Română

Autogara Fany

Cluj Napoca , Romania
IndicațiiGiordano Bruno 1-3 (peste pod de Gara CFR), Cluj Napoca, Romania
Tel: +4-0264-435.278
Fax: +4-0364-887.191
E-mail: office@fany.ro
Web: www.fany.ro

Plecări
Ora Către
01:00 Turda Targu Mures Sighisoara Brasov Ploiesti Buzau Braila Galati
02:55 Oradea Baile Felix Baile 1 Mai
03:35 Jan Trans SRL Osoi
04:30 Vio si Dani Trans SRL Dabaca
04:35 Simdoria Trans Bontida
04:40 Judetean Prunis
04:45 Cojocna
05:00 Jan Trans SRL Boju
05:10 Judetean Padureni
05:15 Judetean Valcele
Judetean Feleacu
05:30 GVP Finisel
Judetean Gheorgheni
05:40 GVP Sarata
05:50 Prodan Tour Jucu De Sus
06:00 Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes Apoldu de Sus Sibiu
Reghin
Zalau Satu Mare
Gherla Dej Baia Mare
MV Trans 2007 Campia Turzii
Judetean Tauseni
Vatysall Budapesta Budapesta
Turda Targu Mures Sighisoara Brasov Ploiesti Buzau Braila Galati
06:15 Judetean Valcele
Judetean Feleacu
06:30 Simdoria Trans Targu Mures
Chinteni Aschileu M
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Vio si Dani Trans SRL Tiocu de Jos
Judetean Vale
Judetean Gheorgheni
JAN Gherla
06:40 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
06:45 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
MV Trans 2007 Campia Turzii
Vio si Dani Trans SRL Dabaca
06:55 Simdoria Trans Bontida
GVP Iara
07:00 Tinuta Cuzdrioara Dealu Stefanitei Iza Gara (Salistea de Sus) Salistea De Sus Dragomiresti Bogdan Voda Ieud Sieu Rozavlea Sesu Manastirei Stramtura Slatioara Barsana Nanesti Oncesti Sighetu Marmatiei
Cojocna
Huedin Alesd Ineu Oradea Tinca Craiva Beliu Ineu Pancota Siria Arad
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
MV Trans 2007 Campia Turzii
Vio si Dani Trans SRL Fantanele
JAN Gherla
Activ Trans Hida Jibou
Tinuta Sacel Moisei Viseu De Sus Viseu De Mijloc Viseu De Jos Bocicoiel Ruscova Leordina Petrova Bistra Costiui Rona de Sus Rona De Jos Craciunesti Sighetu Marmatiei
07:10 Prodan Tour Jucu De Sus
07:15 Dej Beclean Bistrita Prundu Bargaului Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Falticeni Pascani Iasi
Dej Beclean Bistrita Vatra Dornei Targu Frumos Roman
Zalau Satu Mare
Bistrita Vatra Dornei Brosteni Borca Poiana Largului Hangu Bicaz Piatra Neamt
07:20 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
07:30 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Prodan Tour Jucu De Sus
Giorgica Impex Maguri Racatau
Judetean Gheorgheni
Judetean Valcele
JAN Gherla
07:40 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
08:00 Gherla Dej Baia Mare
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Prodan Tour Visea
JAN Gherla
Negresti Oas
08:10 Misi 99 Exim Apahida Coasta Sic
08:20 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
08:30 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes Apoldu de Sus Sibiu
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
MV Trans 2007 Campia Turzii
Judetean Gheorgheni
JAN Gherla
08:40 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
09:00 Cojocna
Turda Ludus Targu Mures Sovata Praid Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Piatra Neamt Roman Iasi
Voion Trans SRL Targu Mures Sangeorgiu de Padure Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Tasca Turturesti Horia Iasi
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
MV Trans 2007 Campia Turzii
JAN Gherla
Ami Turing Turda Ludus Targu Mures Sovata Praid Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Piatra Neamt Roman Iasi
09:20 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
09:30 Zalau Satu Mare
Gherla Dej Baia Mare
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
09:40 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
Alindorin Tur SRL Poiana Horea
