Autogara Antares Transport (1 Mai) Ramnicu Valcea , Romania

Str. George Cosbuc nr. 4, Ramnicu Valcea, Romania

Stimati calatori,Firma Antares Transport isi va relua activitatea incepand cu data de 15.05.2020 pe urmatoarele trasee : Rm.Valcea- Pitesti – Bucuresti: 07:15; 8.55, 13.15;18:00 (luni-duminica), Bucuresti – Pitesti - Rm.Valcea:08:00;11:30;13.30, 17.00(luni-duminica), 19.30(vineri). & Rm.Valcea – Craiova 06.00 & Rm.Valcea – Curtea de Arges – Campulung-Brasov(Luni,Miercuri,Vineri) & Brasov- Rm.Valcea (Marti,Joi,Sambata)– Olanesti & Rm.Valcea – Francesti - Horezu & Rm.Valcea – Horezu - Marita & Rm.Valcea – Calimanesti(Cozia) & Rm.Valcea – Muereasca(Andreesti) & Rm.Valcea –Babeni – Lapusata - Pojogi &Rm.Valcea – Ladesti - Lapusata & Rm.Valcea – Babeni – Zatreni & Rm.Valcea – Galicea – Stoilesti – Geamana & Rm.Valcea – Babeni – Ghioroiu – Poienari & Rm Valcea-Voineasa & Rm Valcea-Cheia. Pentru siguranta tuturor pasagerilor, pe toata durata efectuarii transportului, va rugam sa respectati urmatoarele conditii:• Echipament corespunzator (masca, manusi) pentru a combate raspandirea virusului COVID-19.• Firma va face toate eforturile pentru a mentine un grad de ocupare a locurilor in autocar mai scazut, astfel incat sa se respecte distanta recomandata intre pasageri. Locurile sunt repartizate/alocate, astfel incat sa existe scaun liber intre pasageri,exceptie facand cei care calatoresc cu familia.• In unele cazuri si conducatorul autocarului va distribui locurile conform noului regulament de distantare sociala.• Atat la urcare cat si la coborare va rugam sa pastrati distanta de 1,5m.• La bordul autocarului vor exista produse aditionale de igiena (dezinfectant), iar mijloacele de transport vor fi dezinfectate si igienizate dupa fiecare cursa efectuata.....Pentru informatii curse: 0741/125029Bilete achitate online de pe site-ul www.bilete.antares-transport.ro Rezervari se fac la numerele de telefon: 0250/730333, 0350/8094000745/388344, 0745/101101.Va multumim ca alegeti sa calatoriti cu firma Antares Transport!

Plecări din Autogara Antares Transport (1 Mai)

Ora Către
02:09 Pitesti Bucuresti
02:15 Pitesti Bucuresti
05:00 Horezu
05:30 Padova Verona Nice Montpellier Figueras Girona Barcelona Tarragona Reus Alcaniz Zaragoza Calatayud Guadalajara Madrid
Calimanesti Cozia
06:00 Pitesti Bucuresti
Babeni Slavitesti Sirineasa Ciorasti Curtea Daesti Armasesti Baiasa Roiesti Lapusata Ladesti Ciumagi Gageni Nisipi Becsani Firtatesti Maciuca Giulesti Rusanesti Marinesti Valea Mare Electroputere Balcesti Gura Racului Picaturile Craiova
Calimanesti Cozia
06:10 Pitesti Bucuresti
06:15 Calimanesti Caciulata Brezoi Cainenii Mari Talmaciu Avrig Ucea de Jos Fagaras Codlea Brasov
Brezoi
Daesti
06:30 Vitomiresti
06:35 Pitesti Bucuresti
