Autogara Antares Transport (1 Mai) Ramnicu Valcea , Romania

Str. George Cosbuc nr. 4, Ramnicu Valcea, Romania

Stimati calatori,Firma Antares Transport isi va relua activitatea incepand cu data de 15.05.2020 pe urmatoarele trasee : Rm.Valcea- Pitesti – Bucuresti: 07:15; 8.55, 13.15;18:00 (luni-duminica), Bucuresti – Pitesti - Rm.Valcea:08:00;13.30, 17.00;19:30 Rm.Valcea – Craiova 06.00 & Rm.Valcea – Curtea de Arges – Campulung-Brasov 08:20 & Brasov- Rm.Valcea 09:50; Rm Valcea- Baile Olanesti & Rm.Valcea – Francesti - Horezu & Rm.Valcea – Horezu - Marita & Rm.Valcea – Calimanesti(Cozia) & Rm.Valcea – Muereasca(Andreesti) & Rm.Valcea –Babeni – Lapusata - Pojogi &Rm.Valcea – Ladesti - Lapusata & Rm.Valcea – Babeni – Zatreni & Rm.Valcea – Galicea – Stoilesti – Geamana & Rm.Valcea – Babeni – Ghioroiu – Poienari & Rm Valcea-Voineasa & Rm Valcea-Cheia. Pentru siguranta tuturor pasagerilor, pe toata durata efectuarii transportului, va rugam sa respectati urmatoarele conditii:• Echipament corespunzator (masca, manusi) pentru a combate raspandirea virusului COVID-19.• Firma va face toate eforturile pentru a mentine un grad de ocupare a locurilor in autocar mai scazut, astfel incat sa se respecte distanta recomandata intre pasageri. Locurile sunt repartizate/alocate, astfel incat sa existe scaun liber intre pasageri,exceptie facand cei care calatoresc cu familia.• In unele cazuri si conducatorul autocarului va distribui locurile conform noului regulament de distantare sociala.• Atat la urcare cat si la coborare va rugam sa pastrati distanta de 1,5m.• La bordul autocarului vor exista produse aditionale de igiena (dezinfectant), iar mijloacele de transport vor fi dezinfectate si igienizate dupa fiecare cursa efectuata.....Pentru informatii curse: 0741/125029Bilete achitate online de pe site-ul www.bilete.antares-transport.ro Rezervari se fac la numerele de telefon: 0250/730333, 0350/8094000745/388344, 0745/101101.Va multumim ca alegeti sa calatoriti cu firma Antares Transport!

Plecări din Autogara Antares Transport (1 Mai)

Ora Către
02:09 Pitesti Bucuresti
02:15 Pitesti Bucuresti
02:55 Cotmeana Pitesti Bucuresti
04:00 Pitesti Bucuresti
05:20 Bratislava Jihlava Praga Plauen Chemnitz Altenburg Freiberg Pirna Dresda Bautzen Gorlitz Grimma Leipzig Halle Bernburg Dessau Riesa Torgau Magdeburg Cottbus Vetschau Eisenhuttenstadt Potsdam Berlin Brandenburg Oranienburg Neuruppin Stendal Wolfsburg Braunschweig Salzgitter Hildesheim Hameln Hannover Garbsen Celle Vechta Cloppenburg Bremen Soltau Uelzen Luneburg Bremerhaven Stade Hamburg Norderstedt Elmshorn Lubeck Neumunster Rendsburg Cuxhaven Flensburg Oldenburg Leer Norden Papenburg Meppen Lingen Emmen Amsterdam Haga Rotterdam Turnhout Geel Sint-Niklaas Brugge Ostende Kortrijk Tournai Gent Mons Charleroi Wavre Bruxelles Hasselt Genk Liege Namur Arlon Luxembourg
Budapesta
