Română

Autogara BETA CLUJ

Cluj Napoca , Romania
IndicațiiStr. Giordano Bruno NR.1-3, Cluj Napoca, Romania
Tel: +4-0264-455.249
E-mail: office@autogarabeta-cluj.ro
Web: www.autogarabeta-cluj.ro

Autogara BETA deserveste numai trasee interjudetene si internationale avand printre parteneri companii importante in transportul rutier de calatori printre care: DACOS, NORMANDIA, TRANSMIXT, ALIS GRUP, DAIONA, ALEXANDROS TUR s.a. pentru traseele interne si FLIXBUS CEE, SAIZ TOUR, COMATI PSG, OPTIMUS TRANS, HUBEN, KAMELEON TOTAL, PRESIDENT TOUR s.a. pentru traseele internationale.

Plecări
Ora Către
00:30 Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
01:00 Puspokladany Szolnok Budapesta Budapesta
03:00 Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
06:00 Turda Mihai Viteazu Cornesti Buru Ocolisel Vidolm Ocolis Lunca Ariesului Posaga de Jos Salciua de Jos Salciua de Sus Brazesti Sartas Baia De Aries Muncel Valea Lupsei Lupsa Musca Bistra Campeni Gura Rosiei Abrud
Apahida Jucu Iclod Gherla Dej Caseiu Catcau Capalna Ileanda Bizusa Bai Rastoci Mesteacan Valea Chioarului Somcuta Mare Finteusu Mare Satulung Hideaga Lapusel Recea Baia Mare
06:30 Transport Calatori SA Botosani Gherla Dej Beclean Bistrita Prundu Bargaului Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Botosani
AXI TOURS Tarnaveni Medias Sighisoara Rupea Brasov
07:00 Debrecen Debrecen Hajduszoboszlo
Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Dragasani Slatina (Olt)
07:15 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
07:30 Daiona Trans Service Salva Telciu Sacel Moisei Izvoru Dragos Borsa Baia Borsa
07:45 DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
08:00 Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
Apahida Jucu Iclod Gherla Dej Caseiu Catcau Capalna Ileanda Bizusa Bai Rastoci Mesteacan Valea Chioarului Somcuta Mare Finteusu Mare Satulung Hideaga Lapusel Recea Baia Mare
08:27 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
08:30 Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
09:15 Turda Aiud Alba Iulia Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu
09:30 Apahida Jucu Iclod Gherla Dej Caseiu Catcau Capalna Ileanda Bizusa Bai Rastoci Mesteacan Valea Chioarului Somcuta Mare Finteusu Mare Satulung Hideaga Lapusel Recea Baia Mare
10:00 DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
Praga Dresda Berlin Tapernoje Copenhagen Ringsted Slagelse Nyborg Odense Vejle Horsens Arhus Aalborg
Praga Dresda Berlin Tapernoje Copenhagen Malmo Landskrona Helsingborg Ljungby Vaxjo Jonkoping Linkoping Norrkoping Nykoping Sodertalje Stockholm
Sebes Sebes
10:20 Rosiori Inand Diosig Salonta Sacuieni Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Targusor Chisineu Cris Valea Lui Mihai Capusu Mare Capusu Mare Simand Zimandu Nou Curtuiuseni Dumbrava Dumbrava Piscolt Izvoru Crisului Izvoru Crisului Carei Huedin Huedin Moftinu Mic Satu Mare Arad Sagu Ciucea Ciucea Bucea Bucea Vinga Botiz Livada Borod Ortisoara Borod Seini Timisoara Alesd Alesd Baia Mare Oradea Oradea
10:30 Oradea
11:00 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures Reghin Deda Lunca Bradului Toplita Sarmas Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Chei Bicaz Piatra Neamt
Calimanesti Calimanesti Turda Ramnicu Valcea Ramnicu Valcea Aiud Alba Iulia Pitesti Pitesti Bucuresti Bucuresti Sebes Alba Sibiu
Cornul Prest Turda Alba Iulia Orastie Deva
Cornul Prest Turda Aiud Alba Iulia Orastie Deva Hunedoara
11:30 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Targu Mures
12:00 Turda Aiud Alba Iulia Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu Horezu
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
13:00 Cluj Napoca Aeroport Bistrita Piatra Fantanele Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Radauti
DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
Apahida Jucu Iclod Gherla Dej Caseiu Catcau Capalna Ileanda Bizusa Bai Rastoci Mesteacan Valea Chioarului Somcuta Mare Finteusu Mare Satulung Hideaga Lapusel Recea Baia Mare
14:00 Huedin Alesd Oradea Baile Felix
Daiona Trans Service Salva Telciu Sacel Moisei Izvoru Dragos Borsa Baia Borsa
ETA Targu Jiu Aiud Alba Iulia Calan Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu
DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
14:30 Cornul Prest Turda Alba Iulia Orastie Deva
Apahida Jucu Iclod Gherla Dej Caseiu Catcau Capalna Ileanda Bizusa Bai Rastoci Mesteacan Valea Chioarului Somcuta Mare Finteusu Mare Satulung Hideaga Lapusel Recea Baia Mare
14:45 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
15:00 Turda Aiud Alba Iulia Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu
Transagria Dej Bistrita Prundu Bargaului Poiana Stampei Dorna Candrenilor Vatra Dornei Campulung Moldovenesc
Transagria Dej Bistrita Prundu Bargaului Poiana Stampei Dorna Candrenilor Vatra Dornei Campulung Moldovenesc
15:10 Ciucea Oradea Baile Felix Baile 1 Mai
15:15 Turda Aiud Alba Iulia Sebes Alba Sibiu
15:23 Zimbor Zalau
15:30 Cornul Prest Turda Alba Iulia Orastie Deva
Cornul Prest Turda Aiud Alba Iulia Orastie Deva Hunedoara
16:00 Brad
DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
16:30 Turda Aiud Alba Iulia Orastie Calan Hateg Petrosani Targu Jiu
17:00 Apahida Jucu Iclod Gherla Dej Caseiu Catcau Capalna Ileanda Bizusa Bai Rastoci Mesteacan Valea Chioarului Somcuta Mare Finteusu Mare Satulung Hideaga Lapusel Recea Baia Mare
17:27 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
17:30 DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
Capusu Mare Dumbrava Izvoru Crisului Huedin Ciucea Bucea Borod Alesd Oradea
Oradea
18:00 Politrans Com Botosani
18:30 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Targu Mures
19:00 Trieste Padova Vicenza Verona Brescia Bergamo Milano Torino
19:16 Zimbor Zalau
19:30 Alba Iulia Sebes Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
20:00 Cornul Prest Turda Alba Iulia Orastie Deva
Olimpia Travel Bors
Olimpia Travel Viena Wels Passau Nurnberg Frankfurt Bonn Liege Bruxelles Gent Ostende Dover Maidstone Londra Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Stoke on Trent Manchester Liverpool
Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
22:00 Puspokladany Szolnok Budapesta Budapesta
Sosiri
De la Ora
Budapesta Budapesta Szolnok Puspokladany 01:20
Budapesta Budapesta 02:00
Olimpia Travel Bors 04:00
Politrans Com Botosani 04:02
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta 05:15
Daiona Trans Service Sacel Telciu Borsa Izvoru Dragos Baia Borsa Salva Moisei 08:00
ETA Targu Jiu Petrosani Bumbesti Jiu Calan Alba Iulia Aiud Targu Jiu 08:08
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta 08:15
Zimbor Zalau 08:27
Calan Alba Iulia Aiud Turda Orastie Targu Jiu Petrosani Hateg 08:30
Cornul Prest Orastie Alba Iulia Turda Deva 08:35
Somcuta Mare Iclod Apahida Baia Mare Mesteacan Capalna Lapusel Bizusa Bai Caseiu Finteusu Mare Gherla Jucu Hideaga Valea Chioarului Ileanda Recea Rastoci Catcau Satulung Dej 08:51
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta 09:00
Somcuta Mare Iclod Apahida Baia Mare Mesteacan Capalna Lapusel Bizusa Bai Caseiu Finteusu Mare Gherla Jucu Hideaga Valea Chioarului Ileanda Recea Rastoci Catcau Satulung Dej 09:21
Torino Milano Brescia Bergamo Trieste Vicenza Verona Padova 09:30
Cornul Prest Hunedoara Turda Aiud Alba Iulia Orastie Deva 09:35
Cornul Prest Orastie Alba Iulia Turda Deva 09:40
Sibiu Aiud Alba Iulia Sebes Alba Turda 09:49
Iernut Ludus Campia Turzii Turda Targu Mures 10:20
DACOS Ramnicu Valcea Sibiu Aiud Calimanesti Sebes Turda Talmaciu Alba Iulia 10:28