10:00 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Prodan Tour Jucu De Sus
MV Trans 2007 Campia Turzii
JAN Gherla
Turda Targu Mures Sighisoara Brasov Ploiesti Buzau Braila Galati
10:20 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
10:30 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau
Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Turda Alba Iulia Orastie Deva Lugoj Timisoara
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
MV Trans 2007 Campia Turzii
JAN Gherla
10:40 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
11:00 Zalau Satu Mare
Gherla Dej Baia Mare
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Judetean Vale
GVP Iara
JAN Gherla
Turda Iernut Targu Mures Reghin Deda Lunca Bradului Toplita Sarmas Lacu Rosu Bicaz Chei Bicazu Ardelean Bicaz Centru Piatra Neamt
Tabita Tour Dej Beclean Bistrita
Turda Targu Mures Sighisoara Brasov Ploiesti Buzau Braila Galati
11:20 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
11:30 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Simdoria Trans Camarasu
JAN Gherla
11:40 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
12:00 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Huedin Alesd Oradea
Chinteni Aschileu M
Gherla Dej Baia Mare
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Prodan Tour Jucu De Sus
MV Trans 2007 Campia Turzii
Judetean Valcele
JAN Gherla
Negresti Oas
Turda Targu Mures Sighisoara Brasov Ploiesti Buzau Braila Galati
12:20 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
12:30 Turda Aiud Teius Alba Iulia Orastie Simeria Deva Faget Lugoj Timisoara
Zalau Satu Mare
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
Alindorin Tur SRL Giurcuta de Sus
12:35 Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
12:40 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
12:45 Vio si Dani Trans SRL Tiocu de Jos
Vio si Dani Trans SRL Dabaca
13:00 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau
Turda Mihai Viteazu Cornesti Moldovenesti Buru Ocolisel Vidolm Ocolis Posaga de Jos Salciua de Jos Salciua de Sus Brazesti Sartas Baia De Aries Muncel Valea Lupsei Lupsa Musca Garde Bistra Campeni
Autotransport Miercurea-Ciuc SA Alba Iulia
Gherla Dej Baia Mare
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
GVP Aghiresu
Lador Travel SRL Dej
JAN Gherla
13:15 Prodan Tour Jucu De Sus
13:20 Turda Unirea Aiud Alba Iulia Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Horezu
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
13:27 Huedin Alesd Oradea
13:30 Dej Bistrita
Mociu Sarmasel Gara Silivasu De Campie Craiesti Reghin Valenii de Mures Morareni Deda Rastolita Lunca Bradului Toplita Sarmas Ditrau Lazarea Joseni Gheorgheni
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
MV Trans 2007 Campia Turzii
Giorgica Impex Maguri Racatau
Judetean Valcele
JAN Gherla
Judetean Feleacu
13:40 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
13:45 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
14:00 Cojocna
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
MV Trans 2007 Campia Turzii
Lador Travel SRL Dej
JAN Gherla
Judetean Huedin
Turda Targu Mures Sighisoara Brasov Ploiesti Buzau Braila Galati
Targu Mures
14:15 Orizont SA Satu Mare
14:20 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
14:30 Zalau Satu Mare
Gherla Dej Baia Mare
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Exmitiani Sangeorz Bai
MV Trans 2007 Campia Turzii
GVP Finisel
GVP Iara
Judetean Gheorgheni
Judetean Valcele
JAN Gherla
Judetean Feleacu
Tinuta Sacel Moisei Viseu De Sus Viseu De Mijloc Viseu De Jos Bocicoiel Ruscova Leordina Petrova Bistra Costiui Rona de Sus Rona De Jos Craciunesti Sighetu Marmatiei
