Autogara BETA CLUJ Cluj Napoca , Romania

Str. Giordano Bruno NR.1-3, Cluj Napoca, Romania
office@autogarabeta-cluj.ro

Autogara BETA deserveste numai trasee interjudetene si internationale avand printre parteneri companii importante in transportul rutier de calatori printre care: DACOS, NORMANDIA, TRANSMIXT, ALIS GRUP, DAIONA, ALEXANDROS TUR s.a. pentru traseele interne si FLIXBUS CEE, SAIZ TOUR, COMATI PSG, OPTIMUS TRANS, HUBEN, KAMELEON TOTAL, PRESIDENT TOUR s.a. pentru traseele internationale.

Deschideți în Hărți

Plecări din Autogara BETA CLUJ

Ora Către
02:30 Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
06:00 Fany Turda Mihai Viteazu Cornesti Buru Ocolisel Vidolm Ocolis Lunca Ariesului Posaga de Jos Salciua de Jos Salciua de Sus Brazesti Sartas Baia De Aries Muncel Valea Lupsei Lupsa Musca Bistra Campeni Gura Rosiei Abrud
Cluj Napoca Aeroport Apahida Jucu Iclod Gherla Dej Caseiu Catcau Capalna Ileanda Bizusa Bai Rastoci Mesteacan Valea Chioarului Somcuta Mare Finteusu Mare Satulung Hideaga Lapusel Recea Baia Mare
06:30 Axi Tours Turda Tarnaveni Medias Sighisoara Rupea Brasov
07:00 Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Dragasani Slatina (Olt)
07:10 Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
07:30 Salva Telciu Sacel Moisei Izvoru Dragos Borsa Baia Borsa
08:00 Cluj Napoca Aeroport Apahida Jucu Iclod Gherla Dej Caseiu Catcau Capalna Ileanda Bizusa Bai Rastoci Mesteacan Valea Chioarului Somcuta Mare Finteusu Mare Satulung Hideaga Lapusel Recea Baia Mare
08:30 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
09:15 Turda Aiud Alba Iulia Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu
09:30 Cluj Napoca Aeroport Apahida Jucu Iclod Gherla Dej Caseiu Catcau Capalna Ileanda Bizusa Bai Rastoci Mesteacan Valea Chioarului Somcuta Mare Finteusu Mare Satulung Hideaga Lapusel Recea Baia Mare
10:00 DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
Esbjerg Varde Herning Holstebro Viborg Hamburg Flensburg Padborg Abenra Kolding Odense Slagelse Ringsted Copenhagen Vejle Horsens Arhus Randers Aalborg
Praga Dresda Berlin Malmo Landskrona Helsingborg Ljungby Vaxjo Halmstad Jonkoping Linkoping Norrkoping Nykoping Sodertalje Stockholm
Sebes
10:20 Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Capusu Mare Dumbrava Zimandu Nou Izvoru Crisului Huedin Arad Ciucea Sagu Bucea Vinga Ortisoara Borod Timisoara Alesd Oradea
10:30 Oradea
11:00 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures Reghin Deda Lunca Bradului Toplita Sarmas Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Chei Bicaz Piatra Neamt
Cornul Prest Turda Alba Iulia Orastie Deva
Cornul Prest Turda Aiud Alba Iulia Orastie Deva Hunedoara
11:30 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Targu Mures
12:00 Turda Aiud Alba Iulia Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu Horezu
13:00 Petdor Cluj Napoca Aeroport Bistrita Piatra Fantanele Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Radauti
Cluj Napoca Aeroport Apahida Jucu Iclod Gherla Dej Caseiu Catcau Capalna Ileanda Bizusa Bai Rastoci Mesteacan Valea Chioarului Somcuta Mare Finteusu Mare Satulung Hideaga Lapusel Recea Baia Mare
14:00 Huedin Alesd Oradea Baile Felix
Salva Telciu Sacel Moisei Izvoru Dragos Borsa Baia Borsa
ETA Targu Jiu Aiud Alba Iulia Calan Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu
DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
Targu Mures
Dej Bistrita Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Radauti
