Autogara 1 Brasov (Transbus gara CFR) Brasov , Romania

Langa Gara CFR, Brasov, Romania

Deschideți în Hărți

Plecări din Autogara 1 Brasov (Transbus gara CFR)

Ora Către
02:30 Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic Ploiesti Bucuresti Drajna Noua Fetesti Cernavoda Constanta Mangalia
04:45 Brasov Timisu De Jos Timisu De Sus Predeal
05:00 Bod
05:10 Araci
Apata
05:30 Dobolii De Jos
Bod
Piriul Rece
Sinpetru
05:40 Viena Linz Passau Nurnberg Heilbronn Stuttgart Karlsruhe Strasbourg Nancy Metz Vitry-le-Francois Reims Paris
Sighisoara Targu Mures Iernut Ludus Campia Turzii Turda Cluj Napoca
Cluj Napoca
06:00 Fagaras Sibiu
Predeal Sinaia Slobozia Constanta
Bod
Sinpetru
Codlea
Brasov Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
06:15 Piriul Rece
Satu Nou
Codlea
06:20 Apata
06:30 Focsani Galati
Botosani
Rotbav
Sinpetru
Codlea
06:45 Brasov Timisu De Jos Timisu De Sus Predeal
Crizbav
Codlea
07:00 Harman Prejmer Stupini Teliu Poiana Florilor Intorsura Buzaului Hartagu Siriu Coltu Pietrii Nehoiasu Nehoiu Paltineni Chirlesti Valea Lupului Patirlagele Valea Seaca Cislau Tronari Viperesti Ciuta Magura Unguriu Ojasca Candesti Vernesti Buzau
Harman Targu Secuiesc Onesti Adjud Marasesti Cosmesti Tecuci
Rotbav
Apata
Bod
Sinpetru
Codlea
Brasov Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
07:15 Apata
Codlea
07:29 Bacau Roman Iasi
07:30 Harman Targu Secuiesc Onesti Adjud Ivesti Barlad Crasna Oltenesti Husi
Valcele
Arini
Sinpetru
Codlea
07:45 Buzau Braila
Buzau Braila Galati
Crizbav
Codlea
08:00 Covasna
Timisu De Jos Timisu De Sus Predeal Azuga
Lunca Calnicului Sfantu Gheorghe Tusnad Miercurea Ciuc Gheorgheni Bicaz Chei Tepesani Bicazu Ardelean Ticos Neagra Tasca Bicaz Tarcau Straja Stejaru Oantu Pingarati Vaduri Piatra Neamt
Suceava
Rotbav
Bod
Sinpetru
Codlea
Brasov Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
Covasna Voinesti
Covasna
Suceava
Feldioara Rupea Sighisoara Balauseri Targu Mures
08:15 Codlea
08:30 Sinpetru
Codlea
08:45 Codlea
09:00 Buzau Braila
Dobolii De Jos
Apata
Bod
Sinpetru
Satu Nou
Codlea
Brasov Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
09:10 Ploiesti Predeal Sinaia Mizil Buzau Braila Galati
Ploiesti Mizil Buzau Braila Lacu Sarat Constanta
09:15 Codlea
09:30 Fagaras Sibiu
Harman Prejmer Lunca Calnicului Targu Secuiesc Gresu Lepsa Cascada Putnei Tulnici Negrilesti Barsesti Valea Sarii Colacu Tichiris Vidra Burca Cucueti Vitanesti Gagesti Bolotesti Jaristea Odobesti Unirea Focsani
Sinpetru
Codlea
Bisca Chiojd
09:45 Timisu De Jos Timisu De Sus Predeal Azuga
Codlea
10:00 Bacau
Rotbav
Bod
Sinpetru
Codlea
Brasov Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
Covasna
Harman Lunca Calnicului Chichis Coseni Chilieni Ozun Santionlunca Sfantu Gheorghe Reci Borosneu Mare Tufalau Brates Pachia Covasna
Targu Secuiesc Onesti Adjud Tecuci Barlad Falciu
10:15 Codlea
10:30 Sinpetru
Codlea
10:45 Codlea
11:00 Rotbav
Apata
Bod
Sinpetru
Satu Nou
Codlea
Brasov Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
11:15 Harman Targu Secuiesc Onesti Bacau Vladia Dragomiresti Ursoaia Moara Sima Ivanesti Harsoveni Poienesti Oprisita Laza Sauca Puscasi Vaslui