14:40 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
14:45 Simdoria Trans Camarasu
Model Oador Targu Mures
14:55 Prodan Tour Jucu De Sus
15:00 Tinuta Cuzdrioara Dealu Stefanitei Iza Gara (Salistea de Sus) Salistea De Sus Dragomiresti Bogdan Voda Ieud Sieu Rozavlea Sesu Manastirei Stramtura Slatioara Barsana Nanesti Oncesti Sighetu Marmatiei
Cojocna
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Judetean Vale
Judetean Maguri
JAN Gherla
Alindorin Tur SRL Poiana Horea
Tabita Tour Dej Beclean Bistrita
15:03 Alesd Oradea
Voion Trans SRL Huedin Alesd Oradea
Ami Turing Huedin Alesd Oradea
15:15 Tar SA Tarnaveni
Mociu Sarmasel Gara Silivasu De Campie Craiesti Reghin Valenii de Mures Morareni Deda Rastolita Lunca Bradului Toplita Sarmas Ditrau Lazarea Joseni Gheorgheni
Giorgica Impex Maguri Racatau
Capusu Mic
15:20 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Prodan Tour Visea
JAN Gherla
15:25 Poiana Blenchii Targu Lapus
15:30 Zalau Satu Mare
Chinteni Aschileu M
Misi 99 Exim Apahida Coasta Sic
Gherla Dej Baia Mare
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Jan Trans SRL Boju
Judetean Padureni
GVP Iara
GVP Sarata
Judetean Satu Lung
Judetean Tauseni
Judetean Valcele
Judetean Barai
JAN Gherla
Rofaneli Trans Impex SRL Gherla Gherla
Judetean Feleacu
Feldioara
15:40 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
16:00 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Cojocna
LIG 50 TRANSPORTURI Dabaca Cublesu S
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Vio si Dani Trans SRL Cublesu Somesani
Judetean Prunis
GVP Iara
Jan Trans SRL Osoi
JAN Gherla
MILUȚU BUS Gherla Dej Uriu Caianu Mic Tarlisua Agries
16:15 Simdoria Trans Bontida
16:20 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Simdoria Trans Caianu
MV Trans 2007 Campia Turzii
JAN Gherla
16:30 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Judetean Elciu
Vio si Dani Trans SRL Cublesu Somesani
Judetean Valcele
JAN Gherla
Judetean Feleacu
Gherla Dej Gilgau Ileanda Somcuta Mare Baia Mare
Negresti Oas
Turda Targu Mures Sighisoara Brasov Ploiesti Buzau Braila Galati
Activ Trans Hida Jibou
16:35 Prodan Tour Jucu De Sus
GVP Sarata
16:40 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
16:45 Vio si Dani Trans SRL Dabaca
Bistrita Prundu Bargaului Poiana Stampei Dorna Candrenilor Vatra Dornei Crucea Brosteni
17:00 Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu
Zalau Satu Mare Carei
Gherla Dej Beclean Bistrita Prundu Bargaului
Cojocna
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Vio si Dani Trans SRL Tiocu de Jos
Prodan Tour Jucu De Sus
GVP Valea Ierii
Giorgica Impex Maguri Racatau
Judetean Gheorgheni
JAN Gherla
Zalau Satu Mare
Aruncuta
Turda Targu Mures Sighisoara Brasov Ploiesti Buzau Braila Galati
17:20 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
Alindorin Tur SRL Giurcuta de Sus
17:30 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau
Gherla Dej Baia Mare
Omnitrans Stei
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Judetean Valcele
JAN Gherla
17:40 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
18:00 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau
Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
MILUȚU BUS Gherla Dej Uriu Caianu Mic Tarlisua Agries
Chisinau
18:10 Prodan Tour Jucu De Sus
18:20 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
18:30 Zalau Satu Mare
Gherla Dej Baia Mare
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Judetean Valcele
JAN Gherla
18:40 Misi 99 Exim Apahida Coasta Sic
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
18:45 Cojocna
Simdoria Trans Camarasu
19:00 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Prodan Tour Visea
Prodan Tour Jucu De Sus
