Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR) Constanta , Romania

Str. Th. Burada nr.1P, Camera 5, Constanta, Romania

Deschideți în Hărți

Plecări din Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR)

Ora Către
00:30 Otopeni Aeroport
00:45 Ovidiu Poiana Lumina Navodari Corbu
Lazu Agigea Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinesti 23 August Mangalia
Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
Mamaia
Cumpana
Ventimiglia Nice Cannes Marseille Beziers Toulouse Pau Bayonne San Sebastian Bilbao Santander Torrelavega Oviedo Lugo Leon Vitoria-Gasteiz Pamplona Valladolid Zaragoza Barcelona Tarragona Madrid Valencia Alicante Elche Murcia Almeria Granada Cordoba Sevilla Malaga
01:45 Ovidiu Poiana Lumina Navodari Corbu
Lazu Agigea Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinesti 23 August Mangalia
Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
Mamaia
Cumpana
02:00 Otopeni Aeroport
02:45 Ovidiu Poiana Lumina Navodari Corbu
Lazu Agigea Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinesti 23 August Mangalia
Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
Mamaia
Cumpana
03:30 Otopeni Aeroport
03:45 Ovidiu Poiana Lumina Navodari Corbu
Lazu Agigea Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinesti 23 August Mangalia
Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
Mamaia
Cumpana
04:35 Ovidiu Poiana Lumina Navodari Corbu
Lazu Agigea Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinesti 23 August Mangalia
Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
Mamaia
Cumpana
05:00 Otopeni Aeroport
05:30 Mihail Kogalniceanu Aeroport
Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinesti Neptun Jupiter Saturn Mangalia
05:45 Ovidiu Poiana Lumina Navodari Corbu
Lazu Agigea Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinesti 23 August Mangalia
Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
Mamaia
Cumpana
05:50 Mihail Kogalniceanu Aeroport
Giltrans Saarbrucken Saarlouis Luxembourg Namur Charleroi Mons Lille Dunkerque Calais Dover Folkestone Ashford Canterbury Maidstone Londra Basildon Chelmsford Harlow Bracknell Farnborough Crawley Horsham Colchester Luton Aylesbury Reading Basingstoke Ipswich Cambridge Bedford Milton Keynes Bicester Oxford Newbury Andover Winchester Brighton Worthing Chichester Portsmouth Fareham Southampton Thetford Norwich Fakenham King's Lynn Wisbech Peterborough Corby Kettering Rothwell Market Harborough Wellingborough Northampton Rugby Banbury Warwick Stratford-upon-Avon Evesham Cheltenham Gloucester Bristol Bath Weston-super-Mare Bridgwater Taunton Wellington Yeovil Bournemouth Weymouth Dorchester Bridport Spalding Boston Grantham Leicester Nottingham Derby Coventry Nuneaton Birmingham Burton upon Trent Wolverhampton Telford Worcester Hereford Ross on Wye Monmouth Newport Cardiff Lincoln Chesterfield Stoke on Trent Swansea Llanelli Carmarthen Milford Haven Exeter Exmouth Torquay Plymouth Saint Austell Newquay Truro Helston Sheffield Doncaster Leeds Bradford Chester Warrington Liverpool Manchester Bolton Southport Preston Blackburn Grimsby Sutton on Hull York Harrogate Blackpool Lancaster Scarborough Kendal Barrow in Furness Darlington Middlesbrough Durham Penrith Carlisle Sunderland Newcastle upon Tyne