Viena Melk Amstetten Landshut Freising Erding Dachau Munchen Rosenheim Starnberg Kempten Ravensburg Memmingen Singen Biberach an der Riß Villingen-Schwenningen Albstadt Balingen Tubingen Reutlingen Baden-Baden Offenburg Karlsruhe Pforzheim Ludwigsburg Stuttgart Aalen Ulm Ingolstadt Nurnberg Erlangen Bamberg Bayreuth Kulmbach Hof Zwickau Gera Jena Erfurt Eisenach Bad Hersfeld Coburg Wurzburg Wertheim Darmstadt Offenbach Hanau am Main Mainz Wiesbaden Frankfurt Fulda Wetzlar Saarbrucken Luxembourg Trier Koblenz Neuwied Limburg an der Lahn Siegen Marburg an der Lahn Gottingen Kassel Northeim Einbeck Goslar Paderborn Detmold Bielefeld Aachen Koln Wuppertal Dusseldorf Duisburg Essen Munster Osnabruck Minden Monchengladbach Roermond Bocholt Papenburg Eindhoven Tilburg Breda Dordrecht Rotterdam Haga Nijmegen Arnhem Enschede Venlo Hengelo Almelo Deventer Apeldoorn Zwolle Emmen Groningen Leeuwarden Drachten Utrecht Almere-Haven Leiden Hoorn
Bratislava Brno Praga Pirna Dresda Cottbus Vetschau Berlin Rostock Neumunster Rendsburg Flensburg Sonderborg Abenra Tonder Haderslev Esbjerg Kolding Fredericia Odense Svendborg Nyborg Slagelse Roskilde Copenhagen Vejle Herning Silkeborg Arhus Viborg Holstebro Skive Randers Aalborg
Amstetten Wels Linz Passau Deggendorf Straubing Regensburg Amberg Bayreuth Kulmbach Hof Coburg Suhl Bad Kissingen Erlangen Ansbach Wertheim Darmstadt Liege Genk Hasselt Antwerp Sint-Niklaas Gent Brugge Bruxelles Tournai Dunkerque Calais Dover Folkestone Londra Canterbury Chelmsford Colchester Ipswich Cambridge Norwich Eastbourne Brighton Worthing Portsmouth Bournemouth Bath Bristol Swindon Cardiff Newport Gloucester Hereford Worcester Oxford Reading Basingstoke Winchester Southampton Luton Manchester Bedford Kettering Corby Peterborough Leicester Grantham Boston Coventry Birmingham Wolverhampton Nottingham Derby Stoke on Trent Chester Liverpool Warrington Sheffield Lincoln Grimsby Scunthorpe Doncaster Blackpool Leeds York
Viena Stockerau Krems an der Donau Zwettl Stadt Langau Waidhofen an der Thaya Gmunden Weitra Neustadt Wolfsberg Innsbruck Bregenz Graz Salzburg Laufen Freilassing Bad Reichenhall Ruhpolding Rosenheim Garmisch-Partenkirchen Murnau am Staffelsee Starnberg Koln Bonn Singen Winterthur Metz Verdun Reims Meaux Paris Lyon Dijon Rennes Le Mans Nantes Soissons Compiegne Beauvais Rouen Mulhouse Besancon Dole Macon Nice Cannes Marseille Nancy Troyes Clermont-Ferrand Brive-la-Gaillarde Bordeaux Chartres Tours La Rochelle
Tatabanya Gyor Hegyeshalom Viena Stockerau Krems an der Donau Zwettl Stadt Langau Waidhofen an der Thaya Gmunden Weitra Neustadt Amstetten Wolfsberg Braunau am Inn Sankt Polten Melk Wels Innsbruck Bregenz Linz Graz Salzburg Laufen Freilassing Bad Reichenhall Ruhpolding Garmisch-Partenkirchen Murnau am Staffelsee Hannover Bremen Hamburg Lubeck Kiel Munster Dortmund Essen Dusseldorf Bonn Trier Luxembourg Saarbrucken Stuttgart Freiburg Offenburg Singen Winterthur Zurich Basel Zug Lucerne Sankt Gallen Berna
Klagenfurt Villach Udine Venetia Padova Verona Brescia Bergamo Novara Torino Asti Alessandria Casale Monferrato Bologna Forli Rimini Ancona Civitanova Marche San Benedetto del Tronto Pescara Sulmona Celano Avezzano Roma
05:30 Calimanesti Cozia
06:00 Pitesti Bucuresti
Babeni Slavitesti Sirineasa Ciorasti Curtea Daesti Armasesti Baiasa Roiesti Lapusata Ladesti Ciumagi Gageni Nisipi Becsani Firtatesti Maciuca Giulesti Rusanesti Marinesti Valea Mare Electroputere Balcesti Gura Racului Picaturile Craiova