MV Trans 2007 Campia Turzii
Judetean Gheorgheni
Judetean Recea Cristur
JAN Gherla
Turda Targu Mures Sighisoara Brasov Ploiesti Buzau Braila Galati
19:15 GVP Iara
19:30 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
MV Trans 2007 Campia Turzii
Judetean Valcele
JAN Gherla
Tabita Tour Dej Beclean Bistrita
Turda Targu Mures Sighisoara Brasov Ploiesti Buzau Braila Galati
20:00 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Prodan Tour Visea
JAN Gherla
20:10 Prodan Tour Jucu De Sus
20:30 Gherla Dej Gilgau Ileanda Somcuta Mare Baia Mare Tautii Magheraus Cicirlau Seini Apa Livada Satu Mare
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Exmitiani Sangeorz Bai
Judetean Gheorgheni
JAN Gherla
21:00 Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Brezoi Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
21:30 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures Sighisoara Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic Ploiesti Bucuresti Drajna Noua Fetesti Cernavoda Constanta Mangalia
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
22:00 Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes Miercurea Sibiului Saliste Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti Bucuresti
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
Vatysall Budapesta Budapesta
22:20 Prodan Tour Jucu De Sus
MV Trans 2007 Campia Turzii
Cluj Napoca Aeroport Bistrita Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Radauti Dorohoi Darabani
22:30 Jan Trans SRL Boju
GVP Liteni
Judetean Valcele
23:00 Huedin Ciucea Alesd Oradea
23:30 Baciu Suceag Radaia Mera Nadasel Sardu Sanpaul Mihaesti Berindu Topa Mica Sincraiu Almasului Sutoru Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Ciumarna Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Sosiri
De la Ora
Jan Trans SRL Boju 00:25
Vatysall Budapesta Budapesta 00:30
Gura Humorului Campulung Moldovenesc Bistrita Cluj Napoca Aeroport Darabani Dorohoi Vatra Dornei Radauti Suceava 02:55
Vatysall Budapesta Budapesta 03:00
Judetean Valcele 05:10
Judetean Feleacu
GVP Liteni 05:20
R.A.T.U.C. Apahida 05:25
Chinteni Aschileu M
MV Trans 2007 Campia Turzii 05:30
GVP Valea Ierii
Judetean Gheorgheni
Gilau Floresti 05:35
Faureni Cristorel Vultureni Aschileu M Chinteni Fodora Deus Aschileu M 05:45
Vio si Dani Trans SRL Tiocu de Jos
Prodan Tour Jucu De Sus
Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Baita Sannicoara Fundatura Jucu 05:50
Judetean Elciu
JAN Gherla
LIG 50 TRANSPORTURI Cublesu S Dabaca 05:55
Vio si Dani Trans SRL Cublesu Somesani
Cojocna 06:00
Judetean Valcele 06:10
Judetean Feleacu
Simdoria Trans Caianu 06:15
Aruncuta
Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Baita Sannicoara Fundatura 06:20
Judetean Barai
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 06:25
Vio si Dani Trans SRL Dabaca
MV Trans 2007 Campia Turzii 06:30
Judetean Gheorgheni
Chisinau
Gilau Floresti 06:35
Prodan Tour Jucu De Sus
Feldioara 06:42
Cojocna 06:45
GVP Finisel
Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Baita Sannicoara 06:50
Simdoria Trans Bontida
JAN Gherla
Jan Trans SRL Boju 06:55
Giorgica Impex Maguri Racatau
Cojocna 07:00
Judetean Recea Cristur
GVP Iara 07:05
Baita Sannicoara Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci 07:10
Judetean Valcele
JAN Gherla
Judetean Feleacu
Capusu Mic 07:15
Rascruci Baita Sannicoara Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod 07:20
Giorgica Impex Maguri Racatau
Judetean Satu Lung
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 07:25
Prodan Tour Jucu De Sus
Vio si Dani Trans SRL Cublesu Somesani
GVP Aghiresu
Gilau Floresti 07:30
Rascruci Baita Sannicoara Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod
Simdoria Trans Camarasu
Judetean Prunis
Judetean Gheorgheni
GVP Sarata
JAN Gherla
MV Trans 2007 Campia Turzii 07:35
GVP Finisel
Judetean Maguri 07:37
Prodan Tour Visea 07:40
Cojocna 07:45
Judetean Tauseni
Iclod Rascruci Baita Sannicoara Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida 07:50
JAN Gherla
Topa Mica Zalau Sanpaul Poarta Salajului Radaia Chendremal Pericei Sincraiu Almasului Hereclean Mihaesti Romanasi Nadasel Sanmihaiu Almasului Simleu Silvaniei Baciu Zimbor Varsolt 08:00
Zalau Satu Mare
Judetean Padureni
Rofaneli Trans Impex SRL Gherla
Alindorin Tur SRL Poiana Horea
Misi 99 Exim Apahida Sic Coasta 08:05
Gherla Apahida Iclod Rascruci Baita Sannicoara Fundatura Jucu Livada Bontida 08:10
JAN Gherla
Tabita Tour Beclean Dej Bistrita
Gherla Apahida Iclod Rascruci Baita Sannicoara Fundatura Jucu Livada Bontida 08:20
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 08:25
Radaia Chendremal Pericei Sincraiu Almasului Hereclean Mihaesti Romanasi Nadasel Sanmihaiu Almasului Simleu Silvaniei Baciu Zimbor Varsolt Topa Mica Zalau Sanpaul Poarta Salajului 08:30
Targu Lapus Poiana Blenchii
Baia Mare Somcuta Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla
Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Baita Sannicoara Fundatura Jucu Livada
MV Trans 2007 Campia Turzii
JAN Gherla
MILUȚU BUS Dej Gherla Agries Tarlisua Caianu Mic Uriu
Ludus Iernut Turda Targu Mures Campia Turzii
Jan Trans SRL Osoi 08:35
Judetean Valcele 08:40
Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Baita Sannicoara Fundatura Jucu 08:50
Lador Travel SRL Dej
JAN Gherla
Prodan Tour Jucu De Sus 08:55
Vio si Dani Trans SRL Dabaca
Lador Travel SRL Dej
Cojocna 09:00
Faureni Cristorel Vultureni Aschileu M Chinteni Fodora Deus Aschileu M
Floresti Gilau
Huedin Oradea Alesd
Satu Mare Zalau
Baia Mare Somcuta Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla
Voion Trans SRL Huedin Oradea Alesd
Activ Trans Jibou Hida
Ami Turing Alesd Huedin Oradea
Tinuta Viseu De Jos Bistra Rona De Jos Viseu De Mijloc Petrova Sighetu Marmatiei Viseu De Sus Leordina Rona de Sus Moisei Ruscova Costiui Sacel Bocicoiel Craciunesti 09:02
Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Baita Sannicoara Fundatura 09:10
JAN Gherla
Poarta Salajului Radaia Chendremal Pericei Sincraiu Almasului Hereclean Mihaesti Romanasi Nadasel Sanmihaiu Almasului Simleu Silvaniei Baciu Zimbor Varsolt Topa Mica Zalau Sanpaul 09:15
Vidolm Sartas Valea Lupsei Brazesti Garde Salciua de Sus Ocolisel Salciua de Jos Campeni Posaga de Jos Turda Ocolis Bistra Buru Musca Moldovenesti Lupsa Cornesti Muncel Mihai Viteazu Baia De Aries 09:20
Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Baita Sannicoara
JAN Gherla
Judetean Huedin 09:21
R.A.T.U.C. Apahida 09:25
Aschileu M Chinteni
Brosteni Crucea Vatra Dornei Dorna Candrenilor Poiana Stampei Prundu Bargaului Bistrita
Exmitiani Sangeorz Bai 09:26
Tinuta Sighetu Marmatiei Stramtura Bogdan Voda Dealu Stefanitei Slatioara Ieud Cuzdrioara Barsana Sieu Iza Gara (Salistea de Sus) Nanesti Rozavlea Salistea De Sus Oncesti Sesu Manastirei Dragomiresti 09:27
Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Baita Sannicoara 09:30
Vio si Dani Trans SRL Tiocu de Jos
MV Trans 2007 Campia Turzii
GVP Iara
JAN Gherla
Alindorin Tur SRL Giurcuta de Sus
Model Oador Targu Mures 09:46
Autotransport Miercurea-Ciuc SA Alba Iulia 09:50
Baita Sannicoara Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci
JAN Gherla
Campia Turzii Ludus Iernut Turda Targu Mures
Zalau Sanpaul Poarta Salajului Radaia Chendremal Pericei Sincraiu Almasului Hereclean Mihaesti Romanasi Nadasel Sanmihaiu Almasului Simleu Silvaniei Baciu Zimbor Varsolt Topa Mica 10:00