06:45 Govora Pietrari Horezu Milostea Polovragi Targu Jiu Bumbesti Jiu Lainici Petrosani Hateg Otelu Rosu Caransebes Lugoj Timisoara
06:50 Troian Oltchim Pluta Govora Teiusu Gatejesti Bunesti Stoenesti Barlogu Pietrari Birzesti Negrulesti Costesti Tomsani Horezu
06:58 Calimanesti Cozia Brezoi Cainenii Mari Talmaciu Sibiu
07:00 Brezoi
Calimanesti Cozia
Lapusata Pojogi
Stroesti
Freilassing Traunstein Rosenheim Munchen Augsburg Ulm Goppingen Stuttgart Pforzheim Karlsruhe Rastatt Offenburg Freiburg im Breisgau
Passau Deggendorf Regensburg Nurnberg Ansbach Crailsheim Ohringen Heilbronn Heidelberg Mannheim Darmstadt Offenbach Frankfurt Gisen Siegen Gummersbach Koln Dusseldorf Essen Dortmund
Sibiu
07:08 Tomsani
07:15 Pitesti Bucuresti
Daesti
07:28 Calimanesti Sibiu Alba Iulia Aiud Unirea Turda Cluj Napoca Huedin Alesd Oradea
08:00 Bucuresti
Calimanesti Cozia
08:15 Viena Salzburg Innsbruck Passau Regensburg Nurnberg Furth Erlangen Ansbach Bayreuth Hof Wurzburg Bamberg Schweinfurt Bad Mergentheim Ingolstadt Landshut Munchen Augsburg Ulm Memmingen Kempten Lindau Friedrichshafen Ravensburg Zwickau Chemnitz Dresda Erfurt Fulda Frankfurt Mainz Manheim Mannheim Heidelberg Karlsruhe Heilbronn Ludwigsburg Stuttgart Tubingen Reutlingen Cottbus Halle Leipzig Gera Jena Gottingen Basel Kassel Speyer Pirmasens Homburg Kaiserslautern Saarlouis Saarbrucken Luxembourg Koblenz Koln Trier Bonn Duren Aachen Dusseldorf Wuppertal Duisburg Essen Dortmund Hamm Offenburg Albstadt Freiburg im Breisgau Villingen-Schwenningen Singen Potsdam Berlin Magdeburg Goslar Braunschweig Wolfsburg Hildesheim Hannover Paderborn Bielefeld Munster Bocholt Osnabruck Minden Vechta Cloppenburg Bremen Liege Hasselt Leuven Bruxelles Antwerp Gent Brugge Namur Charleroi Mons Konstanz Soltau Luneburg Oldenburg Papenburg Zurich Paris Eindhoven Berna Amsterdam Hamburg Schwerin Emden Bremerhaven Lubeck Neumunster Busum Heide Kiel Sankt Peter-Ording Husum Schleswig Kappeln Utrecht Rotterdam Haarlem Breda Venlo Hoorn Tilburg Haga Apeldoorn Enschede Arnhem Dordrecht Nijmegen Alkmaar Flensburg Leeuwarden Groningen
08:20 Simnic Milcoiu Deal Milcoiu Curtea De Arges Campulung Muscel Valea Urdii Fundata Sirnea Drumul Carelor Moeciu de Jos Bran Sohodol Tohanu Nou Rasnov Cristian Brasov
Brezoi
08:30 Horezu
08:43 Govora Pietrari Costesti Horezu Slatioara Rugetu Cerna Racovita Polovragi Baia De Fier Cernadia Novaci Pociovalistea Ciocadia Bengesti Scoarta Targu Jiu
08:44 Calimanesti Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca
09:00 Calimanesti Cozia
09:15 Pitesti Bucuresti
09:50 Pitesti Bucuresti
10:00 Arkhaia Korinthos Akrata Argos Tripolis Patra Promakhon Sparta Araxos Seres Skala Lapas Salonic Vlakhiotis Varda Katerini Larisa Elos Lechaina Volos Kato Glikovrisi Loutra Killinis Lamia Molaoi Andravida Atalanti Gastouni Kastro Asopos Amalias Thiva Pappadhianika Pirgos Zakharo Atena Elika Kalon Neron Pireas Neapolis Kiparissia Filiatra Gargalianoi Kazarma Mesinon Asprokhoma Kalamata