Giltrans Nurnberg Furth Erlangen Ansbach Bayreuth Hof Wurzburg Bamberg Schweinfurt Bad Mergentheim Ingolstadt Landshut Munchen Augsburg Ulm Memmingen Kempten Lindau Friedrichshafen Ravensburg Zwickau Chemnitz Dresda Erfurt Fulda Frankfurt Mainz Mannheim Heidelberg Karlsruhe Heilbronn Ludwigsburg Stuttgart Tubingen Reutlingen Cottbus Halle Leipzig Gera Jena Gottingen Kassel Marburg an der Lahn Koblenz Trier Bonn Koln Duren Aachen Dusseldorf Wuppertal Duisburg Essen Dortmund Hamm Offenburg Albstadt Freiburg im Breisgau Villingen-Schwenningen Singen Strasbourg Potsdam Berlin Magdeburg Goslar Braunschweig Wolfsburg Hildesheim Hannover Paderborn Bielefeld Munster Bocholt Osnabruck Minden Vechta Cloppenburg Bremen Bremen Celle Konstanz Soltau Luneburg Oldenburg Papenburg Hamburg Bern Schwerin Emden Bremerhaven Lubeck Neumunster Busum Heide Kiel Sankt Peter-Ording Husum Schleswig Kappeln Flensburg
Giltrans Liege Hasselt Genk Bruxelles Gent Lierre Geel Antwerp Maastricht Roermond Venlo Weert Eindhoven Helmond Tilburg Breda Roosendaal Middelburg Vlissingen Nijmegen Oss Waalwijk Dordrecht Rotterdam Arnhem Ede Utrecht Amersfoort Apeldoorn Almelo Zwolle Kampen Almere-Buiten Haga Leiden Amsterdam Haarlem Hoorn Alkmaar Meppel Emmen
Giltrans Trieste Monfalcone San Giorgio di Nogaro Latisana Portogruaro San Dona di Piave Mestre Padova Vicenza Rovigo San Bonifacio Verona Ferrara Mantova Modena Bologna Reggio nell'Emilia Imola Lugo Faenza Ravenna Forli Parma Brescia Cesena Rimini Cremona Piacenza Prato Calenzano Bergamo Monza Milano Pavia Arezzo Pesaro Senegalia Ancona Novara Alessandria Tortona Civitanova Marche San Benedetto del Tronto Genova Ascoli Piceno Recco Teramo Rapallo Pescara Chiavari Orvieto Sestri Levante Terni La Spezia Asti Bra Moncalieri Torino Rivoli Roma Frosinone Cassino Vasto Termoli Caserta San Severo Massa Napoli Viareggio Pinerolo Cuneo Lucca Pisa Foggia Pontedera Livorno Avellino Salerno Barletta Andria Bari Altamura Matera Potenza Polla Sala Consilina Scalea Castrovillari Bernalda Ginosa Policoro Gioia del Colle Martina Franca Taranto Ostuni Brindisi Manduria Lecce Corigliano Calabro Rossano Paola Rende Cosenza Cariati Ciro Marina San Giovanni in Fiore Crotone Petilia Policastro Cutro Isola di Capo Rizzuto Botricello Catanzaro Lamezia Terme Soverato Marina Badolato Stilo Monasterace Tropea Ricadi Rosarno Polistena Gioia Tauro Taurianova Siderno Marina Locri Palmi Bovalino Marina Bianco Villa San Giovanni Reggio di Calabria Bova Marina Melito di Porto Salvo
06:25 Mihail Kogalniceanu Aeroport
06:30 Tinioris Mar SRL Cerbu
Harsova Braila Tecuci Marasesti Adjud Bacau Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani Dorohoi
Eforie Nord Eforie Sud Costinesti Mangalia
Transbus Codreanu Slobozia Sinaia Predeal Brasov
Otopeni Aeroport
Ovidiu Poiana Lumina Navodari Corbu
Lazu Agigea Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinesti 23 August Mangalia
Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
Mamaia
Cumpana
07:00 Viziru Liesti Barlad
07:10 Braila Tecuci Bacau Roman Falticeni Suceava
07:30 Mihail Kogalniceanu Aeroport
Vibo Trans SRL Calarasi
Otopeni Aeroport
Ovidiu Poiana Lumina Navodari Corbu
Lazu Agigea Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinesti 23 August Mangalia
Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
Mamaia
Cumpana
07:40 99 Nar Tour srl Slobozia Ploiesti
99 Nar Tour srl Harsova Slobozia Noua Ploiesti
99 Nar Tour srl Harsova Slobozia