Chendremal Baciu Topa Mica Poarta Salajului Nadasel Zimbor Zalau Mihaesti Sanmihaiu Almasului Radaia Sincraiu Almasului Romanasi Sanpaul
Zalau Satu Mare
Judetean Gheorgheni
Rascruci Baita Sannicoara Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod 10:10
JAN Gherla
Baia Mare Somcuta Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla 10:15
Judetean Vale
Negresti Oas
Rascruci Baita Sannicoara Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod 10:20
JAN Gherla
Targu Mures 10:22
Tar SA Tarnaveni 10:25
Giorgica Impex Maguri Racatau
Orizont SA Satu Mare 10:28
Bistrita Dej 10:30
Deda Lazarea Sarmasel Gara Morareni Sarmas Valenii de Mures Mociu Toplita Reghin Joseni Lunca Bradului Craiesti Ditrau Rastolita Gheorgheni Silivasu De Campie
Iernut Predeal Brasov Azuga Sighisoara Busteni Targu Mures Sinaia Ploiesti Comarnic Constanta Bucuresti Mangalia Cernavoda Turda Fetesti Campia Turzii Drajna Noua Ludus
Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida
MV Trans 2007 Campia Turzii
JAN Gherla
Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada Bontida 10:50
JAN Gherla
Cojocna 11:00
Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada 11:10
JAN Gherla
Satu Mare Zalau Carei 11:15
Floresti Gilau
Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu 11:20
Prodan Tour Jucu De Sus
JAN Gherla
Cojocna 11:30
Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu
JAN Gherla
Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura 11:50
JAN Gherla
Poarta Salajului Nadasel Zimbor Zalau Mihaesti Sanmihaiu Almasului Radaia Sincraiu Almasului Romanasi Sanpaul Chendremal Baciu Topa Mica 12:00
Aiud Turda Sibiu Sebes Alba Iulia
MV Trans 2007 Campia Turzii
Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara Baita 12:10
JAN Gherla
Baita Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara 12:20
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 12:25
Bistrita Prundu Bargaului Beclean Dej Gherla 12:30
Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci
MV Trans 2007 Campia Turzii
JAN Gherla
Satu Mare Zalau 12:35
Dej Gherla Somcuta Mare Baia Mare Ileanda Gilgau
Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod 12:50
JAN Gherla
Judetean Valcele 12:55
Gilau Floresti 13:00
Zalau Satu Mare
Silivasu De Campie Deda Lazarea Sarmasel Gara Morareni Sarmas Valenii de Mures Mociu Toplita Reghin Joseni Lunca Bradului Craiesti Ditrau Rastolita Gheorgheni
Iernut Turda Targu Mures Campia Turzii Ludus
Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida 13:10
JAN Gherla
Huedin Alesd Oradea 13:20
Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada Bontida
Prodan Tour Jucu De Sus
GVP Iara
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 13:25
Prodan Tour Jucu De Sus
Aiud Alba Iulia Sibiu Calimanesti Turda Unirea Ramnicu Valcea Horezu 13:27
Cojocna 13:30
Turda Alba Iulia Orastie Deva Lugoj Timisoara
Baia Mare Somcuta Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla
Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada Bontida
JAN Gherla
Gilau Floresti 13:45
Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada 13:50
JAN Gherla
Baia Mare Somcuta Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla 14:00
Omnitrans Stei 14:01
Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu 14:10
JAN Gherla
Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu 14:20
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 14:25
Judetean Valcele
Judetean Feleacu
Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura 14:30
JAN Gherla
Tabita Tour Bistrita Beclean Dej
Brasov Turda Ploiesti Buzau Braila Galati Targu Mures Sighisoara
Alba Iulia Hunedoara Deva Orastie Simeria Sebes Alba
Prodan Tour Jucu De Sus 14:35
