Autogara Iasi Vest Metchim SA (Pacurari) Iasi , Romania

Str. Moara de Foc nr.15A, Iasi, Romania

Deschideți în Hărți

Plecări din Autogara Iasi Vest Metchim SA (Pacurari)

Ora Către
05:45 Miroslava Vorovesti Bogdanesti Voinesti Slobozia Domnita Tibana Runcu Girbesti Glodenii Gandului Razboieni Tibanesti Griesti Sofronesti Dragesti Todiresti Negresti
06:00 Roman Piatra Neamt Bicaz Lacu Rosu Gheorgheni Praid Sovata Targu Mures Ludus Turda Cluj Napoca Huedin Alesd Oradea
Vaslui Barlad Tecuci Braila Lacu Sarat Constanta
Horia Turturesti Tasca Bicaz Lacu Rosu Gheorgheni Sangeorgiu de Padure Targu Mures Cluj Napoca Huedin Alesd Oradea
Negresti
Roman Piatra Neamt Bicaz Lacu Rosu Gheorgheni Praid Sovata Targu Mures Ludus Turda Cluj Napoca Huedin Alesd Oradea
06:50 Osoi Costuleni Raducaneni Bohotin Gura Bohotin Gorban Podu Hagiului Husi Vetrisoaia Berezeni Falciu Murgeni Blagesti Ganesti Rugineni Cavadinesti Rogojeni Oancea Vladesti Branesti Foltesti Stoicani Frumusita Tatarca Tulucesti Galati
06:55 Tibana Tibanesti Tansa Manastirea
07:00 Harlau Radeni Frumusica Flamanzi Cotu Copalau Buda Botosani
Podu Iloaiei Baltati Razboieni Targu Frumos Strunga Miclauseni Sabaoani Roman Bacau Sanduleni Livezi Onesti Oituz Harja Bretcu Targu Secuiesc Reci Brasov Ghimbav Codlea Persani Fagaras Voila Sambata de Jos Oltet Ucea de Jos Arpasu de Jos Avrig Sibiu Saliste Miercurea Sibiului Sebes Sibot Orastie Simeria Deva
Trieste Padova Vicenza Verona Brescia Bergamo Milano Torino
Letcani Hoisesti Podu Iloaiei Scobalteni Popesti Doroscani Harpasesti
07:15 Negresti
Negresti
07:30 Podu Iloaiei Popesti Madirjac
08:00 Podu Iloaiei Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani
09:00 Bivolari Santa Mare Stefanesti Trusesti Botosani
09:40 Tibana Tibanesti Tansa Manastirea
10:30 Baltati Razboieni Targu Frumos Strunga Miclauseni Sabaoani Roman Bacau Sanduleni Livezi Onesti Oituz Harja Bretcu Targu Secuiesc Reci Brasov Ghimbav Codlea Persani Fagaras Voila Sambata de Jos Oltet Ucea de Jos Arpasu de Jos Avrig Sibiu
10:45 Harlau Radeni Frumusica Flamanzi Cotu Copalau Buda Botosani
11:00 Bivolari Santa Mare Stefanesti Trusesti Botosani
11:30 Letcani Hoisesti Podu Iloaiei Scobalteni Popesti Doroscani Harpasesti
11:35 Tibana Tibanesti Tansa Manastirea
12:00 Harlau Radeni Frumusica Flamanzi Cotu Copalau Buda Botosani
12:30 Bivolari Santa Mare Stefanesti Trusesti Botosani
13:00 Podu Iloaiei Popesti Madirjac
Harlau Radeni Frumusica Flamanzi Cotu Copalau Buda Botosani
Husi
Negresti
Bacau