Calimanesti Cozia
06:10 Pitesti Bucuresti
06:15 Calimanesti Caciulata Brezoi Cainenii Mari Talmaciu Avrig Ucea de Jos Fagaras Codlea Brasov
Brezoi
Daesti
06:30 Vitomiresti
06:35 Pitesti Bucuresti
06:45 Govora Pietrari Horezu Milostea Polovragi Targu Jiu Bumbesti Jiu Lainici Petrosani Hateg Otelu Rosu Caransebes Lugoj Timisoara Aeroport Timisoara
06:50 Troian Oltchim Pluta Govora Teiusu Gatejesti Bunesti Stoenesti Barlogu Pietrari Birzesti Negrulesti Costesti Tomsani Horezu
06:58 Calimanesti Cozia Brezoi Cainenii Mari Talmaciu Sibiu
07:00 Brezoi
Calimanesti Cozia
Lapusata Pojogi
Stroesti
Freilassing Traunstein Rosenheim Munchen Augsburg Ulm Goppingen Stuttgart Pforzheim Karlsruhe Rastatt Offenburg Freiburg im Breisgau
Passau Deggendorf Regensburg Nurnberg Ansbach Crailsheim Ohringen Heilbronn Heidelberg Mannheim Darmstadt Offenbach Frankfurt Gisen Siegen Gummersbach Koln Dusseldorf Essen Dortmund
Sibiu
07:08 Tomsani
07:15 Pitesti Bucuresti
Daesti
07:28 Calimanesti Sibiu Alba Iulia Aiud Unirea Turda Cluj Napoca Huedin Alesd Oradea
08:00 Bucuresti
Calimanesti Cozia
08:15 Viena Salzburg Innsbruck Passau Regensburg Nurnberg Furth Erlangen Ansbach Bayreuth Hof Wurzburg Bamberg Schweinfurt Bad Mergentheim Ingolstadt Landshut Munchen Augsburg Ulm Memmingen Kempten Lindau Friedrichshafen Ravensburg Zwickau Chemnitz Dresda Erfurt Fulda Frankfurt Mainz Manheim Mannheim Heidelberg Karlsruhe Heilbronn Ludwigsburg Stuttgart Tubingen Reutlingen Cottbus Halle Leipzig Gera Jena Gottingen Basel Kassel Speyer Pirmasens Homburg Kaiserslautern Saarlouis Saarbrucken Luxembourg Koblenz Koln Trier Bonn Duren Aachen Dusseldorf Wuppertal Duisburg Essen Dortmund Hamm Offenburg Albstadt Freiburg im Breisgau Villingen-Schwenningen Singen Potsdam Berlin Magdeburg Goslar Braunschweig Wolfsburg Hildesheim Hannover Paderborn Bielefeld Munster Bocholt Osnabruck Minden Vechta Cloppenburg Bremen Liege Hasselt Leuven Bruxelles Antwerp Gent Brugge Namur Charleroi Mons Konstanz Soltau Luneburg Oldenburg Papenburg Zurich Paris Eindhoven Berna Amsterdam Hamburg Schwerin Emden Bremerhaven Lubeck Neumunster Busum Heide Kiel Sankt Peter-Ording Husum Schleswig Kappeln Utrecht Rotterdam Haarlem Breda Venlo Hoorn Tilburg Haga Apeldoorn Enschede Arnhem Dordrecht Nijmegen Alkmaar Flensburg Leeuwarden Groningen
08:20 Simnic Milcoiu Deal Milcoiu Curtea De Arges Campulung Muscel Valea Urdii Fundata Sirnea Drumul Carelor Moeciu de Jos Bran Sohodol Tohanu Nou Rasnov Cristian Brasov
Brezoi
08:30 Horezu
08:43 Govora Pietrari Costesti Horezu Slatioara Rugetu Cerna Racovita Polovragi Baia De Fier Cernadia Novaci Pociovalistea Ciocadia Bengesti Scoarta Targu Jiu
08:44 Calimanesti Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca
08:55 Pitesti Bucuresti
09:00 Calimanesti Cozia
Brescia Bergamo Milano Novara Torino
Gonars Verona Brescia Piacenza Tortona Ventimiglia Nice Puget-sur Argens Marseille Lancon-Provence Nimes Montpellier Perpignan La Jonquera Figueras Girona Barcelona Vilafranca del Penedes Montblanch Lerida Fraga Pina de Ebro Zaragoza Alfamen Calatayud Guadalajara Meco Alcala de Henares Coslada Madrid Arganda del Rey Tarancon Cabezamesada Corral de Almaguer Quintanar de la Orden Miguel Esteban Alcazar de San Juan Pedro Munoz Tomelloso