Aschileu M Faureni Cristorel Vultureni Aschileu M Chinteni Fodora Deus 14:45
Judetean Vale
Alindorin Tur SRL Poiana Horea
Fundatura Jucu Livada Bontida Apahida Gherla Iclod Rascruci Sannicoara Baita 14:50
JAN Gherla
Vio si Dani Trans SRL Dabaca 14:55
Zimbor Zalau Mihaesti Sanmihaiu Almasului Radaia Sincraiu Almasului Romanasi Sanpaul Chendremal Baciu Topa Mica Poarta Salajului Nadasel 15:00
Gilau Floresti
Satu Mare Zalau
Ileanda Gilgau Dej Gherla Baia Mare Somcuta Mare
Piatra Neamt Bicaz Lacu Rosu Gheorgheni Praid Targu Mures Turda Ludus Sovata Iasi Roman 15:03
Voion Trans SRL Bicaz Lacu Rosu Gheorgheni Targu Mures Horia Turturesti Tasca Sangeorgiu de Padure Iasi
Ami Turing Lacu Rosu Bicaz Roman Piatra Neamt Iasi Gheorgheni Praid Sovata Targu Mures Ludus Turda
Aschileu M Chinteni 15:05
Simdoria Trans Bontida
Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada Bontida Apahida Gherla Iclod Rascruci 15:10
Simdoria Trans Camarasu
JAN Gherla
Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada Bontida Apahida Gherla Iclod 15:20
JAN Gherla
Lacu Rosu Reghin Lunca Bradului Deda Bicazu Ardelean Toplita Sarmas Bicaz Chei Piatra Neamt Targu Mures Iernut Turda Bicaz Centru 15:24
R.A.T.U.C. Apahida 15:25
Judetean Valcele
Judetean Feleacu
Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada Bontida Apahida Gherla 15:30
Vio si Dani Trans SRL Tiocu de Jos
JAN Gherla
Cojocna 15:45
Activ Trans Jibou Hida
Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada Bontida Apahida Gherla 15:50
JAN Gherla
Gilau Floresti 16:00
Judetean Gheorgheni
Piatra Neamt Vatra Dornei Bistrita Bicaz Poiana Largului Brosteni Borca Hangu
Apahida Gherla Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada Bontida 16:10
JAN Gherla
Falticeni Campulung Moldovenesc Pascani Beclean Dej Gura Humorului Prundu Bargaului Iasi Vatra Dornei Bistrita 16:15
Vatra Dornei Beclean Dej Roman Targu Frumos Bistrita
MV Trans 2007 Campia Turzii
Bontida Apahida Gherla Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada 16:20
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 16:25
Prodan Tour Jucu De Sus
Giorgica Impex Maguri Racatau
Judetean Valcele
Judetean Feleacu
Bontida Apahida Gherla Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada 16:30
JAN Gherla
MILUȚU BUS Dej Agries Gherla Tarlisua Caianu Mic Uriu
Teius Aiud Unirea Bucuresti Turda Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia
GVP Iara 16:40
Gilau Floresti 16:45
Livada Bontida Apahida Gherla Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu 16:50
JAN Gherla
Topa Mica Poarta Salajului Nadasel Zimbor Zalau Mihaesti Sanmihaiu Almasului Radaia Sincraiu Almasului Romanasi Sanpaul Chendremal Baciu 17:00
Oradea Alesd Huedin
Deva Faget Lugoj Timisoara Aiud Teius Turda Alba Iulia Orastie
Zalau Satu Mare
Gilgau Dej Gherla Baia Mare Somcuta Mare Ileanda
Teius Aiud Unirea Bucuresti Turda Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia
Iernut Turda Targu Mures Campia Turzii Ludus
Jucu Livada Bontida Apahida Gherla Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura 17:10
JAN Gherla
Alindorin Tur SRL Giurcuta de Sus
Apoldu de Sus Alba Iulia Teius Turda Aiud Sebes Sibiu Unirea 17:15
MV Trans 2007 Campia Turzii
Judetean Tauseni
Negresti Oas
Fundatura Jucu Livada Bontida Apahida Gherla Iclod Rascruci Sannicoara Baita 17:20
GVP Sarata
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 17:25
Jan Trans SRL Boju
Judetean Valcele
Zimbor Varsolt Topa Mica Zalau Sanpaul Poarta Salajului Radaia Chendremal Pericei Sincraiu Almasului Hereclean Mihaesti Romanasi Nadasel Sanmihaiu Almasului Simleu Silvaniei Baciu 17:30
Baita Fundatura Jucu Livada Bontida Apahida Gherla Iclod Rascruci Sannicoara
Judetean Gheorgheni
