Autogara BETA CLUJ Cluj Napoca , Romania

Str. Giordano Bruno NR.1-3, Cluj Napoca, Romania
office@autogarabeta-cluj.ro

Autogara BETA deserveste numai trasee interjudetene si internationale avand printre parteneri companii importante in transportul rutier de calatori printre care: DACOS, NORMANDIA, TRANSMIXT, ALIS GRUP, DAIONA, ALEXANDROS TUR s.a. pentru traseele interne si FLIXBUS CEE, SAIZ TOUR, COMATI PSG, OPTIMUS TRANS, HUBEN, KAMELEON TOTAL, PRESIDENT TOUR s.a. pentru traseele internationale.

Open in Maps

Departures from Autogara BETA CLUJ

Hour To
02:30 Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
06:00 Fany Turda Mihai Viteazu Cornești Buru Ocolișel Vidolm Ocoliș Lunca Arieșului Poșaga de Jos Sălciua de Jos Sălciua de Sus Brăzești Sartăș Baia de Arieș Muncel Valea Lupșei Lupșa Mușca Bistra Câmpeni Gura Roșiei Abrud
Cluj Napoca Aeroport Apahida Jucu Iclod Gherla Dej Cășeiu Câțcău Căpâlna Ileanda Bizușa-Băi Răstoci Mesteacan Valea Chioarului Șomcuta Mare Finteușu Mare Satulung Hideaga Lăpușel Recea Baia Mare
06:30 Turda Târnăveni Mediaș Sighișoara Rupea Brașov
Dej Beclean Bistrița Prundu Bârgaului Vatra Dornei Câmpulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Botoșani Săveni Darabani
06:45 Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
07:00 Turda Aiud Alba Iulia Sebeș Sibiu Călimănești Râmnicu Vâlcea Drăgășani Slatina
07:30 Salva Telciu Săcel Moisei Izvoru Dragoș Borșa Baia Borşa
08:30 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
09:15 Turda Aiud Alba Iulia Orăștie Simeria Călan Hațeg Petroșani Lainici Bumbești-Jiu Târgu Jiu
09:30 Cluj Napoca Aeroport Apahida Jucu Iclod Gherla Dej Cășeiu Câțcău Căpâlna Ileanda Bizușa-Băi Răstoci Mesteacan Valea Chioarului Șomcuta Mare Finteușu Mare Satulung Hideaga Lăpușel Recea Baia Mare
10:00 DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebeș Sibiu Tălmaciu Călimănești Râmnicu Vâlcea Pitești București
Esbjerg Varde Herning Holstebro Viborg Hamburg Flensburg Padborg Åbenrå Kolding Odense Slagelse Ringsted Copenhagen Vejle Horsens Århus Randers Aalborg
Varberg Göteborg Praga Dresda Berlin Malmö Landskrona Helsingborg Ljungby Växjö Halmstad Jönköping Linköping Norrköping Nyköping Södertälje Stockholm
Sebeș
10:20 Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chișineu Criș Căpușu Mare Șimand Dumbrava Zimandu Nou Izvoru Crișului Huedin Arad Șagu Ciucea Vinga Bucea Borod Orţişoara Timișoara Aleșd Oradea
10:30 Huedin Aleșd Oradea
11:00 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș Reghin Deda Lunca Bradului Toplița Sărmaș Gheorgheni Lacu Roșu Bicaz Chei Bicaz Piatra Neamț
Cornul Prest Turda Alba Iulia Orăștie Deva
Cornul Prest Turda Aiud Alba Iulia Orăștie Deva Hunedoara
11:30 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
12:00 Turda Aiud Alba Iulia Orăștie Simeria Călan Hațeg Petroșani Lainici Bumbești-Jiu Târgu Jiu Horezu
13:00 Cluj Napoca Aeroport Bistrița Piatra Fântânele Vatra Dornei Câmpulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Rădăuți
14:00 Huedin Aleșd Oradea Băile Felix
Salva Telciu Săcel Moisei Izvoru Dragoș Borșa Baia Borşa
ETA Targu Jiu Aiud Alba Iulia Călan Petroșani Bumbești-Jiu Târgu Jiu
DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebeș Sibiu Tălmaciu Călimănești Râmnicu Vâlcea Pitești București
Târgu-Mureș
14:15 Menton Nice Toulon Aubagne Marseillan Aix-en-Provence Lançon-Provence
Ljubljana Trieste Monfalcone Palmanova Portogruaro San Donà di Piave Mestre Padova Vicenza Verona Peschiera del Garda Desenzano del Garda Brescia Cremona Piacenza Stradella Voghera Tortona Alessandria Novi Ligure Ovada Genova Savona Loano Albenga Alassio Taggia San Remo Bordighera Ventimiglia Mortola Inferiore
14:45 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
15:00 Turda Aiud Alba Iulia Orăștie Simeria Călan Hațeg Petroșani Lainici Bumbești-Jiu Târgu Jiu
Dej Bistrița Prundu Bârgaului Poiana Stampei Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Câmpulung Moldovenesc
15:10 Ciucea Oradea Băile Felix Baile 1 Mai
15:20 Zimbor Zalău
15:30 Cornul Prest Turda Alba Iulia Orăștie Deva
Cornul Prest Turda Aiud Alba Iulia Orăștie Deva Hunedoara
16:00 DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebeș Sibiu Tălmaciu Călimănești Râmnicu Vâlcea
Turda Câmpeni Abrud Brad
17:30 DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebeș Sibiu Tălmaciu Călimănești Râmnicu Vâlcea
Căpușu Mare Dumbrava Izvoru Crișului Huedin Ciucea Bucea Borod Aleșd Oradea
Turda Baia de Arieș Câmpeni Albac Scărișoara Gârda Arieșeni Vârtop Băița Nucet Ștei
18:00 Gherla Dej Beclean Bistrița Prundu Bârgaului Vatra Dornei Câmpulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Botoșani
18:30 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
19:00 Trieste Padova Vicenza Verona Brescia Bergamo Milano Torino
19:25 Chișinău
20:00 Cornul Prest Turda Alba Iulia Orăștie Deva
Olimpia Travel Borș
Olimpia Travel Viena Wels Passau Nürnberg Frankfurt Bonn Liège Bruxelles Gent Ostende Dover Maidstone Londra Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Stoke on Trent Manchester Liverpool