13:30 Targu Frumos Harlau Frumusica Flamanzi Copalau Botosani
13:35 Tibana Tibanesti Tansa Manastirea
14:00 Harlau Radeni Frumusica Flamanzi Cotu Copalau Buda Botosani
Husi
14:15 Husi
14:30 Letcani Hoisesti Podu Iloaiei Scobalteni Popesti Doroscani Harpasesti
14:50 Podu Iloaiei Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani
15:00 Bivolari Santa Mare Stefanesti Trusesti Botosani
15:30 Tibana Tibanesti Tansa Manastirea
Harlau Radeni Frumusica Flamanzi Cotu Copalau Buda Botosani
16:00 Onesti
16:35 Tibana Tibanesti Tansa Manastirea
16:45 Bivolari Santa Mare Stefanesti Trusesti Botosani
17:00 Podu Iloaiei Popesti Madirjac
Harlau Radeni Frumusica Flamanzi Cotu Copalau Buda Botosani
Negresti
17:30 Letcani Hoisesti Podu Iloaiei Scobalteni Popesti Doroscani Harpasesti
18:00 Podu Iloaiei Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani
18:05 Tibana Tibanesti Tansa Manastirea
19:10 Tibana Tibanesti Tansa Manastirea
19:30 Harlau Radeni Frumusica Flamanzi Cotu Copalau Buda Botosani
20:30 Targu Frumos Harlau Frumusica Flamanzi Copalau Botosani
23:30 Bistrita
Tabernas El Ejido Almansa Tomelloso Albox Berja Pedro Munoz Alcazar de San Juan Baza Matagorda Albacete Villacanas Zujar Adra La Roda Villa de Don Fadrique Guadix Castell de Ferro Las Pedroneras Miguel Esteban Corral de Almaguer Benalua de las Villas Motril Granada Salobrena Almunecar Quintanar de la Orden Malaga Villamayor de Santiago Horcajo de Santiago Fuente de Pedro Naharro Tarancon Arganda del Rey Madrid Budapesta Viena Wiener Neustadt Ilz Gleisdorf Graz Griffen Klagenfurt Villach Tarvisio Udine Venetia Padova Vicenza Verona Brescia Piacenza Tortona Ovada Genova Savona Imperia San Remo Nice Cannes Vidauban Aix-en-Provence Lancon-Provence Nimes Montpellier Beziers Perpignan Narbonne Figueras Girona Barcelona Tarragona L'Hospitalet de l'Infant Baix Ebre Benicarlo Castellon de la Plana Valencia Xativa Aielo de Malferit Ontinyent Alcoi Oliva Denia Benidorm Alicante Elche Murcia Lorca Puerto Lumbreras Huercal Overa Vera Almeria Roquetas de Mar
Budapesta Viena Sankt Polten Loosdorf Melk Kemmelbach Amstetten Oed Sankt Valentin Linz Wels Haag Suben Passau Regensburg Nurnberg Wurzburg Wertheim Spessart Weiskirchen Frankfurt Bad Camberg Limburg an der Lahn Bad Honnef am Rhein Siegburg Koln Frechen Aachen Liege Bruxelles Aalst Drongen Brugge Jabbeke Ostende Calais Kent Canterbury Maidstone Dartford Londra Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Manchester Liverpool Bangor Holyhead Dublin