99 Nar Tour srl Slobozia Noua
08:00 Azur Eder Balchik Albena Nisipurile de Aur Varna
08:10 Mihail Kogalniceanu Aeroport
08:30 Lilian Express Arkhaia Korinthos Argos Akrata Promakhon Tripolis Patra Seres Sparta Araxos Lapas Salonic Skala Varda Katerini Vlakhiotis Elos Lechaina Larisa Kato Glikovrisi Loutra Killinis Volos Molaoi Andravida Lamia Atalanti Gastouni Kastro Asopos Amalias Thiva Pappadhianika Pirgos Atena Elika Zakharo Pireas Neapolis Kalon Neron Kiparissia Filiatra Gargalianoi Kazarma Mesinon Asprokhoma Kalamata
Lilian Express Bucuresti
Otopeni Aeroport
08:45 Tudan Calarasi
09:00 Mihail Kogalniceanu Aeroport
09:15 Mangalia
09:30 Otopeni Aeroport
09:45 Ovidiu Poiana Lumina Navodari Corbu
Lazu Agigea Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinesti 23 August Mangalia
Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
Mamaia
Cumpana
10:00 Mihail Kogalniceanu Aeroport
10:30 Otopeni Aeroport
11:00 Mihail Kogalniceanu Aeroport
11:15 Ovidiu Poiana Lumina Navodari Corbu
Lazu Agigea Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinesti 23 August Mangalia
Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
Mamaia
Cumpana
11:20 Braila Galati
Harsova Lacu Sarat Braila Tecuci Barlad Vaslui Iasi
Lacu Sarat Braila Focsani Adjud Bacau Piatra Neamt
11:30 Bosfor Calarasi
Otopeni Aeroport
12:00 Trace Trans Baia 2 Cantoane Lunca 6 Martie
Mihail Kogalniceanu Aeroport
12:30 Otopeni Aeroport
12:45 Ovidiu Poiana Lumina Navodari Corbu
Lazu Agigea Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinesti 23 August Mangalia
Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
Mamaia
Cumpana
13:00 Mihail Kogalniceanu Aeroport
Divertis Tudor SRL Calarasi
13:30 Otopeni Aeroport
14:00 Mihail Kogalniceanu Aeroport
14:15 Ovidiu Poiana Lumina Navodari Corbu
Lazu Agigea Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinesti 23 August Mangalia
Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
Mamaia
Cumpana
14:30 Tinioris Mar SRL 6 Martie
Tudan Calarasi
Otopeni Aeroport
14:40 99 Nar Tour srl Harsova Slobozia
99 Nar Tour srl Harsova Slobozia
99 Nar Tour srl Slobozia Noua
14:45 Tinioris Mar SRL Cerbu
15:00 Elbus Tour SRL Ploiesti
Mihail Kogalniceanu Aeroport
15:30 Otopeni Aeroport
15:45 Ovidiu Poiana Lumina Navodari Corbu
Lazu Agigea Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinesti 23 August Mangalia
Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
Mamaia
Cumpana
16:00 Mihail Kogalniceanu Aeroport
Tudan Calarasi
16:30 Otopeni Aeroport
16:40 99 Nar Tour srl Harsova Slobozia Noua Ploiesti
99 Nar Tour srl Harsova Slobozia
99 Nar Tour srl Slobozia Noua
16:45 Ali Trans Com Calarasi Calarasi
17:00 Harsova Braila Tecuci Marasesti Adjud Bacau Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani Dorohoi
Mihail Kogalniceanu Aeroport
17:15 Ovidiu Poiana Lumina Navodari Corbu
Lazu Agigea Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinesti 23 August Mangalia
Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
Mamaia
Cumpana
17:30 Otopeni Aeroport
18:00 Braila Galati
Mihail Kogalniceanu Aeroport
Ovidiu Harsova Viziru Braila Tecuci Tisita Marasesti Adjud Racaciuni Bacau Roman Targu Frumos Cotnari Harlau Frumusica Flamanzi Copalau Botosani
18:15 Ovidiu Poiana Lumina Navodari Corbu
Lazu Agigea Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinesti 23 August Mangalia
Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
Mamaia
Cumpana
18:30 99 Nar Tour srl Mangalia
19:00 Mihail Kogalniceanu Aeroport
Istanbul
19:30 Otopeni Aeroport
19:45 Ovidiu Poiana Lumina Navodari Corbu
Lazu Agigea Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinesti 23 August Mangalia
Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
Mamaia
Cumpana
20:00 Vatra Dornei
Mihail Kogalniceanu Aeroport
Dorohoi
Harsova Braila Galati Tecuci Adjud Bacau Roman Falticeni Suceava Botosani
20:45 Ovidiu Poiana Lumina Navodari Corbu
Lazu Agigea Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinesti 23 August Mangalia
Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
Mamaia
Cumpana
21:45 Ovidiu Poiana Lumina Navodari Corbu
Lazu Agigea Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinesti 23 August Mangalia
Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
Mamaia
Cumpana
22:00 Cernavoda Bucuresti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
Mihail Kogalniceanu Aeroport
Otopeni Aeroport
22:45 Viena Linz Passau Nurnberg Heilbronn Stuttgart Karlsruhe Strasbourg Nancy Metz Vitry-le-Francois Reims Paris
Cernavoda Fetesti Drajna Noua Bucuresti Ploiesti Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Sighisoara Targu Mures Iernut Ludus Campia Turzii Turda Cluj Napoca
Cluj Napoca
Ovidiu Poiana Lumina Navodari Corbu
Lazu Agigea Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinesti 23 August Mangalia
Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
Mamaia
Cumpana
23:15 Mamaia Luciu Braila Sendreni Hanu Conache Tecuci Barlad Crasna Vaslui Iasi
23:30 Ampuria Reisen Passau Deggendorf Regensburg Nurnberg Ansbach Wurzburg Heidelberg Mannheim Mainz Frankfurt Wiesbaden Koblenz Bonn Koln Dusseldorf Duisburg Essen Dortmund Munster Gutersloh Bielefeld Hannover
23:45 Ovidiu Poiana Lumina Navodari Corbu
Lazu Agigea Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinesti 23 August Mangalia
Techirghiol Movilita Topraisar Amzacea Comana Negru Voda
Mamaia
Cumpana

Sosiri în Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR)

De la Ora
Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Agigea Lazu 00:15
Corbu Navodari Lumina Poiana Ovidiu
Negru Voda Comana Amzacea Topraisar Techirghiol
Mamaia
Cumpana
Otopeni Aeroport 00:30
Otopeni Aeroport 01:30
Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Agigea Lazu 01:45
Corbu Navodari Lumina Poiana Ovidiu
Negru Voda Comana Amzacea Topraisar Techirghiol
Mamaia
Cumpana
Otopeni Aeroport 02:30
Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Agigea Lazu 03:15
Corbu Navodari Lumina Poiana Ovidiu
Negru Voda Comana Amzacea Topraisar Techirghiol
Mamaia
Cumpana
Otopeni Aeroport 03:30
Giltrans Newcastle upon Tyne Sunderland Carlisle Penrith Durham Middlesbrough Darlington Barrow in Furness Kendal Scarborough Lancaster Blackpool Harrogate York Sutton on Hull Grimsby Blackburn Preston Southport Bolton Manchester Liverpool Warrington Chester Bradford Leeds Doncaster Sheffield Helston Truro Newquay Saint Austell Plymouth Torquay Exmouth Exeter Milford Haven Carmarthen Llanelli Swansea Stoke on Trent Chesterfield Lincoln Cardiff Newport Monmouth Ross on Wye Hereford Worcester Telford Wolverhampton Burton upon Trent Birmingham Nuneaton Coventry Derby Nottingham Leicester Grantham Boston Spalding Bridport Dorchester Weymouth Bournemouth