Autogara Turnisor (Atlassib) Sibiu , Romania

Str. Autogarii nr.1, Sibiu, Romania

Deschideți în Hărți

Plecări din Autogara Turnisor (Atlassib)

Ora Către
03:00 Ruse Razgrad Shumen Varna
04:30 Husi Chisinau
06:43 Sebes Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca
09:13 Sebes Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca
10:43 Sebes Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca
10:56 Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
11:30 Praga Dresda Berlin Hamburg Flensburg Padborg Abenra Kolding Vejle Odense Horsens Nyborg Arhus Slagelse Ringsted Copenhagen Aalborg
Esbjerg Varde Herning Holstebro Viborg Hamburg Flensburg Padborg Abenra Kolding Odense Slagelse Ringsted Copenhagen Vejle Horsens Arhus Randers Aalborg
Halmstad Varberg Goteborg Praga Dresda Berlin Malmo Landskrona Helsingborg Ljungby Vaxjo Jonkoping Linkoping Norrkoping Nykoping Sodertalje Stockholm
Praga Dresda Berlin Malmo Landskrona Helsingborg Ljungby Vaxjo Halmstad Jonkoping Linkoping Norrkoping Nykoping Sodertalje Stockholm
13:45 Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
14:18 Sebes Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca
15:00 Brasov Onesti Chisinau
15:40 Alba Iulia
16:45 Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
17:00 Alba Iulia
17:18 Sebes Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca
17:30 Sculeni Sculeni Ungheni Calarasi Straseni Chisinau
17:45 Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
18:00 Brno Praga
19:00 Sebes Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca
19:30 Viena Bratislava Brno Praga
19:45 Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
20:00 Bratislava Brno Praga
20:15 Avrig Fagaras Brasov Targu Secuiesc Onesti Bacau Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani
21:15 Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
21:45 Brno Praga
Brno Praga
Brno Praga
22:55 Sebes Orastie Deva Lipova Arad Timisoara

Sosiri în Autogara Turnisor (Atlassib)

De la Ora
Praga Brno Bratislava 01:55
Praga Brno Bratislava Viena 02:00
Praga Brno 04:30
Praga Brno
Praga Brno 04:40
Chisinau 06:15
Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu 06:43
Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu 09:13
Chisinau Straseni Calarasi Ungheni 10:30
Alba Iulia 10:36
Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu 10:43
Cluj Napoca Turda Aiud Alba Iulia Sebes 10:56
Cluj Napoca Turda Aiud Alba Iulia Sebes 13:45
Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu 14:18
Aalborg Viborg Holstebro Copenhagen Herning Randers Varde Ringsted Arhus Esbjerg Slagelse Nyborg Horsens Vejle Kolding Abenra Odense Padborg Flensburg Hamburg Praga 15:30
Stockholm Sodertalje Nykoping Norrkoping Linkoping Jonkoping Varberg Goteborg Halmstad Halmstad Vaxjo Ljungby Helsingborg Landskrona Malmo Berlin Dresda Praga
Stockholm Sodertalje Nykoping Norrkoping Linkoping Jonkoping Goteborg Vaxjo Varberg Ljungby Halmstad Helsingborg Landskrona Malmo Berlin Dresda Praga
Alba Iulia 15:36
Cluj Napoca Turda Aiud Alba Iulia Sebes 16:45
Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu 17:18
Aalborg Copenhagen Ringsted Slagelse Arhus Nyborg Horsens Odense Vejle Kolding Abenra Padborg Flensburg Hamburg Berlin Dresda Praga 17:30
Cluj Napoca Turda Aiud Alba Iulia Sebes 17:45
Varna Shumen Razgrad Ruse 19:00
Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu
Cluj Napoca Turda Aiud Alba Iulia Sebes 19:45
Timisoara Arad Lipova Deva Orastie Sebes 20:15
Cluj Napoca Turda Aiud Alba Iulia Sebes 21:15
Botosani Flamanzi Harlau Targu Frumos Roman Bacau Onesti Targu Secuiesc Brasov Fagaras Avrig 22:55