Barcelona Vilafranca del Penedes Tarragona Salou L'Hospitalet de l'Infant Baix Ebre Amposta Benicarlo Castellon de la Plana Valencia Albacete La Roda San Clemente Villarrobledo Tomelloso La Solana Valdepenas Bailen Linares Ubeda Jaen Andujar Montoro Cordoba Ecija Carmona Sevilla Pilas Bollullos par del Condado Almonte El Rocio Rociana Lucena del Puerto Moguer Palos de la Frontera Mazagon Huelva Gibraleon Cartaya Ayamonte
Barcelona Vilafranca del Penedes Tarragona Salou L'Hospitalet de l'Infant Baix Ebre Amposta Benicarlo Castellon de la Plana Valencia Jativa Aielo de Malferit Ontinyent Alcoi Oliva Denia Benidorm Alicante Elche Murcia Lorca Puerto Lumbreras Huercal Overa Vera Balisa Almeria Roquetas de Mar El Ejido Adra Castell de Ferro Motril Granada Velez-Malaga Malaga
Narbonne Carcassonne Pau Bayonne Biriatou San Sebastian Bilbao Vitoria-Gasteiz Miranda de Ebro Santander Torrelavega Logrono Gijon Oviedo Valladolid Leon Lugo La Coruna Vigo
Arad
Simeria
09:15 Pitesti Bucuresti
09:50 Pitesti Bucuresti
10:00 Arkhaia Korinthos Akrata Argos Promakhon Patra Tripolis Seres Araxos Sparta Salonic Lapas Skala Katerini Varda Vlakhiotis Elos Larisa Lechaina Kato Glikovrisi Volos Loutra Killinis Molaoi Lamia Andravida Gastouni Atalanti Kastro Amalias Asopos Thiva Pirgos Pappadhianika Atena Zakharo Elika Pireas Kalon Neron Neapolis Kiparissia Filiatra Gargalianoi Kazarma Mesinon Asprokhoma Kalamata
Bucuresti
10:03 Horezu Bumbesti Pitic Targu Jiu
10:29 Cotmeana Pitesti Bucuresti
10:30 Daesti
Voineasa
10:50 Brezoi
11:00 Calimanesti Cozia
Danicei
Runcu
11:13 Govora Pietrari Costesti Horezu Slatioara Rugetu Cerna Racovita Polovragi Baia De Fier Cernadia Novaci Pociovalistea Ciocadia Bengesti Scoarta Targu Jiu
11:15 Lapusata Pojogi
Calimanesti Caciulata Sibiu Medias Tarnaveni Targu Mures
11:20 Pitesti Bucuresti
11:25 Horezu Milostea Polovragi Poienari Targu Jiu Bumbesti Jiu Lainici Petrosani Pui Hateg Otelu Rosu Caransebes Lugoj Timisoara
11:30 Horezu
11:45 Fartatesti
12:00 Brezoi
Calimanesti Cozia
Daesti
12:24 Calimanesti Brezoi Talmaciu Sibiu
12:30 Muereasca Andreesti
12:43 Baile Govora
12:45 Craiova
12:49 Dragasani Slatina (Olt)
12:51 Pitesti Bucuresti
13:00 Brezoi
Daesti
Danicei
Bors
Viena Wels Passau Nurnberg Frankfurt Bonn Liege Bruxelles Gent Ostende Dover Maidstone Londra Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Stoke on Trent Manchester Liverpool
13:15 Pitesti Bucuresti
13:30 Runcu
13:31 Govora Pietrari Costesti Horezu Slatioara Rugetu Cerna Racovita Polovragi Baia De Fier Cernadia Novaci Ciocadia Bengesti Scoarta Targu Jiu
13:45 Pitesti Bucuresti
Daesti
14:00 Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Teius Aiud Turda Cluj Napoca Gherla Dej Gilgau Ileanda Somcuta Mare Baia Mare Tautii Magheraus Cicirlau Seini Apa Livada Satu Mare
Calimanesti Cozia
Horezu
14:03 Baile Govora
14:20 Brezoi
14:25 Cotmeana Pitesti Bucuresti
14:30 Daesti
14:50 Troian Oltchim Pluta Govora Teiusu Gatejesti Bunesti Stoenesti Barlogu Pietrari Birzesti Negrulesti Costesti Tomsani Horezu