Verona Milano Viena Genova Linz Nice Salzburg Marseille Munchen Avignon Augsburg Nimes Ulm Montpellier Oradea Besier Stuttgart Erd Ljubljana Narbonne Karlsruhe Trieste Barcelona Valencia Mestre Manheim Padova Gandia Kaiserslautern Benidorm Ferrara Saarbrucken Metz Bologna Alicante Reims Firenze Murcia Paris Roma Lorca Huercal Overa Lille Napoli Londra Almeria El Ejido Malaga Sevilla Almonte Palos de la Frontera Huelva Cartaya Lepe
Viena Linz Salzburg Munchen Augsburg Ulm Stuttgart Karlsruhe Oradea Mannheim Erd Frankfurt Bonn Ljubljana Trieste Dortmund Mestre Dusseldorf Padova Bruxelles Gent Ferrara Bologna Antwerp Breda Cesena Rotterdam Rimini Haga Pesaro Amsterdam Ancona Roma Napoli
14:15 Menton Nice Toulon Aubagne Marseillan Aix-en-Provence Lancon-Provence
Ljubljana Trieste Monfalcone Palmanova Portogruaro San Dona di Piave Mestre Padova Vicenza Verona Peschiera del Garda Desenzano del Garda Brescia Cremona Piacenza Stradella Voghera Tortona Alessandria Novi Ligure Ovada Genova Savona Loano Albenga Alassio Taggia San Remo Bordighera Ventimiglia Mortola Inferiore
14:30 Cluj Napoca Aeroport Apahida Jucu Iclod Gherla Dej Caseiu Catcau Capalna Ileanda Bizusa Bai Rastoci Mesteacan Valea Chioarului Somcuta Mare Finteusu Mare Satulung Hideaga Lapusel Recea Baia Mare
14:45 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
15:00 Turda Aiud Alba Iulia Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu
Dej Bistrita Prundu Bargaului Poiana Stampei Dorna Candrenilor Vatra Dornei Campulung Moldovenesc
15:10 Petdor Ciucea Oradea Baile Felix Baile 1 Mai
15:20 Zimbor Zalau
15:30 Cornul Prest Turda Alba Iulia Orastie Deva
Cornul Prest Turda Aiud Alba Iulia Orastie Deva Hunedoara
15:45 Targu Mures Brasov Ploiesti Otopeni Aeroport Bucuresti Ruse Razgrad Shumen Varna
Targu Mures Brasov Ploiesti Otopeni Aeroport Bucuresti Ruse Razgrad Shumen Varna Airport Varna
16:00 Turda Campeni Abrud Brad
DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
Dej Bistrita Suceava Botosani Pascani Iasi
17:00 Cluj Napoca Aeroport Apahida Jucu Iclod Gherla Dej Caseiu Catcau Capalna Ileanda Bizusa Bai Rastoci Mesteacan Valea Chioarului Somcuta Mare Finteusu Mare Satulung Hideaga Lapusel Recea Baia Mare
Viena Linz Bratislava Brno Salzburg Verona Milano Praga Munchen Genova Torino Augsburg Dresda Ulm Chambery Leipzig Nice Berlin Stuttgart Lyon Marseille Karlsruhe Innsbruck Magdeburg Saint-Etienne Avignon Mannheim Zurich Nimes Hannover Clermont-Ferrand Montpellier Basel Limoges Bremen Oradea Kaiserslautern Berna Hamburg Bordeaux Erd Besier Saarbrucken Narbonne Fribourg San Sebastian Ljubljana Metz Trieste Montreux Pamplona Barcelona Reims Valencia Paris Lausanne Vitoria-Gasteiz Mestre Gandia Geneva Lille Padova Burgos Benidorm Londra Ferrara Orleans Aranda de Duero Bologna Alicante Tours Valladolid Murcia Cesena Ange Nantes Lorca Rimini Madrid Rennes Pesaro Huercal Overa Almeria Ancona El Ejido Roma Malaga Napoli Sevilla Almonte Palos de la Frontera Huelva Cartaya Lepe
17:30 DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
Capusu Mare Dumbrava Izvoru Crisului Huedin Ciucea Bucea Borod Alesd Oradea
Oradea
18:00 Gherla Dej Beclean Bistrita Prundu Bargaului Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Botosani
18:30 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Targu Mures
19:00 Trieste Padova Vicenza Verona Brescia Bergamo Milano Torino
19:25 Licorser Travel Chisinau
19:30 Alba Iulia Sebes Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
20:00 Cornul Prest Turda Alba Iulia Orastie Deva
Olimpia Travel Bors
Olimpia Travel Viena Wels Passau Nurnberg Frankfurt Bonn Liege Bruxelles Gent Ostende Dover Maidstone Londra Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Stoke on Trent Manchester Liverpool

