Autogara Fany Cluj Napoca , Romania

Giordano Bruno 1-3 (peste pod de Gara CFR), Cluj Napoca, Romania
office@fany.ro

Deschideți în Hărți

Plecări din Autogara Fany

Ora Către
01:00 Turda Targu Mures Sighisoara Brasov
02:55 Oradea Baile Felix Baile 1 Mai
03:35 Osoi
04:30 Dabaca
04:35 Bontida
04:45 Cojocna
05:00 Boju
05:30 Finisel
05:40 Sarata
05:50 Jucu De Sus
06:00 Turda Aiud Teius Alba Iulia Sebes Apoldu de Sus Sibiu
Zalau Satu Mare
Campia Turzii
Budapesta
Turda Targu Mures Sighisoara Brasov
06:30 Targu Mures
Chinteni Aschileu M
Tiocu de Jos
Gherla
06:40 Gherla
06:45 Campia Turzii
Dabaca
06:55 Bontida
Iara
07:00 Cuzdrioara Dealu Stefanitei Iza Gara (Salistea de Sus) Salistea De Sus Dragomiresti Bogdan Voda Ieud Sieu Rozavlea Sesu Manastirei Stramtura Slatioara Barsana Nanesti Oncesti Sighetu Marmatiei
Cojocna
Huedin Alesd Ineu Oradea Tinca Craiva Beliu Ineu Pancota Siria Arad
Campia Turzii
Fantanele
Gherla
Hida Jibou
Sacel Moisei Viseu De Sus Viseu De Mijloc Viseu De Jos Bocicoiel Ruscova Leordina Petrova Bistra Costiui Rona de Sus Rona De Jos Craciunesti Sighetu Marmatiei
07:10 Jucu De Sus
07:15 Roman Dej Brosteni Borca Beclean Poiana Largului Bistrita Prundu Bargaului Bicaz Piatra Neamt Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Falticeni Pascani Targu Frumos Iasi
Zalau Satu Mare
07:20 Gherla
07:30 Jucu De Sus
Maguri Racatau
Gherla
07:40 Gherla
08:00 Visea
Gherla
Negresti Oas
Sculeni Sculeni Ungheni Falesti Balti
08:20 Gherla
08:30 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Campia Turzii
Gherla
08:40 Gherla
09:00 Cojocna
Turda Ludus Targu Mures Sovata Praid Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Piatra Neamt Roman Iasi
Targu Mures Sangeorgiu de Padure Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Tasca Turturesti Horia Iasi
Campia Turzii
Gherla
Turda Ludus Targu Mures Sovata Praid Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Piatra Neamt Roman Iasi
Salonic Larisa Lamia Atena Pireas
09:20 Gherla
09:30 Zalau Satu Mare
Gherla
09:40 Gherla
Poiana Horea
10:00 Jucu De Sus
Campia Turzii
Gherla
Turda Targu Mures Sighisoara Brasov
10:20 Gherla
10:30 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau
Turda Alba Iulia Orastie Deva Lugoj Timisoara
Campia Turzii
Gherla
10:40 Gherla
11:00 Zalau Satu Mare
Gherla Dej Baia Mare
Iara
Gherla
Dej Beclean Bistrita
Turda Targu Mures Sighisoara Brasov
Turda Iernut Targu Mures Reghin Deda Lunca Bradului Toplita Sarmas Lacu Rosu Bicaz Chei Bicazu Ardelean Bicaz Piatra Neamt
11:20 Gherla
11:30 Camarasu
Gherla
11:40 Gherla
12:00 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Huedin Alesd Oradea
Chinteni Aschileu M
Gherla Dej Baia Mare
Jucu De Sus
Campia Turzii
Gherla
Negresti Oas
Turda Targu Mures Sighisoara Brasov
12:20 Gherla
12:30 Turda Aiud Teius Alba Iulia Orastie Simeria Deva Faget Lugoj Timisoara
Zalau Satu Mare
Gherla
Giurcuta de Sus
12:35 Turda Aiud Teius Alba Iulia Sibiu Talmaciu Sebes Calimanesti Pitesti Ramnicu Valcea Bucuresti
Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
12:40 Gherla
12:45 Tiocu de Jos
Dabaca