15:00 Calimanesti Cozia
Stroesti
Titesti
Stroesti
15:08 Tomsani
15:19 Sibiu Sebes Alba Orastie Deva
15:30 Brezoi
Muereasca Andreesti
Runcu
Dragasani Ganeasa Bals Craiova
Seres Salonic Katerini Larisa Volos Lamia Atena Pireas
15:47 Pitesti Bucuresti
16:00 Calimanesti Cozia
16:15 Daesti
Tetoiu
16:30 Muereasca Andreesti
Danicei
16:33 Cazanesti Bunesti Stoenesti Pietrari Birzesti Negrulesti Costesti Tomsani Horezu
16:45 Voineasa
16:55 Pitesti Bucuresti
17:00 Vitomiresti
Brezoi
Calimanesti Cozia
17:03 Govora Horezu Slatioara Milostea Polovragi Poienari Bumbesti Pitic Bengesti Targu Jiu
17:05 Pitesti Bucuresti
Pitesti Bucuresti
17:09 Calimanesti Brezoi Talmaciu Sibiu
17:10 Cazanesti Pluta Bunesti Stoenesti Pietrari Birzesti Negrulesti Costesti Tomsani Horezu Vaideeni
17:30 Lapusata Pojogi
Muereasca Andreesti
Runcu
18:00 Govora Horezu Polovragi Poienari Bumbesti Pitic Bengesti Targu Jiu Bumbesti Jiu Lainici Petrosani
Brezoi
Calimanesti Cozia
Daesti
Fartatesti
Bucuresti
19:00 Horezu
19:18 Horezu
19:30 Muereasca Andreesti
19:48 Govora Pietrari Costesti Horezu Slatioara Rugetu Cerna Racovita Polovragi Baia De Fier Cernadia Novaci Ciocadia Bengesti Scoarta Targu Jiu
20:00 Brezoi
Calimanesti Cozia
20:15 Daesti
20:30 Runcu
21:03 Govora Bunesti Pietrari Birzesti Costesti Horezu Slatioara Milostea Polovragi Poienari Bumbesti Pitic Bengesti Scoarta Targu Jiu
21:33 Baile Govora
22:00 Calimanesti Cozia
23:03 Govora Bunesti Pietrari Birzesti Costesti Horezu Slatioara Polovragi Poienari Bumbesti Pitic Bengesti Scoarta Targu Jiu
23:45 Calimanesti Cozia
Muereasca Andreesti

Sosiri în Autogara Antares Transport (1 Mai)

De la Ora
Satu Mare Livada Apa Seini Cicirlau Tautii Magheraus Baia Mare Somcuta Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla Cluj Napoca Turda Aiud Teius Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Brezoi Calimanesti 02:09
Targu Jiu Scoarta Bengesti Ciocadia Novaci Cernadia Baia De Fier Polovragi Racovita Cerna Rugetu Slatioara Horezu Costesti Pietrari Govora 02:15
Targu Jiu Bengesti Bumbesti Pitic Poienari Polovragi Milostea Slatioara Horezu Govora 02:55
Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu Bengesti Bumbesti Pitic Poienari Polovragi Horezu Govora 04:00
Pireas Atena Lamia Volos Larisa Katerini Salonic Seres 05:00
Bors 05:45
Liverpool Manchester Stoke on Trent Birmingham Coventry Northampton Milton Keynes Luton Londra Maidstone Dover Ostende Gent Bruxelles Liege Bonn Frankfurt Nurnberg Passau Wels Viena
Baile Govora 06:10
Andreesti Muereasca 06:27
Vitomiresti 06:30
Lapusata Pojogi
Tetoiu 06:32
Vaideeni Horezu Tomsani Costesti Negrulesti Birzesti Pietrari Stoenesti Bunesti Pluta Cazanesti 06:35
Stroesti 06:44
Tomsani 06:49
Cozia Calimanesti 06:50
Horezu Tomsani Costesti Negrulesti Birzesti Pietrari Barlogu Stoenesti Bunesti Gatejesti Teiusu Govora Pluta Oltchim Troian
Daesti 06:55
Brezoi 06:56
Andreesti Muereasca 06:57
Horezu Tomsani Costesti Negrulesti Birzesti Pietrari Stoenesti Bunesti Cazanesti 06:58
Stroesti
Runcu 07:16
Cozia Calimanesti 07:20
Daesti 07:25
Andreesti Muereasca 07:27
Horezu 07:28
Craiova 07:45
Fartatesti