Sosiri în Autogara BETA CLUJ

De la Ora
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD) 00:44
Mortola Inferiore Ventimiglia Bordighera San Remo Taggia Alassio Albenga Loano Savona Genova Ovada Novi Ligure Alessandria Tortona Voghera Stradella Piacenza Cremona Brescia Desenzano del Garda Peschiera del Garda Verona Vicenza Padova Mestre San Dona di Piave Portogruaro Palmanova Monfalcone Trieste Ljubljana 03:00
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD) 03:14
Olimpia Travel Bors 04:00
Olimpia Travel Liverpool Manchester Stoke on Trent Birmingham Coventry Northampton Milton Keynes Luton Londra Maidstone Dover Ostende Gent Bruxelles Liege Bonn Frankfurt Nurnberg Passau Wels Viena
Botosani Suceava Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Prundu Bargaului Bistrita Beclean Dej Gherla 04:02
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD) 05:14
Baia Borsa Borsa Izvoru Dragos Moisei Sacel Telciu Salva 08:00
ETA Targu Jiu Targu Jiu Bumbesti Jiu Petrosani Calan Alba Iulia Aiud 08:08
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD) 08:15
Zalau Zimbor 08:30
Cornul Prest Deva Orastie Alba Iulia Turda 08:35
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD) 08:40
Baia Mare Recea Lapusel Hideaga Satulung Finteusu Mare Somcuta Mare Valea Chioarului Mesteacan Rastoci Bizusa Bai Ileanda Capalna Catcau Caseiu Dej Gherla Iclod Jucu Apahida Cluj Napoca Aeroport 08:51
Baia Mare Recea Lapusel Hideaga Satulung Finteusu Mare Somcuta Mare Valea Chioarului Mesteacan Rastoci Bizusa Bai Ileanda Capalna Catcau Caseiu Dej Gherla Iclod Jucu Apahida Cluj Napoca Aeroport 09:21
Torino Milano Bergamo Brescia Verona Vicenza Padova Trieste 09:30
Licorser Travel Chisinau
Cornul Prest Hunedoara Deva Orastie Alba Iulia Aiud Turda 09:35
Cornul Prest Deva Orastie Alba Iulia Turda 09:40
Targu Mures Iernut Ludus Campia Turzii Turda 10:20
Targu Mures 10:22
DACOS Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda 10:28
Targu Mures 10:30
Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Dorna Candrenilor Poiana Stampei Prundu Bargaului Bistrita Dej 10:50
Baile Felix Oradea Alesd Huedin 11:00
Targu Jiu Bumbesti Jiu Lainici Petrosani Hateg Calan Simeria Orastie Alba Iulia Aiud Turda 11:07
Brad Abrud Campeni Turda 11:29
Timisoara Ortisoara Vinga Sagu Arad Simand Chisineu Cris Zerind Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand 11:30
Oradea Alesd Borod Bucea Ciucea Valea Draganului Huedin Izvoru Crisului Dumbrava Capusu Mare
Oradea
Radauti Suceava Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Bistrita Dej 12:00
Cornul Prest Deva Orastie Alba Iulia Turda 12:05
DACOS Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda 12:58
Petdor Baile 1 Mai Baile Felix Oradea Ciucea 13:00
Piatra Neamt Bicaz Bicaz Chei Lacu Rosu Gheorgheni Sarmas Toplita Lunca Bradului Deda Reghin Targu Mures Iernut Ludus Campia Turzii Turda 14:00
Iasi Pascani Botosani Suceava Bistrita Dej
Varna Shumen Razgrad Ruse Bucuresti Otopeni Aeroport Ploiesti Brasov Targu Mures
Varna Varna Airport Shumen Razgrad Ruse Bucuresti Otopeni Aeroport Ploiesti Brasov Targu Mures
Slatina (Olt) Dragasani Ramnicu Valcea Calimanesti Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda 14:35
Petdor Radauti Suceava Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Piatra Fantanele Bistrita Cluj Napoca Aeroport 15:10
Targu Mures Iernut Ludus Campia Turzii Turda 15:20