13:00 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau
Turda Mihai Viteazu Cornesti Moldovenesti Buru Ocolisel Vidolm Ocolis Posaga de Jos Salciua de Jos Salciua de Sus Brazesti Sartas Baia De Aries Muncel Valea Lupsei Lupsa Musca Garde Bistra Campeni
Alba Iulia
Aghiresu
Dej
Gherla
13:15 Jucu De Sus
13:20 Turda Unirea Aiud Alba Iulia Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Horezu
Gherla
13:27 Huedin Alesd Oradea
13:30 Dej Bistrita
Mociu Sarmasel Gara Silivasu De Campie Craiesti Reghin Valenii de Mures Morareni Deda Rastolita Lunca Bradului Toplita Sarmas Ditrau Lazarea Joseni Gheorgheni
Campia Turzii
Maguri Racatau
Gherla
13:40 Gherla
13:45 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
14:00 Turda Aiud Teius Alba Iulia Sebes Apoldu de Sus Sibiu
Cojocna
Campia Turzii
Dej
Gherla
Turda Targu Mures Sighisoara Brasov
Targu Mures
14:15 Satu Mare
14:20 Gherla
14:30 Zalau Satu Mare
Sangeorz Bai
Campia Turzii
Finisel
Iara
Gherla
Sacel Moisei Viseu De Sus Viseu De Mijloc Viseu De Jos Bocicoiel Ruscova Leordina Petrova Bistra Costiui Rona de Sus Rona De Jos Craciunesti Sighetu Marmatiei
14:40 Gherla
14:45 Camarasu
14:55 Jucu De Sus
15:00 Cuzdrioara Dealu Stefanitei Iza Gara (Salistea de Sus) Salistea De Sus Dragomiresti Bogdan Voda Ieud Sieu Rozavlea Sesu Manastirei Stramtura Slatioara Barsana Nanesti Oncesti Sighetu Marmatiei
Cojocna
Gherla
Poiana Horea
Dej Beclean Bistrita
15:03 Alesd Oradea
Huedin Alesd Oradea
Huedin Alesd Oradea
15:15 Tarnaveni
Mociu Sarmasel Gara Silivasu De Campie Craiesti Reghin Valenii de Mures Morareni Deda Rastolita Lunca Bradului Toplita Sarmas Ditrau Lazarea Joseni Gheorgheni
Maguri Racatau
Capusu Mic
15:20 Visea
Gherla
15:25 Poiana Blenchii Targu Lapus
15:30 Zalau Satu Mare
Chinteni Aschileu M
Boju
Iara
Sarata
Gherla
Gherla
Feldioara
15:40 Gherla
16:00 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Cojocna
Dabaca Cublesu S
Cublesu Somesani
Iara
Osoi
Gherla
Gherla Dej Uriu Caianu Mic Tarlisua Agries
16:15 Bontida
16:20 Caianu
Campia Turzii
Gherla
16:30 Gherla Dej Baia Mare
Cublesu Somesani
Gherla
Gherla Dej Gilgau Ileanda Somcuta Mare Baia Mare
Negresti Oas
Turda Targu Mures Sighisoara Brasov
Hida Jibou
16:35 Jucu De Sus
Sarata
16:40 Gherla
16:45 Dabaca
17:00 Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu
Zalau Satu Mare Carei
Gherla Dej Beclean Bistrita Prundu Bargaului
Cojocna
Tiocu de Jos
Jucu De Sus
Valea Ierii
Maguri Racatau
Gherla
Zalau Satu Mare
Aruncuta
Turda Targu Mures Sighisoara Brasov
17:20 Gherla
Giurcuta de Sus
17:30 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau
Gherla
17:40 Gherla
18:00 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau
Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Gherla
Gherla Dej Uriu Caianu Mic Tarlisua Agries
18:10 Jucu De Sus
18:20 Gherla
Chisinau
18:30 Zalau Satu Mare
Gherla Dej Baia Mare
Gherla
18:40 Gherla
18:45 Cojocna
Camarasu
19:00 Visea
Jucu De Sus
Campia Turzii
Gherla
Turda Targu Mures Sighisoara Brasov
19:15 Iara
19:30 Campia Turzii
Gherla
Dej Beclean Bistrita
Turda Targu Mures Sighisoara Brasov