Cozia Calimanesti 07:50
Brezoi 08:11
Daesti 08:40
Danicei
Sibiu Talmaciu Brezoi Calimanesti 08:43
Slatina (Olt) Dragasani 08:44
Cozia Calimanesti 08:50
Titesti 09:05
Targu Jiu Scoarta Bengesti Ciocadia Novaci Cernadia Baia De Fier Polovragi Racovita Cerna Rugetu Slatioara Horezu Costesti Pietrari Govora 09:15
Brezoi 09:16
Runcu 09:31
Danicei 09:40
Baile Govora 09:50
Cozia Calimanesti
Bucuresti Pitesti 10:03
Voineasa 10:06
Targu Jiu Scoarta Bengesti Bumbesti Pitic Poienari Polovragi Slatioara Horezu Costesti Birzesti Pietrari Bunesti Govora 10:29
Brezoi 10:46
Cozia Calimanesti 10:50
Bucuresti 10:58
Lapusata Pojogi 11:00
Luxembourg Namur Liege Genk Hasselt Bruxelles Wavre Charleroi Mons Gent Tournai Kortrijk Ostende Brugge Sint-Niklaas Geel Turnhout Rotterdam Haga Amsterdam Emmen Lingen Meppen Papenburg Emden Norden Leer Oldenburg Flensburg Cuxhaven Rendsburg Neumunster Lubeck Elmshorn Norderstedt Hamburg Bremerhaven Luneburg Uelzen Soltau Bremen Cloppenburg Vechta Celle Garbsen Hannover Hameln Hildesheim Salzgitter Braunschweig Wolfsburg Stendal Neuruppin Oranienburg Brandenburg Berlin Potsdam Eisenhuttenstadt Vetschau Cottbus Magdeburg Torgau Riesa Dessau Bernburg Halle Leipzig Grimma Gorlitz Bautzen Dresda Pirna Freiberg Altenburg Chemnitz Plauen Praga Jihlava Brno Bratislava
Budapesta
Hoorn Leiden Almere-Haven Utrecht Drachten Leeuwarden Groningen Assen Emmen Zwolle Apeldoorn Deventer Almelo Hengelo Venlo Enschede Arnhem Nijmegen Haga Rotterdam Dordrecht Breda Tilburg Eindhoven Papenburg Roermond Monchengladbach Minden Osnabruck Munster Essen Duisburg Dusseldorf Wuppertal Koln Aachen Duren Bonn Hamm Lippstadt Bielefeld Detmold Paderborn Goslar Einbeck Northeim Kassel Gottingen Marburg an der Lahn Siegen Limburg an der Lahn Neuwied Koblenz Trier Luxembourg Saarbrucken Wetzlar Fulda Frankfurt Wiesbaden Mainz Hanau am Main Offenbach Darmstadt Wertheim Wurzburg Coburg Bad Hersfeld Eisenach Erfurt Jena Gera Zwickau Hof Kulmbach Bayreuth Bamberg Erlangen Nurnberg Ingolstadt Ulm Aalen Ludwigsburg Pforzheim Karlsruhe Offenburg Baden-Baden Reutlingen Tubingen Balingen Albstadt Villingen-Schwenningen Biberach an der Riß Singen Memmingen Ravensburg Kempten Starnberg Rosenheim Munchen Dachau Freising Landshut Amstetten Melk Viena
Aalborg Randers Skive Holstebro Viborg Arhus Silkeborg Herning Vejle Copenhagen Roskilde Slagelse Nyborg Svendborg Odense Fredericia Kolding Esbjerg Haderslev Tonder Abenra Sonderborg Flensburg Rendsburg Neumunster Rostock Berlin Vetschau Cottbus Dresda Pirna Praga Brno Bratislava
York Leeds Blackpool Doncaster Scunthorpe Grimsby Lincoln Sheffield Manchester Warrington Liverpool Chester Stoke on Trent Derby Nottingham Wolverhampton Birmingham Coventry Boston Grantham Leicester Corby Kettering Bedford Luton Southampton Winchester Basingstoke Reading Oxford Worcester Hereford Gloucester Newport Cardiff Swindon Bristol Bath Bournemouth Portsmouth Worthing Brighton Eastbourne Norwich Cambridge Ipswich Colchester Chelmsford Canterbury Londra Folkestone Dover Calais Dunkerque Tournai Bruxelles Brugge Gent Sint-Niklaas Antwerp Hasselt Genk Liege Darmstadt Wertheim Ansbach Erlangen Bad Kissingen Suhl Coburg Hof Kulmbach Bayreuth Amberg Regensburg Straubing Deggendorf Passau Linz Wels Amstetten