Baia Mare Recea Lapusel Hideaga Satulung Finteusu Mare Somcuta Mare Valea Chioarului Mesteacan Rastoci Bizusa Bai Ileanda Capalna Catcau Caseiu Dej Gherla Iclod Jucu Apahida Cluj Napoca Aeroport 15:21
Amsterdam Haga Rotterdam Breda Antwerp Gent Bruxelles Dusseldorf Dortmund Bonn Frankfurt Mannheim Karlsruhe Stuttgart Ulm Augsburg Munchen Salzburg Linz Viena 15:45
Rennes Nantes Angers Tours Orleans Bourges Clermont-Ferrand Saint-Etienne Lyon Chambery Geneva Lausanne Montreux Fribourg Berna Basel Zurich Innsbruck Salzburg Linz Viena
Napoli Roma Firenze Bologna Ferrara Padova Mestre Trieste Ljubljana Erd Oradea
Rennes Nantes Ange Tours Orleans Geneva Lausanne Montreux Fribourg Berna Basel Zurich Innsbruck Salzburg Linz Viena
Londra Lille Paris Reims Metz Saarbrucken Kaiserslautern Mannheim Karlsruhe Stuttgart Ulm Augsburg Munchen Salzburg Linz
Napoli Roma Ancona Pesaro Rimini Cesena Bologna Ferrara Padova Mestre Trieste Ljubljana Erd Oradea
Hamburg Bremen Hannover Magdeburg Berlin Leipzig Dresda Praga Brno Bratislava
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD) 16:14
Baia Mare Recea Lapusel Hideaga Satulung Finteusu Mare Somcuta Mare Valea Chioarului Mesteacan Rastoci Bizusa Bai Ileanda Capalna Catcau Caseiu Dej Gherla Iclod Jucu Apahida Cluj Napoca Aeroport 17:00
Iasi Pascani Botosani Suceava Bistrita Dej
Varna Varna Airport Shumen Razgrad Ruse Bucuresti Otopeni Aeroport Ploiesti Brasov Targu Mures
Targu Jiu Bumbesti Jiu Lainici Petrosani Hateg Calan Simeria Orastie Alba Iulia Aiud Turda 17:16
Targu Mures Iernut Ludus Campia Turzii Turda 17:30
Targu Mures
DACOS Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda 17:58
DACOS Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda 18:03
Fany Abrud Gura Rosiei Campeni Bistra Musca Lupsa Valea Lupsei Muncel Baia De Aries Sartas Brazesti Salciua de Sus Salciua de Jos Posaga de Jos Lunca Ariesului Ocolis Vidolm Ocolisel Buru Cornesti Mihai Viteazu Turda 18:28
Baia Mare Seini Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic Carei Piscolt Curtuiuseni Valea Lui Mihai Targusor Sacuieni Diosig Rosiori 18:30
Timisoara Ortisoara Vinga Sagu Arad Simand Chisineu Cris Zerind Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand
Oradea Alesd Borod Bucea Ciucea Valea Draganului Huedin Izvoru Crisului Dumbrava Capusu Mare
Oradea
Cornul Prest Hunedoara Deva Orastie Alba Iulia Aiud Turda 18:35
Cornul Prest Deva Orastie Alba Iulia Turda 18:45
Baia Borsa Borsa Izvoru Dragos Moisei Sacel Telciu Salva 19:00
Axi Tours Brasov Rupea Sighisoara Medias Tarnaveni Turda 19:50
Baia Mare Recea Lapusel Hideaga Satulung Finteusu Mare Somcuta Mare Valea Chioarului Mesteacan Rastoci Bizusa Bai Ileanda Capalna Catcau Caseiu Dej Gherla Iclod Jucu Apahida Cluj Napoca Aeroport 19:51
Horezu Targu Jiu Bumbesti Jiu Lainici Petrosani Hateg Calan Simeria Orastie Alba Iulia Aiud Turda 20:06
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD) 20:40
DACOS Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda 20:58
DACOS Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda 21:03
Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Sibiu Sebes Alba Iulia 21:30
Baia Mare Recea Lapusel Hideaga Satulung Finteusu Mare Somcuta Mare Valea Chioarului Mesteacan Rastoci Bizusa Bai Ileanda Capalna Catcau Caseiu Dej Gherla Iclod Jucu Apahida Cluj Napoca Aeroport 21:36
Targu Mures Iernut Ludus Campia Turzii Turda 21:50
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD) 22:14
DACOS Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda 22:48