Sosiri în Autogara Iasi Vest Metchim SA (Pacurari)

De la Ora
Harpasesti Doroscani Popesti Scobalteni Podu Iloaiei Hoisesti Letcani 06:15
Madirjac Popesti Podu Iloaiei 06:30
Botosani Flamanzi Harlau Targu Frumos Podu Iloaiei 07:00
Manastirea Tansa Tibanesti Tibana 07:25
Botosani Buda Copalau Cotu Flamanzi Frumusica Radeni Harlau 08:00
Negresti 08:25
Manastirea Tansa Tibanesti Tibana 08:40
Botosani Trusesti Stefanesti Santa Mare Bivolari
Botosani Buda Copalau Cotu Flamanzi Frumusica Radeni Harlau 09:00
Husi 09:10
Bacau 09:19
Manastirea Tansa Tibanesti Tibana 09:30
Husi 09:38
Harpasesti Doroscani Popesti Scobalteni Podu Iloaiei Hoisesti Letcani 09:45
Husi 10:14
Botosani Trusesti Stefanesti Santa Mare Bivolari 10:40
Madirjac Popesti Podu Iloaiei 10:45
Botosani Buda Copalau Cotu Flamanzi Frumusica Radeni Harlau 11:00
Negresti 11:03
Negresti Todiresti Dragesti Sofronesti Griesti Tibanesti Razboieni Glodenii Gandului Girbesti Runcu Tibana Domnita Slobozia Voinesti Bogdanesti Vorovesti Miroslava 11:16
Onesti 11:23
Botosani Copalau Flamanzi Frumusica Harlau Targu Frumos 12:00
Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului
Suceava
Manastirea Tansa Tibanesti Tibana 12:30
Botosani Flamanzi Harlau Targu Frumos Podu Iloaiei
Botosani Trusesti Stefanesti Santa Mare Bivolari 12:40
Negresti 12:46
Botosani Buda Copalau Cotu Flamanzi Frumusica Radeni Harlau 13:15
Harpasesti Doroscani Popesti Scobalteni Podu Iloaiei Hoisesti Letcani 14:15
Manastirea Tansa Tibanesti Tibana 14:45
Botosani Buda Copalau Cotu Flamanzi Frumusica Radeni Harlau 15:30
Negresti 15:40
Madirjac Popesti Podu Iloaiei 16:05
Deva Simeria Orastie Sibot Sebes Miercurea Sibiului Saliste Sibiu Avrig Arpasu de Jos Ucea de Jos Oltet Sambata de Jos Voila Fagaras Persani Codlea Ghimbav Brasov Reci Targu Secuiesc Bretcu Harja Oituz Onesti Livezi Sanduleni Bacau Roman Sabaoani Miclauseni Strunga Targu Frumos Razboieni Baltati Podu Iloaiei 16:30
Manastirea Tansa Tibanesti Tibana 17:05
Harpasesti Doroscani Popesti Scobalteni Podu Iloaiei Hoisesti Letcani 17:15
Botosani Buda Copalau Cotu Flamanzi Frumusica Radeni Harlau 17:30
Botosani Trusesti Stefanesti Santa Mare Bivolari 17:40
Negresti 17:46
Oradea Alesd Huedin Cluj Napoca Turda Ludus Targu Mures Sovata Praid Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Piatra Neamt Roman 18:00
Oradea Alesd Huedin Cluj Napoca Turda Ludus Targu Mures Sovata Praid Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Piatra Neamt Roman 18:03
Oradea Alesd Huedin Cluj Napoca Targu Mures Sangeorgiu de Padure Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Tasca Turturesti Horia
Botosani Copalau Flamanzi Frumusica Harlau Targu Frumos 18:30
Manastirea Tansa Tibanesti Tibana 18:55
Braila 19:00
Botosani Buda Copalau Cotu Flamanzi Frumusica Radeni Harlau
Sibiu Avrig Arpasu de Jos Ucea de Jos Oltet Voila Fagaras Persani Codlea Ghimbav Brasov Reci Targu Secuiesc Bretcu Harja Oituz Onesti Livezi Sanduleni Bacau Roman Sabaoani Miclauseni Strunga Targu Frumos Razboieni Baltati Podu Iloaiei
Constanta Harsova Lacu Sarat Braila Tecuci Barlad Vaslui
Negresti 19:40
Botosani Flamanzi Harlau Targu Frumos Podu Iloaiei 20:30
Manastirea Tansa Tibanesti Tibana 20:40
Botosani Trusesti Stefanesti Santa Mare Bivolari
Botosani Buda Copalau Cotu Flamanzi Frumusica Radeni Harlau 21:00
Torino Milano Bergamo Brescia Verona Vicenza Padova Trieste
Galati Tulucesti Tatarca Frumusita Stoicani Foltesti Branesti Vladesti Oancea Rogojeni Cavadinesti Ganesti Blagesti Murgeni Falciu Berezeni Vetrisoaia Husi Podu Hagiului Gorban Gura Bohotin Bohotin Raducaneni Costuleni Osoi 21:06
Suceava 22:30