Arrivals to Autogara BETA CLUJ

From Hour
Mortola Inferiore Ventimiglia Bordighera San Remo Taggia Alassio Albenga Loano Savona Genova Ovada Novi Ligure Alessandria Tortona Voghera Stradella Piacenza Cremona Brescia Desenzano del Garda Peschiera del Garda Verona Vicenza Padova Mestre San Donà di Piave Portogruaro Palmanova Monfalcone Trieste Ljubljana 03:00
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD) 03:14
Olimpia Travel Borș 04:00
Olimpia Travel Liverpool Manchester Stoke on Trent Birmingham Coventry Northampton Milton Keynes Luton Londra Maidstone Dover Ostende Gent Bruxelles Liège Bonn Frankfurt Nürnberg Passau Wels Viena
Botoșani Suceava Gura Humorului Câmpulung Moldovenesc Vatra Dornei Prundu Bârgaului Bistrița Beclean Dej Gherla 04:02
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD) 04:40
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD) 05:14
Baia Borşa Borșa Izvoru Dragoș Moisei Săcel Telciu Salva 08:00
ETA Targu Jiu Târgu Jiu Bumbești-Jiu Petroșani Călan Alba Iulia Aiud 08:08
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD) 08:15
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD) 08:20
Zalău Zimbor 08:30
Baia Mare Recea Lăpușel Hideaga Satulung Finteușu Mare Șomcuta Mare Valea Chioarului Mesteacăn Răstoci Bizușa-Băi Ileanda Căpâlna Câțcău Cășeiu Dej Gherla Iclod Jucu Apahida Cluj Napoca Aeroport
Torino Milano Bergamo Brescia Verona Vicenza Padova Trieste 09:30
Chișinău
Cornul Prest Deva Orăștie Alba Iulia Turda 09:40
Cornul Prest Hunedoara Deva Orăștie Alba Iulia Aiud Turda 09:55
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 10:20
Târgu-Mureș 10:22
DACOS Râmnicu Vâlcea Călimănești Tălmaciu Sibiu Sebeș Alba Iulia Aiud Turda 10:28
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 10:30
Câmpulung Moldovenesc Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Poiana Stampei Piatra Fântânele Prundu Bârgaului Bistrița Dej 10:50
Băile Felix Oradea Aleșd Huedin 11:00
Târgu Jiu Bumbești-Jiu Lainici Petroșani Hațeg Călan Simeria Orăștie Alba Iulia Aiud Turda 11:07
Brad Abrud Câmpeni Turda 11:29
Oradea Aleșd Borod Bucea Ciucea Valea Drăganului Huedin Izvoru Crișului Dumbrava Căpușu Mare 11:30
Cornul Prest Deva Orăștie Alba Iulia Turda 12:05
DACOS Râmnicu Vâlcea Călimănești Tălmaciu Sibiu Sebeș Alba Iulia Aiud Turda 12:58
Baile 1 Mai Băile Felix Oradea Ciucea 13:00
Piatra Neamț Bicaz Bicaz Chei Lacu Roșu Gheorgheni Sărmaș Toplița Lunca Bradului Deda Reghin Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 14:00