Yeovil Wellington Taunton Bridgwater Weston-super-Mare Bath Bristol Gloucester Cheltenham Evesham Stratford-upon-Avon Warwick Banbury Rugby Northampton Wellingborough Market Harborough Rothwell Kettering Corby Peterborough Wisbech King's Lynn Fakenham Norwich Thetford Southampton Fareham Portsmouth Chichester Worthing Brighton Winchester Andover Newbury Oxford Bicester Milton Keynes Bedford Cambridge Ipswich Basingstoke Reading Aylesbury Luton Colchester Horsham Crawley Farnborough Bracknell Harlow Chelmsford Basildon Londra Maidstone Canterbury Ashford Folkestone Dover Calais Dunkerque Lille Mons Charleroi Namur Luxembourg Saarlouis Saarbrucken 04:30
Giltrans Dokkum Leeuwarden Drachten Leek Groningen Haren Veendam Stadskanaal Heerenveen Emmen Meppel Alkmaar Hoorn Haarlem Amsterdam Leiden Haga Almere-Buiten Kampen Zwolle Almelo Apeldoorn Amersfoort Utrecht Ede Arnhem Rotterdam Dordrecht Waalwijk Oss Nijmegen Vlissingen Middelburg Roosendaal Breda Tilburg Helmond Eindhoven Weert Venlo Roermond Maastricht Antwerp Geel Lierre Gent Bruxelles Genk Hasselt Liege
Giltrans Flensburg Kappeln Schleswig Husum Sankt Peter-Ording Kiel Heide Busum Neumunster Lubeck Bremerhaven Schwerin Bern Hamburg Papenburg Oldenburg Luneburg Soltau Konstanz Celle Bremen Cloppenburg Vechta Minden Osnabruck Bocholt Munster Bielefeld Paderborn Hannover Hildesheim Wolfsburg Braunschweig Goslar Magdeburg Berlin Potsdam Strasbourg Singen Villingen-Schwenningen Freiburg im Breisgau Albstadt Offenburg Hamm Dortmund Essen Duisburg Wuppertal Dusseldorf Aachen Duren Koln Bonn Trier Koblenz Marburg an der Lahn Kassel Gottingen Jena Gera Leipzig Halle Cottbus Reutlingen Tubingen Stuttgart Ludwigsburg Heilbronn Karlsruhe Heidelberg Mannheim Mainz Frankfurt Fulda Erfurt Dresda Chemnitz Zwickau Ravensburg Friedrichshafen Lindau Kempten Memmingen Ulm Augsburg Munchen Landshut Ingolstadt Bad Mergentheim Schweinfurt Bamberg Wurzburg Hof Bayreuth Ansbach Erlangen Furth Nurnberg
Giltrans Reggio di Calabria Melito di Porto Salvo Bova Marina Brancaleone Marina Bianco Villa San Giovanni Bovalino Marina Locri Siderno Marina Palmi Taurianova Gioia Tauro Polistena Rosarno Monasterace Tropea Soverato Marina Lamezia Terme Catanzaro Botricello Isola di Capo Rizzuto Cutro Petilia Policastro Crotone San Giovanni in Fiore Ciro Marina Cariati Cosenza Rende Paola Rossano Corigliano Calabro Lecce Manduria Brindisi Ostuni Taranto Martina Franca Gioia del Colle Policoro Ginosa Bernalda Castrovillari Scalea Sala Consilina Polla Potenza Matera Altamura Bari Andria Barletta Salerno Avellino Foggia Cuneo Pinerolo Napoli San Severo Caserta Termoli Livorno Vasto Cassino Pontedera Frosinone Pisa Lucca Viareggio Camaiore Massa Roma Rivoli Torino Moncalieri La Spezia Bra Asti Sestri Levante Terni Orvieto Chiavari Pescara Rapallo Teramo Recco Ascoli Piceno San Benedetto del Tronto Genova Civitanova Marche Tortona Alessandria Novara Ancona Senegalia Pesaro Arezzo Pavia Milano Monza Bergamo Calenzano Prato Piacenza Cremona Rimini Cesena Brescia Parma Forli Ravenna Faenza Lugo Imola Reggio nell'Emilia Bologna Modena Mantova Ferrara Verona San Bonifacio Rovigo Vicenza Padova Mestre San Dona di Piave Portogruaro Latisana San Giorgio di Nogaro Monfalcone Trieste
Otopeni Aeroport
Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Agigea Lazu 04:45
Corbu Navodari Lumina Poiana Ovidiu