La Rochelle Tours Bordeaux Brive-la-Gaillarde Clermont-Ferrand Troyes Nancy Marseille Cannes Nice Macon Dole Besancon Mulhouse Chartres Rouen Beauvais Compiegne Soissons Nantes Le Mans Rennes Dijon Lyon Paris Meaux Reims Verdun Metz Winterthur Singen Bonn Koln Starnberg Murnau am Staffelsee Garmisch-Partenkirchen Rosenheim Bad Reichenhall Freilassing Laufen Salzburg Graz Bregenz Innsbruck Neustadt Weitra Gmunden Waidhofen an der Thaya Langau Zwettl Stadt Krems an der Donau Stockerau Viena
Berna Sankt Gallen Lucerne Zug Basel Zurich Winterthur Singen Offenburg Freiburg Stuttgart Saarbrucken Luxembourg Trier Bonn Koln Dusseldorf Essen Dortmund Munster Kiel Lubeck Hamburg Bremen Hannover Starnberg Murnau am Staffelsee Garmisch-Partenkirchen Rosenheim Ruhpolding Bad Reichenhall Freilassing Laufen Salzburg Graz Linz Bregenz Innsbruck Wels Melk Sankt Polten Braunau am Inn Wolfsberg Amstetten Neustadt Weitra Gmunden Waidhofen an der Thaya Langau Zwettl Stadt Krems an der Donau Stockerau Viena Hegyeshalom Gyor Tatabanya
Roma Avezzano Celano Sulmona Pescara San Benedetto del Tronto Civitanova Marche Ancona Rimini Forli Bologna Casale Monferrato Alessandria Asti Torino Novara Bergamo Brescia Verona Padova Venetia Udine Villach Klagenfurt
Sibiu Talmaciu Brezoi Calimanesti 11:13
Craiova Bals Ganeasa Dragasani 11:15
Bucuresti Pitesti 11:25
Daesti 11:40
Targu Jiu Scoarta Bengesti Ciocadia Pociovalistea Novaci Cernadia Baia De Fier Polovragi Racovita Cerna Rugetu Slatioara Horezu Costesti Pietrari Govora 12:24
Bucuresti Pitesti 12:43
Bucuresti Pitesti
Runcu 12:46
Cluj Napoca Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Calimanesti 12:49
Deva Sebes Alba Sibiu 12:51
Brezoi 12:56
Torino Novara Milano Bergamo Brescia 13:00
Tomelloso Pedro Munoz Alcazar de San Juan Miguel Esteban Quintanar de la Orden Corral de Almaguer Cabezamesada Tarancon Arganda del Rey Madrid Coslada Alcala de Henares Meco Guadalajara Calatayud Alfamen Zaragoza Pina de Ebro Fraga Lerida Montblanch Vilafranca del Penedes Barcelona Girona Figueras La Jonquera Le Perthus Perpignan Montpellier Nimes Lancon-Provence Marseille Puget-sur Argens Le Cannet Nice Ventimiglia Tortona Piacenza Brescia Verona Mestre Gonars
Ayamonte Cartaya Gibraleon Huelva Mazagon Palos de la Frontera Moguer Lucena del Puerto Rociana El Rocio Almonte Bollullos par del Condado Pilas Sevilla Carmona Ecija Cordoba Montoro Andujar Jaen Ubeda Linares Bailen Valdepenas La Solana Tomelloso Villarrobledo San Clemente La Roda Albacete Valencia Castellon de la Plana Benicarlo Amposta Baix Ebre L'Hospitalet de l'Infant Salou Tarragona Vilafranca del Penedes Barcelona
Malaga Velez-Malaga Granada Motril Castell de Ferro Adra El Ejido Roquetas de Mar Almeria Balisa Vera Huercal Overa Puerto Lumbreras Lorca Murcia Elche Alicante Benidorm Denia Oliva Alcoi Ontinyent Aielo de Malferit Jativa Valencia Barcelona
Vigo Lugo Leon Oviedo Gijon Torrelavega Santander Bilbao San Sebastian Biriatou Bayonne Pau Carcassonne Narbonne
Simeria Arad
Daesti 13:25