Ștei Nucet Băița Vârtop Arieșeni Gârda Scărișoara Albac Câmpeni Baia de Arieș Turda 14:01
Slatina Drăgășani Râmnicu Vâlcea Călimănești Sibiu Sebeș Alba Iulia Aiud Turda 14:35
Rădăuți Suceava Gura Humorului Câmpulung Moldovenesc Vatra Dornei Piatra Fântânele Bistrița Cluj Napoca Aeroport 15:10
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 15:20
Darabani Săveni Botoșani Suceava Gura Humorului Câmpulung Moldovenesc Vatra Dornei Prundu Bârgaului Bistrița Beclean Dej 16:30
Baia Mare Recea Lăpușel Hideaga Satulung Finteușu Mare Șomcuta Mare Valea Chioarului Mesteacăn Răstoci Bizușa-Băi Ileanda Căpâlna Câțcău Cășeiu Dej Gherla Iclod Jucu Apahida Cluj Napoca Aeroport 17:00
Târgu Jiu Bumbești-Jiu Lainici Petroșani Hațeg Călan Simeria Orăștie Alba Iulia Aiud Turda 17:16
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 17:30
DACOS Râmnicu Vâlcea Călimănești Tălmaciu Sibiu Sebeș Alba Iulia Aiud Turda 17:58
DACOS București Pitești Râmnicu Vâlcea Călimănești Tălmaciu Sibiu Sebeș Alba Iulia Aiud Turda 18:03
Fany Abrud Gura Roșiei Câmpeni Bistra Mușca Lupșa Valea Lupșei Muncel Baia de Arieș Sartăș Brăzești Sălciua de Sus Sălciua de Jos Poșaga de Jos Lunca Arieșului Ocoliș Vidolm Ocolișel Buru Cornești Mihai Viteazu Turda 18:28
Baia Mare Seini Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic Carei Pișcolt Curtuiușeni Valea lui Mihai Târgușor Săcuieni Diosig Roșiori 18:30
Timișoara Orţişoara Vinga Șagu Arad Șimand Chișineu Criș Zerind Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand
Oradea Aleșd Borod Bucea Ciucea Valea Drăganului Huedin Izvoru Crișului Dumbrava Căpușu Mare
Oradea Aleșd Huedin
Cornul Prest Deva Orăștie Alba Iulia Turda 18:45
Cornul Prest Hunedoara Deva Orăștie Alba Iulia Aiud Turda 18:55
Baia Borşa Borșa Izvoru Dragoș Moisei Săcel Telciu Salva 19:00
Brașov Rupea Sighișoara Mediaș Târnăveni Turda 19:50
Horezu Târgu Jiu Bumbești-Jiu Lainici Petroșani Hațeg Călan Simeria Orăștie Alba Iulia Aiud Turda 20:06
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD) 20:40
DACOS Râmnicu Vâlcea Călimănești Tălmaciu Sibiu Sebeș Alba Iulia Aiud Turda 20:58
DACOS București Pitești Râmnicu Vâlcea Călimănești Tălmaciu Sibiu Sebeș Alba Iulia Aiud Turda 21:03
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 21:50
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD) 22:14
DACOS București Pitești Râmnicu Vâlcea Călimănești Tălmaciu Sibiu Sebeș Alba Iulia Aiud Turda 22:48