Negru Voda Comana Amzacea Topraisar Techirghiol
Mamaia
Cumpana
Dorohoi Botosani Flamanzi Harlau Targu Frumos Roman Bacau Adjud Marasesti Tecuci Braila Harsova 05:00
Botosani Suceava Falticeni Roman Bacau Adjud Tecuci Galati Braila Harsova
Iasi Vaslui Crasna Barlad Tecuci Hanu Conache Sendreni Braila Luciu Mamaia 05:30
Otopeni Aeroport
Borsa Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului 06:00
Botosani Copalau Flamanzi Frumusica Harlau Cotnari Targu Frumos Roman Bacau Racaciuni Adjud Marasesti Tisita Tecuci Braila Viziru Harsova Ovidiu
Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Agigea Lazu 06:15
Corbu Navodari Lumina Poiana Ovidiu
Negru Voda Comana Amzacea Topraisar Techirghiol
Mamaia
Cumpana
Mihail Kogalniceanu Aeroport 06:20
Cumpana 06:25
Sibiu Caciulata Calimanesti Ramnicu Valcea Bucuresti Cernavoda 06:30
Otopeni Aeroport
Cumpana 06:37
Istanbul 06:45
Cumpana 06:49
Cumpana 07:01
Mihail Kogalniceanu Aeroport 07:05
Cumpana 07:13
Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Agigea Lazu 07:15
Corbu Navodari Lumina Poiana Ovidiu
Negru Voda Comana Amzacea Topraisar Techirghiol
Otopeni Aeroport
Mamaia
Cumpana
Cumpana 07:25
Mihail Kogalniceanu Aeroport
Cumpana 07:37
Mihail Kogalniceanu Aeroport 07:40
99 Nar Tour srl Mangalia
99 Nar Tour srl Mangalia
Mihail Kogalniceanu Aeroport 07:55
Tudan Calarasi 07:59
99 Nar Tour srl Slobozia Harsova 08:00
99 Nar Tour srl Harsova Hanul Morilor
99 Nar Tour srl Slobozia
Cumpana 08:01
Mihail Kogalniceanu Aeroport 08:10
Cumpana 08:13
Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Agigea Lazu 08:15
Corbu Navodari Lumina Poiana Ovidiu
Negru Voda Comana Amzacea Topraisar Techirghiol
Mamaia
Cumpana
Tinioris Mar SRL Cerbu 08:17
Cumpana 08:25
Tinioris Mar SRL 6 Martie 08:50
Divertis Tudor SRL Calarasi 08:59
Mihail Kogalniceanu Aeroport 09:10
Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures Sighisoara Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic Ploiesti Bucuresti Drajna Noua Fetesti Cernavoda 09:15
Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Agigea Lazu
Corbu Navodari Lumina Poiana Ovidiu
Negru Voda Comana Amzacea Topraisar Techirghiol
Mamaia
Cumpana
Otopeni Aeroport 09:30
Braila 09:44
Mihail Kogalniceanu Aeroport 09:55
Bosfor Calarasi 09:59
Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Agigea Lazu 10:15
Corbu Navodari Lumina Poiana Ovidiu
Negru Voda Comana Amzacea Topraisar Techirghiol
Mamaia
Cumpana
Cumpana 10:25
Ali Trans Com Calarasi Calarasi 10:32
Mihail Kogalniceanu Aeroport 10:55
Tudan Calarasi 10:59
Otopeni Aeroport 11:00
Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Agigea Lazu 11:15
Corbu Navodari Lumina Poiana Ovidiu
Negru Voda Comana Amzacea Topraisar Techirghiol
Mamaia
Cumpana
Elbus Tour SRL Ploiesti 11:48
Mihail Kogalniceanu Aeroport 11:55
Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Agigea Lazu 12:15
Corbu Navodari Lumina Poiana Ovidiu
Negru Voda Comana Amzacea Topraisar Techirghiol
Mamaia
Cumpana
99 Nar Tour srl Harsova Hanul Morilor 12:20
Cumpana 12:25
99 Nar Tour srl Slobozia Harsova 12:30
99 Nar Tour srl Slobozia
Otopeni Aeroport
Mihail Kogalniceanu Aeroport 12:55
Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Agigea Lazu 13:15
Corbu Navodari Lumina Poiana Ovidiu
Negru Voda Comana Amzacea Topraisar Techirghiol
Mamaia
Cumpana
Cumpana 13:25