20:00 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Visea
Gherla
20:10 Jucu De Sus
20:30 Gherla Dej Gilgau Ileanda Somcuta Mare Baia Mare Tautii Magheraus Cicirlau Seini Apa Livada Satu Mare
Gherla Dej Baia Mare
Sangeorz Bai
Gherla
21:00 Turda Aiud Teius Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Brezoi Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
Gherla
21:30 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures Sighisoara Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic Ploiesti Bucuresti Drajna Noua Fetesti Cernavoda Constanta Mangalia
Gherla
22:00 Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes Miercurea Sibiului Saliste Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
Gherla
Budapesta
22:20 Jucu De Sus
Campia Turzii
Cluj Napoca Aeroport Bistrita Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Radauti Dorohoi Darabani
22:30 Boju
Liteni
23:00 Huedin Ciucea Alesd Oradea
23:30 Baciu Suceag Radaia Mera Nadasel Sardu Sanpaul Mihaesti Berindu Topa Mica Sincraiu Almasului Sutoru Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Ciumarna Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei

Sosiri în Autogara Fany

De la Ora
Boju 00:25
Budapesta 00:30
Darabani Dorohoi Radauti Suceava Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Bistrita Cluj Napoca Aeroport 02:55
Budapesta 03:00
Liteni 05:20
Apahida 05:25
Aschileu M Chinteni
Campia Turzii 05:30
Valea Ierii
Gilau Floresti 05:35
Cristorel Aschileu M Fodora Vultureni Faureni Deus Chinteni 05:45
Tiocu de Jos
Jucu De Sus
Gherla 05:50
Cublesu S Dabaca 05:55
Cublesu Somesani
Cojocna 06:00
Caianu 06:15
Aruncuta
Gherla 06:20
Apahida 06:25
Dabaca
Campia Turzii 06:30
Chisinau
Odesa
Gilau Floresti 06:35
Jucu De Sus
Feldioara 06:42
Cojocna 06:45
Finisel
Bontida 06:50
Gherla
Boju 06:55
Maguri Racatau
Cojocna 07:00
Iara 07:05
Gherla 07:10
Capusu Mic 07:15
Maguri Racatau 07:20
Gherla
Apahida 07:25
Jucu De Sus
Cublesu Somesani
Aghiresu
Gilau Floresti 07:30
Camarasu
Sarata
Gherla
Campia Turzii 07:35
Finisel
Visea 07:40
Cojocna 07:45
Gherla 07:50
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu 08:00
Satu Mare Zalau
Gherla
Poiana Horea
Gherla 08:10
Bistrita Beclean Dej
Gherla 08:20
Apahida 08:25
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu 08:30
Targu Lapus Poiana Blenchii
Zalau Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu
Campia Turzii
Gherla
Agries Tarlisua Caianu Mic Uriu Dej Gherla
Osoi 08:35
Dej 08:50
Gherla
Jucu De Sus 08:55
Dabaca
Dej
Cojocna 09:00
Cristorel Aschileu M Fodora Vultureni Faureni Deus Chinteni
Gilau Floresti
Oradea Alesd Huedin
Satu Mare Zalau
Oradea Alesd Huedin
Jibou Hida
Oradea Alesd Huedin
Sighetu Marmatiei Craciunesti Rona De Jos Rona de Sus Costiui Bistra Petrova Leordina Ruscova Bocicoiel Viseu De Jos Viseu De Mijloc Viseu De Sus Moisei Sacel 09:02
Gherla 09:10
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu 09:15
Campeni Bistra Garde Musca Lupsa Valea Lupsei Muncel Baia De Aries Sartas Brazesti Salciua de Sus Salciua de Jos Posaga de Jos Ocolis Vidolm Ocolisel Buru Moldovenesti Cornesti Mihai Viteazu Turda 09:20