Bucuresti
10:10 Seres Salonic Katerini Larisa Volos Lamia Pireas Atena
10:30 Daesti
Voineasa
10:37 Horezu Slatioara Polovragi Poienari Bumbesti Pitic Bengesti Scoarta Targu Jiu Bumbesti Jiu Petrosani Hateg Otelu Rosu Caransebes Lugoj Timisoara
10:50 Brezoi
11:00 Calimanesti Cozia
Danicei
Runcu
11:13 Govora Pietrari Costesti Horezu Slatioara Rugetu Cerna Racovita Polovragi Baia De Fier Cernadia Novaci Pociovalistea Ciocadia Bengesti Scoarta Targu Jiu
11:15 Lapusata Pojogi
Calimanesti Caciulata Sibiu Medias Tarnaveni Targu Mures
11:20 Pitesti Bucuresti
11:25 Horezu Milostea Polovragi Poienari Targu Jiu Bumbesti Jiu Lainici Petrosani Pui Hateg Otelu Rosu Caransebes Lugoj Timisoara
11:30 Horezu
11:45 Fartatesti
12:00 Brezoi
Calimanesti Cozia
Daesti
Istanbul
12:24 Calimanesti Brezoi Talmaciu Sibiu
12:30 Muereasca Andreesti
12:43 Baile Govora
12:45 Craiova
12:49 Dragasani Slatina (Olt)
12:51 Pitesti Bucuresti
13:00 Brezoi
Daesti
Danicei
Bors
Viena Wels Passau Nurnberg Frankfurt Bonn Liege Bruxelles Gent Ostende Dover Maidstone Londra Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Stoke on Trent Manchester Liverpool
13:30 Runcu
13:31 Govora Pietrari Costesti Horezu Slatioara Rugetu Cerna Racovita Polovragi Baia De Fier Cernadia Novaci Ciocadia Bengesti Scoarta Targu Jiu
13:45 Pitesti Bucuresti
Daesti
14:00 Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Teius Aiud Turda Cluj Napoca Gherla Dej Gilgau Ileanda Somcuta Mare Baia Mare Tautii Magheraus Cicirlau Seini Apa Livada Satu Mare
Calimanesti Cozia
Horezu
14:03 Baile Govora
14:20 Brezoi
14:30 Daesti
14:50 Troian Oltchim Pluta Govora Teiusu Gatejesti Bunesti Stoenesti Barlogu Pietrari Birzesti Negrulesti Costesti Tomsani Horezu
15:00 Calimanesti Cozia
Stroesti
Titesti
Stroesti
15:08 Tomsani
15:19 Sibiu Sebes Alba Orastie Deva
15:30 Brezoi
Muereasca Andreesti
Runcu
Dragasani Ganeasa Bals Craiova
15:47 Pitesti Bucuresti
16:00 Calimanesti Cozia
16:15 Daesti
Tetoiu
16:30 Muereasca Andreesti
Danicei
16:33 Cazanesti Bunesti Stoenesti Pietrari Birzesti Negrulesti Costesti Tomsani Horezu
16:45 Voineasa
17:00 Vitomiresti
Brezoi
Calimanesti Cozia
17:05 Pitesti Bucuresti
Pitesti Bucuresti
17:09 Calimanesti Brezoi Talmaciu Sibiu
17:10 Cazanesti Pluta Bunesti Stoenesti Pietrari Birzesti Negrulesti Costesti Tomsani Horezu Vaideeni
17:18 Cotmeana Bascov Bucuresti
17:30 Lapusata Pojogi
Muereasca Andreesti
Runcu
18:00 Brezoi
Calimanesti Cozia
Daesti
Fartatesti
19:00 Horezu
19:18 Horezu
19:30 Muereasca Andreesti
19:48 Govora Pietrari Costesti Horezu Slatioara Rugetu Cerna Racovita Polovragi Baia De Fier Cernadia Novaci Ciocadia Bengesti Scoarta Targu Jiu
20:00 Brezoi
Calimanesti Cozia
20:15 Daesti
20:30 Runcu
21:33 Baile Govora
22:00 Calimanesti Cozia