Codlea
11:30 Timisu De Jos Timisu De Sus Predeal Azuga
Dobolii De Jos
Arini
Sinpetru
Codlea
Lunca Calnicului Malnas Tusnad Bai Miercurea Ciuc Izvoru Muresului Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Chei Bicaz Piatra Neamt Cracaoani Baltatesti Targu Neamt
Piatra Neamt Targu Neamt
11:45 Codlea
11:50 Apata
12:00 Covasna
Rotbav
Apata
Bod
Sinpetru
Crizbav
Codlea
Brasov Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
Covasna Voinesti
Covasna
12:15 Codlea
12:30 Sinpetru
Codlea
12:45 Timisu De Jos Timisu De Sus Predeal Azuga
Codlea
13:00 Fagaras Sibiu
Harman Targu Secuiesc Onesti Adjud Marasesti Cosmesti Tecuci
Rotbav
Bod
Sinpetru
Codlea
Brasov Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
13:15 Codlea
13:30 Varlaam
Sinpetru
Satu Nou
Codlea
Onesti
13:45 Codlea
14:00 Buzau Braila
Buzau Braila Galati
Dobolii De Jos
Bisca Chiojd
Rotbav
Apata
Bod
Sinpetru
Crizbav
Codlea
Brasov Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
Targu Secuiesc Onesti Adjud Tecuci Barlad Falciu
14:15 Codlea
14:30 Teliu Intorsura Buzaului Zabratau Crasna Siriu Nehoiu Patirlagele Cislau Viperesti Ciuta Magura Satuc Candesti Vernesti Buzau
Harman Prejmer Targu Secuiesc Oituz Poiana Sarata Harja Ferastrau Onesti Bratila Barsanesti Helegiu Balaneasa Livezi Orasa Sanduleni Barzulesti Petricica Magura Bacau
Arini
Piriul Rece
Sinpetru
Codlea
14:45 Rotbav
Codlea
Sinaia Moroeni Fieni Pucioasa Targoviste
15:00 Targu Secuiesc Onesti Adjud Tisita Tecuci Galati
Covasna
Kassel Hannover Gottingen Hamburg Kolding Odense Copenhagen Malmo Helsingborg Angelholm Halmstad Goteborg Oslo
Rupea Sighisoara Medias Tarnaveni Turda Cluj Napoca
Apata
Bod
Sinpetru
Codlea
Brasov Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
Covasna
Covasna
Nickelsdorf Viena Linz Passau Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Koln Aachen Liege Bruxelles Brugge Calais
Cluj Napoca
Nickelsdorf Viena Graz
Dover Maidstone Londra
Budapesta Viena Graz Klagenfurt Villach Cremona Piacenza Alessandria Genova Savona Ventimiglia San Remo Nice Antibes Marseille Nimes Montpellier Besier Narbonne Perpignan La Jonquera Girona Barcelona Taragona Hospitalet Amposta Benicarlo Castellon de la Plana Sagunto Valencia Madrid
15:15 Codlea
15:20 Bisca Chiojd
Rotbav
15:30 Lueta Posta
Bod
Sinpetru
Crizbav
Satu Nou
Codlea
Harman Prejmer Lunca Calnicului Bretcu Poiana Sarata Oituz Onesti Targu Ocna Comanesti Moinesti Leontinesti Ardeoani Balcani Frumoasa Tazlau Mastacan Borlesti Ruseni Balanu Chintinici Roznov Savinesti Dumbrava Rosie Piatra Neamt
15:45 Rotbav
Codlea
16:00 Buzau Braila
Timisu De Jos Timisu De Sus Predeal Azuga
Dobolii De Jos
Valcele
Apata
Bod
Sinpetru
Crizbav
Satu Nou
Codlea
Brasov Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
Covasna Voinesti
Harman Lunca Calnicului Chichis Coseni Chilieni Ozun Santionlunca Sfantu Gheorghe Reci Borosneu Mare Tufalau Brates Pachia Covasna
16:15 Arini
Codlea
16:30 Sinpetru
Codlea
16:45 Codlea
Harman Ozun Cernat Targu Secuiesc Lemnia Bretcu Poiana Sarata Oituz Onesti