Targu Mures 10:30
Transagria Campulung Moldovenesc Dej Bistrita Prundu Bargaului Poiana Stampei Dorna Candrenilor Vatra Dornei 10:50
Transagria Prundu Bargaului Poiana Stampei Dorna Candrenilor Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Dej Bistrita
Oradea Huedin Alesd Baile Felix 11:00
Targu Jiu Lainici Aiud Calan Turda Alba Iulia Orastie Simeria Hateg Petrosani Bumbesti Jiu 11:07
Brad 11:29
Izvoru Crisului Oradea Capusu Mare Alesd Valea Draganului Ciucea Borod Huedin Bucea Dumbrava 11:30
Oradea
Targu Mures Campia Turzii Iernut Turda Ludus 12:00
Cornul Prest Alba Iulia Turda Deva Orastie 12:05
DACOS Sibiu Aiud Calimanesti Sebes Turda Talmaciu Alba Iulia Ramnicu Valcea 12:58
Ciucea Oradea Baile 1 Mai Baile Felix 13:00
Campia Turzii Iernut Turda Ludus Targu Mures 13:50
Bicaz Turda Bicaz Chei Campia Turzii Lacu Rosu Lunca Bradului Gheorgheni Sarmas Toplita Deda Reghin Targu Mures Iernut Piatra Neamt Ludus 14:00
DACOS Ramnicu Valcea Sibiu Aiud Calimanesti Sebes Turda Talmaciu Alba Iulia 14:28
Alba Iulia Aiud Turda Slatina (Olt) Dragasani Ramnicu Valcea Calimanesti Sibiu Sebes 14:35
Cluj Napoca Aeroport Campulung Moldovenesc Gura Humorului Radauti Suceava Vatra Dornei Piatra Fantanele Bistrita 15:10
Rastoci Catcau Dej Satulung Somcuta Mare Iclod Apahida Baia Mare Mesteacan Capalna Lapusel Bizusa Bai Caseiu Finteusu Mare Gherla Jucu Hideaga Valea Chioarului Ileanda Recea 15:21
Campia Turzii Iernut Turda Ludus Targu Mures 15:23
Transport Calatori SA Botosani Botosani Suceava Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Bistrita Dej Gherla Prundu Bargaului Beclean 17:00
Hateg Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu Lainici Aiud Calan Turda Alba Iulia Orastie Simeria 17:16
Baia Mare Mesteacan Capalna Lapusel Bizusa Bai Caseiu Gherla Finteusu Mare Jucu Hideaga Valea Chioarului Ileanda Recea Rastoci Catcau Satulung Dej Somcuta Mare Iclod Apahida 17:21
Zimbor Zalau 17:27
Iernut Ludus Campia Turzii Turda Targu Mures 17:30
Targu Mures
DACOS Sebes Pitesti Alba Iulia Ramnicu Valcea Aiud Calimanesti Turda Talmaciu Sibiu Bucuresti 18:03
Salciua de Sus Abrud Turda Brazesti Mihai Viteazu Sartas Cornesti Baia De Aries Buru Muncel Ocolisel Valea Lupsei Vidolm Lupsa Ocolis Musca Lunca Ariesului Bistra Posaga de Jos Campeni Salciua de Jos Gura Rosiei 18:28
Capusu Mare Alesd Valea Draganului Ciucea Borod Huedin Bucea Dumbrava Izvoru Crisului Oradea 18:30
Oradea
Cornul Prest Turda Aiud Alba Iulia Orastie Deva Hunedoara 18:35
Cornul Prest Alba Iulia Turda Deva Orastie 18:45
Daiona Trans Service Sacel Telciu Borsa Izvoru Dragos Baia Borsa Salva Moisei 19:00
Campia Turzii Iernut Turda Ludus Targu Mures 19:16
Turda Sibiu Aiud Alba Iulia Sebes Alba 19:49
AXI TOURS Turda Brasov Medias Tarnaveni 19:50
Valea Chioarului Ileanda Recea Rastoci Catcau Dej Satulung Somcuta Mare Iclod Apahida Baia Mare Mesteacan Capalna Lapusel Bizusa Bai Caseiu Finteusu Mare Gherla Jucu Hideaga 19:51
Budapesta Budapesta 20:00
Targu Jiu Horezu Lainici Aiud Turda Calan Alba Iulia Orastie Simeria Hateg Petrosani Bumbesti Jiu 20:06
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta 20:15
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta 20:50
DACOS Bucuresti Sebes Pitesti Alba Iulia Ramnicu Valcea Aiud Calimanesti Turda Talmaciu Sibiu 21:03
Ramnicu Valcea Calimanesti Bucuresti Pitesti Sibiu Sebes Alba Iulia 21:30
Satulung Dej Somcuta Mare Iclod Apahida Baia Mare Mesteacan Capalna Lapusel Bizusa Bai Caseiu Finteusu Mare Gherla Jucu Hideaga Valea Chioarului Ileanda Recea Rastoci Catcau 21:36
Debrecen Hajduszoboszlo Debrecen 21:45
Campia Turzii Iernut Turda Ludus Targu Mures 21:50
DACOS Aiud Calimanesti Sebes Turda Talmaciu Alba Iulia Ramnicu Valcea Sibiu 22:12
Budapesta Budapesta Szolnok Puspokladany 23:00