Gherla
Apahida 09:25
Aschileu M Chinteni
Sangeorz Bai 09:26
Sighetu Marmatiei Oncesti Nanesti Barsana Slatioara Stramtura Sesu Manastirei Rozavlea Sieu Ieud Bogdan Voda Dragomiresti Salistea De Sus Iza Gara (Salistea de Sus) Dealu Stefanitei Cuzdrioara 09:27
Tiocu de Jos 09:30
Campia Turzii
Iara
Gherla
Giurcuta de Sus
Alba Iulia 09:50
Gherla
Targu Mures Iernut Ludus Campia Turzii Turda
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu 10:00
Zalau Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu
Satu Mare Zalau
Pireas Atena Lamia Larisa Salonic Sibiu
Gherla 10:10
Baia Mare Somcuta Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla 10:15
Negresti Oas
Gherla 10:20
Targu Mures 10:22
Tarnaveni 10:25
Maguri Racatau
Satu Mare 10:28
Bistrita Dej 10:30
Gheorgheni Joseni Lazarea Ditrau Sarmas Toplita Lunca Bradului Rastolita Deda Morareni Valenii de Mures Reghin Craiesti Silivasu De Campie Sarmasel Gara Mociu
Mangalia Constanta Cernavoda Fetesti Drajna Noua Bucuresti Ploiesti Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Sighisoara Targu Mures Iernut Ludus Campia Turzii Turda
Campia Turzii
Gherla
Gherla 10:50
Cojocna 11:00
Gherla 11:10
Carei Satu Mare Zalau 11:15
Gilau Floresti
Jucu De Sus 11:20
Gherla
Cojocna 11:30
Gherla
Gherla 11:50
Zalau Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu 12:00
Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda
Baia Mare Somcuta Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla
Campia Turzii
Gherla 12:10
Gherla 12:20
Apahida 12:25
Prundu Bargaului Bistrita Beclean Dej Gherla 12:30
Campia Turzii
Gherla
Satu Mare Zalau 12:35
Baia Mare Somcuta Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla
Gherla 12:50
Gilau Floresti 13:00
Satu Mare Zalau
Gheorgheni Joseni Lazarea Ditrau Sarmas Toplita Lunca Bradului Rastolita Deda Morareni Valenii de Mures Reghin Craiesti Silivasu De Campie Sarmasel Gara Mociu
Gherla 13:10
Oradea Alesd Huedin 13:20
Jucu De Sus
Iara
Gherla
Apahida 13:25
Jucu De Sus
Horezu Ramnicu Valcea Calimanesti Sibiu Alba Iulia Aiud Unirea Turda 13:27
Cojocna 13:30
Timisoara Lugoj Deva Orastie Alba Iulia Turda
Gherla
Gilau Floresti 13:45
Gherla 13:50
Baia Mare Somcuta Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla 14:00
Gherla 14:10
Gherla 14:20
Apahida 14:25
Gherla 14:30
Bistrita Beclean Dej
Brasov Sighisoara Targu Mures Turda
Hunedoara Deva Simeria Orastie Sebes Alba Alba Iulia
Jucu De Sus 14:35
Cristorel Aschileu M Fodora Vultureni Faureni Deus Chinteni 14:45
Poiana Horea
Gherla 14:50
Dabaca 14:55
Zalau Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu 15:00
Gilau Floresti
Satu Mare Zalau
Iasi Roman Piatra Neamt Bicaz Lacu Rosu Gheorgheni Praid Sovata Targu Mures Ludus Turda 15:03
Iasi Horia Turturesti Tasca Bicaz Lacu Rosu Gheorgheni Sangeorgiu de Padure Targu Mures
Iasi Roman Piatra Neamt Bicaz Lacu Rosu Gheorgheni Praid Sovata Targu Mures Ludus Turda
Aschileu M Chinteni 15:05
Bontida
Camarasu 15:10
Gherla
Gherla 15:20
Piatra Neamt Bicaz Bicazu Ardelean Bicaz Chei Lacu Rosu Sarmas Toplita Lunca Bradului Deda Reghin Targu Mures Iernut Turda 15:24