17:00 Rotbav
Apata
Bod
Sinpetru
Codlea
Brasov Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
17:15 Codlea
17:30 Sinpetru
Codlea
17:45 Piriul Rece
Codlea
18:00 Covasna
Fagaras Sibiu
Botosani
Rotbav
Apata
Bod
Sinpetru
Crizbav
Satu Nou
Codlea
Brasov Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
Covasna
Covasna
18:15 Codlea
Sfantu Gheorghe Covasna
Sinaia Moroeni Fieni Pucioasa Targoviste
18:30 Arini
Sinpetru
Codlea
18:45 Codlea
19:00 Dobolii De Jos
Rotbav
Apata
Bod
Sinpetru
Codlea
Brasov Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
19:15 Codlea
19:30 Valcele
Sinpetru
Crizbav
Codlea
19:35 Satu Nou
20:00 Rotbav
Bod
Sinpetru
Codlea
Brasov Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
Covasna Voinesti
Harman Lunca Calnicului Chichis Coseni Chilieni Ozun Santionlunca Sfantu Gheorghe Reci Borosneu Mare Tufalau Brates Pachia Covasna
20:15 Codlea
20:30 Piriul Rece
Sinpetru
Crizbav
Codlea
20:45 Codlea
21:00 Fagaras Sibiu
Sibiu
Bod
Sinpetru
21:30 Sinpetru
22:00 Sinpetru
22:30 Apata
Sinpetru
23:20 Rotbav
23:30 Bod
Crizbav

Sosiri în Autogara 1 Brasov (Transbus gara CFR)

De la Ora
Apata 00:00
Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures Sighisoara 02:30
Mangalia Constanta Cernavoda Fetesti Drajna Noua Bucuresti Ploiesti Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal 05:40
Sinpetru 05:42
Bod 05:58
Apata 06:00
Rotbav 06:04
Satu Nou 06:10
Sinpetru 06:12
Valcele 06:20
Crizbav
Bod 06:23
Rotbav 06:24
Codlea 06:26
Satu Nou 06:32
Crizbav 06:35
Araci 06:38
Arini
Predeal Timisu De Sus Timisu De Jos Brasov 06:40
Codlea 06:41
Sinpetru 06:42
Rotbav 06:44
Valcele 06:50
Codlea 06:56
Bod 06:58
Rotbav 06:59
Apata
Calais Brugge Bruxelles Liege Aachen Koln Frankfurt Wurzburg Nurnberg Regensburg Passau Linz Viena Nickelsdorf 07:00
Cluj Napoca
Graz Viena Nickelsdorf
Londra Maidstone Dover
Crizbav 07:05
Codlea 07:11
Sinpetru 07:12
Bod 07:25
Codlea 07:26
Covasna 07:30
Apata
Covasna
Satu Nou 07:40
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav Brasov
Codlea 07:41
Sinpetru 07:42
Covasna Voinesti
Dobolii De Jos 07:43
Rotbav 07:44
Codlea 07:56
Covasna Sfantu Gheorghe 08:00
Piriul Rece 08:10
Codlea 08:11
Sinpetru 08:12
Rotbav 08:14
Covasna 08:22
Covasna Pachia Brates Tufalau Borosneu Mare Reci Sfantu Gheorghe Santionlunca Ozun Chilieni Coseni Chichis Lunca Calnicului Harman
Bod 08:25
Bisca Chiojd 08:26
Codlea
Sibiu Fagaras 08:30
Apata
Piriul Rece 08:40
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav Brasov
Codlea 08:41
Sinpetru 08:42
Rotbav 08:44
Crizbav 08:50
Codlea 08:56
Bod 08:58
Oslo Stockholm Norrkoping Linkoping Jonkoping Boras Goteborg Halmstad Angelholm Helsingborg Malmo Copenhagen Odense Kolding Hamburg Hannover Wurzburg Nurnberg Passau Linz Viena 09:00
Lueta Posta
Cluj Napoca
Targoviste Pucioasa Fieni Moroeni Sinaia
Sibiu Fagaras 09:10
Sibiu
Codlea 09:11
Sinpetru 09:12
Bacau 09:25
Codlea 09:26
Apata 09:30
Varlaam 09:40
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav Brasov
Codlea 09:41
Sinpetru 09:42
Onesti 09:45
Sfantu Gheorghe 09:46
Codlea 09:56