Freiburg im Breisgau Offenburg Rastatt Karlsruhe Pforzheim Stuttgart Goppingen Ulm Augsburg Munchen Rosenheim Traunstein Freilassing 13:30
Dortmund Essen Dusseldorf Koln Gummersbach Siegen Gisen Offenbach Frankfurt Darmstadt Mannheim Heidelberg Heilbronn Ohringen Crailsheim Ansbach Nurnberg Regensburg Deggendorf Passau
Sibiu
Bucuresti Pitesti 13:31
Cozia Calimanesti 13:50
Brezoi 13:56
Bucuresti Pitesti 14:00
Bucuresti Pitesti 14:03
Daesti 14:15
Targu Jiu Scoarta Bengesti Bumbesti Pitic Poienari Polovragi Milostea Slatioara Horezu Costesti Birzesti Pietrari Bunesti Govora 14:25
Andreesti Muereasca 14:27
Bucuresti 14:28
Danicei 14:40
Stroesti 14:44
Tomsani 14:49
Cozia Calimanesti 14:50
Horezu Tomsani Costesti Negrulesti Birzesti Pietrari Barlogu Stoenesti Bunesti Gatejesti Teiusu Govora Pluta Oltchim Troian
Brezoi 15:16
Bucuresti Pitesti 15:19
Targu Mures Tarnaveni Medias Sibiu Caciulata Calimanesti 15:30
Daesti 15:40
Runcu 15:46
Timisoara Lugoj Caransebes Otelu Rosu Hateg Pui Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu Poienari Polovragi Milostea Horezu 15:47
Cozia Calimanesti 15:50
Voineasa 15:51
Brasov Cristian Rasnov Tohanu Nou Sohodol Bran Moeciu de Jos Drumul Carelor Sirnea Fundata Valea Urdii Campulung Muscel Curtea De Arges Milcoiu Milcoiu Deal Simnic 15:52
Craiova Picaturile Gura Racului Balcesti Valea Mare Marinesti Rusanesti Giulesti Maciuca Firtatesti Becsani Nisipi Gageni Ciumagi Ladesti Lapusata Dealu Cornii Roiesti Baiasa Armasesti Daesti Curtea Ciorasti Sirineasa Slavitesti Babeni Tatarani Stolniceni 15:55
Bucuresti Pitesti 16:03
Vitomiresti 16:18
Brezoi 16:26
Sibiu Talmaciu Cainenii Mari Brezoi Cozia Calimanesti 16:33
Bucuresti Pitesti
Lapusata Pojogi 16:45
Cozia Calimanesti 16:50
Targu Jiu Bumbesti Pitic Horezu 16:55
Bucuresti Pitesti 17:03
Baile Govora 17:05
Targu Jiu Scoarta Bengesti Ciocadia Pociovalistea Novaci Cernadia Baia De Fier Polovragi Racovita Cerna Rugetu Slatioara Horezu Costesti Pietrari Govora 17:09
Bucuresti Pitesti 17:10
Daesti 17:25
Andreesti Muereasca 17:27
Cozia Calimanesti 17:50
Brezoi 17:56
Bucuresti Pitesti 18:00
Brasov Codlea Fagaras Ucea de Jos Avrig Talmaciu Cainenii Mari Brezoi Caciulata Calimanesti 18:20
Andreesti Muereasca 18:27
Bucuresti Pitesti 18:33
Brezoi 18:56
Bucuresti 19:00
Kalamata Asprokhoma Mesinon Neapolis Kazarma Elika Gargalianoi Filiatra Pappadhianika Kiparissia Kalon Neron Asopos Zakharo Molaoi Pirgos Kato Glikovrisi Amalias Elos Gastouni Vlakhiotis Skala Andravida Sparta Loutra Killinis Tripolis Lechaina Argos Varda Arkhaia Korinthos Lapas Araxos Patra Pireas Akrata Atena Thiva Kastro Atalanti Lamia Volos Larisa Katerini Salonic Seres Promakhon
Bucuresti Pitesti 19:03
Daesti 19:10
Oradea Alesd Huedin Cluj Napoca Turda Unirea Aiud Alba Iulia Sibiu Calimanesti 19:18
Andreesti Muereasca 19:27
Runcu 19:31
Fartatesti 19:45
Bucuresti Pitesti 19:48
Cozia Calimanesti 19:50
Daesti 19:55
Brezoi 19:56
Bucuresti Pitesti 20:03
Bucuresti Pitesti 21:03
Andreesti Muereasca 21:27
Bucuresti Pitesti 21:33
Cozia Calimanesti 21:50
Bucuresti Pitesti 22:03
Bucuresti Pitesti 22:33
Tomsani 22:49
Cozia Calimanesti 22:50
Bucuresti Pitesti Cotmeana 23:03
Cozia Calimanesti 23:50