinet Vascau Stei Petrileni Rieni Sudrigiu Pacalesti Draganesti Gradinari Beius Pocola Feneris Rabagani Copaceni Sambata Dusesti Ceica Dragesti Hidiselu de Jos Hidiselu de Sus Baile Felix 19:00
AUTOGENN Timisoara Ortisoara Vinga Sagu Arad Simand Chisineu Cris Zerind Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand 19:20
AUTOGENN Baia Mare Seini Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic Carei Piscolt Curtuiuseni Valea Lui Mihai Targusor Sacuieni Diosig Rosiori 19:45
AUTOGENN Targu Mures Iernut Ludus Campia Turzii Turda Cluj Napoca Capusu Mare Dumbrava Izvoru Crisului Huedin Ciucea Bucea Borod Alesd 20:15
AUTOGENN Timisoara Ortisoara Vinga Sagu Arad Simand Chisineu Cris Zerind Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand 20:50
AUTOGENN Baia Mare Seini Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic Carei Piscolt Curtuiuseni Valea Lui Mihai Targusor Sacuieni Diosig Rosiori 21:45
AUTOGENN Timisoara Ortisoara Vinga Sagu Arad Simand Chisineu Cris Zerind Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand 22:20