Apahida 15:25
Tiocu de Jos 15:30
Gherla
Cojocna 15:45
Jibou Hida
Gherla 15:50
Gilau Floresti 16:00
Iasi Targu Frumos Pascani Falticeni Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Prundu Bargaului Bistrita Beclean Dej 16:10
Piatra Neamt Roman
Piatra Neamt Bicaz Poiana Largului Borca Brosteni
Gherla
Campia Turzii 16:15
Gherla 16:20
Apahida 16:25
Jucu De Sus
Maguri Racatau
Gherla 16:30
Agries Tarlisua Caianu Mic Uriu Dej Gherla
Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Teius Aiud Unirea Turda
Iara 16:40
Gherla 16:50
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu 17:00
Zalau Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu
Oradea Alesd Huedin
Timisoara Lugoj Faget Deva Orastie Alba Iulia Teius Aiud Turda
Gilau Floresti
Satu Mare Zalau
Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Teius Aiud Turda
Gherla 17:10
Giurcuta de Sus
Sibiu Apoldu de Sus Sebes Alba Iulia Teius Aiud Turda 17:15
Campia Turzii
Negresti Oas
Sarata 17:20
Gherla
Apahida 17:25
Boju
Gherla 17:30
Targu Mures 17:35
Iara
Gherla 17:50
Cojocna 18:00
Gilau Floresti
Visea
Jucu De Sus
Campia Turzii
Gherla 18:10
Iara 18:15
Gherla 18:20
Apahida 18:25
Baia Mare Somcuta Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla 18:30
Bontida
Gherla
Jucu De Sus 18:35
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu 18:45
Gherla 18:50
Dabaca 18:55
Cojocna 19:00
Satu Mare Zalau
Bistrita Beclean Dej
Campia Turzii 19:15
Gherla 19:20
Apahida 19:25
Campia Turzii 19:30
Jucu De Sus 19:40
Gherla 19:50
Sangeorz Bai 19:54
Campia Turzii 20:00
Arad Siria Pancota Ineu Beliu Craiva Tinca Oradea Ineu Alesd Huedin 20:10
Gherla 20:20
Apahida 20:25
Sarata
Cojocna 20:30
Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Teius Aiud Turda
Gilau Floresti 20:45
Baia Mare Somcuta Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla
Sibiu Apoldu de Sus Sebes Alba Iulia Teius Aiud Turda 20:50
Gherla
Satu Mare Zalau 21:00
Satu Mare Livada Apa Seini Cicirlau Tautii Magheraus Baia Mare Somcuta Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla
Fantanele
Osoi 21:05
Negresti Oas 21:15
Gherla 21:20
Sighetu Marmatiei Oncesti Nanesti Barsana Slatioara Stramtura Sesu Manastirei Rozavlea Sieu Ieud Bogdan Voda Dragomiresti Salistea De Sus Iza Gara (Salistea de Sus) Dealu Stefanitei Cuzdrioara 21:23
Apahida 21:25
Jucu De Sus 21:30
Campia Turzii
Sighetu Marmatiei Craciunesti Rona De Jos Rona de Sus Costiui Bistra Petrova Leordina Ruscova Bocicoiel Viseu De Jos Viseu De Mijloc Viseu De Sus Moisei Sacel 21:37
Gherla 21:50
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau Ciumarna Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sutoru Sincraiu Almasului Topa Mica Berindu Mihaesti Sanpaul Sardu Nadasel Mera Radaia Suceag Baciu 22:00
Visea
Oradea Alesd Ciucea Huedin
Balti Falesti Ungheni Sculeni Sculeni
Baile 1 Mai Baile Felix Oradea 22:20
Apahida 22:25
Gilau Floresti 22:45
Apahida 23:20
Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Sibiu Saliste Miercurea Sibiului Sebes Alba Iulia Teius Aiud Unirea Turda 23:30
Jucu De Sus 23:35