Arini 09:58
Codlea 10:11
Sinpetru 10:12
Rotbav 10:14
Bisca Chiojd 10:19
Valcele 10:20
Azuga Predeal Timisu De Sus Timisu De Jos 10:21
Bod 10:25
Codlea 10:26
Satu Nou 10:40
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav Brasov
Codlea 10:41
Sinpetru 10:42
Dobolii De Jos 10:43
Crizbav 10:50
Codlea 10:56
Bod 10:58
Buzau Vernesti Candesti Satuc Magura Ciuta Viperesti Cislau Patirlagele Nehoiu Siriu Crasna Zabratau Intorsura Buzaului Teliu 11:00
Bacau Magura Petricica Barzulesti Sanduleni Orasa Livezi Balaneasa Helegiu Barsanesti Bratila Onesti Ferastrau Harja Poiana Sarata Oituz Targu Secuiesc Prejmer Harman 11:10
Codlea 11:11
Braila Buzau 11:12
Sinpetru
Codlea 11:26
Covasna 11:30
Apata
Covasna
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav Brasov 11:40
Covasna Voinesti
Codlea 11:41
Sinpetru 11:42
Rotbav 11:44
Tecuci Cosmesti Marasesti Adjud Onesti Targu Secuiesc Harman 11:46
Cluj Napoca Turda Tarnaveni Medias Sighisoara Rupea 11:51
Codlea 11:56
Sibiu Fagaras 12:00
Madrid Valencia Sagunto Castellon de la Plana Benicarlo Amposta Hospitalet Taragona Barcelona Girona La Jonquera Perpignan Narbonne Besier Montpellier Nimes Marseille Antibes Nice San Remo Ventimiglia Savona Genova Alessandria Piacenza Cremona Villach Klagenfurt Graz Viena Budapesta
Falciu Barlad Tecuci Adjud Onesti Targu Secuiesc
Azuga Predeal Timisu De Sus Timisu De Jos 12:06
Codlea 12:11
Sinpetru 12:12
Bod 12:25
Codlea 12:26
Galati Braila Buzau 12:30
Braila Buzau
Galati Tecuci Tisita Adjud Onesti Targu Secuiesc
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav Brasov 12:40
Codlea 12:41
Sinpetru 12:42
Rotbav 12:44
Botosani 12:45
Satu Nou 12:55
Codlea 12:56
Bod 12:58
Piatra Neamt Dumbrava Rosie Savinesti Roznov Chintinici Balanu Ruseni Borlesti Mastacan Tazlau Frumoasa Balcani Ardeoani Leontinesti Moinesti Comanesti Targu Ocna Onesti Oituz Poiana Sarata Bretcu Lunca Calnicului Prejmer Harman 13:07
Codlea 13:11
Sinpetru 13:12
Dobolii De Jos 13:13
Covasna 13:15
Iasi Roman Bacau 13:16
Covasna 13:20
Covasna 13:22
Codlea 13:26
Apata 13:30
Predeal Timisu De Sus Timisu De Jos Brasov 13:40
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav Brasov
Husi Oltenesti Crasna Barlad Ivesti Adjud Onesti Targu Secuiesc Harman 13:41
Codlea
Sinpetru 13:42
Rotbav 13:44
Crizbav 13:50
Focsani Unirea Odobesti Jaristea Bolotesti Gagesti Vitanesti Cucueti Burca Vidra Tichiris Colacu Valea Sarii Barsesti Negrilesti Tulnici Cascada Putnei Lepsa Gresu Targu Secuiesc Lunca Calnicului Prejmer Harman 13:52
Codlea 13:56
Bod 13:58
Arini
Azuga Predeal Timisu De Sus Timisu De Jos 14:06
Codlea 14:11
Sinpetru 14:12
Codlea 14:26
Apata 14:29
Targoviste Pucioasa Fieni Moroeni Sinaia 14:30
Piatra Neamt Vaduri Pingarati Oantu Stejaru Straja Tarcau Bicaz Tasca Neagra Ticos Bicazu Ardelean Tepesani Bicaz Chei Gheorgheni Miercurea Ciuc Tusnad Sfantu Gheorghe Lunca Calnicului 14:31
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav Brasov 14:40
Codlea 14:41
Sinpetru 14:42
Rotbav 14:44
Satu Nou 14:55
Constanta Slobozia Sinaia Predeal 14:56
Codlea
Bod 14:58
Codlea 15:11