JAN Gherla
Simdoria Trans Targu Mures 17:35
GVP Iara
Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada Bontida Apahida Gherla Iclod Rascruci 17:50
JAN Gherla
Cojocna 18:00
Gilau Floresti
Prodan Tour Visea
Prodan Tour Jucu De Sus
MV Trans 2007 Campia Turzii
Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada Bontida Apahida Gherla Iclod 18:10
JAN Gherla
GVP Iara 18:15
Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada Bontida Apahida Gherla 18:20
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 18:25
Judetean Valcele
Reghin 18:30
Baia Mare Somcuta Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla
Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada Bontida Apahida Gherla
Simdoria Trans Bontida
Judetean Gheorgheni
JAN Gherla
Misi 99 Exim Apahida Sic Coasta 18:35
Prodan Tour Jucu De Sus
Simleu Silvaniei Baciu Zimbor Varsolt Topa Mica Zalau Sanpaul Poarta Salajului Radaia Chendremal Pericei Sincraiu Almasului Hereclean Mihaesti Romanasi Nadasel Sanmihaiu Almasului 18:45
Judetean Vale
Apahida Gherla Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada Bontida 18:50
Judetean Prunis
JAN Gherla
Vio si Dani Trans SRL Dabaca 18:55
Cojocna 19:00
Zalau Satu Mare
Tabita Tour Beclean Dej Bistrita
MV Trans 2007 Campia Turzii 19:15
Bontida Apahida Gherla Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada 19:20
Judetean Padureni
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 19:25
Judetean Valcele
Baia Mare Somcuta Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla 19:30
MV Trans 2007 Campia Turzii
Prodan Tour Jucu De Sus 19:40
Livada Bontida Apahida Gherla Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu 19:50
JAN Gherla
Exmitiani Sangeorz Bai 19:54
MV Trans 2007 Campia Turzii 20:00
Ineu Beliu Craiva Tinca Oradea Ineu Alesd Huedin Arad Siria Pancota 20:10
Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura 20:20
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 20:25
GVP Sarata
Judetean Valcele
Cojocna 20:30
Pitesti Bucuresti Unirea Aiud Teius Sebes Talmaciu Turda Calimanesti Alba Iulia Sibiu Ramnicu Valcea
Iernut Turda Targu Mures Campia Turzii Ludus
Gilau Floresti 20:45
Sibiu Unirea Apoldu de Sus Alba Iulia Teius Turda Aiud Sebes 20:50
Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura
JAN Gherla
Satu Mare Zalau 21:00
Dej Gherla Tautii Magheraus Gilgau Ileanda Somcuta Mare Apa Cicirlau Livada Satu Mare Seini Baia Mare
Vio si Dani Trans SRL Fantanele
Jan Trans SRL Osoi 21:05
Gherla Baia Mare Somcuta Mare Ileanda Gilgau Dej 21:15
Negresti Oas
Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara Baita 21:20
JAN Gherla
Tinuta Stramtura Bogdan Voda Dealu Stefanitei Slatioara Ieud Cuzdrioara Barsana Sieu Iza Gara (Salistea de Sus) Nanesti Rozavlea Salistea De Sus Oncesti Sesu Manastirei Dragomiresti Sighetu Marmatiei 21:23
R.A.T.U.C. Apahida 21:25
Prodan Tour Jucu De Sus 21:30
MV Trans 2007 Campia Turzii
Tinuta Viseu De Jos Bistra Rona De Jos Viseu De Mijloc Petrova Sighetu Marmatiei Viseu De Sus Leordina Rona de Sus Moisei Ruscova Costiui Sacel Bocicoiel Craciunesti 21:37
Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci 21:50
JAN Gherla
Zimbor Suceag Zalau Sutoru Baciu Simleu Silvaniei Sincraiu Almasului Pericei Topa Mica Varsolt Berindu Hereclean Mihaesti Ciumarna Sanpaul Romanasi Sardu Poarta Salajului Nadasel Sanmihaiu Almasului Mera Chendremal Radaia 22:00
Prodan Tour Visea
Oradea Alesd Ciucea Huedin
Baile Felix Oradea Baile 1 Mai 22:20
R.A.T.U.C. Apahida 22:25
Gilau Floresti 22:45
R.A.T.U.C. Apahida 23:20
Saliste Miercurea Sibiului Bucuresti Teius Pitesti Aiud Ramnicu Valcea Unirea Sibiu Alba Iulia Turda Bucuresti Sebes Calimanesti 23:30
Prodan Tour Jucu De Sus 23:35