Transbus Codreanu Brasov Predeal Sinaia Slobozia 13:51
Mihail Kogalniceanu Aeroport 13:55
Otopeni Aeroport 14:00
Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Agigea Lazu 14:15
Corbu Navodari Lumina Poiana Ovidiu
Negru Voda Comana Amzacea Topraisar Techirghiol
Mamaia
Cumpana
Cumpana 14:25
Iasi Vaslui Barlad Tecuci Braila Lacu Sarat 14:30
Galati Braila
Piatra Neamt Bacau Adjud Focsani Braila Lacu Sarat
99 Nar Tour srl Mangalia 14:40
Vibo Trans SRL Calarasi 14:48
Mihail Kogalniceanu Aeroport 14:55
Braila 14:59
Tudan Calarasi
Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Agigea Lazu 15:15
Corbu Navodari Lumina Poiana Ovidiu
Negru Voda Comana Amzacea Topraisar Techirghiol
Mamaia
Cumpana
Cumpana 15:25
Otopeni Aeroport 15:30
Cumpana 15:55
Mihail Kogalniceanu Aeroport
Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Agigea Lazu 16:15
Corbu Navodari Lumina Poiana Ovidiu
Negru Voda Comana Amzacea Topraisar Techirghiol
Mamaia
Cumpana
Cumpana 16:25
Dorohoi Botosani Flamanzi Harlau Targu Frumos Roman Bacau Adjud Marasesti Tecuci Braila Harsova 16:30
Cumpana 16:55
Mihail Kogalniceanu Aeroport
Otopeni Aeroport 17:00
Trace Trans 6 Martie Jurilovca Lunca 2 Cantoane Baia 17:06
Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Agigea Lazu 17:15
Corbu Navodari Lumina Poiana Ovidiu
Negru Voda Comana Amzacea Topraisar Techirghiol
Mamaia
Cumpana
Malaga Sevilla Cordoba Granada Almeria Murcia Elche Alicante Valencia Madrid Tarragona Barcelona Zaragoza Valladolid Pamplona Vitoria-Gasteiz Leon Lugo Oviedo Torrelavega Santander Bilbao San Sebastian Bayonne Pau Toulouse Beziers Marseille Cannes Nice Ventimiglia 17:20
Cumpana 17:25
Cumpana 17:55
Mihail Kogalniceanu Aeroport
Otopeni Aeroport 18:00
Tinioris Mar SRL Cerbu 18:17
Cumpana 18:25
Galati Braila Lacu Sarat 18:30
Focsani Braila
99 Nar Tour srl Slobozia Harsova
99 Nar Tour srl Harsova Hanul Morilor
99 Nar Tour srl Slobozia
Suceava Falticeni Roman Bacau Tecuci Braila 18:32
Braila 18:44
Cumpana 18:55
Mihail Kogalniceanu Aeroport
Azur Eder Varna Nisipurile de Aur Albena Balchik 19:15
Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Agigea Lazu
Corbu Navodari Lumina Poiana Ovidiu
Negru Voda Comana Amzacea Topraisar Techirghiol
Mamaia
Cumpana
Otopeni Aeroport 19:30
Cumpana 19:55
Mihail Kogalniceanu Aeroport
Lilian Express Bucuresti 20:30
Lilian Express Kalamata Asprokhoma Mesinon Neapolis Kazarma Elika Gargalianoi Filiatra Kiparissia Pappadhianika Kalon Neron Asopos Zakharo Molaoi Pirgos Kato Glikovrisi Amalias Elos Vlakhiotis Gastouni Skala Andravida Sparta Loutra Killinis Tripolis Lechaina Argos Varda Lapas Arkhaia Korinthos Araxos Patra Pireas Akrata Atena Thiva Kastro Atalanti Lamia Volos Larisa Katerini Salonic Seres Promakhon
Otopeni Aeroport
Mihail Kogalniceanu Aeroport 20:55
Otopeni Aeroport 21:30
Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Agigea Lazu 21:45
Corbu Navodari Lumina Poiana Ovidiu
Negru Voda Comana Amzacea Topraisar Techirghiol
Mamaia
Cumpana
Mihail Kogalniceanu Aeroport 21:55
Mangalia Costinesti Eforie Sud Eforie Nord 22:00
Otopeni Aeroport 22:30
Ampuria Reisen Hannover Bielefeld Gutersloh Munster Dortmund Essen Duisburg Dusseldorf Koln Bonn Koblenz Wiesbaden Frankfurt Mainz Mannheim Heidelberg Wurzburg Ansbach Nurnberg Regensburg Deggendorf Passau 22:35
Mangalia 22:45
Mangalia Eforie Sud Eforie Nord 23:15
Otopeni Aeroport 23:30