Sinpetru 15:12
Codlea 15:26
Sfantu Gheorghe 15:31
Rotbav 15:34
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav Brasov 15:40
Codlea 15:41
Sinpetru 15:42
Covasna Voinesti
Dobolii De Jos 15:43
Covasna Pachia Brates Tufalau Borosneu Mare Reci Sfantu Gheorghe Santionlunca Ozun Chilieni Coseni Chichis Lunca Calnicului Harman 15:46
Suceava 15:48
Suceava
Crizbav 15:50
Codlea 15:56
Sibiu Fagaras 16:00
Azuga Predeal Timisu De Sus Timisu De Jos 16:06
Vaslui Puscasi Sauca Laza Oprisita Poienesti Harsoveni Ivanesti Moara Sima Ursoaia Dragomiresti Vladia Bacau Onesti Targu Secuiesc Harman
Codlea 16:11
Sinpetru 16:12
Rotbav 16:14
Bod 16:25
Codlea 16:26
Apata 16:40
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav Brasov
Codlea 16:41
Sinpetru 16:42
Falciu Barlad Tecuci Adjud Onesti Targu Secuiesc 16:45
Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa Motaeni Fieni Buciumeni Dealu Mare Pietrosita Moroeni Glod Sinaia Poiana Tapului Busteni Azuga Predeal Timisu De Jos
Rotbav 16:49
Codlea 16:56
Bod 16:58
Botosani 17:07
Codlea 17:11
Sinpetru 17:12
Crizbav 17:20
Piriul Rece 17:25
Codlea 17:26
Satu Nou 17:30
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav Brasov 17:40
Codlea 17:41
Sinpetru 17:42
Dobolii De Jos 17:43
Rotbav 17:44
Covasna 17:45
Tecuci Cosmesti Marasesti Targu Secuiesc 17:46
Covasna 17:50
Covasna 17:52
Codlea 17:56
Bisca Chiojd
Codlea 18:11
Sinpetru 18:12
Targu Mures Balauseri Sighisoara Rupea Feldioara 18:15
Crizbav 18:20
Azuga Predeal Timisu De Sus Timisu De Jos 18:21
Arini 18:23
Bod 18:25
Codlea 18:26
Apata 18:30
Valcele 18:35
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav Brasov 18:40
Codlea 18:41
Sinpetru 18:42
Rotbav 18:44
Buzau Vernesti Candesti Ojasca Unguriu Magura Ciuta Viperesti Tronari Cislau Valea Seaca Patirlagele Valea Lupului Chirlesti Paltineni Nehoiu Nehoiasu Coltu Pietrii Siriu Hartagu Intorsura Buzaului Poiana Florilor Teliu Stupini Prejmer Harman
Targu Neamt Piatra Neamt 18:45
Targu Neamt Baltatesti Cracaoani Piatra Neamt Bicaz Bicaz Chei Lacu Rosu Gheorgheni Izvoru Muresului Miercurea Ciuc Tusnad Bai Malnas Lunca Calnicului 18:46
Codlea 18:56
Bod 18:58
Codlea 19:11
Sinpetru 19:12
Codlea 19:26
Sibiu Fagaras 19:30
Satu Nou
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav Brasov 19:40
Codlea 19:41
Sinpetru 19:42
Covasna Voinesti
Rotbav 19:44
Covasna Pachia Brates Tufalau Borosneu Mare Reci Sfantu Gheorghe Santionlunca Ozun Chilieni Coseni Chichis Lunca Calnicului Harman 19:46
Codlea 19:56
Codlea 20:11
Sinpetru 20:12
Bod 20:25
Piriul Rece
Codlea 20:26
Galati Braila Buzau 20:30
Braila Buzau
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav Brasov 20:40
Codlea 20:41
Sinpetru 20:42
Dobolii De Jos 20:43
Codlea 20:56
Bod 20:58
Galati Focsani 21:00
Galati Braila Buzau Ploiesti Mizil Sinaia Predeal
Constanta Lacu Sarat Braila Buzau Mizil Ploiesti
Codlea 21:11
Braila Buzau 21:12
Sinpetru
Apata 21:30
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav Brasov 21:40
Sinpetru 21:42
Rotbav 21:44
Bod 21:58
Sinpetru 22:12
Crizbav 22:20
Sinpetru 22:45
Piriul Rece 23:25