Pitesti Bucuresti Constanta Eforie Nord Mangalia
23:45 Calimanesti Cozia
Muereasca Andreesti

Sosiri în Autogara Antares Transport (1 Mai)

De la Ora
Satu Mare Livada Apa Seini Cicirlau Tautii Magheraus Baia Mare Somcuta Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla Cluj Napoca Turda Aiud Teius Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Brezoi Calimanesti 02:09
Targu Jiu Scoarta Bengesti Ciocadia Novaci Cernadia Baia De Fier Polovragi Racovita Cerna Rugetu Slatioara Horezu Costesti Pietrari Govora 02:15
Mangalia Eforie Nord Constanta Bucuresti Pitesti 05:00
Bors 05:45
Liverpool Manchester Stoke on Trent Birmingham Coventry Northampton Milton Keynes Luton Londra Maidstone Dover Ostende Gent Bruxelles Liege Bonn Frankfurt Nurnberg Passau Wels Viena
Baile Govora 06:10
Andreesti Muereasca 06:27
Vitomiresti 06:30
Lapusata Pojogi
Istanbul
Tetoiu 06:32
Vaideeni Horezu Tomsani Costesti Negrulesti Birzesti Pietrari Stoenesti Bunesti Pluta Cazanesti 06:35
Stroesti 06:44
Tomsani 06:49
Cozia Calimanesti 06:50
Horezu Tomsani Costesti Negrulesti Birzesti Pietrari Barlogu Stoenesti Bunesti Gatejesti Teiusu Govora Pluta Oltchim Troian
Daesti 06:55
Brezoi 06:56
Andreesti Muereasca 06:57
Horezu Tomsani Costesti Negrulesti Birzesti Pietrari Stoenesti Bunesti Cazanesti 06:58
Stroesti
Runcu 07:16
Cozia Calimanesti 07:20
Daesti 07:25
Andreesti Muereasca 07:27
Horezu 07:28
Craiova 07:45
Fartatesti
Cozia Calimanesti 07:50
Brezoi 08:11
Daesti 08:40
Danicei
Sibiu Talmaciu Brezoi Calimanesti 08:43
Slatina (Olt) Dragasani 08:44
Cozia Calimanesti 08:50
Titesti 09:05
Targu Jiu Scoarta Bengesti Ciocadia Novaci Cernadia Baia De Fier Polovragi Racovita Cerna Rugetu Slatioara Horezu Costesti Pietrari Govora 09:15
Brezoi 09:16
Runcu 09:31
Danicei 09:40
Baile Govora 09:50
Cozia Calimanesti
Voineasa 10:06
Bucuresti Bascov Cotmeana 10:37
Brezoi 10:46
Cozia Calimanesti 10:50
Bucuresti 10:58
Lapusata Pojogi 11:00
Atena Pireas Lamia Volos Larisa Katerini Salonic Seres
Sibiu Talmaciu Brezoi Calimanesti 11:13
Craiova Bals Ganeasa Dragasani 11:15
Bucuresti Pitesti 11:25
Daesti 11:40
Targu Jiu Scoarta Bengesti Ciocadia Pociovalistea Novaci Cernadia Baia De Fier Polovragi Racovita Cerna Rugetu Slatioara Horezu Costesti Pietrari Govora 12:24
Bucuresti Pitesti 12:43
Bucuresti Pitesti
Runcu 12:46
Cluj Napoca Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Calimanesti 12:49
Deva Sebes Alba Sibiu 12:51
Brezoi 12:56
Daesti 13:25
Freiburg im Breisgau Offenburg Rastatt Karlsruhe Pforzheim Stuttgart Goppingen Ulm Augsburg Munchen Rosenheim Traunstein Freilassing 13:30
Dortmund Essen Dusseldorf Koln Gummersbach Siegen Gisen Offenbach Frankfurt Darmstadt Mannheim Heidelberg Heilbronn Ohringen Crailsheim Ansbach Nurnberg Regensburg Deggendorf Passau
Sibiu
Bucuresti Pitesti 13:31
Cozia Calimanesti 13:50
Brezoi 13:56
Bucuresti Pitesti 14:00
Bucuresti Pitesti 14:03
Daesti 14:15
Andreesti Muereasca 14:27
Bucuresti 14:28
Danicei 14:40
Stroesti 14:44
Tomsani 14:49
Cozia Calimanesti 14:50
Horezu Tomsani Costesti Negrulesti Birzesti Pietrari Barlogu Stoenesti Bunesti Gatejesti Teiusu Govora Pluta Oltchim Troian
Brezoi 15:16
Bucuresti Pitesti 15:19
Targu Mures Tarnaveni Medias Sibiu Caciulata Calimanesti 15:30
Daesti 15:40
Runcu 15:46
Timisoara Lugoj Caransebes Otelu Rosu Hateg Pui Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu Poienari Polovragi Milostea Horezu 15:47
Cozia Calimanesti 15:50
Voineasa 15:51
Brasov Cristian Rasnov Tohanu Nou Sohodol Bran Moeciu de Jos Drumul Carelor Sirnea Fundata Valea Urdii Campulung Muscel Curtea De Arges Milcoiu Milcoiu Deal Simnic 15:52
Craiova Picaturile Gura Racului Balcesti Valea Mare Marinesti Rusanesti Giulesti Maciuca Firtatesti Becsani Nisipi Gageni Ciumagi Ladesti Lapusata Dealu Cornii Roiesti Baiasa Armasesti Daesti Curtea Ciorasti Sirineasa Slavitesti Babeni Tatarani Stolniceni 15:55
Bucuresti Pitesti 16:03
Vitomiresti 16:18
Brezoi 16:26
Sibiu Talmaciu Cainenii Mari Brezoi Cozia Calimanesti 16:33
Lapusata Pojogi 16:45
Cozia Calimanesti 16:50
Baile Govora 17:05
Targu Jiu Scoarta Bengesti Ciocadia Pociovalistea Novaci Cernadia Baia De Fier Polovragi Racovita Cerna Rugetu Slatioara Horezu Costesti Pietrari Govora 17:09
Bucuresti Pitesti 17:10
Timisoara Lugoj Caransebes Otelu Rosu Hateg Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu Scoarta Bengesti Bumbesti Pitic Poienari Polovragi Slatioara Horezu 17:18
Daesti 17:25
Andreesti Muereasca 17:27
Cozia Calimanesti 17:50
Atena Pireas Lamia Volos Larisa Katerini Salonic Seres
Brezoi 17:56
Brasov Codlea Fagaras Ucea de Jos Avrig Talmaciu Cainenii Mari Brezoi Caciulata Calimanesti 18:20
Andreesti Muereasca 18:27
Bucuresti Pitesti 18:33
Timisoara Lugoj Caransebes Otelu Rosu Hateg Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu Polovragi Milostea Horezu Pietrari Govora 18:56
Brezoi
Bucuresti 19:00
Kalamata Asprokhoma Mesinon Neapolis Kazarma Elika Gargalianoi Filiatra Kiparissia Pappadhianika Kalon Neron Asopos Zakharo Molaoi Pirgos Kato Glikovrisi Amalias Elos Vlakhiotis Gastouni Skala Andravida Sparta Loutra Killinis Tripolis Lechaina Argos Varda Lapas Arkhaia Korinthos Araxos Patra Pireas Akrata Atena Thiva Kastro Atalanti Lamia Volos Larisa Katerini Salonic Seres Promakhon
Bucuresti Pitesti 19:03
Daesti 19:10
Oradea Alesd Huedin Cluj Napoca Turda Unirea Aiud Alba Iulia Sibiu Calimanesti 19:18
Andreesti Muereasca 19:27
Runcu 19:31
Fartatesti 19:45
Bucuresti Pitesti 19:48
Cozia Calimanesti 19:50
Daesti 19:55
Brezoi 19:56
Andreesti Muereasca 21:27
Bucuresti Pitesti 21:33
Cozia Calimanesti 21:50
Horezu 22:00
Bucuresti Pitesti 22:03
Tomsani 22:49
Cozia Calimanesti 22:50
Cozia Calimanesti 23:50